Witaj
Gość

Wątek: Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)  (Przeczytany 263439 razy)

  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 1

Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1800 dnia: Październik 13, 2011, 08:54:42 am »
co nie zmienia faktu ze polacy jakies hero dopiero moga miec po pol roku, mnie irytuje troszke solo tutaj QQ
olem ciekawie sie gra ale bez przesady, polskie klany daja dupy mowa o eclipse i gfys nic nie pokazuja ciekawego tylko system non cp jak napisalem po za tym tb jak widze oni graja chyba w cp, bo ciagle ich klan widac
Sv, etc.


  • Wiadomości: 47

  • Pochwał: 0

Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1801 dnia: Październik 13, 2011, 09:16:27 am »
Jak te wszystkie polskie klany maja ze sobą wary to z czym do rusków;p? Merge/ally pownno być.


  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 1

Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1802 dnia: Październik 13, 2011, 09:31:14 am »
ja sie nie przejmuje bo wiem ze jak na razie gram solo to do TB nie mam po co isc by lapac sie na zyd pt...
a co do eclipsa i gfys tam nie chce isc. System non cp nie jest idealny... ayan moore sie rozpadlo tak podejzewam po klan nie jest na ts ani nikogo w grze
mnie juz nudzi ten exp, ostatnio 5 dni na sv po 20 % dziennie, a jeszcze 1 lvl do vopa i mozna grac

napisalem w dziale klany zeby usunac topic Am ale mod tutaj spi i wziol zablokowal topic zamiast usunac.
« Ostatnia zmiana: Październik 13, 2011, 09:34:40 am wysłana przez Thombstone »


  • Wiadomości: 164

  • Pochwał: 0

Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1803 dnia: Październik 13, 2011, 12:26:52 pm »
co nie zmienia faktu ze polacy jakies hero dopiero moga miec po pol roku, mnie irytuje troszke solo tutaj QQ
olem ciekawie sie gra ale bez przesady, polskie klany daja dupy mowa o eclipse i gfys nic nie pokazuja ciekawego tylko system non cp jak napisalem po za tym tb jak widze oni graja chyba w cp, bo ciagle ich klan widac
Sv, etc.

przynajmniej 1hero to polak
"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
Prov - Feoh -  SixthSense™


  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 1

Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1804 dnia: Październik 13, 2011, 01:55:10 pm »
co nie zmienia faktu ze polacy jakies hero dopiero moga miec po pol roku, mnie irytuje troszke solo tutaj QQ
olem ciekawie sie gra ale bez przesady, polskie klany daja dupy mowa o eclipse i gfys nic nie pokazuja ciekawego tylko system non cp jak napisalem po za tym tb jak widze oni graja chyba w cp, bo ciagle ich klan widac
Sv, etc.

przynajmniej 1hero to polak

Dla mnie 1 zawsze jest 0...


Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1805 dnia: Październik 13, 2011, 02:08:09 pm »
co nie zmienia faktu ze polacy jakies hero dopiero moga miec po pol roku, mnie irytuje troszke solo tutaj QQ
olem ciekawie sie gra ale bez przesady, polskie klany daja dupy mowa o eclipse i gfys nic nie pokazuja ciekawego tylko system non cp jak napisalem po za tym tb jak widze oni graja chyba w cp, bo ciagle ich klan widac
Sv, etc.

przynajmniej 1hero to polak

Dla mnie 1 zawsze jest 0...
no to pisz od razu ze jak randomy zaczna zgarniac hero to uznasz ich za polakow


  • Wiadomości: 105

  • Pochwał: 1

Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1806 dnia: Październik 13, 2011, 02:40:24 pm »
Jak te wszystkie polskie klany maja ze sobą wary to z czym do rusków;p? Merge/ally pownno być.

hahaha

ha ha ha

temat walcowany ponad milion razy -> never ever, no fcking chance, u kiddin me !!





  • Wiadomości: 222

  • Pochwał: 0

  • BANG BANG PK PK!!!
Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1807 dnia: Październik 13, 2011, 03:34:05 pm »
Jak te wszystkie polskie klany maja ze sobą wary to z czym do rusków;p? Merge/ally pownno być.

hahaha

ha ha ha

temat walcowany ponad milion razy -> never ever, no fcking chance, u kiddin me !!

up +1  :D


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1808 dnia: Październik 13, 2011, 04:13:41 pm »
Polskie klany smierdza kałem w ani jednym nie ma ani jednego dobrego CP. wiekszosc gra po 5-6 osob i oczywiscie nikt nie pomysli zeby zrobic z tych 2 pt po 5 osob jedno cale pelne i porobic rerolle i cos pograc i tylko płakac potrafia ze ludzi do cp nie moga znaleźć. A jeszcze był taki motyw ze PL CP grajacego w gfys płakał ze klan nie rekrutuje i on nie moze sobie ludzi dobrac do party... Nawet głupiej forty nie maci ei bedziecie biegac do 85 w agrade i farmic w GC :D pozdroo


  • Wiadomości: 198

  • Pochwał: 0

Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1809 dnia: Październik 13, 2011, 05:19:29 pm »
Jak te wszystkie polskie klany maja ze sobą wary to z czym do rusków;p? Merge/ally pownno być.

No ale jak:) no jak...

Cytat: xXxFelekxXx
Tego clanu szczerze nawet nie warto wymieniać , to jak wymienianie bmf...

Bmf od dość dawna jako klan nigdzie nie gra, a i tak żal.. d.. ściska co po niektórym. Ja nie wiem tyle czasu i jeszcze się nie znudziło.. ścierać sobie tylko palce i klawiaturę żeby dopisać te kilka literek w temacie który w ogóle tego nie dotyczy, na serwerze na którym Bmf jako klan nie gra:).

Ciekawa jestem jak wyglądałby i jaki miał online polski off server (jeśli info jest prawdą)
http://www.cdaction.pl/news-22663/lineage-ii-gra-przechodzi-na-model-f2p-i-doczeka-sie-polskiej-wersji.html


  • Wiadomości: 378

  • Pochwał: 0

Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1810 dnia: Październik 13, 2011, 05:27:53 pm »
Wygląda na to że szykuje sie prawdziwa rewolucja w świecie l2 nie tylko ze względu na nową kronikę. Czyżby NCSOFT zobaczył że l2 zaczyna być wymierającą grą już?


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1811 dnia: Październik 13, 2011, 05:28:33 pm »
polski klient a nie serwer....


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1812 dnia: Październik 13, 2011, 05:29:16 pm »
na wymarciu może u nich przez Rangery i inne syfy, ale proszę nie mówić, że to koniec L2, bo jeszcze trochę pożyje ta gra, póki nei wprowadzą innej z tak świetnym system polityki/PvP.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 378

  • Pochwał: 0

Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1813 dnia: Październik 13, 2011, 05:38:17 pm »
Zgadza się że przez boty wymiera gra, ale nie oszukujmy sie nie gra w to już tyle ludzi co 4 lata temu i chodzi mi tu tylko oficjalne serwery, a NCSOFT nadal nie wie jak zareagują ludzie na GOD.
PS: tu nawet nie chodzi mi o klienta a o sam fakt f2p tej gry.


  • ******
  • Wiadomości: 1717

  • Pochwał: 3

  • Prawie jak Jezus
Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1814 dnia: Październik 13, 2011, 05:40:04 pm »
Jak te wszystkie polskie klany maja ze sobą wary to z czym do rusków;p? Merge/ally pownno być.

No ale jak:) no jak...

Cytat: xXxFelekxXx
Tego clanu szczerze nawet nie warto wymieniać , to jak wymienianie bmf...

Bmf od dość dawna jako klan nigdzie nie gra, a i tak żal.. d.. ściska co po niektórym. Ja nie wiem tyle czasu i jeszcze się nie znudziło.. ścierać sobie tylko palce i klawiaturę żeby dopisać te kilka literek w temacie który w ogóle tego nie dotyczy, na serwerze na którym Bmf jako klan nie gra:).

Ciekawa jestem jak wyglądałby i jaki miał online polski off server (jeśli info jest prawdą)
http://www.cdaction.pl/news-22663/lineage-ii-gra-przechodzi-na-model-f2p-i-doczeka-sie-polskiej-wersji.html

Widać że nie zrozumiałaś ironii a żal to pewnie tobie d.... ściska bo pewnie byłaś w bmf ;) .

2003-2011 - HellGuards Clan Leader ;)


  • Wiadomości: 198

  • Pochwał: 0

Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1815 dnia: Październik 13, 2011, 05:48:15 pm »


Widać że nie zrozumiałaś ironii a żal to pewnie tobie d.... ściska bo pewnie byłaś w bmf ;) .

Jestem w Bmf... a na exie byłam w twoim pt jako przyszły bd:P świat jest mały ..albo twoje sposoby rekrutacji niedopracowane:P

polski klient a nie serwer....

"Darmowa wersja Lineage II zadebiutuje w Europie wraz z największym wydanym do tej pory dodatkiem do gry – Goddes of Destruction. Uruchomionych zostanie także kilka nowych lokalnych serwerów – angielski, niemiecki, francuski, turecki i – uwaga – polski. Sieciówka zostanie na nich zlokalizowana, dzięki czemu nareszcie będziemy mogli grać w spolonizowaną edycję. Ponadto gracze będą mogli liczyć na wsparcie rodzimej pomocy technicznej"

nie szukałam potwierdzenia bo mi się nie chce. Będzie to będzie nie to nie.
« Ostatnia zmiana: Październik 13, 2011, 06:22:01 pm wysłana przez Fabienne »


  • Wiadomości: 499

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1816 dnia: Październik 13, 2011, 05:54:33 pm »
polski klient a nie serwer....
przeczytaj całe lepiej...


  • Wiadomości: 198

  • Pochwał: 0

Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1817 dnia: Październik 13, 2011, 06:11:29 pm »
Dubel..
« Ostatnia zmiana: Październik 13, 2011, 06:21:24 pm wysłana przez Fabienne »


  • ******
  • Wiadomości: 1717

  • Pochwał: 3

  • Prawie jak Jezus
Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1818 dnia: Październik 13, 2011, 06:26:43 pm »


Widać że nie zrozumiałaś ironii a żal to pewnie tobie d.... ściska bo pewnie byłaś w bmf ;) .

Jestem w Bmf... a na exie byłam w twoim pt jako przyszły bd:P świat jest mały ..albo twoje sposoby rekrutacji niedopracowane:P


Byłaś ale nie byłaś bo na start i tak mieliśmy swojego bd a z ludzi z bmf na forum mieliśmy wtedy większy fun niż komuś się może wydawać. Poza tym tutaj nikt już nie dba o bmf , napisałem tylko porównanie ironiczne bmf do gf ;) no i sama pokazałaś komu żal d... ściska , pozdro ;) .

2003-2011 - HellGuards Clan Leader ;)


  • Wiadomości: 198

  • Pochwał: 0

Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1819 dnia: Październik 13, 2011, 06:30:16 pm »
nie mieliście swojego bd:) nie mieliście też kilku innych klas:) jaja na waszym forum były konsekwencją waszej czujki która dała się złapać za rączkę jak małe dziecko:) ale to już nie ma co wnikać bo to temat o innym serwerze a ty sobie tam twierdź co sobie twierdzisz...


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1820 dnia: Październik 13, 2011, 07:05:12 pm »
na wymarciu może u nich przez Rangery i inne syfy, ale proszę nie mówić, że to koniec L2, bo jeszcze trochę pożyje ta gra, póki nei wprowadzą innej z tak świetnym system polityki/PvP.

ranger na l2ru off działa bez żadnych przeszkód, jednak dostępna jest jedynie licencja klanowa wiec niewiele osób go używa.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1821 dnia: Październik 13, 2011, 09:17:03 pm »
pfff w internecie nie ma kobiet nauczcie się. Dupeczki sa w klubach :)
wait ... what?


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1822 dnia: Październik 13, 2011, 10:18:56 pm »
Wszystko można zrozumieć, ale nie wiem co mają piersi do L2...

 jeśli chce się wam to dalej ciągnąć - proszę bardzo


  • Wiadomości: 89

  • Pochwał: 0

Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1823 dnia: Październik 13, 2011, 10:32:14 pm »
chcialem uatrakcyjnic ten nudny topic  :beksa:
To jest ten dualbox ?!


  • Wiadomości: 817

  • Pochwał: 0

  • eat my sh1t
Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1824 dnia: Październik 13, 2011, 11:00:30 pm »
ja sie nie przejmuje bo wiem ze jak na razie gram solo to do TB nie mam po co isc by lapac sie na zyd pt...
a co do eclipsa i gfys tam nie chce isc. System non cp nie jest idealny... ayan moore sie rozpadlo tak podejzewam po klan nie jest na ts ani nikogo w grze
mnie juz nudzi ten exp, ostatnio 5 dni na sv po 20 % dziennie, a jeszcze 1 lvl do vopa i mozna grac

napisalem w dziale klany zeby usunac topic Am ale mod tutaj spi i wziol zablokowal topic zamiast usunac.
o kurwa ty znowu grasz w l2 ? już myślałem, że po tym jak matka ci kompa wyłącza o 21 i walisz emo o byle co to zrezygnujesz.
kornes w jakim grasz klanie :P tb  hahaha
Aerith - saggi 78
Nanaki - gh 78
Celes - swm 79
rpg club x5 - gh 85
rpg club x15 - mm 85

the end