Witaj
Gość

Wątek: Heroes of Newerth free  (Przeczytany 17379 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Heroes of Newerth free
« Odpowiedź #50 dnia: Lipiec 30, 2011, 07:56:42 pm »
Jak cos rickert to dodaj mnie do friendow, polamimy we 2  :P.
Nick seken.



  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Heroes of Newerth free
« Odpowiedź #51 dnia: Lipiec 30, 2011, 08:38:46 pm »
Inty są dużo łatwiejsze na start niżeli carry, tudzież str hero.
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Heroes of Newerth free
« Odpowiedź #52 dnia: Lipiec 31, 2011, 11:01:28 am »
Swoja droga to tutaj mozna zdobyc 100 zlotych goblinow za fri
http://www.alienwarearena.com/takeover/
Tak, wiem, ze to juz jest stare, ale pewnie nie kazdy tego 'uzyl'.



  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Heroes of Newerth free
« Odpowiedź #53 dnia: Lipiec 31, 2011, 10:55:26 pm »
Więc..

Na co przekładają się staty typu agility, str, inteligencja, co dzięki itemom mamy, bo przecież itemy nie przekładają się na skille, tak?

Dlaczego czasami mamy mniej kasy na start?
Dlaczego czasami w sklepie na linii itemy dostajemy od razu do inva a czasami do tego schowka?

Czy Valkyria to dobry champ? Bo fajnie mi się nią gra, a nawet spoko mi idzie. :p

Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Heroes of Newerth free
« Odpowiedź #54 dnia: Lipiec 31, 2011, 11:34:15 pm »
Pisałeś o monkey king w poprzednim topicku - w honie on był już na becie, dużo wcześniej niżeli zapowiadali go nawet w LoLu - więc Twój fail trochę.

Staty działają każdy inaczej i w zależności od hero, jaki jest.

Generalnie atrybut decydujący daje +1 dmg za każdy punkt. Ponadto str daje hp + regen hp, agi daje armor + atk speed bodajże, int mp + mp regen.

Zazwyczaj na start jest 605, coś takiego. Czasami możesz mieć więcej, dlatego że ktoś wyszedł, albo grasz w mniej niż 5, gdyż oryginalna pula dzielona jest na ilość obecnych graczy.

Jak kupujesz poza strefą sklepu dostajesz do schowka, tak samo jak masz full inv.

Valkyria to champ nadający się na mida, a także semi-carry, który gdy mocno sfeedowany oraz przyfarmiony robi za main carry. Generalnie dobry ganger+support, który w decydującej fazie gry może pociągnąć grę. Generalnie mało nią grałem, trzeba się namęczyć czasami żeby się wyfarmić. A tym bardziej jak grasz już na bardziej doświadczonych graczy.
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • Wiadomości: 186

  • Pochwał: 5

Odp: Heroes of Newerth free
« Odpowiedź #55 dnia: Sierpień 01, 2011, 12:25:08 am »
@rickert

Jako ze valkiria jest odpowiednikiem potmy z doty(jednego z moich fav hero) to pozwole sobie rozwinac mysl przedmowcy.
Postac zdecydowanie wszechstronna, swietna do gangow, trudna do zabicia, moze rowniez robic jako carry dps w late po odpowiedniej farmie.
Na poczatku ogarniasz sobie swoj team, jezeli mamy juz jakiegos hard carry lecisz na mida i starasz sie czesto ganczyc. Jesli jestes jedyna opcja na lategame dps to robisz focus na farme, wtedy mozesz poprosic jakiegos supporta o pomoc i isc na dual lane spokojnie farmic.

Kiedy jestes na midze po kupnie podstawowych itemow proponuje zaopatrzyc sie w butelke(nie pamietam odpowiednika tego itemu w honie, to cos gdzie masz 3 charge z regenem i mozesz wkladac runy). Generalnie staraj sie zbalansowac farme z gangami, bo na goldzie z samych killi nie wyrobisz. W noob gejmach gangi nie powinny byc trudne, przy wpadaniu na dual lane starasz sie zainicjowac oszczpem(nie pamietam nazwy, 2gi skill). Czym wieksza odleglosc tym wiecej dmg i dluzszy stun z 'osczepu'. Dojscie do perfekcji w snajpieniu nie jest latwe, bo wiadomo ze nie kazdy target bedzie ciagle stal bez ruchu  :P. No i jesli nie wiesz to arrow bije w pierwszy target, czyli mozesz przypadkowo trafic w enemy creepa. Same aoe kolizji strzaly nie jest zbyt wielkie wiec nie boj sie snajpic miedzy kripami w nieruchomego enemy.

No dobra zakladajac juz ze trafiles oszczepem i twoj team odpowiednio zareagowal to podbiegasz i razisz opow swoim niukiem(1 skill). Aoe nuka jest dosc spore, trafia wszystkie widoczne targety kolo ciebie. Nie wiem jak w honie, ale w docie jeszcze leci dodatkowy niuk w najblizszy target. Skok czyli 3ci skill zostawiasz sobie do chase/ucieczki. Co to uciekania to najlepiej skakac przed klify,drzewa tak aby wrogowie nie mieli mozliwosci aby cie dogonic.

No i mniej wiecej tak powinien wygladac szablonowy gang. Wiadomo scenariusze moga byc rozne i nie zawsze skonczysz z +2 killami.

Co do ulti nie ma co sie rozpisywac, niewidka na caly team globalnego zasiegu na x sekund. Niby fajne, ale cholernie manozerne, czasami przydaje sie na przyczajki.

Na teamfightach inicjujesz arrowem, starasz sie zlapac jak najwiecej targetow na nuka i pompujesz dps w odpowiednich opow. To tak ogolnie bo wiadomo kazdego scenariusza sie nie przewidzi, wkoncu sam dojdziesz to wprawy.

Moj skillbuild:
skok/nuke/arrow/nuke/arrow/nuke/arrow/nuke/arrow/skok/ulti/skok/skok/staty do maxa/ulti x2

Taki ogolny schemat, oczywiscie skile warto kupywac sytuacyjnie. Jesli opy nas tyraja na lini i jest duze ryzyko wyrwania zgona to mozna troche pocisnac po leapie(skoku).

Co do itemow to niestety nie znam odpowiednikow nazw w honie  :P.

I to chyba tyle.

/Tirius: +
« Ostatnia zmiana: Sierpień 01, 2011, 12:44:39 am wysłana przez Tirius »

゙(゚、 。 7 THEY SEE ME ROLLIN
 l、゙ ~ヽ
 じしf_, )ノ
THEY HATIN'


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Heroes of Newerth free
« Odpowiedź #56 dnia: Sierpień 01, 2011, 12:43:44 am »
Załapałem idea dzidy już w pierwszej grze, miałem problem z lvlowaniem skilli. Ogólnie do tego typu skilli mam duże doświadczenie z LoL'a dlatego ta postać od razu mi podeszła, jeżeli ktoś jeszcze mógłby tak mniej więcej podać fajny build było by super.

A jak stoisz z Creepami? W 10minucie aktualnie mój max w CS to około 26+, wiem, że potem dobijanie creepów to easy mode, bo masz już itemy, ale na początku w cale tak łatwo nie jest by harrasować enemy + dobrze dobijać, jest to zdecydowanie trudniejsze niżeli w LoLu co mi się podoba. :)
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 186

  • Pochwał: 5

Odp: Heroes of Newerth free
« Odpowiedź #57 dnia: Sierpień 01, 2011, 01:28:31 am »
Dobra popatrzylem na liste itemow i mniejwiecej moj zalecany build by wygladal tak:

carry/semi:
-steam boots (buty dla dpsa) 1.8k
-Ring of the Teacher (kupujesz ten item za 170 golda na start, 2gi w bocznym shopie); potem item do sprzedania jak braknie slotow ale daje swietny boost w early) 500g
-Geometer's Bane /Hack and Slash (pierwszy item daje iluzje, kupujemy jesli enemy nie maja duzo aoe spelli w przeciwnym wypadku hack n slash dla malego pimpa dpsu i przezywalnosci) 5.8k / 5k
-Whispering Helm (dla lifestealu + troche statow) 1.8k
-Wingbow (swietny boost dpsu + przezywalnosc dzieki evasion) 6k

W tym momencie wiekszosc gier sie konczy. Propnuje zmienic buty na post haste zeby zaoszczedzic slota na teleport i jezeli masz kase w miejsce tego kupic sobie
-Flayer (dps+kryty) 5.8k
lub
-Savage Mace(dps+ministun) nie jestem pewny czy w honie ten item daje true strike(czyli ignoruje evasion przeciwnika i dzieki temu zawsze trafiamy) lf confirm. 5.4k


ganker:
Tutaj napewno nie bedziemy miec full inventory, no ale jakis dmg lub disable dla przyzwoitosci powinien byc
-Enhanced Marchers 1.5k (active boost speeda na kilka sekund)
-bottle (regen z chargy + zbieranie run) 600g
-Nullfire Blade 3.3k (swietny item do gankowania i kontrowania postaci ktore potrzebuja wiele many, przy kazdym ataku spala 26 many i dodatkowo mozna uzyc activ skila purge ktory daje tymczasowego slowa i sciaga buffplacery enemy<not sure 100%>)

Jak chcesz dps to wybierasz sobie jakis item z carry buildu, jesli brak ci disabli to polecam
-Stormspirit (wywala przeciwnika na 2,5sec + daje nam sporo mana regenu)

opcjonalnie:
Shaman's Headdress - jezeli w enemy jest duzo nukerow
Shrunken Head - dla carry jezeli w enemy jest duzo disabli

No to tak ogolnie jesli chce sie jechac itemy 'podrecznikowe'. Naturalnie warto dopasowac nasz ekwipunek do warunkow gry, itemow do tej postaci jest naprawde wiele i mozna kombinowac.

--
Z csem bywa roznie, zalezy od lane. Jesli leci focus na farme to tak 40/50 w gore bo jeszcze nie opanowalem honowego last hitu. Przy gangach to tak srednio z 20-30 kripkow na 10min.

゙(゚、 。 7 THEY SEE ME ROLLIN
 l、゙ ~ヽ
 じしf_, )ノ
THEY HATIN'


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Heroes of Newerth free
« Odpowiedź #58 dnia: Sierpień 01, 2011, 02:06:06 am »
Mhm, to coś po próbuje, nie widziałem opcji custom gry, w której można dodać botów i np. potrenować. Wiesz może, czy jest taka możliwość by zagrać vs boty? Wtedy na 100% wyfarmiłbym end gamowe itemy i mógłbym po próbować coś pokombinować z buildem i sam się przekonać.

Na razie tyle. :( Dzięki wielkie. :p
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 186

  • Pochwał: 5

Odp: Heroes of Newerth free
« Odpowiedź #59 dnia: Sierpień 01, 2011, 02:34:31 am »
Nie jestem pewien ale chyba na free accouncie nie ma takiej mozliwosci.

Jak chcesz to mozemy razem pograc za 10min jak buko zassa clienta, add xevz.

゙(゚、 。 7 THEY SEE ME ROLLIN
 l、゙ ~ヽ
 じしf_, )ノ
THEY HATIN'


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Heroes of Newerth free
« Odpowiedź #60 dnia: Sierpień 01, 2011, 02:46:07 am »
Nie jestem pewien ale chyba na free accouncie nie ma takiej mozliwosci.

Jak chcesz to mozemy razem pograc za 10min jak buko zassa clienta, add xevz.
okz(tylko zaraz tak jakoś, bo zacząłem mecz jakieś 2min temu w lolu, zaraz wbije do hona i Cie dodam.
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Heroes of Newerth free
« Odpowiedź #61 dnia: Sierpień 01, 2011, 08:09:33 am »
ja tez zasysam hona, po wczorajszych  przebojach w lolu odechcialo mi sie w niego grac ;]
ps pamietam ze kiedys byl taki addon do hona, ktory pokazywal miejsce na pasku hp creepa, od kiedy creepa masz na last hita, ma moze ktos?xD

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • Wiadomości: 71

  • Pochwał: 0

Odp: Heroes of Newerth free
« Odpowiedź #62 dnia: Sierpień 01, 2011, 09:24:57 am »
Jak tam rickort robisz juz karanko ?


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Heroes of Newerth free
« Odpowiedź #63 dnia: Sierpień 01, 2011, 09:27:30 am »
A darmowe konta nie mogą robić Create Game? To jest taki custom, możesz sobie duuużo rzeczy ustawić. Np. nieskończony gold ^^
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • Wiadomości: 186

  • Pochwał: 5

Odp: Heroes of Newerth free
« Odpowiedź #64 dnia: Sierpień 01, 2011, 10:32:41 am »
Jakiego typu musi byc gra aby dostac silver coiny, i od czego zalezy ilosc otrzymanych monet? Musze sobie zarobic na soulessa i przytyrac  :P.
I co ile dni jest rotacja postaci, bo aktualnie jest troche malo dostepnego supportu przez co buko moze grac tylko jednym hero QQ.

゙(゚、 。 7 THEY SEE ME ROLLIN
 l、゙ ~ヽ
 じしf_, )ノ
THEY HATIN'


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Heroes of Newerth free
« Odpowiedź #65 dnia: Sierpień 01, 2011, 11:19:24 am »
Dunno co ile, ale pewnie granica tygodnia lub dwóch. Silver coiny zależą chyba od czasu, jaki gra trwała, czy w teamie miałeś immortala, za wardy, kille i innego tego typu sprawy. Silver coiny zapewne dostajesz za każdego rodzaju grę, oprócz no stats. I coiny te pewnie dostaje się od jakiegoś lvla, ciężko mi o tym pisać, lepiej jak ktoś, kto zaczął od nowa napisze.
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Heroes of Newerth free
« Odpowiedź #66 dnia: Sierpień 01, 2011, 11:42:43 am »
Jaks skonczy Ci sie mecz to masz pokazane staty, po prawej stronie masz cos w stylu 'how it work' i najedz na to myszka.Wszysto dokladnie rozpisane za co dostajesz coiny+exp.


Warto kupic Nomada czy moze lepiej Forsaken archera albo wgl kogos innego?



  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Heroes of Newerth free
« Odpowiedź #67 dnia: Sierpień 01, 2011, 11:55:56 am »
Jaks skonczy Ci sie mecz to masz pokazane staty, po prawej stronie masz cos w stylu 'how it work' i najedz na to myszka.Wszysto dokladnie rozpisane za co dostajesz coiny+exp.


Warto kupic Nomada czy moze lepiej Forsaken archera albo wgl kogos innego?
ja kiedys gralem frosaken archerem jeszcze za czasow bety;p nawet ogarnia, dobrze sie nim farmi

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • Wiadomości: 703

  • Pochwał: 6

Odp: Heroes of Newerth free
« Odpowiedź #68 dnia: Sierpień 01, 2011, 11:58:56 am »
jest qop wiec dert happyface


Odp: Heroes of Newerth free
« Odpowiedź #69 dnia: Sierpień 01, 2011, 03:23:38 pm »
lich na koscianym smoku rzucajacy zamiast frost novy zarazki autowin


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Heroes of Newerth free
« Odpowiedź #70 dnia: Sierpień 01, 2011, 04:48:57 pm »
Aka plague rider =p
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Heroes of Newerth free
« Odpowiedź #71 dnia: Sierpień 01, 2011, 04:57:41 pm »
Aka plague rider =p
Dobry champ, szczegolnie jak ja nim gram.No nie tirius :D?



  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Heroes of Newerth free
« Odpowiedź #72 dnia: Sierpień 01, 2011, 05:26:07 pm »
Taa Twoje kamikadze ward spot są bezcenne :P
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Heroes of Newerth free
« Odpowiedź #73 dnia: Sierpień 01, 2011, 07:06:12 pm »
hueheuhe teraz to mi się ta gra w sumie podoba. :d
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Heroes of Newerth free
« Odpowiedź #74 dnia: Sierpień 01, 2011, 10:23:43 pm »
Gauntlet ope, jak cie sharasuje od 2giego lvla, to na 6tym po wywaleniu wszystkiego co ma, frag jest na 100%.

edit:
gauntlet+legionaire=autowin.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 01, 2011, 10:36:10 pm wysłana przez seken »