Witaj
Gość

Wątek: Pet system w GoD  (Przeczytany 6858 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Pet system w GoD
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 06, 2011, 10:06:37 am »
witam witam. To jak to z tym q na wilka dla DE? Wlasnie go wzielam, ale mobkow wokol wioski DE nie ma :/ Z jakiej paki inne rasy moga miec wilka a dark elfy nie?! :/ Czyli że co? DE nie może wykonać tego q ??  :o :x
link
Dark elfy nie mogą zrobić tego questa. Nie ma mobów, nie zostały one przeniesione.
Jeżeli ktoś chce koniecznie wolfa a gra de to niech zrobi inną postać do 15 lvl'a dużo roboty nie ma.

offtop
Zdenerwowałem się bo napisałem trochę długiego posta odnośnie tego tematu i przypadkowo kliknąłem na chujowo wielki jebany baner który jest -_-'kim tłem tym samym skasowałem swoją jebaną wypowiedz i straciłem kilka pierdolonych minut na powtórne pisanie mocno kurwa skróconego tego samego jebanego tekstu...
życie  :dry:


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: Pet system w GoD
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 07, 2011, 08:49:44 pm »
nosz to sie wkurzylam :/ nie zostaly przeniesione? SKANDAL!! Nie chce mi sie innej postaci robić. Porażka. Może kiedyś mi się zachce.
Dzieki za wyjasnienie.


  • Wiadomości: 521

  • Pochwał: 0

Odp: Pet system w GoD
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 10, 2011, 08:25:32 am »
A co w kwestii lvlowania peta? Mój bp ma 45 lvl, a kurczak dopiero 25 i dostaje szczątkowe ilości expa...


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Pet system w GoD
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 10, 2011, 08:35:03 am »
Nawet te szczątkowe ilości expa sprawią, że w pewnym momencie kurczak będzie miał wyższy lvl niż Ty.

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Pet system w GoD
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 10, 2011, 09:13:38 am »
Nawet te szczątkowe ilości expa sprawią, że w pewnym momencie kurczak będzie miał wyższy lvl niż Ty.

Pozdrawiam
Say what  :D
Kura EE z mojego poprzedniego CP w H5 miała wyższy lvl przez pewien czas niż jego własny  :D

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Pet system w GoD
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 10, 2011, 09:23:00 am »
Nawet te szczątkowe ilości expa sprawią, że w pewnym momencie kurczak będzie miał wyższy lvl niż Ty.

Pozdrawiam
Ale teraz są questy na expa z których pet nic nie dostaje i przez to orbi się gigantyczna różnica lvli. Najlepiej kupować petyz item shopu one nie dosyć, że dają buff i odnawiają mane to jeszcze da się nimi bardzo dobrze bić :P

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 521

  • Pochwał: 0

Odp: Pet system w GoD
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 10, 2011, 10:51:10 am »
No i właśnie na tym polega cały problem.

Więc jak mówię różnica pomiędzy mną, a petem wynosi 20 lvli. I teraz pytanie czy chapać to dalej licząc, że pet który aktualnie dostaje po jakieś 0.6%/mob dogoni, czy stworzyć sobie jakiegoś nuka i dolevelować go [peta] nawet do tego 40.


  • Wiadomości: 342

  • Pochwał: 0

Odp: Pet system w GoD
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 10, 2011, 11:54:58 am »
nie jestem jakims rozkurwiaczem jesli chodzi o pet system ale wydaje mi sie, ze one zawsze beda dostawac te 5% expa. jezeli tak jest to na pozniejszych lvlach pet zacznie Cie doganiac w koncu. liczac, ze i tak po wbiciu tego 75/76 zaczniesz robic subklase, pet spokojnie dobije 55 i wyzej zebys dostawal recharge oraz buffy. jezeli roznica ciagle bedzie duza mozesz zrobic od razu wiecej subklas. wydaje mi sie, ze to dobijanie do 40 na jakims alcie byloby strata czasu.


  • Wiadomości: 101

  • Pochwał: 0

Odp: Pet system w GoD
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 10, 2011, 02:37:34 pm »
mógłby ktoś podać link do petów z item shopów.w grze się je kupuje czy z dotacji?sorry ale nie jestem z tym obeznany poki co.szukam cos dla maga bo expienie kury mnie zalamuje :(


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Pet system w GoD
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 10, 2011, 09:33:36 pm »
nie jestem jakims -_-' jesli chodzi o pet system ale wydaje mi sie, ze one zawsze beda dostawac te 5% expa.(...)
Nie do końca. Zależy od lvlu peta - czy jest baby, czy po przemianie. Baby pety np. w FoGu czy tez IT lvlowały jak szalone.
O ile mnie pamięć nie myli to pety po przemianie zjadają 30% expa.
A dziś na GoG mój Fenrir zżerał ze 40% jak nie więcej :/ Bez niego dostawałem po 1,8kk expa a z nim 1,0kk... Bolało...

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;