Witaj
Gość

Wątek: Freya to ZŁO!!  (Przeczytany 5376 razy)

  • Wiadomości: 134

  • Pochwał: 0

Freya to ZŁO!!
« dnia: Marzec 16, 2011, 08:33:35 am »
Tylko 11 klanow to ponizej 500+ i to duzo ponizej srednia 30 osob na klan to 300 online. Na dodatek sami polacy to srednio bedzie.

to jest wlasnie freya maly online.

Na byle jakim GE czy GF jest na dzien dobry ponad 1500 +
« Ostatnia zmiana: Marzec 16, 2011, 08:38:15 am wysłana przez ONYX2 »
L2 Official Franz/Naia: Necro/Soultaker 76
L2 Official Franz/Naia: Spoil 70

TO JEST CZAD: http://www.lineage2.com/gd/
NEW ENGINE.

Lineage® II: Goddess of Destruction™, the largest ever content update to the immersive fantasy MMORPG of elite PvP combat, maximizes your fun. Fight in stylish and lively battles with new powerful classes and skills. Take your character to new heights with 14 more levels. Play time to achieve endgame level speeds up dramatically. New group features like the party match system and revamped group sizes and character.


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

  • Gladi
Odp: Freya to ZŁO!!
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 16, 2011, 08:56:34 am »
Tylko 11 klanow to ponizej 500+ i to duzo ponizej srednia 30 osob na klan to 300 online. Na dodatek sami polacy to srednio bedzie.

to jest wlasnie freya maly online.

Na byle jakim GE czy GF jest na dzien dobry ponad 1500 +
Już przestań tego Asyluma bronić, bo te twoje obliczenia to żałosne z deka.


  • Wiadomości: 198

  • Pochwał: 0

Odp: Freya to ZŁO!!
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 16, 2011, 09:25:05 am »
Tylko 11 klanow to ponizej 500+ i to duzo ponizej srednia 30 osob na klan to 300 online. Na dodatek sami polacy to srednio bedzie.

to jest wlasnie freya maly online.

Na byle jakim GE czy GF jest na dzien dobry ponad 1500 +

a ty widziałeś ile klanów zapowiada się na forum Asylum? i jeszcze trzeba wziąć pod uwagę że niektóre prezentację powstały przed info o starcie exa i dublują się na jego forum
« Ostatnia zmiana: Marzec 16, 2011, 09:27:50 am wysłana przez Fabienne »


  • Wiadomości: 134

  • Pochwał: 0

Odp: Freya to ZŁO!!
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 16, 2011, 09:42:17 am »
Ja nie bronie Asylum bo mi to zwisa i powiewa. Ja bronie kronikę Gracia Final czy Gracia Epilogue. Bo FREYA to zło !!!

Patrze i obserwuje na jakie serwery ludzie idą i gdzie jest online. Wcale się nie kwapią się na FREYE :).

Oto lista ostanio powstałych generalnie kiepskich sewrów. A online 1000+ na każdym, co oznacza, ze ludzie wolą grać na Gracii niż na FREYi

Zobaczcicie (Serwery z czapy):

L2 Helios x15 Epilogue: 1000 +
[L2J]pvpwith.us - x30 Medium Epilogue: 1000 +

L2 Official Franz/Naia: Necro/Soultaker 76
L2 Official Franz/Naia: Spoil 70

TO JEST CZAD: http://www.lineage2.com/gd/
NEW ENGINE.

Lineage® II: Goddess of Destruction™, the largest ever content update to the immersive fantasy MMORPG of elite PvP combat, maximizes your fun. Fight in stylish and lively battles with new powerful classes and skills. Take your character to new heights with 14 more levels. Play time to achieve endgame level speeds up dramatically. New group features like the party match system and revamped group sizes and character.


Odp: Freya to ZŁO!!
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 16, 2011, 09:47:00 am »
Tylko 11 klanow to ponizej 500+ i to duzo ponizej srednia 30 osob na klan to 300 online. Na dodatek sami polacy to srednio bedzie.

to jest wlasnie freya maly online.

Na byle jakim GE czy GF jest na dzien dobry ponad 1500 +
Pała z matmy.Wypowiadasz się za innych więc coś Ci przedstawię:
Okres około 4 tygodni temu,wszyscy rozmawiają o Asylumie:
Klany jak BMF,Remedy były zainteresowane grą tam (na Asylumie),TB nawet się chyba nie kwapiło tam iść,reklama Asyluma na niektórych forach klanów-ludzie z przerwą od L2,nie wykazywali reaktywacji klanu aby tam zagrać.
Info o Ex:
Bmf,Remedy przenosi się na EX,TB także bez zastanowienia powraca na EX'a,ZO prowadzi reaktywację klanu i także wbijają,nawet klan Felka wbija na l2j (i tutaj pozdrawiam ekipę Hellguardsów,bardzo fajny klan),NO także wbijają.
Asylum:
Połączenie administratorów kiedy to z opini ludzi był sobie jakiś serwer Dementia,ktory po jakimś czasie został olany,teraz ekipa z tego co wyczytałem Certusia gdzie był chyba 1 polak,który próbował ratować olewkę administracji do której sam należał ale zapał i chęci minęły stopniowo,jakiś L2Assassin,który miał serwer z 200 online?+Administator Dementii,który raz już serwer miał a może i więcej vs 1 developer,ktory uznawany jest za najlepszych wśród polaków i nie tylko pod względem kompetencji,dążenia do celu oraz kontaktu z graczami posiadający jeden serwer od chwili powstania w Lutym 2009 roku.
Kronika,ile można grać na tej samej kronice,monotonia,monotonia,monotonia,szukasz klimatu w 2011 roku?Za pózno się ocknąłeś chłopie za pózno,nowe miejscówki,atrybuty to jest coś co wielu graczy chce sprawdzić.

Także widzę,że jedna wróżka dziś pracuję oj i to bardzo,ale idz na forum/dział asyluma.


BTW.Porównujesz marki z ryneczku handlarzy przy hipermarkecie,o których nikt nie zna do bardziej znanej polskiej marki L2 ?
Wchodzisz do eskluzywnego sklepu z perfumami i reklamujesz "pachnidła z tesco"

Przewidujesz online dla Ex'a gdzie przeniosły się prawie wszystkie klany,które mogły odwiedzić Asylum?To jak strzelić sobie w nogę.
« Ostatnia zmiana: Marzec 16, 2011, 09:51:26 am wysłana przez LentroN »


  • Wiadomości: 116

  • Pochwał: 1

Odp: Freya to ZŁO!!
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 16, 2011, 09:47:54 am »
[L2J]pvpwith.us - x30 Medium Epilogue: 1000 +


Yyyy?  :oops:

Nie wiem gdzie Ty widziałeś te 1000+... Na starcie było 500+, po czym wiele ludzi odeszło z powodu paru błędów... Rano online był w graniach ~160...
EU Retail - Franz - 2007-2009 - sold

01.04.2011 - L2Ex x5

81 EE - Sold


  • Wiadomości: 134

  • Pochwał: 0

Odp: Freya to ZŁO!!
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 16, 2011, 10:02:02 am »
LentroN ja nie chcę się spierać z Tobą i dyskutować, po prostu mało mnie to interesuje co piszesz. Ja gram na różych serwerach i i się przygladam. Jak to ja mówie na temat gustów sie nie dyskutuje.

Masz odmiennne zdanie i chwała ci za to, mnie nie przekonasz.

Ja napewno  zawitam na Asyluma jak wstanie tylko dlatego że jest to serwer na Gracii Epilogue i tylko dlatego chcę tam grać i jest wielu, którzy zrobią podobnie, a gwarantuje Ci, że i tak ludzie przyjdą dla sprawdzenia tego serwera bo szumu jest dużo wokół serwera.

Mnie nie przekonują lol argumenty czy porobione nowe itemy i lokalizacje zrobione we FREYA dla dzieci od lat 14. Generalnie FREYA jest dla dzieci w takim wieku, które lekką ręką mogą wszystko zdobyć.

Tak naprawdę gra w L2 skończyła się na Interlude.
L2 Official Franz/Naia: Necro/Soultaker 76
L2 Official Franz/Naia: Spoil 70

TO JEST CZAD: http://www.lineage2.com/gd/
NEW ENGINE.

Lineage® II: Goddess of Destruction™, the largest ever content update to the immersive fantasy MMORPG of elite PvP combat, maximizes your fun. Fight in stylish and lively battles with new powerful classes and skills. Take your character to new heights with 14 more levels. Play time to achieve endgame level speeds up dramatically. New group features like the party match system and revamped group sizes and character.


Odp: Freya to ZŁO!!
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 16, 2011, 10:08:01 am »
Taa bo IMO w GE trudno jest dynasty zdobyć,smieszne.Dla Was wszystko jest łatwe,jak 70 % tego forum zmienia serwery co tydzień i nigdzie nie dochodzi nawet do S,a taka jest prawda,że połowa to faktycznie do tego nie dojdzie czy to pójdzie tu czy tam.

Ty nie widzisz,że to z daleka smierdzi iz chcesz przekonac ludzi do Asyluma?

To tak jakbym ja wszedl do Biedronki i krzyczał "Eee w Tesco to jednak lepiej mają",a ludzie by nie wiedzieli jaki jest sens.
Jakby ktoś chciał Cię zapytać o Twoje odczucia do Frey'i a GE,wysłałby Ci PW z pytaniem,więc nie wiem po co tutaj te wywody.

Gra się zaczyna i kończy na przyzwoitym Community,który może dostarczyć sporo PvP.
« Ostatnia zmiana: Marzec 16, 2011, 10:09:37 am wysłana przez LentroN »


  • Wiadomości: 134

  • Pochwał: 0

Odp: Freya to ZŁO!!
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 16, 2011, 10:09:00 am »
Pewnie, że chce przeknać do kroniki GE i nie możesz mi tego zabronić :).
L2 Official Franz/Naia: Necro/Soultaker 76
L2 Official Franz/Naia: Spoil 70

TO JEST CZAD: http://www.lineage2.com/gd/
NEW ENGINE.

Lineage® II: Goddess of Destruction™, the largest ever content update to the immersive fantasy MMORPG of elite PvP combat, maximizes your fun. Fight in stylish and lively battles with new powerful classes and skills. Take your character to new heights with 14 more levels. Play time to achieve endgame level speeds up dramatically. New group features like the party match system and revamped group sizes and character.


Odp: Freya to ZŁO!!
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 16, 2011, 10:10:09 am »
Pewnie, że chce przeknać do kroniki GE i nie możesz mi tego zabronić :).
Tonący brzytwy się chwyta :)


  • Wiadomości: 134

  • Pochwał: 0

Odp: Freya to ZŁO!!
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 16, 2011, 10:13:38 am »
Masz racje, że tonący sie brzytwy chwyta. Zauważ, że ja nie neguję, że Server Gnata będzie zły, tylko wolabym, żeby był na kronice Gracia Epilogue.

BO FREYA TO ZŁO !!!
« Ostatnia zmiana: Marzec 16, 2011, 10:15:09 am wysłana przez ONYX2 »
L2 Official Franz/Naia: Necro/Soultaker 76
L2 Official Franz/Naia: Spoil 70

TO JEST CZAD: http://www.lineage2.com/gd/
NEW ENGINE.

Lineage® II: Goddess of Destruction™, the largest ever content update to the immersive fantasy MMORPG of elite PvP combat, maximizes your fun. Fight in stylish and lively battles with new powerful classes and skills. Take your character to new heights with 14 more levels. Play time to achieve endgame level speeds up dramatically. New group features like the party match system and revamped group sizes and character.


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Freya to ZŁO!!
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 16, 2011, 10:15:38 am »
FREYA dla dzieci od lat 14. Generalnie FREYA jest dla dzieci w takim wieku, które lekką ręką mogą wszystko zdobyć.
Tak naprawdę gra w L2 skończyła się na Interlude.
made my day, generalnie zal mi takich ludzi ktorzy narzekaja i ciagle pisza ze chcieliby dalej grac na c4
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Wiadomości: 134

  • Pochwał: 0

Odp: Freya to ZŁO!!
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 16, 2011, 10:17:59 am »
FREYA dla dzieci od lat 14. Generalnie FREYA jest dla dzieci w takim wieku, które lekką ręką mogą wszystko zdobyć.
Tak naprawdę gra w L2 skończyła się na Interlude.
made my day, generalnie zal mi takich ludzi ktorzy narzekaja i ciagle pisza ze chcieliby dalej grac na c4

Ale to prawda, rozumiem, że masz 14 lat :) i Ci nie przeszkadza heheheh.
L2 Official Franz/Naia: Necro/Soultaker 76
L2 Official Franz/Naia: Spoil 70

TO JEST CZAD: http://www.lineage2.com/gd/
NEW ENGINE.

Lineage® II: Goddess of Destruction™, the largest ever content update to the immersive fantasy MMORPG of elite PvP combat, maximizes your fun. Fight in stylish and lively battles with new powerful classes and skills. Take your character to new heights with 14 more levels. Play time to achieve endgame level speeds up dramatically. New group features like the party match system and revamped group sizes and character.


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 4

Odp: Freya to ZŁO!!
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 16, 2011, 10:18:06 am »
Masz racje, że tonący sie brzytwy chwyta. Zauważ, że ja nie neguję, że Server Gnata będzie zły, tylko wolabym, żeby był na kronice Gracia Epilogue.

BO FREYA TO ZŁO !!!
Czemu uważasz, że Freya to zło ? oO


Odp: Freya to ZŁO!!
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 16, 2011, 10:19:54 am »
Czemu uważasz, że Freya to zło ? oO
Też zadaję to pytanie dla większości tu,co im za różnica jak i tak połowa tego forum kończy na A grade,albo i gorzej.


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Freya to ZŁO!!
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 16, 2011, 10:29:51 am »
FREYA dla dzieci od lat 14. Generalnie FREYA jest dla dzieci w takim wieku, które lekką ręką mogą wszystko zdobyć.
Tak naprawdę gra w L2 skończyła się na Interlude.
made my day, generalnie zal mi takich ludzi ktorzy narzekaja i ciagle pisza ze chcieliby dalej grac na c4

Ale to prawda, rozumiem, że masz 14 lat :) i Ci nie przeszkadza heheheh.
nieee ;p mam duzo wiecej, i nie masz racji piszac ze na freya mozna wszystko zdobyc lekka reka, ofc jest masa ulatwien ale jest tez masa nowych rzeczy do zrobienia, zaryzykuje nawet stwierdzenie, ze szybciej sie robi full endgame na gf/ge niz freya, z drugiej strony teraz potrzebujesz znacznie mniej czasu aby rozpoczac przygode z pvp, wiec o nowych graczy na takim srv nie musisz sie martwic
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 4

Odp: Freya to ZŁO!!
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 16, 2011, 10:32:38 am »
Raziell, na GF ciężko o prawdziwy end game, szybciej chyba osiągniesz to na Freyi, chyba że doszły tam elegia sety, bo ja tego nie ogarniam...


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Freya to ZŁO!!
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 16, 2011, 10:37:40 am »
o elegi nawet nie mysle bo to nie do zdobycia, ale pomysl f.e o wyfarmieniu 15x 120 resistow ;p
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 4

Odp: Freya to ZŁO!!
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 16, 2011, 10:39:23 am »
No jest tego sporo, ale niby jest łatwiej o kamienie i kryształy.


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Freya to ZŁO!!
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 16, 2011, 10:41:52 am »
questy na bf/lizardach to jednorazowe lub 1/day wiec malo tego wyciagniesz, a SOA to ciezki spot ;p farmienie daggerem na SOA tez czasochlonne jest bardzo
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 4

Odp: Freya to ZŁO!!
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 16, 2011, 10:46:05 am »
Nie wiem, nasze pt zbliża się do 3 prof dopiero, jak już dobije się 80 to będzie zabawa na spotach 8x w stylu GC ; D


  • Wiadomości: 181

  • Pochwał: 7

Odp: Freya to ZŁO!!
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 16, 2011, 12:05:05 pm »
Kumaci wiedzą, że L2 umarło po Interlude.


  • Wiadomości: 367

  • Pochwał: 4

  • dtsug
Odp: Freya to ZŁO!!
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 16, 2011, 12:40:51 pm »
Caly ten topic jest lol, onyx ty piszesz ze nikt cie nie przekona i niech tego nie proboje robic, a chwile wczesniej zaspamowales cale forum reklama jakiegos lol serwera, o ktoregoo adminach i devach nikt nie slyszal.... No to nie halo cos tu jest, chcesz tam grac, prosze bardzo, ale nie zawracaj dupy takimi smutami ze freya to zlo. To tak jak bym znow czytal raziela wywody ze bdkiem sie da solowac green spota i farmic pvp na nukerach :d analogia polega na tym, ze i ty i on jestescie przekonani ze macie racje, a po otrzymaniu dawki argumentow piszecie *lol dzieciaczki, nie znacie sie, w ogole nie macie prawa glosu* itp.

Idz do dzialu asyluma ktory jest dead jeszcze przed startem, tak jak dzial wratha jest dead po 3 latach. :*
L II status - retired
- 85/79/79/78 EE - l2ex - retired
- 85/80/79/75 Titan - l2ex - retired
- 80/80/78 BD/Bish/SH - Abyss x7 - retired
- 79/80/79 Sorc/WL/TH - Abyss x7 - retired




  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: Freya to ZŁO!!
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 16, 2011, 01:43:43 pm »
Masz racje, że tonący sie brzytwy chwyta. Zauważ, że ja nie neguję, że Server Gnata będzie zły, tylko wolabym, żeby był na kronice Gracia Epilogue.

BO FREYA TO ZŁO !!!
Czemu uważasz, że Freya to zło ? oO

bump

Co chwile widze teksty o tym jaka ta Freya jest zla, ale bez argumentow.


  • *******
  • Wiadomości: 1722

  • Pochwał: 20

  • Oko Saurona patrzy!
Odp: Freya to ZŁO!!
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 16, 2011, 06:14:10 pm »
Dla Mnie L2 się skończyło na Interludzie, dalej to jest star wars i miecze świetlne. Tyle.
Miesięcy bez L2: już nawet nie licze :(