Witaj
Gość

Wątek: RU OFF @ Lancer. Flame Alarion vs. reszta świata.  (Przeczytany 2319 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

RU OFF @ Lancer. Flame Alarion vs. reszta świata.
« dnia: Maj 09, 2011, 09:55:09 pm »
W sumie to macie rację , sam tak dzisiaj rozkminiałem , że najlepiej to się wyekspić , ogarnąć sprzęt i szukać aktywnego party w ass albo aegis bo to chyba jedny 2 potęgi serwera :)
powodzenia

Sam tak mówiłeś, kiedy jeszcze dążyłeś ze starkiem, by sprawnie dostać się do Acc, ale pewnei zaraz walneisz swoją wersję...
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: RU OFF @ Lancer. Flame Alarion vs. reszta świata.
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 09, 2011, 10:59:44 pm »
masz dobra pamiec ale niestety krotka , ja od razu mowilem ze w ass bedzie kiepsko bo dolaczymy z zerowym dkp i trudno bedzie dogonic reszte pt z ass , zreszta moja wypowiedz dotyczaca postu Agresiva akurat nie dotyczyla tego o czym myslisz , zrozumialbys jakbys sie doczytal dokladniej w forum ockow
retired


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: RU OFF @ Lancer. Flame Alarion vs. reszta świata.
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 09, 2011, 11:09:35 pm »
Żeby się doczytać w forum OC-ków, musiałbym mieć dostęp, a po co mi, skoro nie jestem w klanie i mam swój klan i swój const? Jakbym chciał się coś dowiedzieć, po prostu bym sobie z kimś pogadał atm.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: RU OFF @ Lancer. Flame Alarion vs. reszta świata.
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 10, 2011, 03:50:19 pm »
Eido chyba już zauważyłeś, że cię tu nikt nie lubi więc zrób przysługę dla ludzkości i  zamilcz, zniknij, przepadnij.

Chociaż dobrze ze nie macie dostępu do forum OC, bo jednak Amber party mogło by się załamać...

czytuję regularnie, ale nic specjalnego  poza jakimiś żałosnymi tekstami QQuentima i czasem konia nie widzę.

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • Wiadomości: 201

  • Pochwał: 0

Odp: RU OFF @ Lancer. Flame Alarion vs. reszta świata.
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 10, 2011, 04:32:53 pm »
Eido chyba już zauważyłeś, że cię tu nikt nie lubi więc zrób przysługę dla ludzkości i  zamilcz, zniknij, przepadnij.

Chociaż dobrze ze nie macie dostępu do forum OC, bo jednak Amber party mogło by się załamać...

czytuję regularnie, ale nic specjalnego  poza jakimiś żałosnymi tekstami QQuentima i czasem konia nie widzę.
Ześ odkopał posta z października... Prawdopodobnie z powodu swojego odejścia do Acc to Lemp odebrał mu prawa.
Miałobyć super pięknie cięta riposta a tu taki bubel z zeszłego roku


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: RU OFF @ Lancer. Flame Alarion vs. reszta świata.
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 10, 2011, 04:52:54 pm »
Eido chyba już zauważyłeś, że cię tu nikt nie lubi więc zrób przysługę dla ludzkości i  zamilcz, zniknij, przepadnij.

Chociaż dobrze ze nie macie dostępu do forum OC, bo jednak Amber party mogło by się załamać...

czytuję regularnie, ale nic specjalnego  poza jakimiś żałosnymi tekstami QQuentima i czasem konia nie widzę.

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: RU OFF @ Lancer. Flame Alarion vs. reszta świata.
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 10, 2011, 05:23:39 pm »
Tak post z pazdziernika. Analion byl wtedy poza klanem, wyszedl zeby expic subki ale nikt jego powrotu nie chcial. Nie mial zadnych praw do forum. Prawdopodobnie korzystal z konta brata. Zreszta sam sie do tego publicznie przyznal cytujac wypowiedzi z forum OC. Fajnie ze sie przez te kilka miesiecy zmienil i zaprzestal czytania forum ktore powinno go gowno obchodzic, albo prywatne rozmow na chacie ludzi ktorzy dali mu wstep na wirtualnego kompa (czy jak sie to tam nazywa, nie znam sie, nie korzystalem z takich rzeczy) do stawiania bota, o podpierdalaniu itemow nie wspomne.
« Ostatnia zmiana: Maj 10, 2011, 05:25:16 pm wysłana przez Quentim »

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: RU OFF @ Lancer. Flame Alarion vs. reszta świata.
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 10, 2011, 06:58:15 pm »
Tak post z pazdziernika. Analion byl wtedy poza klanem, wyszedl zeby expic subki ale nikt jego powrotu nie chcial. Nie mial zadnych praw do forum. Prawdopodobnie korzystal z konta brata. Zreszta sam sie do tego publicznie przyznal cytujac wypowiedzi z forum OC. Fajnie ze sie przez te kilka miesiecy zmienil i zaprzestal czytania forum ktore powinno go gowno obchodzic,

Szkoda za to, ze ty jakim zalosnym haterem byles, takim zostales poki co...


 albo prywatne rozmow na chacie ludzi ktorzy dali mu wstep na wirtualnego kompa (czy jak sie to tam nazywa, nie znam sie, nie korzystalem z takich rzeczy) do stawiania bota, o podpierdalaniu itemow nie wspomne.

Jeszcze gdybys jakos po polsku to napisal zebysmy mogli zrozumiec byloby super. Pojde krok dalej i sprobuje sie domyslec:
ten twoj "wirtualny komp" to chodzi o komputerek Calisa, na ktory logowalismy sie za jego pozwoleniem przez zewnetrzny program (nie pamietam nazwy, jakis tam "viewer" chyba...) i stawialismy bot traina, gdyz tamtem komp chodzil sobie 24h na dobe, a u nas malo kto mogl sobie pozwolic na cos takiego?  Jezeli o to, to do czego dokladnie sie odnosisz?

A to podpierdalanie itemow to piszesz o viriskienie czy o czyms innym? Jezeli tak, to rowniez wyjasnij o co ci chodzi (chociaz myslalem ,ze dawno temu jeszcze na VT i forum "Dziekujemy za wspolprace Virisken" wszystko napisales)

W sumie Arimas skomentowal to krotko i tresciwie tak jak i twoje haterowanie.

------

Ardhin:
Nawet jezeli tak sie stanie, to sa inne alternatywy, ale poki co obserwujemy rozwoj wypadkow i niczego bym jeszcze nei skreslal.


Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: RU OFF @ Lancer. Flame Alarion vs. reszta świata.
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 10, 2011, 09:29:57 pm »
Tak post z pazdziernika. Analion byl wtedy poza klanem, wyszedl zeby expic subki ale nikt jego powrotu nie chcial. Nie mial zadnych praw do forum. Prawdopodobnie korzystal z konta brata. Zreszta sam sie do tego publicznie przyznal cytujac wypowiedzi z forum OC. Fajnie ze sie przez te kilka miesiecy zmienil i zaprzestal czytania forum ktore powinno go gowno obchodzic,

Szkoda za to, ze ty jakim zalosnym haterem byles, takim zostales poki co...


 albo prywatne rozmow na chacie ludzi ktorzy dali mu wstep na wirtualnego kompa (czy jak sie to tam nazywa, nie znam sie, nie korzystalem z takich rzeczy) do stawiania bota, o podpierdalaniu itemow nie wspomne.

Jeszcze gdybys jakos po polsku to napisal zebysmy mogli zrozumiec byloby super. Pojde krok dalej i sprobuje sie domyslec:
ten twoj "wirtualny komp" to chodzi o komputerek Calisa, na ktory logowalismy sie za jego pozwoleniem przez zewnetrzny program (nie pamietam nazwy, jakis tam "viewer" chyba...) i stawialismy bot traina, gdyz tamtem komp chodzil sobie 24h na dobe, a u nas malo kto mogl sobie pozwolic na cos takiego?  Jezeli o to, to do czego dokladnie sie odnosisz?

A to podpierdalanie itemow to piszesz o viriskienie czy o czyms innym? Jezeli tak, to rowniez wyjasnij o co ci chodzi (chociaz myslalem ,ze dawno temu jeszcze na VT i forum "Dziekujemy za wspolprace Virisken" wszystko napisales)




Duzo tekstu zero tresci. Jak zawsze.

Dziekuje ze mi dokladnie wytlumaczyles o co chodzi z tym kompem. Tak to wlasnie w ten sposob czytales cudze prywatne rozmowy "za pozwoleniem", tak jak miales w zwyczaju za "pozwoleniem" czytac forum OC kiedy z niego "odeszles". Widze ze teraz to sie zmienilo tak? Przestaly cie ciekawic prywatne sprawy ludzi/klanu. Gdyby wolno bylo w tym topicu wyzywac, nazwalbym cie poprostu smieciem za takie cos, ale ze nie moge to nie nazwe.

3 raz napisze odnosnie viriskena. Uwazam go za jebanego zlodzieja tak jak kazdego innego podpierdalacza. Ale on chociaz potrafil sie przyznac. Ty nigdy wprost niczego nie udowodniles, zawsze zmieniasz temat, odpowiadasz wymijajaco. Ktos napisal ze hejterzy Analiona tak na prawde zazdroszcza mu lvla/kasy/chuj wie czego. Moze i miał racje ale jezeli o mnie chodzi to wyrobilem sobie o tobie takie a nie inne zdanie nie dla tego ze liczysz kazda adene i kazdy % (juz na 40+ prosiles o pasy zebys mogl wstac od EE). Jestem "hejterem" jak to ladnie ujales, bo jestes pojebancem z kompleksami ktory leczy je za posrednictwem forum/ts'a/gry, tak jak to robia dzieciaczki grajace w tibie. Ty robisz to w troche bardziej wyrafinowany sposob. Kreujesz sie na mega ogarniacza i symbol calego comunity (chociaz mimo wszystko udalo ci sie to), ale taka prawda ze jestes najczestszym tematem kpin i brechtow, zwlaszcza ludzi ktorzy troche cie poznali, ( z naciskiem na twoje party, kiedy jeszcze byliscie w oc, jednak cytatow zadnych nie dostaniesz, nie bede sie znizalo do wyciagania brodow jak to masz czesto w zwyczaju).

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: RU OFF @ Lancer. Flame Alarion vs. reszta świata.
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 10, 2011, 10:58:57 pm »
patrz, czasem potrafisz napisać coś po polsku


Rozbawiłeś mnie z tym komputerem, bo pierwsze słyszę o czym ty mówisz w ogóle, ale ok, chętnie dowiem się czegoś więcej. (Tak jak neidawno nazwałeś mnei złodziejem itd.)

Btw, Virisken się przyznał? Chyba zapomniałeś, że trochę się namęczyliśmy, zanim doszliśmy do tego i dopiero postawiony pod murem powiedział na VT "You got owned by odrodzenie" (Starzy wyjadacze wiedzą o co come on). Dopiero gdy nie bło już co ukrywać zaczął pierdolić swoje smuty na forum, także dla mnie od początku do końca zwykła szmata i nic poza tym.

Nie będę się wypowiadał o twojej koncepcji kompleksów itd. Dziękuję, że się troszczysz, ale ja na życie swoje prywatne nie narzekam, zresztą sam troszkę kojarzysz niektórych z racji ile kiedyś gadaliśmy, gdy byliśmy w party.

Co do cytatów lub nie, to mnie to mało interesuje. Doceniam w Haterach jedno: Jeżeli potrafią to walnąć prosto w twarz. Pozostali co siedzą cicho albo są dwulicowcami są dla mnie nikim, bo ja nie obawiam się praktycznei nigdy powiedzieć co sądzę.

Co do liczenia adeny itd. to już zweryfikują ci co grają. Gdyby było tak jak piszesz, zapewne woziłbym się dawno w epikach, a tego vorpala nie złożył tydzień temu, tylko z pół roku temu, ale nvm, gadaj dalej ; )
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: RU OFF @ Lancer. Flame Alarion vs. reszta świata.
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 10, 2011, 11:34:13 pm »
Rozbawiłeś mnie z tym komputerem, bo pierwsze słyszę o czym ty mówisz w ogóle, ale ok, chętnie dowiem się czegoś więcej. (Tak jak neidawno nazwałeś mnei złodziejem itd.)
spytaj calisa :)


Doceniam w Haterach jedno: Jeżeli potrafią to walnąć prosto w twarz. Pozostali co siedzą cicho albo są dwulicowcami są dla mnie nikim, bo ja nie obawiam się praktycznei nigdy powiedzieć co sądzę.
czyli jestem hejterem?

Co do liczenia adeny itd. to już zweryfikują ci co grają. Gdyby było tak jak piszesz, zapewne woziłbym się dawno w epikach, a tego vorpala nie złożył tydzień temu, tylko z pół roku temu, ale nvm, gadaj dalej ; )
zweryfikowane  :P
retired


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: RU OFF @ Lancer. Flame Alarion vs. reszta świata.
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 11, 2011, 12:12:01 am »
Rozbawiłeś mnie z tym komputerem, bo pierwsze słyszę o czym ty mówisz w ogóle, ale ok, chętnie dowiem się czegoś więcej. (Tak jak neidawno nazwałeś mnei złodziejem itd.)

a ty mnie napadami amnezji.

Nazwalem cie zlodziejem bo kradniesz, kazesz krasc i tolerujesz zlodzieja w swoim party, podczas kiedy masz najwiecej do powiedzenia w sprawie kabulka.


Btw, Virisken się przyznał? Chyba zapomniałeś, że trochę się namęczyliśmy, zanim doszliśmy do tego i dopiero postawiony pod murem powiedział na VT "You got owned by odrodzenie" (Starzy wyjadacze wiedzą o co come on). Dopiero gdy nie bło już co ukrywać zaczął -_-'ć swoje smuty na forum, także dla mnie od początku do końca zwykła szmata i nic poza tym.

ta ale w koncu sie przyznal, a nie walil glupa, nie udawal ze nie wie o co chodzi, nie zmienial tematu, niedawal wymijajacych odpowiedzi, tak jak ty z robieniem instancji podczas teleexpresu

Nie będę się wypowiadał o twojej koncepcji kompleksów itd. Dziękuję, że się troszczysz, ale ja na życie swoje prywatne nie narzekam, zresztą sam troszkę kojarzysz niektórych z racji ile kiedyś gadaliśmy, gdy byliśmy w party.

No nie wiem. Nie mam wstepu ani na forum lr ani na forum ass i nie mam pojecia czy dalej jarasz sie na fotum kazdym wypitym piwem ze znajomymi

Co do cytatów lub nie, to mnie to mało interesuje. Doceniam w Haterach jedno: Jeżeli potrafią to walnąć prosto w twarz. Pozostali co siedzą cicho albo są dwulicowcami są dla mnie nikim, bo ja nie obawiam się praktycznei nigdy powiedzieć co sądzę.

Wiec po pierwsze, duzo Twoich "dobrych" znajomych jest nikim. Po drugie dlaczego tak srales kalem kiedy w obecnosci Asty powiedzialem ze jest pojebany a w poczatkach istnienia OC powiedzialem ze to sa dzieciaczki z privow? Czemu podczas gry na franz/phx AmberEye uwazales za najwiekszych nieudacznikow, a teraz sam grasz w "Amber" party z tymi nieudacznikami? Ktos taki ma czelnosc mowic ze nigdy nie obawia sie mowic co sadzi o innych?

Co do liczenia adeny itd. to już zweryfikują ci co grają. Gdyby było tak jak piszesz, zapewne woziłbym się dawno w epikach, a tego vorpala nie złożył tydzień temu, tylko z pół roku temu, ale nvm, gadaj dalej ; )

Pisalem ze mnie to gowno obchodzi. Moze na epiki nie wystarczy, ale jak widac do walenia konia wystarcza w sam raz.

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: RU OFF @ Lancer. Flame Alarion vs. reszta świata.
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 11, 2011, 08:18:48 am »
chłopcy... gowno mnie obchodzi ze to jest temat flame ale piszcie sobie takie rzeczy na pw. Nie mam ochoty codziennie czytac tych samych brudów które pierzecie nieustanie od przynajmniej roku. Dla mnie jest to załosne i w dupie mam wasze rozterki zreszta jak i 90% community. Załóżcie osobny topic "spam na Alariona" i tam codziennie sukcesywnie wpisujecie kolejne dramy bedzie dla wszystkich wygodniej.

zachowujecie sie  jak gówniarze bo inaczej sie tego nazwac nie mozna.