Witaj
Gość

Wątek: Poszukiwany złodziej  (Przeczytany 12628 razy)

  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Poszukiwany złodziej
« Odpowiedź #75 dnia: Kwiecień 27, 2011, 07:43:56 pm »
posysacie :)
fajnie sie gra nekro tak btw.
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 66

  • Pochwał: 0

Odp: Poszukiwany złodziej
« Odpowiedź #76 dnia: Kwiecień 27, 2011, 08:05:33 pm »
Apeluje do Lempa o wywarcie wpływu na swoich ludzi. Jeśli złodziejstwo będzie w OC tolerowane może to znacząco pogorszyć stosunki pomiędzy naszymi klanami że tak powiem.

Oj, już chyba się pogorszyło.

Jesli ktos nie zna definicji pasera to niech lepiej jej nie podaje ...
Alarion pare osob zwracalo ci uwage na temat dolendila i powiedziales ze cie to nie interesuje bo swietnie songi daje

Między innymi ja. Jako ateista mogę powiedzieć tylko: „Czemu to widzisz drzazgę w oku brata, a nie dostrzegasz belki we własnym oku?” Buhahahahahahahahahahahaa. Eh, Analion, Analion.

to lepiej palcie PRa na nasz widok, bo ja i zapewne parę innych osób może sobie zechcieć odreagować.

A ja obronić.

ienova jeśli mnie pamięć nie myli zakazuje sprzedaży postaci/adeny  co za tym idzie wszystko co jest z tym związane jest nielegalne xD
wiec "paser" "okradł" "złodzieja" czy "złodziej" "pasera" i czyja wina większa jak wszyscy są winni )))

Oszust okradł oszusta, aby zarobić na oszuście. Proste. Ave Satan!!!
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 27, 2011, 08:22:05 pm wysłana przez Arannel »


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Poszukiwany złodziej
« Odpowiedź #77 dnia: Kwiecień 27, 2011, 08:22:52 pm »
a nasz bialy ninja zabija allllllllllllllll :bump: :bump: :afro: :afro:

mhehehe bialas zabija? a od kiedy on robi dmg :)
Od czasu frapsa z itherusem :D

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 98

  • Pochwał: 0

Odp: Poszukiwany złodziej
« Odpowiedź #78 dnia: Kwiecień 27, 2011, 08:32:34 pm »

A ja obronić.

Czekamy z niecierpliwością.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Poszukiwany złodziej
« Odpowiedź #79 dnia: Kwiecień 27, 2011, 11:55:16 pm »
Arannel, trochę niestety failujesz, bo co do Dollendila jedyne co masz (macie licząc twoje byłe constans) to przypuszczenia, bo kradzież itemów z waszego WC odbyła się jakoś zaraz po tym jak wyszedł od was z PT. Brak najmniejszego dowodu. Problem polega na tym, że Dollendil ma passy na w zasadzie wszystkie nasze konta (i miał kiedy grał jeszcze na zerku w okolicach wakacji). Mógł (skoro wg ciebie jest złodziejem) gwizdnąć sporo itemów z naszego pt, dlaczego tego nei zrobił?  Myślę, że są one sumarycznei warte więcej, niż sprzęt z waszego boxowanego WC kiedyś tam...

Zaraz pewnie ty albo ktoś inny walnei tekst, że na Zienia też dowodów przecież nie mamy, ale tu sytuacja jest lekko inna:

Prawie wszyscy wiedzą, że Zienio ma maila na Kabulka. Zakładając nawet, że będzie się wypierał kradzieży konta, to wystraczy dla oczyszczenia swoich zarzutów, żeby oddał tego maila, skoro wziął kasę za postać, prawda? Sytuacja klarowna i prosta i nie ma tu żadnych niedomówień.
Zakładając zatem, że Tytus twierdzi, że nie gra w pt z złodziejem, to gra przynajmniej z oszustem (gdyż umowa była w sprawie maila, że Zienio go przekaże). Czy mu to przeszkadza czy nie, to już sprawa jego i jego party.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 288

  • Pochwał: 1

Odp: Poszukiwany złodziej
« Odpowiedź #80 dnia: Kwiecień 29, 2011, 08:22:05 am »
Arannel, trochę niestety failujesz, bo co do Dollendila jedyne co masz (macie licząc twoje byłe constans) to przypuszczenia, bo kradzież itemów z waszego WC odbyła się jakoś zaraz po tym jak wyszedł od was z PT. Brak najmniejszego dowodu. Problem polega na tym, że Dollendil ma passy na w zasadzie wszystkie nasze konta (i miał kiedy grał jeszcze na zerku w okolicach wakacji). Mógł (skoro wg ciebie jest złodziejem) gwizdnąć sporo itemów z naszego pt, dlaczego tego nei zrobił?  Myślę, że są one sumarycznei warte więcej, niż sprzęt z waszego boxowanego WC kiedyś tam...
lol.... a co to ma do rzeczy?? kradzież była i tyle, z tego co mówił Arannel potwierdza to całe TT 
życzę Ci obyś się nie obudził znowu z ręką w nocniku, ale ja w przemiany ludzi (kto się zarzekał że nie wyjdzie z OC po wcześniejszym quicie?! pamiętasz??) już nie wierzę, zwłaszcza jeśli chodzi o pixelozę i łatwe zarobki na niej :]
League of Legends EUNE - do odwołania

L2 EU -> Core - iDeepPain = Sigel Knight 9x (retired)
L2 EU -> Core - DeepPain = Feoh Wizard 8x z SLH (alt) (retired)
L2 EU -> Core - GreenZone = Iss Enchanter 8x (slave box) (retired)

L2 RU -> Lancer - DeepPain = Sigel Knight 85/Destroyer 75/SWS 75/Phantom Summoner 5x (retired)
Aion -> Spatalos - Deep = Templar 45 (retired)
L2 NA -> Bartz - DeepPain = Grand Khavatari 78 (retired)


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Poszukiwany złodziej
« Odpowiedź #81 dnia: Kwiecień 29, 2011, 09:24:19 am »
Deep, ale o czym ty teraz mówisz?

TT może mówić co chce, dowodu nie ma nawet 1. Okoliczności może i tak (jak w przypadku Zienia), ale nie są w żadnym wypadku podstawą do oskarżania. Popraw mnie jeżeli się mylę.

Jeżeli Zienio twierdzi, że jest czysty, to niech odda maila osobom, które zapłaciły za niego i powinny go otrzymać już dawno, to chyba oczywiste dla wszystkich, prawda Deep?

A najbardziej kocham te teorie o moich spiskach, aby wyjść z OC po raz drugi... Deep, pomyśl teraz przez chwilkę logicznie. Ponad miesiąc namawiałem powoli obydwie strony, aby spróbować merg'u. Było przeciwników wielu (chociażby ode mnie z party największymi był Darth i Stark), ale sceptycznie byli nastawieni też inni. Kiedy w końcu to się powiodło i pokazały się nawet jakieś sukcesy (1 raidy frintezy, freyi, zamke, względny sojusz z Acc), mimo kilku większych lub mniejszych zgrzytów, mając swoje własnie CC na Freye i frinteze (żeby nie posądzeń, że poszło o epici), po co miałbym inicjować jakikolwiek ruch anty mergowy? Strzelić sobie samemu w kolano? Pomyśl przez chwilę, a potem pisz takie bzdury.

Wyszedłem, bo drama rozkręciła się na całego przez Marzyciela, Kuraka, Dartha, Starka, Dalharda i może kilka innych osób, które czekały tylko na sposobność by to rozbić. Gdy całe party oznajmiło, że wychodzi, a Darth szyderczym tonem oznajmił "I co Alarion, zostaniesz teraz sam ze swoimi OC-kami?" (notabene gl hipokryzji roku) próbowałem jeszcze chwilę pogadać na @, ale i tak poszła cała bura na mnie, że to moja wina, że coś tam o inście (lol, nawet nikt jej nie chciał ani razu robić, poza Jenkisami od kiedy wróciliśmy, ale ludzie dalej -_-' o tej inscie ; p ), coś tam o kasie i takie tam standardowe -_-' haterów.

Nie będę do tego wracać i oceniać, czy decyzja była słuszna czy nie. Stało się tak, jak się stało, mam nadzieję Deep, że teraz przestaniesz pisać więcej głupoty na ten temat, bo tu akurat Lempartus nawet wie jak było, bo cała drama kręciła się na jego oczach.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

Odp: Poszukiwany złodziej
« Odpowiedź #82 dnia: Kwiecień 29, 2011, 01:38:17 pm »
Serio alarion nie rozumiem jak mozesz stosowac inne standardy do siebie a inne do innych. Dla mnie akurat sprawa dolendila jest duzo prostsza, gram juz sporo w ta gre widzialem bardzoooo duzo tego typu syt i zawsze powtarza sie ten sam schemat i sprawa dolendila w ogóle od niego nie odbiega. No ale jesli ty potrzebujesz jakis niesamowitych dowodow no to ja tez czekam przez tydzien na jakies niesamowite dowody w sprawie Zienia. Tak jak ciebie nie interesuje opinia TT tak mnie nie bardzo interesuje twoja i roznych groznych lol ziomow.. Czekam na to tydzien moje gg znasz.
Veve 99/97 Feoh Wizard Core server
Tytus 92 Feoh Wizard Lancer server
Ais / Yans / Atomek / Kylal / VeveLaBoo Nightmare DN server


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Poszukiwany złodziej
« Odpowiedź #83 dnia: Kwiecień 29, 2011, 01:45:27 pm »
Tytus, ty naprawdę masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem? Wiem, że nie da się ani Zieniowi, ani Dolendilowi w żaden sposób nic bezpośrednio udowodnić. Piję do czego innego, że od Zienia została kupiona postać, dostał hajs i miał przekazać maila, right?

Jeżeli Zienio twierdzi, że nie jest złodziejem, niech odda maila (co miał zrobić już kilka tygodni temu ładnych, jak nei dłużej), chłopaki zrobią sobie acount recalla i zabiorą złodziejowi kupioną postać. Czy coś jest takiego trudnego w tym co piszę do zrozumienia? Jeżeli Zienio maila nei odda, to znaczy że nie wywiązuje się z tego na co się zgodził, czyli wziął hajs, a maila nie chce oddać.

Prościej nie umiem wyjaśnić...
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

Odp: Poszukiwany złodziej
« Odpowiedź #84 dnia: Kwiecień 29, 2011, 02:43:10 pm »
Alarion chyba ty masz problemy ze zrozumieniem. Mnie nie interesuja twoje wyjasnienia. To co przedstawiacie zrozumialem a teraz poprosze dowody na poparcie waszej tezy poza waszym slowem ktore jest dla mnie malo wazne.
Nie umiem tego prosciej napisac ...
Veve 99/97 Feoh Wizard Core server
Tytus 92 Feoh Wizard Lancer server
Ais / Yans / Atomek / Kylal / VeveLaBoo Nightmare DN server


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Poszukiwany złodziej
« Odpowiedź #85 dnia: Kwiecień 29, 2011, 06:43:00 pm »
Rozumiem, czyli kwestionujesz to, że party Szatana zakupiło Kabulka od zienia, zapłacili mu hajs i mieli dostać od niego oprócz passów na postać również maila, którego nei dostali, tak? Tzn. dla ścisłości najpierw sprzedał go Razparukowi, ale to na 1 ciul wychodzi.

Stary, jeżeli nie wierzysz, że ta transakcja się odbyła, to przykre w cholerę, bo z tego wynika, że party marzyciela masz za złodziei O_o
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Poszukiwany złodziej
« Odpowiedź #86 dnia: Kwiecień 29, 2011, 09:27:32 pm »
Wyszedłem, bo drama rozkręciła się na całego przez Marzyciela, Kuraka, Dartha, Starka, Dalharda i może kilka innych osób, które czekały tylko na sposobność by to rozbić. Gdy całe party oznajmiło, że wychodzi, a Darth szyderczym tonem oznajmił "I co Alarion, zostaniesz teraz sam ze swoimi OC-kami?" (notabene gl hipokryzji roku)
masz niezla fantazje albo cos ci sie z pamiecia pierdzieli
retired


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

Odp: Poszukiwany złodziej
« Odpowiedź #87 dnia: Kwiecień 30, 2011, 01:30:00 am »
No nic ja sie poddaje, napisalem najprosciej jak sie dalo a mimo to nie zrozumiales ... Trudno
Veve 99/97 Feoh Wizard Core server
Tytus 92 Feoh Wizard Lancer server
Ais / Yans / Atomek / Kylal / VeveLaBoo Nightmare DN server


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: Poszukiwany złodziej
« Odpowiedź #88 dnia: Kwiecień 30, 2011, 11:48:40 pm »
Tytus ty -_-' jestes D E B I L E M , że ja -_-'.... jak można tego nie zrozómieć

//Obraza użytkownika - 10%
« Ostatnia zmiana: Maj 12, 2011, 12:00:31 pm wysłana przez Kamal »
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99