Witaj
Gość

Wątek: problem z unicode  (Przeczytany 4100 razy)

  • Wiadomości: 72

  • Pochwał: 1

problem z unicode
« dnia: Maj 12, 2011, 12:16:39 pm »
Nie mogę  zmienić unicode na rosyjski gdyż " instalator nie mógł zainstalować wybranych ostawień regionalnych " da się jakoś doinstalować język rosyjski ?


  • Wiadomości: 442

  • Pochwał: 10

  • offline.
Odp: problem z unicode
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 12, 2011, 02:31:40 pm »
włóż oryginalna plyte z windowsem :D
musisz wlozyc i jakos tam zaisntalowac ;)


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: problem z unicode
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 16, 2011, 10:13:00 pm »
http://support.microsoft.com/kb/177561/pl

Jeśli tak nie idzie to wkładając płytke kliknij prawym klawiszem i wybierz: eksploruj. I poszukaj folderu langpack

A jeśli nie będzie to po prostu...
http://www.easydesksoftware.com/keyboard.htm
« Ostatnia zmiana: Maj 16, 2011, 10:16:16 pm wysłana przez Kermi »


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: problem z unicode
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 18, 2011, 03:56:45 am »
Nie mogę  zmienić unicode na rosyjski gdyż " instalator nie mógł zainstalować wybranych ostawień regionalnych " da się jakoś doinstalować język rosyjski ?


1)Płyta z windowsem.
2)"Ściągnij/Zakup" nowy system w wersji EN np. Windows 7



Musisz mieć płytę do Xpka, do 7mki, bynajmniej wersji, która posiadam - nie. (Mogę Ci wysłać na pw),


pzdr.
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 57

  • Pochwał: 0

Odp: problem z unicode
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 17, 2011, 02:45:47 pm »
A ktoś miał podobny problem ? --->http://imageshack.us/photo/my-images/543/46602783.png/
system: win xp mx .
Jeśli by ktoś wiedział jak to fixnąć to był bym wdzięczny za pomoc.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 17, 2011, 02:52:24 pm wysłana przez Pushback »


  • Wiadomości: 158

  • Pochwał: 0

Odp: problem z unicode
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 17, 2011, 04:13:17 pm »
Po zmianie unicode na ruski RU off smiga aczkolwiek firefox przestaje.
Wywala komunikat:
Cytuj
Nie można zainicjować komponentu zabezpieczeń. Najbardziej prawdopodobną przyczyną błędu jest problem z plikami w katalogu z profilem użytkownika programu. Należy sprawdzić, czy ten katalog nie jest chroniony przed zapisem/odczytem oraz czy dysk, na którym znajduje się ten katalog, nie jest zapełniony lub jest bliski zapełnienia. Zaleca się zamknięcie programu oraz naprawienie błędu. Konsekwencją kontynuowania bieżącej sesji programu może być nieprawidłowe zachowanie podczas korzystania z funkcji związanych z zabezpieczeniami.

LF help  :oops:
Wasting time since 2004
Ru off.


Odp: problem z unicode
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 17, 2011, 10:57:47 pm »
System?


  • Wiadomości: 158

  • Pochwał: 0

Odp: problem z unicode
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 18, 2011, 01:55:39 pm »
Fakt, zapomniałem.
Win 7
Wasting time since 2004
Ru off.


Odp: problem z unicode
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 18, 2011, 02:55:16 pm »
Kiedyś GG blokował usługę stacja robocza.
Sprawdź:
uruchom > msconfig > usługi >stacja robocza czy usługa jest włączona i spróbuj wyłączyć, bądź odwrotnie. Zmiany będą zatwierdzone po reboocie.


  • Wiadomości: 57

  • Pochwał: 0

Odp: problem z unicode
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 18, 2011, 03:17:25 pm »
a mi ktoś pomoże :< ?


  • Wiadomości: 68

  • Pochwał: 0

Odp: problem z unicode
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 18, 2011, 03:33:12 pm »
Zainstaluj normalny windows xp bo mx ma wyciete zmiany unicode.
Lancer:
Terrance -  Adventurer 79 - retired
Mishima  -  Tyr Warrior 85 / Warlord 73 / xx / xx - retired


  • Wiadomości: 72

  • Pochwał: 1

Odp: problem z unicode
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 19, 2011, 01:04:27 am »
Jeśli chcesz śmigać na modyfikacji xp to polecam windowZ , obsługuje rosyjski unicode


  • Wiadomości: 57

  • Pochwał: 0

Odp: problem z unicode
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 19, 2011, 12:00:30 pm »
już sobie poradziłem, nie trzeba instalować innych systemów, wystarczy skopiować pewne pliki i zrobić export klucza ;)


  • Wiadomości: 158

  • Pochwał: 0

Odp: problem z unicode
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 19, 2011, 01:24:02 pm »
Po zmianie unicode na ruski RU off smiga aczkolwiek firefox przestaje.
Wywala komunikat:
Cytuj
Nie można zainicjować komponentu zabezpieczeń. Najbardziej prawdopodobną przyczyną błędu jest problem z plikami w katalogu z profilem użytkownika programu. Należy sprawdzić, czy ten katalog nie jest chroniony przed zapisem/odczytem oraz czy dysk, na którym znajduje się ten katalog, nie jest zapełniony lub jest bliski zapełnienia. Zaleca się zamknięcie programu oraz naprawienie błędu. Konsekwencją kontynuowania bieżącej sesji programu może być nieprawidłowe zachowanie podczas korzystania z funkcji związanych z zabezpieczeniami.

LF help  :oops:

Poza wspomnianymi powyżej problemami z firefoxem pojawiły się też dziwne sytuacje z innymi aplikacjami jak na przykład open office, który po zmianie unicode identyfikuje mnie jako nowego użytkownika i karze się rejestrować.

Czy te problemy dotyczą jedynie mnie? Korzystam z Windowsa 7 ultimate.

Wasting time since 2004
Ru off.


  • Wiadomości: 72

  • Pochwał: 1

Odp: problem z unicode
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 19, 2011, 02:29:19 pm »
już sobie poradziłem, nie trzeba instalować innych systemów, wystarczy skopiować pewne pliki i zrobić export klucza ;)

Napisz plox jak to zrobić


Odp: problem z unicode
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 19, 2011, 03:16:20 pm »
Po zmianie unicode na ruski RU off smiga aczkolwiek firefox przestaje.
Wywala komunikat:
Cytuj
Nie można zainicjować komponentu zabezpieczeń. Najbardziej prawdopodobną przyczyną błędu jest problem z plikami w katalogu z profilem użytkownika programu. Należy sprawdzić, czy ten katalog nie jest chroniony przed zapisem/odczytem oraz czy dysk, na którym znajduje się ten katalog, nie jest zapełniony lub jest bliski zapełnienia. Zaleca się zamknięcie programu oraz naprawienie błędu. Konsekwencją kontynuowania bieżącej sesji programu może być nieprawidłowe zachowanie podczas korzystania z funkcji związanych z zabezpieczeniami.

LF help  :oops:

Poza wspomnianymi powyżej problemami z firefoxem pojawiły się też dziwne sytuacje z innymi aplikacjami jak na przykład open office, który po zmianie unicode identyfikuje mnie jako nowego użytkownika i karze się rejestrować.

Czy te problemy dotyczą jedynie mnie? Korzystam z Windowsa 7 ultimate.


Sprawdzałeś to co pisałem wyżej?


  • Wiadomości: 57

  • Pochwał: 0

Odp: problem z unicode
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 19, 2011, 03:24:07 pm »
już sobie poradziłem, nie trzeba instalować innych systemów, wystarczy skopiować pewne pliki i zrobić export klucza ;)

Napisz plox jak to zrobić

http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,43634.0.html


  • Wiadomości: 158

  • Pochwał: 0

Odp: problem z unicode
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 19, 2011, 03:59:30 pm »
Po zmianie unicode na ruski RU off smiga aczkolwiek firefox przestaje.
Wywala komunikat:
Cytuj
Nie można zainicjować komponentu zabezpieczeń. Najbardziej prawdopodobną przyczyną błędu jest problem z plikami w katalogu z profilem użytkownika programu. Należy sprawdzić, czy ten katalog nie jest chroniony przed zapisem/odczytem oraz czy dysk, na którym znajduje się ten katalog, nie jest zapełniony lub jest bliski zapełnienia. Zaleca się zamknięcie programu oraz naprawienie błędu. Konsekwencją kontynuowania bieżącej sesji programu może być nieprawidłowe zachowanie podczas korzystania z funkcji związanych z zabezpieczeniami.

LF help  :oops:

Poza wspomnianymi powyżej problemami z firefoxem pojawiły się też dziwne sytuacje z innymi aplikacjami jak na przykład open office, który po zmianie unicode identyfikuje mnie jako nowego użytkownika i karze się rejestrować.

Czy te problemy dotyczą jedynie mnie? Korzystam z Windowsa 7 ultimate.


Sprawdzałeś to co pisałem wyżej?

Tak, nic nie pomogło.
Z odpaloną stacją roboczą i z wyłączoną i tak dalej to samo.
Hmm, a co jeśli w nazwie użytkownika mam polskie znaki?

@Edit.
Sprawdzone na drugiej maszynie, winą jest polski znak w nazwie użytkownika  :noob:
Any idea?

@Edit2.
Udalo mi sie zmienic adres do jakiego odwoluje sie firefox tak a zeby nie posiadal on polskich znakow, dziala z rosyjskim unicde.
A na dluzsza mete i tak jedynym dobrym rozwiazaniem jest reinstal systemu lub zalozenie nowego profilu, gdyz nie ma mozliwosci zmiany nazwy folderu uzytkownika.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 19, 2011, 04:40:45 pm wysłana przez raiderek »
Wasting time since 2004
Ru off.