Witaj
Gość

Wątek: Klany na l2ex [flame]  (Przeczytany 7422 razy)

  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Klany na l2ex [flame]
« dnia: Marzec 19, 2011, 08:52:45 pm »
daruj sobIE tb  TO JEST GRUPA WZAJEMNEJ ADORACJI  + RESZTA KLANU . ;]
« Ostatnia zmiana: Marzec 20, 2011, 05:56:07 pm wysłana przez Ryane »


  • Wiadomości: 202

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: L2EXtreme : x5 [Low] : Freya : [01-04-2011]
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 19, 2011, 09:04:11 pm »
Odezwał się fanboy bmf, gdzie ponad setka ludzi robi na Aresa ;f


  • Wiadomości: 74

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: L2EXtreme : x5 [Low] : Freya : [01-04-2011]
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 19, 2011, 09:30:10 pm »
@zajcevik : nie wypowiadaj sie jak jest w TB jesli nie wiesz jak jest, dziekuje


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: L2EXtreme : x5 [Low] : Freya : [01-04-2011]
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 19, 2011, 09:32:24 pm »
@zajcevik : nie wypowiadaj sie jak jest w TB jesli nie wiesz jak jest, dziekuje
hueuhehu czego nie wiem jak arsey i tsude robia pod siebie ;p za pomoca reszty klanu ;p  daj spokoj .

Ps. sorka za offtopa


  • Wiadomości: 74

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: L2EXtreme : x5 [Low] : Freya : [01-04-2011]
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 19, 2011, 09:37:46 pm »
byles w tb? znasz ich z reala? nie, wiec nie mow jacy sa, tak naprawde nic o nich nie wiesz i o TB, a robic to cale bmf robi pod aresa i wszyscy ci to powiedza i tutaj sie nie wyprzesz, ze tak nie jest.
« Ostatnia zmiana: Marzec 19, 2011, 09:40:17 pm wysłana przez Eyvee »


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: L2EXtreme : x5 [Low] : Freya : [01-04-2011]
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 19, 2011, 09:49:24 pm »
byles w tb? znasz ich z reala? nie, wiec nie mow jacy sa, tak naprawde nic o nich nie wiesz i o TB, a robic to cale bmf robi pod aresa i wszyscy ci to powiedza i tutaj sie nie wyprzesz, ze tak nie jest.
i tu sie mylisz ;p bylem tu i tu . i TB od BMF dzieli przepasc jezeli chodzi o podejscie do gry .

PS. zapytaj tsude gdzie sa GCki


  • Wiadomości: 202

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: L2EXtreme : x5 [Low] : Freya : [01-04-2011]
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 19, 2011, 11:11:45 pm »
Jeżeli Ci chodzi o to, że dla graczy BMF gra to prawie całe życie to tak, masz racje.


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Odp: L2EXtreme : x5 [Low] : Freya : [01-04-2011]
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 19, 2011, 11:45:31 pm »
Jeżeli Ci chodzi o to, że dla graczy BMF gra to prawie całe życie to tak, masz racje.

zasłanianie się takimi tekstami, na forum o grach "wirtualne życie" jest śmieszne.
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 95

  • Pochwał: -2

  • Nightmare aka Zaje.bioza
Odp: Odp: L2EXtreme : x5 [Low] : Freya : [01-04-2011]
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 19, 2011, 11:55:34 pm »
Jeżeli Ci chodzi o to, że dla graczy BMF gra to prawie całe życie to tak, masz racje.

zasłanianie się takimi tekstami, na forum o grach "wirtualne życie" jest śmieszne.
Moze i smieszne ale i prawdziwe a w recz zalosne patrzac na tych smiesznych napinaczy z parciem na ekran ktorzy graja po 10h dziennie ;]


  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: Odp: L2EXtreme : x5 [Low] : Freya : [01-04-2011]
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 20, 2011, 12:32:44 am »
Jeżeli Ci chodzi o to, że dla graczy BMF gra to prawie całe życie to tak, masz racje.

zasłanianie się takimi tekstami, na forum o grach "wirtualne życie" jest śmieszne.
Moze i smieszne ale i prawdziwe a w recz zalosne patrzac na tych smiesznych napinaczy z parciem na ekran ktorzy graja po 10h dziennie ;]

Uwierz mi, ze mozna grac 10h dziennie i prowadzic w miare normalne zycie. Problem sie pojawia wowczas kiedy Twoje pt wymaga online wiekszego niz nawet te 12h/day.
« Ostatnia zmiana: Marzec 20, 2011, 05:08:56 am wysłana przez x3nomorph »
new future.


  • Wiadomości: 199

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: L2EXtreme : x5 [Low] : Freya : [01-04-2011]
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 20, 2011, 06:40:30 am »
byles w tb? znasz ich z reala? nie, wiec nie mow jacy sa, tak naprawde nic o nich nie wiesz i o TB, a robic to cale bmf robi pod aresa i wszyscy ci to powiedza i tutaj sie nie wyprzesz, ze tak nie jest.

Wlasnie ze sie wypre !! Wszyscy to mi moga mowic co sie dzieje u mnie w klanie  hahaha


Uploaded with ImageShack.us


  • Wiadomości: 202

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: L2EXtreme : x5 [Low] : Freya : [01-04-2011]
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 20, 2011, 09:22:47 am »
Cytuj
zasłanianie się takimi tekstami, na forum o grach "wirtualne życie" jest śmieszne.

Śmieszne to jest co innego ale nvm. Jak koleś może mieć pojęcie o tym jaki jest inny klan skoro jak był w nim to pewnie przez dzień, bo dostał kicka. Nie wiem czy wiesz, ale wielu ludzi walczy dla pikseli, przechodzi z innego klanu do drugiego po wygranych kilku epickach itd. , a jak nie dostanie np. AS'a z dropu to już jest płacz i wychodzi. Wiele razy tu czytaliśmy jakie TB jest słabe, że BMF to pro mastah klan , tylko o co tu się rozchodzi? o to, że online łączny graczy TB jest 4x mniejszy niż BMF? Więcej słyszałem złych opinii o BMF niż o jakimkolwiek innym klanie i mógłby ktoś powiedzieć, że z niektórych ust to jest zazdrość, pytanie tylko - o co? o piksele?
Ja mam tylko jedno pytanie, po co ten klan marnuje kilka tygodni życia nolifiąc, żeby potem wyjść i pójść na inny?
Niewątpliwie cenne były czasy C5/Interlude kiedy potrafiło się grać pół roku samemu po kilka godzinek dziennie, co chwilę w innym party. I grało się dla przyjemności, a nie dla pikseli. Tyle z mojej strony, pozdro hejterki.


  • Wiadomości: 198

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: L2EXtreme : x5 [Low] : Freya : [01-04-2011]
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 20, 2011, 11:38:02 am »
Cytuj
zasłanianie się takimi tekstami, na forum o grach "wirtualne życie" jest śmieszne.

Nie wiem czy wiesz, ale wielu ludzi walczy dla pikseli
Więcej słyszałem złych opinii o BMF niż o jakimkolwiek innym klanie i mógłby ktoś powiedzieć, że z niektórych ust to jest zazdrość, pytanie tylko - o co? o piksele?
Ja mam tylko jedno pytanie, po co ten klan marnuje kilka tygodni życia nolifiąc, żeby potem wyjść i pójść na inny?
Niewątpliwie cenne były czasy C5/Interlude kiedy potrafiło się grać pół roku samemu po kilka godzinek dziennie, co chwilę w innym party. I grało się dla przyjemności, a nie dla pikseli. Tyle z mojej strony, pozdro hejterki.

no i widzisz ty lubisz grać sam i to jest dla ciebie klimat... Ludzie w BMF znają się wiele lat, organizują wspólne wypady na piwo, wakacje i dlatego też jakoś nie mają obiekcji przed spędzeniem także razem kilku h przed kompem i na tsie.. nie wazne gdzie wazne z kim..jeśli komuś się wydaje że dołączając do dość hermetycznie zamkniętej grupy to ona będzie się dostosowywać do niego to coś mu się pomyliło i dlatego tyle flejmu ciąglę na forach...

a ty jako kolejny widać opierasz swoje opinie na tym co wyczytałeś:) brawo
« Ostatnia zmiana: Marzec 20, 2011, 11:39:50 am wysłana przez Fabienne »


  • Wiadomości: 202

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: L2EXtreme : x5 [Low] : Freya : [01-04-2011]
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 20, 2011, 01:18:37 pm »
Cytuj
zasłanianie się takimi tekstami, na forum o grach "wirtualne życie" jest śmieszne.

Nie wiem czy wiesz, ale wielu ludzi walczy dla pikseli
Więcej słyszałem złych opinii o BMF niż o jakimkolwiek innym klanie i mógłby ktoś powiedzieć, że z niektórych ust to jest zazdrość, pytanie tylko - o co? o piksele?
Ja mam tylko jedno pytanie, po co ten klan marnuje kilka tygodni życia nolifiąc, żeby potem wyjść i pójść na inny?
Niewątpliwie cenne były czasy C5/Interlude kiedy potrafiło się grać pół roku samemu po kilka godzinek dziennie, co chwilę w innym party. I grało się dla przyjemności, a nie dla pikseli. Tyle z mojej strony, pozdro hejterki.

no i widzisz ty lubisz grać sam i to jest dla ciebie klimat... Ludzie w BMF znają się wiele lat, organizują wspólne wypady na piwo, wakacje i dlatego też jakoś nie mają obiekcji przed spędzeniem także razem kilku h przed kompem i na tsie.. nie wazne gdzie wazne z kim..jeśli komuś się wydaje że dołączając do dość hermetycznie zamkniętej grupy to ona będzie się dostosowywać do niego to coś mu się pomyliło i dlatego tyle flejmu ciąglę na forach...

a ty jako kolejny widać opierasz swoje opinie na tym co wyczytałeś:) brawo

Z tym, że sam to znaczy bez klanu, czytanie ze zrozumieniem nie boli, łatwo skojarzyć fakty, ale jak widać dla niektórych to trudne.
Nie gram sam od kilku kronik, ponieważ wraz z nadejściem ery CP jest to nieopłacalne. A kto powiedział, że ludzie w TB się nie znają wiele lat? zloty były i będą. Spędzanie 10h dziennie przy kompie uważasz za normalne? Nie wyjdzie na piwo z kumplami, o ile ich ma, bo moje cp gra w tym czasie? Znam kilka osób co były w tym klanie i za nieobecność w 2 dni wieczorem , raz - wyjście z kumplami na piwo, drugi - imieniny babci znajomy został wywalony z const i reszty nie obchodziło, że ktoś posiada życie prywatne, które nie ogranicza się do spotkań z komputerem, odstajesz z lvlem? papa. Jeszcze jakby reszta const grała tylko w tych godzinach, ale oni siedzieli non stop. Można wszystko, ale z umiarem. Oczywiście są pt, nawet w TB, których online też będzie bardzo duży, ale to nie nolify.



Ja za takie coś zwyczajnie dziękuję, pozdro z sercem.


  • Wiadomości: 96

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: L2EXtreme : x5 [Low] : Freya : [01-04-2011]
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 20, 2011, 01:29:35 pm »
Cytuj
zasłanianie się takimi tekstami, na forum o grach "wirtualne życie" jest śmieszne.

Nie wiem czy wiesz, ale wielu ludzi walczy dla pikseli
Więcej słyszałem złych opinii o BMF niż o jakimkolwiek innym klanie i mógłby ktoś powiedzieć, że z niektórych ust to jest zazdrość, pytanie tylko - o co? o piksele?
Ja mam tylko jedno pytanie, po co ten klan marnuje kilka tygodni życia nolifiąc, żeby potem wyjść i pójść na inny?
Niewątpliwie cenne były czasy C5/Interlude kiedy potrafiło się grać pół roku samemu po kilka godzinek dziennie, co chwilę w innym party. I grało się dla przyjemności, a nie dla pikseli. Tyle z mojej strony, pozdro hejterki.

no i widzisz ty lubisz grać sam i to jest dla ciebie klimat... Ludzie w BMF znają się wiele lat, organizują wspólne wypady na piwo, wakacje i dlatego też jakoś nie mają obiekcji przed spędzeniem także razem kilku h przed kompem i na tsie.. nie wazne gdzie wazne z kim..jeśli komuś się wydaje że dołączając do dość hermetycznie zamkniętej grupy to ona będzie się dostosowywać do niego to coś mu się pomyliło i dlatego tyle flejmu ciąglę na forach...

a ty jako kolejny widać opierasz swoje opinie na tym co wyczytałeś:) brawo

Z tym, że sam to znaczy bez klanu, czytanie ze zrozumieniem nie boli, łatwo skojarzyć fakty, ale jak widać dla niektórych to trudne.
Nie gram sam od kilku kronik, ponieważ wraz z nadejściem ery CP jest to nieopłacalne. A kto powiedział, że ludzie w TB się nie znają wiele lat? zloty były i będą. Spędzanie 10h dziennie przy kompie uważasz za normalne? Nie wyjdzie na piwo z kumplami, o ile ich ma, bo moje cp gra w tym czasie? Znam kilka osób co były w tym klanie i za nieobecność w 2 dni wieczorem , raz - wyjście z kumplami na piwo, drugi - imieniny babci znajomy został wywalony z const i reszty nie obchodziło, że ktoś posiada życie prywatne, które nie ogranicza się do spotkań z komputerem, odstajesz z lvlem? papa. Jeszcze jakby reszta const grała tylko w tych godzinach, ale oni siedzieli non stop. Można wszystko, ale z umiarem. Oczywiście są pt, nawet w TB, których online też będzie bardzo duży, ale to nie nolify.



Ja za takie coś zwyczajnie dziękuję, pozdro z sercem.

Kazdy robi to co lubi i po co to negujesz? Jeden woli isc na piwo i sie najebac a jeden woli posmiac sie ze znajomymi na ts i pobiegac w grze. Ilu ludzi tyle pomyslow na spedzanie czas, a ty dalej swoje ze lepiej wyjsc niz siedziec przed kompem. Widzisz ja mam czas na gre w bmf, prace , zone i znajomych. Glupio ci ?
playaction.pl - wszystko czego potrzebujesz do swojej konsoli :)


  • Wiadomości: 499

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: L2EXtreme : x5 [Low] : Freya : [01-04-2011]
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 20, 2011, 01:47:49 pm »
Nie jestem fanem BMF ale g4ce ma rację. To jest ich sprawa ile czasu poświęcają czasu na grę i nikt inny nie może tego negować. Wiadomo są osoby u nich które wręcz denerwują was (też miałem parę styków z paroma os.), ale są też u nich tacy co normalnie można pogadać. Do aresa ja np. nic nie mam. Miałem okazję z nim parę razy pogadać. Miałem wara z nim i co? To nie znaczy by błotem drugiego obrzucić. Nie oceniajcie całego klanu po paru osobach  :)


  • Wiadomości: 202

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: L2EXtreme : x5 [Low] : Freya : [01-04-2011]
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 20, 2011, 01:57:30 pm »
Cytuj
daruj sobIE tb  TO JEST GRUPA WZAJEMNEJ ADORACJI  + RESZTA KLANU . ;]

To Zajcevik zaczął dyskusję, a niech poświęcają, to nie moje życie , argumentuje tylko, gdy jestem do tego zmuszony. G4ce i grasz przy tym 10h dziennie? Można robić wiele rzeczy, ale karać kogoś za to, że zamiast tw woli dziewczynę, czy wyjście na piwo to już jest przesada. Ulquiora tak, tylko że np. jak trener wychodzi i zdaje relacje dziennikarzom to świadczy w pewnym stopniu o zespole. Robią tak, a nie inaczej i już taka tabliczkę im przed domkiem wystawili. Są osoby, do których nic nie mam np. Dany, ale styl w jakim gra reszta i to jak się prezentują jest często nie na miejscu. Klan tworzą ludzie.
« Ostatnia zmiana: Marzec 20, 2011, 02:08:24 pm wysłana przez ArchonQQ »


  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: Odp: L2EXtreme : x5 [Low] : Freya : [01-04-2011]
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 20, 2011, 02:35:41 pm »
z igly, widly :P

juz za 2 tygodnie o tej porze bedzie mozna zjesc wkoncu drugi posilek  hahaha [zartuje :P]
musze sie dopytac o te klany z C.... ^^
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • Wiadomości: 96

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: L2EXtreme : x5 [Low] : Freya : [01-04-2011]
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 20, 2011, 03:24:37 pm »
Cytuj
daruj sobIE tb  TO JEST GRUPA WZAJEMNEJ ADORACJI  + RESZTA KLANU . ;]

To Zajcevik zaczął dyskusję, a niech poświęcają, to nie moje życie , argumentuje tylko, gdy jestem do tego zmuszony. G4ce i grasz przy tym 10h dziennie? Można robić wiele rzeczy, ale karać kogoś za to, że zamiast tw woli dziewczynę, czy wyjście na piwo to już jest przesada. Ulquiora tak, tylko że np. jak trener wychodzi i zdaje relacje dziennikarzom to świadczy w pewnym stopniu o zespole. Robią tak, a nie inaczej i już taka tabliczkę im przed domkiem wystawili. Są osoby, do których nic nie mam np. Dany, ale styl w jakim gra reszta i to jak się prezentują jest często nie na miejscu. Klan tworzą ludzie.

Jezeli masz podejscie do tematu ze ktos woli tw niz dziewczyne to gl. Mozna miec na wszystko czas , ale haterzy z real card tego nigdy nie zrozumieja
playaction.pl - wszystko czego potrzebujesz do swojej konsoli :)


  • Wiadomości: 297

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: L2EXtreme : x5 [Low] : Freya : [01-04-2011]
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 20, 2011, 03:54:34 pm »
a ja tam lubie pobrazac ludzi w klanie i poza nim :P

btw BE power jest lipa juz lepiej troche doplacic i kupic "Reed Bull"
http://www.own3d.tv/video/34485/This_is_ET

Mass PvP to tu zadne, na varce czy kolo goddard malo ludzi nie wiem gdzie te 2k... Chyba ze jest jakis battle ground o ktorym nie wiem.
prawie 8 lvl HB a ty szukasz pvp na varce czy kolo goddard


okej



HoN < LoL


  • Wiadomości: 0

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: L2EXtreme : x5 [Low] : Freya : [01-04-2011]
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 20, 2011, 04:16:05 pm »
Jeżeli jakikolwiek człowiek na tym forum myśli ze normalnym jest  mieć w grze online 10h i więcej, to wielkie GL dla waszych  żon, dziewczyn, dzieci czy ludzi z którymi mieszkacie albo dzielicie swoje życie.    Buziaki i powodzenia w przyszłym życiu :*:*


  • Wiadomości: 157

  • Pochwał: 2

  • "MAD DOG" SMITH
    • MMOPlay Lineage II
Odp: Odp: L2EXtreme : x5 [Low] : Freya : [01-04-2011]
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 20, 2011, 04:19:39 pm »
Jeżeli jakikolwiek człowiek na tym forum myśli ze normalnym jest  mieć w grze online 10h i więcej, to wielkie GL dla waszych  żon, dziewczyn, dzieci czy ludzi z którymi mieszkacie albo dzielicie swoje życie.    Buziaki i powodzenia w przyszłym życiu :*:*
A czemu miaałoby to być nie normalne? Oczywiście pominę przypadki 10+h dziennie, non stop kilka miesięcy... Z ciekawości, ile czasu dziennie spędzasz przed tv? :P
Oj tam oj tam


  • Wiadomości: 96

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: L2EXtreme : x5 [Low] : Freya : [01-04-2011]
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 20, 2011, 04:22:19 pm »
Jeżeli jakikolwiek człowiek na tym forum myśli ze normalnym jest  mieć w grze online 10h i więcej, to wielkie GL dla waszych  żon, dziewczyn, dzieci czy ludzi z którymi mieszkacie albo dzielicie swoje życie.    Buziaki i powodzenia w przyszłym życiu :*:*

A ty jestes wyznacznikiem normalnosci ? Ty i twoje zycie?
playaction.pl - wszystko czego potrzebujesz do swojej konsoli :)


  • Wiadomości: 158

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: L2EXtreme : x5 [Low] : Freya : [01-04-2011]
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 20, 2011, 04:30:11 pm »
Cytuj
ZajacPoziomka

Wiadomości:
    1 (brak na dzień)
Pochwał:
    0
Wiek:
    brak

Data rejestracji:
    Dzisiaj o 04:11:03
Czas lokalny:
    Marzec 20, 2011, 04:28:11
Ostatnio aktywny:
    Dzisiaj o 04:26:46


Nie karmcie...trochę ogaru, szkoda klawiatury.
Wasting time since 2004
Ru off.


  • Wiadomości: 0

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: L2EXtreme : x5 [Low] : Freya : [01-04-2011]
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 20, 2011, 04:33:52 pm »
@g4ce - widzę ze jesteś dumny  z tego ze grasz w BMF i masz ogromny online. Ciesze się razem z Tobą.
@szponiasty - większość dnia jest odpalony u mnie TV ( tvn24)
@raiderek - tylko po to się zalogowałem żeby to powiedzieć i nie mam zamiaru więcej pisać

Mam żonę,  synka, prace i kupę znajomych  z którymi spędzam czas jak najczęściej. I zastanawiam się tylko co taki g4ce będzie mógł powiedzieć swojemu dziecku jak dorośnie - " wiesz  co Franek ale twój ojciec to tak ownil w L2 jak malo kto !, mam nadzieje ze pójdziesz w moje ślady i tez będziesz  nolifem"

(czekam na start L2ex)
( end of offtop )