Witaj
Gość

Wątek: Jaki to BMF jest lub nie ([L2J] Czechgamers - 8x - Freya)  (Przeczytany 2501 razy)

  • Wiadomości: 651

  • Pochwał: 10

  • Under the flag of the Jolly Roger!
Jaki to BMF jest lub nie ([L2J] Czechgamers - 8x - Freya)
« dnia: Luty 10, 2011, 11:48:58 pm »
Znaczy się że co? BMF wróciło na l2j bo na rpg ( na którym to mieli bóg wie ile zwojować ) zaliczyli fail?
Ale oni są fajni. Mogę ich dotknąć?
[


  • Wiadomości: 40

  • Pochwał: -1

Odp: Jaki to BMF jest lub nie ([L2J] Czechgamers - 8x - Freya)
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 11, 2011, 12:04:20 am »
Znaczy się że co? BMF wróciło na l2j bo na rpg ( na którym to mieli bóg wie ile zwojować ) zaliczyli fail?
Ale oni są fajni. Mogę ich dotknąć?

tzn kto mowil ze BMF mialo bog wie ile zwojowac na RPG? Chyba randomy twojego pokroju bo oni napewno nie


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Jaki to BMF jest lub nie ([L2J] Czechgamers - 8x - Freya)
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 11, 2011, 12:45:50 am »
Ja nie wiem co wy tak na BMF się uwzięliście od początku było wiadome, że oni mogą coś z działać, ale tylko na początku serwera. Potem już grają w drugiej lini. Nie potraficie sobie tego uświadomić i ciągle jedne i te same bez sensowne teksty. Jedynie na Exie jeszcze mieli szansę coś z działać, ale podkreślę mieli

Cytuj
obstawiam ze sa w top, bo wiekszosc ogarnietych klanow sobie po prostu odpuscila

oni mogą coś z działać, ale tylko na początku serwera. Potem już grają w drugiej lini.

Cytuj
Znaczy się że co? BMF wróciło na l2j bo na rpg ( na którym to mieli bóg wie ile zwojować ) zaliczyli fail?

od początku było wiadome, że oni mogą coś z działać, ale tylko na początku serwera.

Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Jaki to BMF jest lub nie ([L2J] Czechgamers - 8x - Freya)
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 11, 2011, 12:51:35 am »
Lulz, grali na serverze z 10k online i starali się walczyć z rangerami - to, że nie byli sidem serwera nie oznacza, że im źle szło czy też nie mieli funu walcząc z klanami swojego pokroju..
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Banned
  • Wiadomości: 60

  • Pochwał: 0

Odp: Jaki to BMF jest lub nie ([L2J] Czechgamers - 8x - Freya)
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 11, 2011, 01:09:53 am »
Klany swojego pokroju to oni maja na l2jtach....
Tak mowilem to ja Random !  :oops:


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Jaki to BMF jest lub nie ([L2J] Czechgamers - 8x - Freya)
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 11, 2011, 01:19:20 am »
Lulz, grali na serverze z 10k online i starali się walczyć z rangerami - to, że nie byli sidem serwera nie oznacza, że im źle szło czy też nie mieli funu walcząc z klanami swojego pokroju..

Ja przecież do nich nic nie mam, uważam że jego klan są zgrani. Może nie potrafią osiągnąć nie wiadomo czego, ale jednak grają ze sobą od dłuższego czasu. Niestety duża społeczność użytkowników naszego forum ma klapki na oczach i widzi tylko to co chce widzieć. Czyli klan który nie ownuje serwer-a jest do dupy.... oraz nie potrafią spojrzeć obiektywnie...

@Cynicism
Czyli według Ciebie klan który ma 20 luda u siebie jest lepszy niż takie całe BMF? Jeśli masz taki tok myślenia do pozdro, bo uwierz mi 90% tak myślę, nie dorównywałaby BMF w znacznym stopniu. Nie wychwalam ich, tylko po prostu pisanie takich postów jak u cynicism mnie dobija. Bo to typowa Polska "tolerancja".
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 192

  • Pochwał: 0

  • stary wyjadacz
Odp: Jaki to BMF jest lub nie ([L2J] Czechgamers - 8x - Freya)
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 11, 2011, 08:50:26 am »
ja wiem czemu ludzie czepiają się tak BMFu, to głównie przez Aresa, który dał za dużo powodów innym ludziom do zdenerwowania, nie wiem czy poruszać szczegóły, ponieważ zaraz będzie 20 stron flame-u.


  • Wiadomości: 357

  • Pochwał: 1

Odp: Jaki to BMF jest lub nie ([L2J] Czechgamers - 8x - Freya)
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 11, 2011, 10:10:18 am »
- Ja: tankuj -_-' !
- BMF: ok
- Ja: czmu -_-' nie włączysz ud na obstawe?
- BMF: przerwali mi
.... pare sek potem.
- Ja: co cie ten rb tak napierdala masz włączone toogle ?
- BMF: chuja dają szkoda many

WTF ?!

-
tankował sanox albo cos w tym stylu.
« Ostatnia zmiana: Luty 11, 2011, 10:16:40 am wysłana przez pardi »
@PSN: pardinek
pogram: bc2, bf3, mw, mw2, mw3, bo, bo2, moh, moh wf,  fifa11 pogram !


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Jaki to BMF jest lub nie ([L2J] Czechgamers - 8x - Freya)
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 11, 2011, 07:20:39 pm »
No na glakim 50 typa z BMF na rpg x15 dostali wpierdziel od jednego pt... nie ma to jak 3h bić glakiego. :D
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 281

  • Pochwał: -3

Odp: Jaki to BMF jest lub nie ([L2J] Czechgamers - 8x - Freya)
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 11, 2011, 11:27:45 pm »
ja ostatnio widzialem jak 50 typa z bmf w przewadze 160 do 320 gdzie kazdy mial ponad 150 atri a wrog az ponad +16 i kazdy mial certy na max plus minus na full i jakos nie udalo im sie wygrac, a jednak wyszli z tego calo.


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Jaki to BMF jest lub nie ([L2J] Czechgamers - 8x - Freya)
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 11, 2011, 11:44:14 pm »
ja ostatnio widzialem jak 50 typa z bmf w przewadze 160 do 320 gdzie kazdy mial ponad 150 atri a wrog az ponad +16 i kazdy mial certy na max plus minus na full i jakos nie udalo im sie wygrac, a jednak wyszli z tego calo.
Spoko, niby viz ciągle ma frapsa z tego. ;d

Zresztą, ares nie zaprzecza. :P
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 817

  • Pochwał: 0

  • eat my sh1t
Odp: Jaki to BMF jest lub nie ([L2J] Czechgamers - 8x - Freya)
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 11, 2011, 11:52:19 pm »
bmf to dobry klan jest szkoda, że cały zerg nie dał rade mojemu jednemu pt na siege  hahaha
Aerith - saggi 78
Nanaki - gh 78
Celes - swm 79
rpg club x5 - gh 85
rpg club x15 - mm 85

the end


  • Wiadomości: 281

  • Pochwał: -3

Odp: Jaki to BMF jest lub nie ([L2J] Czechgamers - 8x - Freya)
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 12, 2011, 12:19:18 am »
ja ostatnio widzialem jak 50 typa z bmf w przewadze 160 do 320 gdzie kazdy mial ponad 150 atri a wrog az ponad +16 i kazdy mial certy na max plus minus na full i jakos nie udalo im sie wygrac, a jednak wyszli z tego calo.
Spoko, niby viz ciągle ma frapsa z tego. ;d

Zresztą, ares nie zaprzecza. :P

ja bym z checia obejrzal tego frapsa, bo chociaz nie gram w tym calym waszym bmf, ktorego tak nie lubicie, to bardzo chetnie obadam film 50 vs 9 w ktory szczerze mowiac nie wierze, no bo przeciez to jakis kit jest.


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Jaki to BMF jest lub nie ([L2J] Czechgamers - 8x - Freya)
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 12, 2011, 12:34:48 am »
Ubijasz healerów, odbiegasz RB ubija 20 osób, podbiegasz ubijasz aresa który nic poza spamem rush impacta nie robi, i potem po kolei wybijasz stojących enemy nie wiedzących co się dzieje. ;p
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 651

  • Pochwał: 10

  • Under the flag of the Jolly Roger!
Odp: Jaki to BMF jest lub nie ([L2J] Czechgamers - 8x - Freya)
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 12, 2011, 03:09:34 am »
Hmm znaczy się niechcący malutki flame zrobiłem?

@aryus
spytaj pyskatego kolegi który ponoć gra w bmf. Zapomniałem nick ale jest tu jeden taki factor kozak bmf.

@Rickert

Weż mnie nawet nie osłabiaj że aresqq dalej jechał na tym samym schemacie na rpg. Tego ping ponga to się chłopak nauczył na l2c. Tam działało mu to pięknie. Wchodziło 100/100 + powodowało lagi. No i aresqq miał dobry program do targetowania. Na którymś filmiku z l2c widać jak zmienia target z szybkościa mierzoną w milisekundach.
Wcale się nie dziwię że ogary z jego pt głupiały na rpg jak ares padał. Byli nauczeni z l2c że ares postunuje a oni dokończą. Uśmiałem się trochę z tego nie powiem;D
[