Witaj
Gość

Wątek: Flame Topic -- L2Insomnia - Low  (Przeczytany 3777 razy)

Flame Topic -- L2Insomnia - Low
« dnia: Maj 30, 2011, 05:13:22 pm »
Po miechu?Mało wiesz,to że opuściłem CP gdzie tak naprawdę można było tylko z Lorenem pograć nie znaczy,że dalej nie grałem,zresztą wystarczy także policzyć,żę AW został sprzedany w lutym także manipulujesz faktami chłopie.I mówi to osoba,która po 3h spała bez uprzedzenia na klikerze i po miesiącu od osób innych dowiedziała się,że na zerku używa się next targetu,no nic ale próbuj dalej.Do dziś mam uśmiech na twarzy kiedy to płakałeś,że nie dostałeś draco seta na który zarabiałem w większej części z Lorenem i sam stwierdził,że mi się należy,a Ty na gg od razu z płaczem nie ustalając wcześniej z innymi wersji.
CP było słabe,a argument n33dm0re nie do przebicia "Ja dużo robiłem dla CP bo mój craft wychodził!",każdy rozumie,że ktoś ma real życie,ale jak ktoś nie ma za grosz pokory to nie ma sensu z takimi osobami grać.
Czyli reasumując,po odejściu z CP grałem dalej do pewnego czasu ale to inna bajka.
A OOC nie chce mi się porównywać z LL,bo zaraz wpadnie RazieIII i będzie się ciągnął monolog przez 2 miesiące.
« Ostatnia zmiana: Maj 30, 2011, 05:20:00 pm wysłana przez LentroN »


  • Wiadomości: 45

  • Pochwał: 0

Odp: Flame Topic -- L2Insomnia - Low
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 30, 2011, 05:19:08 pm »
A OOC nie chce mi się porównywać z LL,bo zaraz wpadnie RazieIII i będzie się ciągnął monolog przez 2 miesiące.

Normalnie widzę że to legenda forum  8)


  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: 0

Odp: Flame Topic -- L2Insomnia - Low
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 30, 2011, 05:19:14 pm »
Po miechu?Mówi to osoba,która po 3h spała bez uprzedzenia na klikerze i po miesiącu od osób innych dowiedziała się,że na zerku używa się next targetu,no nic ale próbuj dalej.
A OOC nie chce mi się porównywać z LL,bo zaraz wpadnie RazieIII i będzie się ciągnął monolog przez 2 miesiące.
mowi to osoba ktora miala mniej pvp na dagerze i -_-' 2 sety z pt gf próbuj dalej
sorki ale nie mam już na ciebie czasu dzieciaku dlatego to moj ostatni post w tym temacie na twoj temat bb gl spotkamy sie na Insomni ;]
« Ostatnia zmiana: Maj 30, 2011, 05:22:39 pm wysłana przez wawa1234 »
Chada


Odp: Flame Topic -- L2Insomnia - Low
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 30, 2011, 05:23:04 pm »
Mniej PvP?
Jak Ty to policzyłeś,chyba cały swój etap gry tam czyli jakieś 2 miesiące więcej,była zmiana chara.
2 Sety? Mam Ci wyliczyć ile osób tak naprawdę dużo zrobiło?Wyszedłem z tym co mi się należało,w końcu na Wasze bronie i 150 także zapieprzałem.Z resztą jedyną osobą,którą brałem pod uwagę był Loren,który sam napisał,że nie ma mi za złe,po czym 10 minut pózniej Ty przyleciałeś z płaczem i wywieraliście presję na Lorenie :)
Najlepsze było to jak płakaliście ze GC nie daje Wam BMF,a jak był topik to się baliście już odezwać w nim,i napisać co sądzicie,tylko nadawanie za plecami na Aresa,a pózniej jak gdyby nigdy nic już Wam się odwidziało.
Z takim party nie można było myśleć o PvP jak zerk ręcznie targetował ludzi i po 2 miechach dowiedział się dlaczego powinien mieć Next Target na pasku.
Dzieciaczku?Totalny pokaz hipokryzji osoby która jest z mego przedziału wiekowego,19 lat+.I te twoje kawały "O bartku",których niektorzy musieli słuchac przez miesiąc,myślałem,że gram ze Strasburgerem.
Ale tak jak mówisz powodzenia,bo mi się pisać nie chce i nie mam zwyczaju "flamować".
« Ostatnia zmiana: Maj 30, 2011, 05:27:17 pm wysłana przez LentroN »


  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: 0

Odp: Flame Topic -- L2Insomnia - Low
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 30, 2011, 05:27:15 pm »
Mniej PvP?
Jak Ty to policzyłeś,chyba cały swój etap gry tam czyli jakieś 2 miesiące więcej,była zmiana chara.
2 Sety? Mam Ci wyliczyć ile osób tak naprawdę dużo zrobiło?Wyszedłem z tym co mi się należało,w końcu na Wasze bronie i 150 także zapieprzałem.Z resztą jedyną osobą,którą brałem pod uwagę był Loren,który sam napisał,że nie ma mi za złe,po czym 10 minut pózniej Ty przyleciałeś z płaczem i wywieraliście presję na Lorenie :)
zapierdalales niezle w 2 tygodnie wbiles moze z 80 atri do broni+ twoj placz na tsie ze kamienie nie leca byl naprawde pro, samemu przydzielanie sobie itemow na ktore pracowało cale party tez nie powiem jest "pro" :D
Chada


Odp: Flame Topic -- L2Insomnia - Low
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 30, 2011, 05:34:12 pm »
Przekręcasz fakty,ale za dużo by tłumaczyć,wykreśl sobie z listy osoby,które miały by coś do powiedzenia.
N33dmore grał o 50 % mniej,z wiadomych powodów,duale dostał?Dostał
Gnacik przyjęty ,jako nowy FB dostał?Dostał.
Akasha mało grała jak n33dm0re.
HD dostałeś?Kratos dostał?Dostali.Ja w przeciwieństwie do Was 100 attri wyfarmiłem sam,Wam 150 zostało wbite za kasę z CP,także dalej gadaj głupoty.Kratos był kilka razy ze mną na IOP,kamienie były dzielone na równo,ale on tam może 30 attri wtedy miał.
Set MJ dostałeś jako pierwszy,po afkowaniu i klikerze w stakato,żadnej pomocy przy spoilu na am heady itp,wziąłem draco sobie z czego Loren nie miał nic przeciwko,n33dm0re i akashy nie było od 2 tygodni i jeszcze przez 2 miało nie być,także o czym tu mowa?
A o draco seta płakałeś tylko Ty bo wiadomo,że chciałeś go dostać.Zdania n33dmore z wyżej podanego powodu nie brałem pod uwagę i wiadomo że był po twojej stronie bo lepszy draco set z CP niz po za CP.
Ostatni post w tej sprawie,jeśli tego nie zrozumiałeś to nie ma sensu a sam w wielu kwestiach nie powinieneś zaprzeczać jak było,miłych wakacji i gry na serwie.
« Ostatnia zmiana: Maj 30, 2011, 05:37:36 pm wysłana przez LentroN »


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: Flame Topic -- L2Insomnia - Low
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 30, 2011, 05:37:34 pm »
przyznam szczerze nie spotkałem się ze zwrotem "emo" jako osoby, która "żegna się z serverem, bo dostaję w dupę". W każdym razie śmieszny jest :D.


  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: 0

Odp: Flame Topic -- L2Insomnia - Low
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 30, 2011, 05:40:52 pm »
dobra wez sie nie kompromituj bo jeszcze zwołam ich na to forum i ci wyjasnia :D loreni nie mial nic przeciwko? no to nie wiem czy wiesz ale całe party było przeciwne tego że sobie wziales seta bo miał iść do kratosa. bez żadnego uprzedzenia i skonsultowania tego z resztą party przywłaszcvzyłęś sobie seta i przestałeś grać a po kildu dniach wbijasz i mowisz ze juz ci sie nie chce grac i nara swietne zachwanie i przestan sobie wkrecac że nikt nic nie robil oprocz ciebie bo bylem na kazdym pt jakie bylo tylko ty o 22 sie zmywales do spania a my z needem do 2 w nocy cova dobijalismy np. Nie wymyslaj mi tu jakichs spoili am headow bo to smiechu warte jest i kompromitujesz sie coraz bardziej.
Chada


Odp: Flame Topic -- L2Insomnia - Low
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 30, 2011, 06:12:25 pm »
Nie chce mi się tego komentować,nawet bo u Ciebie co chwila inna wersja jest,kratosa,mały duch który raz na tydzień powie na TS cześć,nie muszę Ci przypominać że dołączył do CP o wiele pózniej,dostał fisty+150 i jeszcze narzekasz,w ogóle sposoby na ubieranie się jakieś wypłynęły od niego?A może to miało być tak,że niby dla brata ale jednak Tobie?Jeszcze w styczniu na gg było,że miał być Twój,tyle niewiadomych jak w pewnej katastrofie..
"Kompromitować"? To jest gra chłopie,jeżeli Ty tak to odbierasz,to jeszcze dużo czasu abyś nabrał dystansu,to nie realne życie,także takie argumenty ruszają może innych,którzy biorą udział w flame na tym forum ale nie mnie.

Co do godzin gry,były ustalone one od początku,napisałem,że nie jestem zombie i nie gram,do tego,że nie grałem po nocach się uczepiłeś ale że twoj braciszek także już nie napisałeś?Albo 2 tygodniowe przerwy w grze bd/ee także?Totalny przejaw hipokryzji.

"dobra wez sie nie kompromituj bo jeszcze zwołam ich na to forum i ci wyjasnia?"
Grozisz mi?Śmieszne.
Całe party ustaliło,Loren na gg napisał co innego,poprosił o mj a nie draco i dostałby go jakby nie Twoje wygłupy i i atak szału na gg jak u tego chłopca z WOW'a,po takim małpowaniu i zmian wersji w ciągu 1h postanowiłem  mieć każdego w dupie,ale pisałeś tylko Ty i loren.
Całe party to napewno nie n33d ,do dziś pamiętam tekst n33d'a i "budowanie" jego ważności w party tylko dlatego,że logował się do gry "bo mi wychodzi craft".
Jednym słowem cyrk na kółkach.
Dobra koniec,nie odpisze na Twoją następną wersję bo to i tak nic nie zmieni.
Reasumując to nie było CP,atmosfera jak stypa u 50 latków,łżesz jak pies,pa.
« Ostatnia zmiana: Maj 30, 2011, 06:21:22 pm wysłana przez LentroN »


  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: 0

Odp: Flame Topic -- L2Insomnia - Low
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 30, 2011, 06:23:07 pm »
nie wiem skąd ty te swoje historie bierzesz ale śmiac się przestać nie mogę XD do twojej wiadomosci razem bez ciebie na tsie glosowalismy kto ma dostac seta wybralismy kratosa nikt na ciebie nie glosowal. Przestan mi tu -_-' buraku o tym ze kratos byl cichy itp bo widac że nie masz już co powiedziec wiec coraz to inne osoby zaczynasz winic, radze spojrzeć na siebie zrob sobie meliske usiac przed swoim ulubionym forum i pomysl ile ty tak naprawde tam zrobiles i na co zaslugiwales ja juz wszystko na ten temat powiedzialem i nie bede sie powtarzal. Powiedz mi lepiej dlaczego tylko zawsze każda drama w cp byłą z tobą? zawsze jakis problem miałeś ty albo ktoś do ciebie no bo tak dziecko zyjące swoim swiatem myslało że jest najmądrzejsze. Prawda jest taka że po twoim quicie grało nam sie 100 razy lepiej i pewnie dzieki temu ze cie dalej z nami nie bylo nadal utrzymujemy ze soba kontakt i z poniektorymi nadal gramy w l2.
Chada


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Flame Topic -- L2Insomnia - Low
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 30, 2011, 06:25:10 pm »
Lentron Twój aw jaki i w TZ tak i w BMF był niczym, no offence ale to prawda. ;f
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


Odp: Flame Topic -- L2Insomnia - Low
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 30, 2011, 07:55:31 pm »
Ale jaka uraza :P "Parcie na szkło" do tej gry dawno przeminęło,zresztą nigdy nie grałem w L2,żeby być "kimś" jakkolwiek to interpetować,to samo tyczyło by się Twojej gry tam jak i tysiąca innych graczy.
Z resztą nigdy nie dawałem do zrozumienia czy na tym forum czy gdzie indziej,że w tej grze można być kimś "lepszym",więc ta uwaga nie wiem na jaki temat :P
Idąc za Twoja złośliwościa jestem gdzieś powyżej fanów Ran Kłutych i za tymi osobami,które są "kimś" w tej grze :D <no offence>

Lepiej powiedzcie czy ktoś grał w to na becie? Nowa gra MMO,widziałem z screenów i filmików,coś podobnego do GTA się wydaję troszkę.Fajne to czy nie?
Gra nazywa się (APB) All Points Bulletin Reloaded,wygooglujcie sobie.
« Ostatnia zmiana: Maj 30, 2011, 08:03:46 pm wysłana przez LentroN »


Odp: Flame Topic -- L2Insomnia - Low
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 30, 2011, 08:08:55 pm »
Możesz to usunąć bo żadnego "flame" nie będzie ^^,i tak straciłem 15 min na głupoty i odpisywanie,a moim ulubieńcom życzę słonecznych wakacji :D


  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 2

  • Lineage 2 Player <3
Odp: Flame Topic -- L2Insomnia - Low
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 30, 2011, 10:38:50 pm »
Przez takie głupie zachowania niszczy się klimat Lineage2,dla was to gra w której trzeba być od razu najlepszym ooo Bee miał seta bam bam,a gdzie fascynacja z gry?,gdzie zabawa z nią?,zabijecie ktoś a ty powiesz "Noob frenzy?" to jest po prostu gra,trzeba to uzmysłowić każdemu dzieciakowi który tak bardzo się ta grą przejmuje że sprzedał by własną mamę za DB + Focus ,prawda też miałem takie przypadki ale wiedziałem że to tylko gra nie rzucałem nigdy krzesełkami po ścianach,czy nie rozwalałem monitorów.

Takie jest moje zdanie,weźcie i czerpcie z tej gry przyjemność wtedy wam to minie.
Head admin z Rosji dlatego lt strona
admin to ja


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Flame Topic -- L2Insomnia - Low
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 31, 2011, 12:24:38 am »
(...) "Ja dużo robiłem dla CP bo mój craft wychodził!" (...)

Świetny tekst ! Nic tylko pogratulować inteligencji...
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • ******
  • Wiadomości: 1153

  • Pochwał: 3

  • l2against.eu
    • L2Against
Odp: Flame Topic -- L2Insomnia - Low
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 31, 2011, 07:41:02 am »
Wy to naprawdę macie spinki o jakieś serwery na których już nie gracie .
kto był lepszy ? kto był lepszy ? haha


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Flame Topic -- L2Insomnia - Low
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 31, 2011, 09:19:53 am »
Wy to naprawdę macie spinki o jakieś serwery na których już nie gracie .
kto był lepszy ? kto był lepszy ? haha

Jeśli nie wiadomo kto, to na pewno tym lepszym byłem ja


@GenesiZ
Tak tak, mam "syndrom wyższości nad innymi" ^ ^
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: 0

Odp: Flame Topic -- L2Insomnia - Low
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 31, 2011, 01:54:59 pm »
Wy to naprawdę macie spinki o jakieś serwery na których już nie gracie .
kto był lepszy ? kto był lepszy ? haha
to nie chodzi o to kto był lepszy przynajmniej ja nigdzie nie napisalem ze bylem lepszy w czyms tam. Chodzi o to ze czlowiek chuja robil, itemy ktore mu sie nie nalezaly(no moze oprocz mj) zabral i quit do tego wszystkich obwinia o cos ten malo gral ten klikacz ten sie nie odzywal ten cos tam znowu a sam nie patrzy na siebie ze jest frajerem i tak naprawde gówno zrobil i najmniej gra l(o 22 narka ide spac xD) i jeszcze wymysla swoje historyjki w ktorych on jest najlepszy i napierdalal tyle ze palce mu puchły od myszki trzymania a kazdy z naszego bylego party moze powiedziec ze gral najmniej i robil najmniej...
Chada


Odp: Flame Topic -- L2Insomnia - Low
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 31, 2011, 03:02:43 pm »
Co Ty pieprzysz chłopie,masz tu jeszcze z SB wypowiedzi,kto najmniej grał i nie odwracaj kota ogonem pajacu,bo chyba za bardzo Cie ponioslo.Prawda jest taka ze nie lubilem nigdy needa,nie dosyc ze wracal po 2 tyg,tygodniu i nikt mu tego nie wypominal ale -_-' bez przyczyny i narzekal,a ciebie nie komentuje bo jape zaczynales otwierac dopiero po miesiacu gry.Od frajerow mozesz sobie wyzywac ale nie mnie,mam nadzieje ze zdasz w tym roku i nie masz problemow z matmy ,o ktorej trules dupe przez tydzien.
Tyle wystarczy?
[Czw 17:26] n33dmore: zalatwilem mieszkanie Very Happy podlaczam net teraz mysle ze od 4-5 bede juz mogl grac systemtycznie Very Happy pozdrawiam!
[Nie 21:48] loren: qq
[Nie 22:16] GnaciK: to jeszcze 2 tyg;/ sporo czasu Sad
[Nie 23:52] Crockett: miejmy nadzieje ze wyfarmiy do tego czasu hekatona i troche recek S/S80;d[Nie 18:39] n33dmore: net dopiero bedziemy mieli okolo 13-14 bo -_-' -_-' inzynier nie ma czasu wczesniej ;/ pozdrowki
[Pon 15:04] Chada: n33d ty -_-' masz -_-' grac bo pojade tam do Ciebie !!

Ty naprawdę jesteś bardziej poryty niż ustawa przewiduje,az nie da sie nie odpisac.I tak wszyscy grali wiecej odemnie,dalej zyj w swoim swiecie,ludzie po 3-4 tygodnie przerwy,polowa doszla okolo miech po starcie serwera i mysli ze pierwsza by dostala,pieprznij sie w leb.
Także pierdol dalej i żyj w swoim świecie sepleniący pokemonie.
« Ostatnia zmiana: Maj 31, 2011, 03:08:52 pm wysłana przez LentroN »


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Flame Topic -- L2Insomnia - Low
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 31, 2011, 03:27:19 pm »
Nie wiem jak u was, ale u mnie "Frajer" to ktoś kto jest [naiwnym głupim i lekkomyślnym pajacem, któremu można sprzedać i wcisnąć największe "gówno". Również ktoś kto kogoś sprzedaje patrz > ci co mają dostęp do działu VIP wiedzą kto.]

@wawa1234

Jeśli już ktoś tu jest "Frajerem" to raczej wasze CP skoro daliście komuś kto szybko odszedł cenne przedmioty na które według was nie zasłużył, a jednak je ma.

@LentoroN
Trochę za bardzo dałeś się ponieść, a było tak świetnie z twojej strony ;)
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


Odp: Flame Topic -- L2Insomnia - Low
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 31, 2011, 03:37:08 pm »
To jest tylko i wylacznie jego zdanie,chlopca pajaca,ktory zrobil taki rage bo chcial seta dla siebie.
Loren nic nie mowil,najlepsze bylo to ze pierwszy napisal Loren,i mowil ze draco set mi sie nalezy,a pozniej Chada ze jemu :D
A pozniej n33d ktory od swiat do polowy stycznia nie bylo rzucil tekstem ze on ma duzo do powiedzenia bo mu kilka klikanych kraftow wyszlo.
Ale mam to gdzies,chlopaki nie ustalili wtedy jednej wersji i wyszlo,szkoda mi bylo tylko Lorena bo moze i wobec niego troszke lipa sie zachowalem,ale to przez tego idiote,ktory zaczal pisac farmazony,bylo co bylo.
Jesli usuna mi konto nie bede musial odpisywac dla takich debili i schodzic do poziomu gdzie takie zombie nadaja na jednej fali.
A jak widac od poczatku istnienia konta dalem sie sprowokowac 2 razy i to bylo 2 razy za duzo,co sie w ogole nie oplaca i nie ma celu.


  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: 0

Odp: Flame Topic -- L2Insomnia - Low
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 31, 2011, 04:11:39 pm »
ja -_-' człowieku nie wiem co ty ćpasz ale zmien dilera bo czytając twoje żałosne posty płakać mi sie chce. Ile razy jeszcze mam ci napisać że set miał isc do kratosa a nie do ciebie ale ty nadal sobie wmawiasz do tej tempej główki że do mnie wmawiaj dalej. W swoim swiecie to raczej żyjesz ty bo obwiniac kogos ze malo grał bo musiał wyjechac i poinformował o tym wszystkich jest żałosne. Najmniej grales z grajacych, -_-' robiles i -_-'łeś taka prawda nie oszukuj sie i nie udawaj takiego ważniaka bo juz raz pokazałes jaki jesteś mądry w bmf szkoda że nie porobiłem, screenow tamtych wypowiedzi ale po tym jak bales sie odezwac na tsie bo przyszli cie zjechac i poleciałeś płakać na forum zrozumiałem na czym polega prawdziwy forum fighter i poprostu tchórz. Błaźn sie dalej tyle ode mnie elo
i btw to nie jest tylko moja opina tylko calego cp a do tego że jesteś zjebem znajdzie sie z 20 osob z ktorymi miales kontakt(w tym pol bmf :D)
« Ostatnia zmiana: Maj 31, 2011, 04:14:21 pm wysłana przez wawa1234 »
Chada


Odp: Flame Topic -- L2Insomnia - Low
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 31, 2011, 04:25:57 pm »
I mówi to osoba,która jako pierwsza zaczęła pieprzyć i truć dupę że ares i bmf nie daje gcków,a jak przyszlo co do czego nie odezwales sie ani na forum ani na TS,ja przynajmniej mowie wprost,za plecami troszke nie ladnie.
Nie odezwalem sie?Przeciez bylem afk ponad 1h,zreszta z opini innych nie bylo o czym gadac, bo gosc podobno darl sie jakby byl w jakims amoku (szał) i chcial udowodnic,ze moze w domu krzyczec na cały głos "kurva,chvj" itp itd,wiec o czym tu gadac?
Pustej glowki? To nie ja mialem problemy z ukonczeniem polrocza w glupim liceum.
Najmniej gralem?Ja to rozumialem,ze n33d mial sprawy w real life,ale mogl wtedy chociaz wlasnie zachowac troszke uwag dla siebie ,ze wzgledu ze mniej gral,a nie ktos gra i jeszcze sluchac jego narzekan,a jak ktos tak postepuje to widzi tylko czubek swojego nosa i swoje widzimisie..
A grac napewno najmniej nie gralem,wystarczy przytoczyc kilka prostych przykladow,ludzi ktorzy wracali z pracy po 17-18,a my ze szkoly po 14,i widzisz znow obracasz wszystkie minusy wobec mnie nie analizujac innych tylko dla tego aby cos jeszcze zlego na mnie naskrobac+dodaj sobie osoby jak Gnacik,kratos na przyklad ktorzy doszli do Cp o wiele pozniej...
Mowisz o forum fighterze,a jakos nigdy sam mi nic wprost nic nie powiedziales,a teraz wymyslasz bajki o nieodezwaniu sie na ts,tylko z tego wzgledu ze kogos nie ma,i dobrze wiesz o tym,ze poinformowalem ze bede afk,wystarczy to wywnioskowac z twoich postow,zes dupa i nawet w glupiej grze potrafisz tylko ustalac/obgadywac za plecami bo tak ci jest wygodniej,jak widac odejscie bylo dobrym ruchem i dales temu doskonaly przyklad.
Tak bylo i w przypadku bmf,kiedy to ty zaczales placz w czasie siege o gc,a pozniej jak gdyby nigdy nic udawales ze ci to pasuje,bo ja zalozylem topik na forum nie dbajac o jakas durna reputacje wsrod bmf i ogolem w grze,ze ktos cos zlego na moj temat napisze,widac tobie zalezy,smieszny jestes,jeszcze tak zaklamanej osoby,przesiaknietej hipokryzja w tej glupiej grze nie spotkalem.

na razie bałwanie,cwicz zadania z matmy bo cie do matury nie dopuszcza.


  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: 0

Odp: Flame Topic -- L2Insomnia - Low
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 31, 2011, 04:41:39 pm »
niezla bajka ja wymysliłęm gc? hah człowieku ogarnij sie. Dramy w cp robiłęś tylko i wyłącznie ty o wszystko co lentronkowi ważniaczkowi sie nie podobało. Ja miałem problemy z ukończeniem liceum? nie ośmieszaj sie bo -_-' wiesz i wpierdalanie sie w życie prywatne innej osoby której nie znasz jest naprawde na poziomie tekstów "twoja stara". Wracałeś ze szkoły o 14 i nic nie grałeś bylo tak wiele razy wiec nie -_-' głupot. Nie wypisywałem na forum nigdy nic bo nie miałęm takiej potrzeby nie jestem jakims lolkiem grasującym cały dzień po forach jak ty. Nie moja wina że swoje śmieszne zdanie potrafisz wypowiedziec tylko na forum bo jak prezyszło co do czego to siedziałęś cicho dobrze wiem że byłeś wtedy na tsie i oni też to wiedzieli bo oprócz mnie nikogo wtedy na tsie wiecej nie bylo z naszego cp wiec skad mogłęś wiedziec ze w ogóle ktos sie darł? wbiles sobie teraz nóż w plecy niezła kolejna bajeczka. Wyjdz moze z domu bo widać że masz naprawde problemy w internecie nie zawsze sie schowasz dzieciaczku.

btw
matme zdałem na 3 z palcem w dupie dla twojej wiadomości.
Chada


  • Wiadomości: 199

  • Pochwał: 0

Odp: Flame Topic -- L2Insomnia - Low
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 31, 2011, 06:02:42 pm »
Nie wnikam jak to tam u was w zwiazku wygladalo, ale najlepsze jest jakiego waznego inteligenta lentron probowal z siebie robic na forum bmf, po czym przychodzi czas kiedy pokazuje przynajmniej polowe swojego prawdziwego "ja" na innym forum... notabene publicznym :) Lencio pokaz na co cie stac, a nie badz taki "ą ę" jak wtedy :D


Uploaded with ImageShack.us