Witaj
Gość

Wątek: Poszukiwany złodziej  (Przeczytany 12632 razy)

  • Wiadomości: 138

  • Pochwał: 0

Odp: Poszukiwany złodziej
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 27, 2011, 09:15:03 am »
Po pierwsze wasz blad ze zaufaliscie ( jeszcze was ta gra nie nauczyla zeby nie ufac nieznajomym?). Oskarzacie kogos w tym wypadku  chyba Zienia ale dajcie sie jemu najpierw wypowiedziec czy to faktycznie on, a potem dopiero wyjasniajcie sprawe.
Dziwna tez sprawa z tym Kabulkiem poniewaz ta postac krazy po ludziach i ciagle sa o nia dramy na forum a wy kupiliscie kota w worku.
Ale zycze udanego rozwiazania glupiej sytuacji ...
Hiawatha (Swords) Lancer


  • Wiadomości: 98

  • Pochwał: 0

Odp: Poszukiwany złodziej
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 27, 2011, 09:56:50 am »
Sprawa jest prosta jak drut i tyle. bardzo niesympatyczna lecz prosta. Kabulek został mi sprzedany lecz danych do maila nie dostałem mimo 2-3 krotnych próśb z mojej strony. Ponieważ transakcja odbyła się w kręgu ludzi z polskiego community itd i w OC włąsciwie nie robiłem paniki . Nekro to super postać lecz problem był taki że ludzie wymagają abyś jednak tego DoDa stawiał a ja gram jak gram. Sprzedałem kabulka do OC informujac o jego stanie i problemie z uzyskaniem maila btw od członka OC. Przez 3 miechy nie było problemu a tu teraz scam. Na policję nie będzie nikt szedł bo serio szkoda czasu ale takie numery to jest poziom to jest żenada.
Akurat nie do Ciebie piję w temacie, bo oficialnie wiadomo kto postać -_-'ł. W sumie poniekąd zostałeś wyruchany tak samo jak my.
Z tym mailem nie do końca tak było- sprawa miała być uregulowana w ciągu tygodnia. Jak sam mówiłeś gdzieś ci wcieło kartkę z hasłem, dlatego wysłaliśmy prośbę o zmiane maila i czekaliśmy na potwierdzenie. Nasz błąd że odpuściliśmy zamiast cisnąć sprawę dalej.
Po pierwsze wasz blad ze zaufaliscie ( jeszcze was ta gra nie nauczyla zeby nie ufac nieznajomym?). Oskarzacie kogos w tym wypadku  chyba Zienia ale dajcie sie jemu najpierw wypowiedziec czy to faktycznie on, a potem dopiero wyjasniajcie sprawe.
Dziwna tez sprawa z tym Kabulkiem poniewaz ta postac krazy po ludziach i ciągle sa o nia dramy na forum a wy kupiliscie kota w worku.
Ale zycze udanego rozwiazania glupiej sytuacji ...
Czytanie ze zrozumieniem nie boli. Jego const lider oficialnie to potwierdził, więc to nie żadne oskarżenia tylko fakty. Z resztą czy popełniliśmy błąd czy nie, skoro koleś sprzedał postać, a następnie mając nawet maila zmienił passy, dla mnie to jest bezczelne złodziejstwo i tyle. To tak jakbyś kupił od kogoś auto, a on dorobionym wcześniej kluczykiem by ci je ukradł.

Chcieliśmy z Marzycielem sprawę rozwiązać na pm co zaowocowało blockiem na chacie. Wobec tego za namową kilku osób sprawę upubliczniłem- jeśli nawet nie odniesie to skutku, to może chociaż ktoś na przyszłość wyciągnie z naszej sytuacji wnioski

A co do zaufania to sprzedawca był polecony, więc podejrzeń o scam z jego strony nie było. Z resztą ludzie z consta też osobiście sie nie znają, co nie przeszkadza we wzajemnym zaufaniu. Czasem trzeba zaryzykować- my się sparzyliśmy.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 27, 2011, 10:01:51 am wysłana przez xkurakx »


  • Wiadomości: 138

  • Pochwał: 0

Odp: Poszukiwany złodziej
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 27, 2011, 10:02:44 am »
Blad na razie mozesz przypuszczac kto zabral postac na 100% nie udowodnisz poki ta osoba sie nie przyzna. A jesli jestes przekonany ktore to const i kto to po co wylewasz smuty tutaj?tutaj nikt nie pomoze co najwyzej kazdy powymienia opinie i tyle!! dowiedz sie czy to napewno to const potem gadaj z Lempem i myslcie co z tym zrobic.
Hiawatha (Swords) Lancer


  • Wiadomości: 98

  • Pochwał: 0

Odp: Poszukiwany złodziej
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 27, 2011, 10:09:08 am »
Nie musze niczego przypuszczać, bo widziałem kto się bujał na zakena z NASZĄ postacią. W domniemanie niewinności to się możesz bawić na sali sądowej- tutaj sytuacja jest klarowna, a party używające kabulka się wcale z tym nie kryje.
Poza tym od kiedy żeby cos udowodnić musze wymusić od delikwenta przyznanie się? Każdy git ci powie że giba za niewinność więc idąc tokiem twojego rozumowania mamy samych niesłusznie skazanych?


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

Odp: Poszukiwany złodziej
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 27, 2011, 10:33:25 am »
Zadne "party" nie uzywalo kabulka ,pasy na ta postac ma jedna osoba.. Niestety musze cie rozczarowac ale przed zakenem nie sprawdzam kto loguje jakie boxy i skad je ma. Nie mam takich mozliwosci i czasu. Nie wiem przez jakiego boxa wyszliscie z OC bo znow cie rozczaruje nie interesowalo mnie to nie zyje informacjami o waszych constach i boxach i gowno mnie to obchodzi co robicie i jakie postacie sprzedajecie. Informacja jakie postacie bierzemy na zakena jest zupelnie jawna nigdy jej nie ukrywalem i ukrywac nie zamierzam.
Oczywiscie wiecej juz z moim party tej postaci nie zobaczysz ,natomiast kto ja dalej bedzie uzywal to mnie tez nie interesuje. Ja gram dla przyjemnosci a nie po to zeby sie babrac w gownie i rozwiazywac wasze szczeniackie sprawy ze zgubieniem karteczki z pasami itd ..
Veve 99/97 Feoh Wizard Core server
Tytus 92 Feoh Wizard Lancer server
Ais / Yans / Atomek / Kylal / VeveLaBoo Nightmare DN server


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Poszukiwany złodziej
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 27, 2011, 10:48:52 am »
Dobrze przynajmniej, że nie zaprzeczasz, że widziano twoje PT z tą postacią. Teraz skoro kilkanaście osób ci mówi, że ten co go logował jest złodziejem, to mógłbyś do Zienia zagadać, żeby łaskawie oddał maila. Nawet jak nei chce się przyznać, że to on, to neich chociaż odda maila i Szatan i jego party sami zrobią acount recala. W dużej mierze zależy teraz od ciebie co zrobisz, skoro wszystko masz jak na tacy.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: Poszukiwany złodziej
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 27, 2011, 11:17:21 am »
Fakty :
1. Kabul zostal sprzedany przez Zienio.
2. Zienio nie dostarczyl melia do niego.
3. "Patologia" kupila Kabulka bedac w OC od Razparuk.
4. W czasie ostatnich 2 tygodni "KTOS" -_-' kabula  "patologi".
5. Członek const z OC wykorzystuje skradziona własnosc na zakenie.
6. Wyzej wymieniony "ktos" popelnil przestępstwo zwane oszustwem/kradzieżą
"Art. 286. § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.
§ 2. Tej samej karze podlega, kto żąda korzyści majątkowej w zamian za zwrot bezprawnie zabranej rzeczy.
§ 3. W wypadku mniejszej wagi, sprawca podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
§ 4. Jeżeli czyn określony w § 1-3 popełniono na szkodę osoby najbliższej, ściganie następuje na wniosek pokrzywdzonego."

7. Kto kradnie to złodziej.
8. Kto wykorzystuje/czerpie korzyść z skradzionej własność jest paserem.

Wnioski:
1. Wyciągnijcie sami.
2. Ja wiem jedno ,złodziej zawsze pozostanie złodziejem. Okradł nas okradnie i Ciebie.
3. A sk.. trzeba tępić.


  • Wiadomości: 98

  • Pochwał: 0

Odp: Poszukiwany złodziej
« Odpowiedź #32 dnia: Kwiecień 27, 2011, 11:28:21 am »
Zadne "party" nie uzywalo kabulka ,pasy na ta postac ma jedna osoba.. Niestety musze cie rozczarowac ale przed zakenem nie sprawdzam kto loguje jakie boxy i skad je ma. Nie mam takich mozliwosci i czasu. Nie wiem przez jakiego boxa wyszliscie z OC bo znow cie rozczaruje nie interesowalo mnie to nie zyje informacjami o waszych constach i boxach i gowno mnie to obchodzi co robicie i jakie postacie sprzedajecie. Informacja jakie postacie bierzemy na zakena jest zupelnie jawna nigdy jej nie ukrywalem i ukrywac nie zamierzam.
Oczywiscie wiecej juz z moim party tej postaci nie zobaczysz ,natomiast kto ja dalej bedzie uzywal to mnie tez nie interesuje. Ja gram dla przyjemnosci a nie po to zeby sie babrac w gownie i rozwiazywac wasze szczeniackie sprawy ze zgubieniem karteczki z pasami itd ..
Zaiste jesteś hipokrytą.
Masz wyjebane na dramy i boxy, a jakoś dziwnym trafem aktywnie udzielałeś się zarówno na clan chacie jak i forum a propo naszego odejścia. Na epikach tez zapewne nie pamietasz kto doda stawiał, bo taka masa ich wtedy w OCkach była że trudno by spamiętać (raptem 2- obydwa w naszym pt). Miej chociaż jaja napisać "wspieram złodzieja bo mi się to opłaca", zamiast roztaczać wokół siebie aure niewinności i nieświadomości.

Hmm nie interesuje cię skąd kto jakie boxy ma? Hmm na żywo też kupujesz sprzęt RTV od Ździcha w  bramie za 20% wartości rynkowej (bo przecież samo spadło z palety). Może czas założyć const PaserTeam?


  • Wiadomości: 138

  • Pochwał: 0

Odp: Poszukiwany złodziej
« Odpowiedź #33 dnia: Kwiecień 27, 2011, 11:52:01 am »
omg ale TY pier..... kurde bylo brac postac z mailem i tyle, teraz sam sobie jestes winien. Prawda jest taka ze tylko idiota kupi postac bez maila. W tym momencie mozna powiedziec ze zienio jest glupi bo zabral postac(zlodziejem nie jest bo mial doste do niej caly czas ) ale Ty jestes idiota ze trzymales ja bez maila wiec wina lezy po obu stronach i przestan pier... jaki to z niego zlodziej bo on rownie dobrze moze pisac ze z Ciebie jest idiota i tyle
Hiawatha (Swords) Lancer


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Poszukiwany złodziej
« Odpowiedź #34 dnia: Kwiecień 27, 2011, 11:58:27 am »
omg ale TY pier..... kurde bylo brac postac z mailem i tyle, teraz sam sobie jestes winien. Prawda jest taka ze tylko idiota kupi postac bez maila. W tym momencie mozna powiedziec ze zienio jest glupi bo zabral postac(zlodziejem nie jest bo mial doste do niej caly czas ) ale Ty jestes idiota ze trzymales ja bez maila wiec wina lezy po obu stronach i przestan pier... jaki to z niego zlodziej bo on rownie dobrze moze pisac ze z Ciebie jest idiota i tyle

Hmm, ale dlaczego porównujesz złodzieja, do osoby która po prostu nie dopilnowała wszystkich powinności? Wiesz, to trochę jak w życiu, czy na wszystko zawsze zbierasz dokumenty, gwarancje, zdjęcia itd? Na wszystko? Nigdy niczego nei zapomniałeś, licząc, że w końcu każdy na tym świecie w końcu nei może być skurwysynem? Też na pewno w końcu ci sięzapomni. Oni mieli akurat pecha, że tym razem trafili na skurwysyna.

Pewne jest, że jeżeli zienio nie przyzna się do bycia złodziejem, powinien oddać maila osobom, które za postać zapłaciły (A zienio wziął hajs) Zgadza się Myth, czy coś przekręciłem?
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 15

  • Pochwał: 0

Odp: Poszukiwany złodziej
« Odpowiedź #35 dnia: Kwiecień 27, 2011, 11:58:40 am »
Jak "pożyczysz" otwarty samochód z kluczykami w stacyjce ,to nie jesteś złodziejem?

Oczywiście właściciel jest co najmniej niefrasobliwy hahaha,ale to i tak kradzież ,co nie?????
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 27, 2011, 12:01:06 pm wysłana przez Terwing »


  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: Poszukiwany złodziej
« Odpowiedź #36 dnia: Kwiecień 27, 2011, 12:01:01 pm »
omg ale TY pier..... kurde bylo brac postac z mailem i tyle, teraz sam sobie jestes winien. Prawda jest taka ze tylko idiota kupi postac bez maila. W tym momencie mozna powiedziec ze zienio jest glupi bo zabral postac(zlodziejem nie jest bo mial doste do niej caly czas ) ale Ty jestes idiota ze trzymales ja bez maila wiec wina lezy po obu stronach i przestan pier... jaki to z niego zlodziej bo on rownie dobrze moze pisac ze z Ciebie jest idiota i tyle

Weź najlepiej zatrudnij się w sklepie, będziesz miał dostęp do kasy, zgarniesz pare tysi ale zlodziejem nie bedziesz bo przeciez miales dostep.


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

Odp: Poszukiwany złodziej
« Odpowiedź #37 dnia: Kwiecień 27, 2011, 12:07:36 pm »
Jesli ktos nie zna definicji pasera to niech lepiej jej nie podaje ...
Alarion pare osob zwracalo ci uwage na temat dolendila i powiedziales ze cie to nie interesuje bo swietnie songi daje a teraz wymagasz ode mnie zupelnie innego zachowania ?? Hmmm i to ja jestem hipokryta ...
kurak chyba naprawde jestes idiota jesli sadzisz ze znam historie sprzedazy wszystkich postaci w OC a szczegolnie postaci sprzedawanych kilkakrotnie ..
Co do waszego wyjscia z klanu wyrazilem moje zdanie co do powodu aczkolwiek nie wiedzialem ktory to konkretnie box to spowodowal jak rowniez nie mam pojecia w tej chwili kto gra na ktorej postaci w party kaczora.
Nie lubie jak ktos nazywa mnie zlodziejem, nie lubie jak nazywa mnie paserem i nie lubie jak ktos mi grozi i z tego powodu w tej sprawie nie zamierzam ruszyc palcem. Jesli ktos uwaza ze w ten sposob do czegokolwiek mnie zmusi to jest w bledzie.
Moje party nie bedzie w zaden sposob wspolpracowac z postacia Kabulka i na tym dla mnie sprawa jest skonczona, a kto bedzie nia dalej rozporzadzal i co bedzie robil to mnie nie interesuje. Nie chce nawet komentowac kupowania postaci bez mejla oraz gubienia karteczek z pasami itd ..
Jestescie dorosli to sobie to sami wyjasniajcie ja nie bede nikomu matkowal.

Dla milosnikow motoryzacji - Jak kupujesz samochod to bez karty wozu i kluczykow tak ?

Veve 99/97 Feoh Wizard Core server
Tytus 92 Feoh Wizard Lancer server
Ais / Yans / Atomek / Kylal / VeveLaBoo Nightmare DN server


  • Wiadomości: 138

  • Pochwał: 0

Odp: Poszukiwany złodziej
« Odpowiedź #38 dnia: Kwiecień 27, 2011, 12:12:34 pm »
omg ale TY pier..... kurde bylo brac postac z mailem i tyle, teraz sam sobie jestes winien. Prawda jest taka ze tylko idiota kupi postac bez maila. W tym momencie mozna powiedziec ze zienio jest glupi bo zabral postac(zlodziejem nie jest bo mial doste do niej caly czas ) ale Ty jestes idiota ze trzymales ja bez maila wiec wina lezy po obu stronach i przestan pier... jaki to z niego zlodziej bo on rownie dobrze moze pisac ze z Ciebie jest idiota i tyle

Hmm, ale dlaczego porównujesz złodzieja, do osoby która po prostu nie dopilnowała wszystkich powinności? Wiesz, to trochę jak w życiu, czy na wszystko zawsze zbierasz dokumenty, gwarancje, zdjęcia itd? Na wszystko? Nigdy niczego nei zapomniałeś, licząc, że w końcu każdy na tym świecie w końcu nei może być -_-'? Też na pewno w końcu ci sięzapomni. Oni mieli akurat pecha, że tym razem trafili na -_-'.

Pewne jest, że jeżeli zienio nie przyzna się do bycia złodziejem, powinien oddać maila osobom, które za postać zapłaciły (A zienio wziął hajs) Zgadza się Myth, czy coś przekręciłem?
ja sie z tym zgodze ale kurak mnie smieszy na kazdym kroku piszac to samo ze zlodziej itd skoro wie kto to zrobil niech z nim pisze a nie zali sie na forum co rusz. ja nie bronie zienia bo zrobil jak zrobil ale to tylko potwierdza zeby nie ufac polakowi ( przykra prawda). Kurak zna lidera consta zna CL-a klanu moze wszystko wyjasnic. Wylewanie lez tu na forum mu nic nie da

Pokit i terwin wasze wypowiedzi sa super a teorie powalajace  hahaha moze podajcie wiecej przykladow ?? a poki zienio sie nie wypowie czemu to zrobil to milczcie ok, bo latwo kogos od zlodziei wyzywac niech wypowie sie zienio czemu to zrobil a pozniej nazywajcie go ....
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 27, 2011, 12:15:59 pm wysłana przez TheMyth »
Hiawatha (Swords) Lancer


  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: Poszukiwany złodziej
« Odpowiedź #39 dnia: Kwiecień 27, 2011, 12:12:57 pm »
Mozecie sobie napisac do jakiegos rzecznika praw konsumenta a on Wam odpowie, ze jezeli ktos zakupil postac nie dostajac do niej maila - nie jest tak naprawde jej wlascicielem. Przerabialem juz to :)
Nic nie mozecie zlodziejowi zrobic.
new future.


  • Wiadomości: 342

  • Pochwał: 0

Odp: Poszukiwany złodziej
« Odpowiedź #40 dnia: Kwiecień 27, 2011, 12:28:58 pm »
Cytat: xkurakx
Nie dość, że złodziej, to jeszcze tchórz który nie ma jaj odpisać na pm i od razu daje blocka na ryj.

Cytat: TheMyth
skoro wie kto to zrobil niech z nim pisze a nie zali sie na forum co rusz. ja nie bronie zienia bo zrobil jak zrobil ale to tylko potwierdza zeby nie ufac polakowi ( przykra prawda). Kurak zna lidera consta zna CL-a klanu moze wszystko wyjasnic. Wylewanie lez tu na forum mu nic nie da

zdolnosc czytania w dzisiejszych czasach jest cnota



  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: Poszukiwany złodziej
« Odpowiedź #41 dnia: Kwiecień 27, 2011, 12:30:37 pm »
omg ale TY pier..... kurde bylo brac postac z mailem i tyle, teraz sam sobie jestes winien. Prawda jest taka ze tylko idiota kupi postac bez maila. W tym momencie mozna powiedziec ze zienio jest glupi bo zabral postac(zlodziejem nie jest bo mial doste do niej caly czas ) ale Ty jestes idiota ze trzymales ja bez maila wiec wina lezy po obu stronach i przestan pier... jaki to z niego zlodziej bo on rownie dobrze moze pisac ze z Ciebie jest idiota i tyle

Hmm, ale dlaczego porównujesz złodzieja, do osoby która po prostu nie dopilnowała wszystkich powinności? Wiesz, to trochę jak w życiu, czy na wszystko zawsze zbierasz dokumenty, gwarancje, zdjęcia itd? Na wszystko? Nigdy niczego nei zapomniałeś, licząc, że w końcu każdy na tym świecie w końcu nei może być -_-'? Też na pewno w końcu ci sięzapomni. Oni mieli akurat pecha, że tym razem trafili na -_-'.

Pewne jest, że jeżeli zienio nie przyzna się do bycia złodziejem, powinien oddać maila osobom, które za postać zapłaciły (A zienio wziął hajs) Zgadza się Myth, czy coś przekręciłem?
ja sie z tym zgodze ale kurak mnie smieszy na kazdym kroku piszac to samo ze zlodziej itd skoro wie kto to zrobil niech z nim pisze a nie zali sie na forum co rusz. ja nie bronie zienia bo zrobil jak zrobil ale to tylko potwierdza zeby nie ufac polakowi ( przykra prawda). Kurak zna lidera consta zna CL-a klanu moze wszystko wyjasnic. Wylewanie lez tu na forum mu nic nie da

Pokit i terwin wasze wypowiedzi sa super a teorie powalajace  hahaha moze podajcie wiecej przykladow ?? a poki zienio sie nie wypowie czemu to zrobil to milczcie ok, bo latwo kogos od zlodziei wyzywac niech wypowie sie zienio czemu to zrobil a pozniej nazywajcie go ....

Powalające jest Twoje poczucie moralności, zresztą to samo przerabiałem w swoim wcześniejszym const, teraz tytus ma 2 "złodzieji" w party :)


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Poszukiwany złodziej
« Odpowiedź #42 dnia: Kwiecień 27, 2011, 12:50:44 pm »
Niezle sie usmialem, juz nawet ciezko zliczyc ktory to temat o kradziezy  :afro:


  • Wiadomości: 32

  • Pochwał: 0

Odp: Poszukiwany złodziej
« Odpowiedź #43 dnia: Kwiecień 27, 2011, 12:51:52 pm »
Mozecie sobie napisac do jakiegos rzecznika praw konsumenta a on Wam odpowie, ze jezeli ktos zakupil postac nie dostajac do niej maila - nie jest tak naprawde jej wlascicielem. Przerabialem juz to :)
Nic nie mozecie zlodziejowi zrobic.

Twoja teoria ma pewne podstawy ale zapominasz o 1 istotnym fakcie. Otoz podczas tranzakcji padlo sformulowanie ze mail zostanie dostarczony więc tranzakcja dotyczyła postaci jak i maila. Wiec mamy tutaj doczynienia z oszustwem (jeżeli sprzedajacy nie mial zamiaru podawac maila - a wziąl za to korzysc majatkowa), oraz przywłaszczenia cudzej własności, gdyz postac została przekazana innej osobie za korzysc majatkową. Wiec jezeli chcesz sie powolywac na rzecznika praw konsumenta to przynajmniej podawaj fakty na jakiej bazował ten rzecznik gdyż każda sprawa jest inna i nie mozna wszystko podpinac pod jedna teorie.
EuOff; Core
Rieston -  Aeore Healer 99/97/80/80
Clan: BS


  • Wiadomości: 98

  • Pochwał: 0

Odp: Poszukiwany złodziej
« Odpowiedź #44 dnia: Kwiecień 27, 2011, 12:53:48 pm »
Tytus
Jesli ktos nie zna definicji pasera to niech lepiej jej nie podaje ...

Hmm o wielki guru oświeć nas swoją definicją pasera? Zapewne to robotnik wytwarzający paski :D


Tytus
Nie lubie jak ktos nazywa mnie zlodziejem, nie lubie jak nazywa mnie paserem i nie lubie jak ktos mi grozi i z tego powodu w tej sprawie nie zamierzam ruszyc palcem. Jesli ktos uwaza ze w ten sposob do czegokolwiek mnie zmusi to jest w bledzie.
A ja nie lubie jak ktoś mi constową postać podpierdala. Złodziejem cie nikt nie nazwał, a paserstwo popierasz więc skąd to oburzenie? Nikt cie do niczego zmusić nie może- masz przywilej internetowej anonimowości. Ja po prostu liczyłem na jakas reakcje na poziomie.


Tytus
Moje party nie bedzie w zaden sposob wspolpracowac z postacia Kabulka i na tym dla mnie sprawa jest skonczona, a kto bedzie nia dalej rozporzadzal i co bedzie robil to mnie nie interesuje. Nie chce nawet komentowac kupowania postaci bez mejla oraz gubienia karteczek z pasami itd ..
Cieszy mnie to, aczkolwiek licz sie z tym że złodziej w pt niebezpieczna sprawa, bo zawsze mozna zarobić pk rykoszetem. Zwłaszcza że Araby lubią złodziejom łapy obcinać :P

ja sie z tym zgodze ale kurak mnie smieszy na kazdym kroku piszac to samo ze zlodziej itd skoro wie kto to zrobil niech z nim pisze a nie zali sie na forum co rusz. ja nie bronie zienia bo zrobil jak zrobil ale to tylko potwierdza zeby nie ufac polakowi ( przykra prawda).
A co mam pisać że prawy obywatel? Jak ktoś chujem sie urodził skowronkiem nie umrze. Nazywam po prostu rzeczy po imieniu.


Pokit i terwin wasze wypowiedzi sa super a teorie powalajace  hahaha moze podajcie wiecej przykladow ?? a poki zienio sie nie wypowie czemu to zrobil to milczcie ok, bo latwo kogos od zlodziei wyzywac niech wypowie sie zienio czemu to zrobil a pozniej nazywajcie go ....
A co to ma kurwa do rzeczy? Jak ci powie ze ukradł zeby dzieci nakarmić to nagle przestanie być złodziejem? Może jeszcze nasza wina, wszak okazja czyni złodzieja?


  • Wiadomości: 126

  • Pochwał: 0

Odp: Poszukiwany złodziej
« Odpowiedź #45 dnia: Kwiecień 27, 2011, 01:27:05 pm »
ienova jeśli mnie pamięć nie myli zakazuje sprzedaży postaci/adeny  co za tym idzie wszystko co jest z tym związane jest nielegalne xD
wiec "paser" "okradł" "złodzieja" czy "złodziej" "pasera" i czyja wina większa jak wszyscy są winni )))
In The Name Of Satan ...


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Poszukiwany złodziej
« Odpowiedź #46 dnia: Kwiecień 27, 2011, 01:34:00 pm »
ienova jeśli mnie pamięć nie myli zakazuje sprzedaży postaci/adeny  co za tym idzie wszystko co jest z tym związane jest nielegalne xD
wiec "paser" "okradł" "złodzieja" czy "złodziej" "pasera" i czyja wina większa jak wszyscy są winni )))
Otóż nie. I ocztwiście przykład dla fanatyków motoryzacji :D
Jeżeli jadąc samochodem pod prąd drogą jednokierunkową doprowadzę do kolizji z samochodem wyjeżdżającym z drogi podporządkowanej zgodnie z przepisami na tą jezdnię jednokierunkową po której jadę, to on w świetle prawa jest winny tej kolizji. Ja jedynie mogę dostać mandat za jazdę pod prąd.
 
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 27, 2011, 02:05:04 pm wysłana przez roli »


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Poszukiwany złodziej
« Odpowiedź #47 dnia: Kwiecień 27, 2011, 03:40:15 pm »
k u r w y I zlodzieje w tym l2 za je bac  sku rwysynow je ba nych w dupsko przez pedalow

/Acid -- Omijanie skryptów cenzurujących + wulgaryzmy (20%)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 27, 2011, 04:14:47 pm wysłana przez Acid »

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • Wiadomości: 856

  • Pochwał: 9

  • AWTHPW
Odp: Poszukiwany złodziej
« Odpowiedź #48 dnia: Kwiecień 27, 2011, 04:13:15 pm »
Robiliście to chociaż przez allegro lub w jakiś inny sposób, który zapewniał hmm jakąś umowę? Bo jeśli nie, a tym bardziej jak kupiliście postać za adenę to gościu was nieźle wygrzmocił, bo postać i dane są jego, a jeszcze ktoś mu dał za to kasę czy adenę :D i raczej nic z tym nie zrobicie niestety. No chyba, że poczuje wyrzuty sumienia i odda, na co się nie zanosi z tego co czytam :p

We ride together, we die together.


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Poszukiwany złodziej
« Odpowiedź #49 dnia: Kwiecień 27, 2011, 04:18:36 pm »
Jem chleb ale i tak -_-' ac pzpn.

Moj post wnosi tu tyle co i pozostale.

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama