Witaj
Gość

Wątek: O kobiecych atrybutach @ L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)  (Przeczytany 20486 razy)

  • Wiadomości: 89

  • Pochwał: 0

Fabienne na tej sygnie to twoje cycuchy ?
To jest ten dualbox ?!


  • Wiadomości: 198

  • Pochwał: 0

"cycuchy" jakie okropne słowo.. ale moje


  • Wiadomości: 499

  • Pochwał: 0

Fabienne na tej sygnie to twoje cycuchy ?
"cycuchy" jakie okropne słowo.. ale moje
Zatkało co? tylko byście cisneli wszystkim, same napinacze na tym forum -.-

I się mówi piersi  :P
« Ostatnia zmiana: Październik 13, 2011, 07:26:12 pm wysłana przez Ulquiora »


  • Wiadomości: 89

  • Pochwał: 0

czy ja wiem czy okropne
oblesne bardziej  :P
Fabienne a jakie okreslenie Twoich piersi lubisz ?

btw bardzo ladne cialko
« Ostatnia zmiana: Październik 13, 2011, 07:32:48 pm wysłana przez dualbox »
To jest ten dualbox ?!


  • Wiadomości: 199

  • Pochwał: 0

czy ja wiem czy okropne
oblesne bardziej  :P
Fabienne a jakie okreslenie Twoich piersi lubisz ?

btw bardzo ladne cialko


Jaki cebulak omg  hahaha Summon radek ;)


Uploaded with ImageShack.us


  • Wiadomości: 89

  • Pochwał: 0

jestem perwersem a ty ciumkaj dropsa
To jest ten dualbox ?!


  • ******
  • Wiadomości: 1717

  • Pochwał: 3

  • Prawie jak Jezus
czy ja wiem czy okropne
oblesne bardziej  :P
Fabienne a jakie okreslenie Twoich piersi lubisz ?

btw bardzo ladne cialko


Jaki cebulak omg  hahaha Summon radek ;)

/facepalm ...

2003-2011 - HellGuards Clan Leader ;)


  • ******
  • Wiadomości: 1251

  • Pochwał: 0

  • Watch your Back
Wstawiam fote Angeliny Jolie i twierdze ze to moje... pfff w internecie nie ma kobiet nauczcie się. Dupeczki sa w klubach :)
l Coke and Pepsi are the same thing. Wake up people !!!

http://slomianywdowiec.mybrute.com


  • Wiadomości: 89

  • Pochwał: 0

niepotrzebny jest ten oddzielny topic teraz Fabienne sie speszyla i nie odpisze
/nieogary wszystko zepsuliscie :P
To jest ten dualbox ?!


  • Wiadomości: 199

  • Pochwał: 0

czy ja wiem czy okropne
oblesne bardziej  :P
Fabienne a jakie okreslenie Twoich piersi lubisz ?

btw bardzo ladne cialko


Jaki cebulak omg  hahaha Summon radek ;)

/facepalm ...

czemu zawsze na sile wciskasz sie tam gdzie cie nie chca ? :)


Uploaded with ImageShack.us


  • Wiadomości: 198

  • Pochwał: 0

czy ja wiem czy okropne
oblesne bardziej   
Fabienne a jakie okreslenie Twoich piersi lubisz ?
btw bardzo ladne cialko

A na cóż ci taka wiedza... tylko stwierdziłam fakt


 hahaha Summon radek ;)

Toluś Radek sobie wreszcie nowy target znalazł :P

Wstawiam fote Angeliny Jolie i twierdze ze to moje... pfff w internecie nie ma kobiet nauczcie się. Dupeczki sa w klubach :)


http://disk.suicidegirl.pl/files/1/AvatarSign/pow.jpg

Nie lubię klubów, za stara jestem na kluby, i zajęta (przez informatyka fanatyka więc jakoś musiałam się dostosować)


  • ******
  • Wiadomości: 1251

  • Pochwał: 0

  • Watch your Back
Cytuj
Nie lubię klubów, za stara jestem na kluby, i zajęta (przez informatyka fanatyka więc jakoś musiałam się dostosować)

Na zdjęciu zmarszczek nie widać :P
l Coke and Pepsi are the same thing. Wake up people !!!

http://slomianywdowiec.mybrute.com


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 0


http://disk.suicidegirl.pl/files/1/AvatarSign/pow.jpg

Nie lubię klubów, za stara jestem na kluby, i zajęta (przez informatyka fanatyka więc jakoś musiałam się dostosować)
komus jest zimno:)))


  • Wiadomości: 89

  • Pochwał: 0

Taa za stara... :]
co do okreslenia Twoich piersi to nie wiem pocóż mi taka wiedza, chcialem przeciagnac ta dziwna konwersacje gdyz bylem przekonany ze moj post zostanie usuniety, jak juz odpisalas w co watpilem badz liczylem na pelny bulwers
To jest ten dualbox ?!


  • Wiadomości: 198

  • Pochwał: 0

jeśli ktoś daje taki avatar czy sygnaturę już raczej nie ma prawa się bulwersować:)
« Ostatnia zmiana: Październik 16, 2011, 07:01:26 pm wysłana przez Fabienne »


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Tylko w jakiejś grze albo forum o grach pojawi się kobieta albo ktoś za nią się podający to zaczyna się ostry gangbang.


  • Wiadomości: 281

  • Pochwał: -3

bo gnoje cyckow na oczy nie widzieli i sie podniecaja, ze jakas dupa z nimi rozmawia haha


  • Wiadomości: 777

  • Pochwał: 15

  • Onlife
Ciało śliczne, nawet moja narzeczona przyznała że niezłe masz piersi i fajną figurę. Ale ja osobiście wolałbym zobaczyć twarz. Akurat ostatnia dziewczyna mojego brata miała świetną figurę, bardzo ładne i proporcjonalne piersi ale z twarzy to była jakaś taka ... no cóż "szau ni byuo".

Co do ładnych babeczek przy kompach to jest ich wbrew pozorom mnóóóóóstwo! I sam poznałem jedną maniaczkę Diablo 2 w jednym z supermarketów. Jednak ona sama przyznaje że niektóre jej postacie celowo nazwała męskimi nickami żeby móc sobie normalnie pograć i nie być celem ciągłych wypytywań o chłopaka, cycki, bieliznę jaką nosi a nawet doświadczenia seksualne. Oczywiście z tego co widzę koleżanka Fabienne tak jak inne słynne Tania Derveaux z kanału AtheneWins lub NixiePixel z youtuba ubiorem (lub jego brakiem) pozą itp wręcz prowokują tego typu zachowania ale chcę powiedzieć że gdyby wasze rozmowy netowe z laskami z gier nie sprowadzały się tylko do dup i cycków to być może zobaczylibyście znacznie więcej kobiecych nicków w grach.
« Ostatnia zmiana: Październik 17, 2011, 05:29:46 pm wysłana przez doman18 »
It's nice to be important but it's more important to be nice

In every life we have some trouble
 When you worry you make it double


Cytat: naris
How to PvP with a lock: Bind 1/3 of you keyboard to fear, 1/3 to dots and 1/3 to destruction spells.
Smash you head into the keyboard. YYYAAARRRGGGH!!!


  • Wiadomości: 198

  • Pochwał: 0

Lubie swoje ciało, co poradzić jeszcze trochę latek pyknie to sobie będę mogła powspominać. W l2 w zasadzie gram od 6 lat i praktycznie od 3-5 z tymi samymi osobami wiec specjalnych korzyści to i tak z tego nie mam:) I prawda myślałam, że czasy gdzie dziewczyna w grze to jakieś anormalne zjawisko dawno minęły, szczególnie, że od dłuższego czasu jak wybieramy się w więcej osób na jakiś serwer to w wielu pt jest przynajmniej jedna a w moim ostatnim 3. Jednak niepiśmiennie pobił ten rekord pewnie XxXXXxFelekXxXXX przed startem ostatniego l2ex gdzie w swoim pt miał chyba 2 czy 3 własne playerki i 2 podstawione:P

Trochę pracy mózgownicy i foty z twarzą jak na talerzu.....ale widzę smykałki inwigilacyjnej brak:)


  • Wiadomości: 777

  • Pochwał: 15

  • Onlife
Cytuj
Lubie swoje ciało, co poradzić jeszcze trochę latek pyknie to sobie będę mogła powspominać.
Dokładnie. Jeżeli nie masz chłopaka i masz fajne ciało to też nie widzę problemu w tym żeby nim się pochwalić. Poza tym trafnie podkreśliłaś to w swojej sygnaturze, bo obiektywnie rzecz biorąc faktycznie żadna z bądź co bądź wyidealizowanych postaci żeńskich l2 nie ma do ciebie startu. I żeby nie było że ci schlebiam czy podrywam bo ja w domciu mam równie piękne ciałko i śliczną twarz, tylko stwierdzam fakty.

Cytuj
Trochę pracy mózgownicy i foty z twarzą jak na talerzu.....ale widzę smykałki inwigilacyjnej brak:)
Oooo co to to nie. Ja nie jestem z tych którzy za wszelką cenę muszą wszystko wiedzieć, w każdą dziurę zajrzeć i ze złodziejską manierą wścibiać swój nos w czyjąś prywatność. Otwarcie wspomniałem o zdjęcia z twarzą bo jeżeli sama zechcesz to je zamieścisz tutaj lub na pm prześlesz linka i zrobisz to z własnej woli. Nie mam zamiaru tutaj prowadzić jakiegoś śledztwa i jak paparazzi odzierać cię z twojej prywatności tylko dlatego że zobaczyłem ładne ciało w sieci.
It's nice to be important but it's more important to be nice

In every life we have some trouble
 When you worry you make it double


Cytat: naris
How to PvP with a lock: Bind 1/3 of you keyboard to fear, 1/3 to dots and 1/3 to destruction spells.
Smash you head into the keyboard. YYYAAARRRGGGH!!!


  • Wiadomości: 198

  • Pochwał: 0

Cytuj
Lubie swoje ciało, co poradzić jeszcze trochę latek pyknie to sobie będę mogła powspominać.
Dokładnie. Jeżeli nie masz chłopaka i masz fajne ciało to też nie widzę problemu w tym żeby nim się pochwalić. Poza tym trafnie podkreśliłaś to w swojej sygnaturze, bo obiektywnie rzecz biorąc faktycznie żadna z bądź co bądź wyidealizowanych postaci żeńskich l2 nie ma do ciebie startu. I żeby nie było że ci schlebiam czy podrywam bo ja w domciu mam równie piękne ciałko i śliczną twarz, tylko stwierdzam fakty.
Mam jednego faceta 10 lat który już teraz jest moim mężem:) i sam pstrykał foto której jest w awatarze jak i to z wymazanym l2ex na potwierdzenie tego co  było w avatarze a teraz jest w sygnaturce.
Az się zaczerwieniłam aczkolwiek do ciała Dark Elfki to mi bardzo dużo brakuje. Wystarczy się dobrze ustawić ot cała filozofia.

Cytuj
Trochę pracy mózgownicy i foty z twarzą jak na talerzu.....ale widzę smykałki inwigilacyjnej brak:)
Oooo co to to nie. Ja nie jestem z tych którzy za wszelką cenę muszą wszystko wiedzieć, w każdą dziurę zajrzeć i ze złodziejską manierą wścibiać swój nos w czyjąś prywatność. Otwarcie wspomniałem o zdjęcia z twarzą bo jeżeli sama zechcesz to je zamieścisz tutaj lub na pm prześlesz linka i zrobisz to z własnej woli. Nie mam zamiaru tutaj prowadzić jakiegoś śledztwa i jak paparazzi odzierać cię z twojej prywatności tylko dlatego że zobaczyłem ładne ciało w sieci.

Jak coś jest w folderach publicznych i ogólnie dostępnych to nie może być mowy o prywatności. Tak uważam. Świadomie coś idzie w świat  to się trzeba z tym liczyć. Takie mam zdanie ale wyrobione na typowo babskich blogach modowych.
« Ostatnia zmiana: Październik 17, 2011, 09:03:19 pm wysłana przez Fabienne »


  • Wiadomości: 777

  • Pochwał: 15

  • Onlife
Cytuj
Az się zaczerwieniłam aczkolwiek do ciała Dark Elfki to mi bardzo dużo brakuje.
Hahahaha i baaaaardzo dobrze że ci brakuje! BE to jakaś abominacja, w realu kobiety z ich budową mają poważne problemy z kręgosłupem, nie mówiąc że przy tak wątłym ciele ich atrybuty kojarzą się raczej z wymionami a nie piersiami. Z resztą takie jest moje zdanie oparte na mym guście więc pewnie wielu chłopaków ze mną się nie zgodzi.

Co do męża to mnie zdziwiłaś. Ja jednak jestem z tej konserwatywnej ligi i raczej źle się bym czuł wiedząc że jakiś nolife robi sobie dobrze patrząc na zdjęcie mojej dziewczyny i wyobrażając sobie że robi to z nią. Jestem 7 lat z moją narzeczoną i mimo że do wielu rzeczy mam już dystans i nie czuję zazdrości a raczej dumę to jednak w tym przypadku po prostu dla mnie byłoby to co najmniej niezręczne. Chyba że były by to zdjęcia z rodzaju "akt" a nie pstryknięte swoim aparatem. Oczywiście nie krytykuję innych którzy tak robią bo to ich sprawa i być może oni mają luźniejszy stosunek do tego. Ja nie mam.

Cytuj
Jak coś jest w folderach publicznych i ogólnie dostępnych to nie może być mowy o prywatności. Tak uważam. Świadomie coś idzie w świat  to się trzeba z tym liczyć. Takie mam zdanie ale wyrobione na typowo babskich blogach modowych.
To dobrze że masz tą świadomość. Ja jednak wolę czyste sytuacje i wolę po prostu wprost zapytać. Strasznie nienawidzę jakichś niejasności, niedomówień i dlatego wszelkiej maści seriale obyczajowe i komedie romantyczne wywołują u mnie torsje bo one są zbudowane na takich niedomówieniach.

Cytuj
Nie lubię klubów, za stara jestem na kluby, i zajęta (przez informatyka fanatyka więc jakoś musiałam się dostosować)
Haha moja dokładnie tak samo ma. Wcześniej to nawet lubiła, ale ścisk, dym papierosowy i rosnąca w przerażającym tempie ilość gimnazjalistów których kultura osobista została w domach z rodzicami skutecznie nas obojga odstrasza od wszelkich imprez. Poza tym ja też jestem informatykiem fanatykiem i ... cóż ... musiała się dostosować. Ale mój brat jest kompletnym przeciwieństwem mnie i gdy ona widzi co on wyprawia gdy nie ma jego dziewczyny w pobliżu to stwierdza że w sumie dobrze że lubię siedzieć w domu :)

//edit
Hmm mam dziwne wrażenie że ten topik przybrał postać prywatnej rozmowy :P
« Ostatnia zmiana: Październik 17, 2011, 11:05:39 pm wysłana przez doman18 »
It's nice to be important but it's more important to be nice

In every life we have some trouble
 When you worry you make it double


Cytat: naris
How to PvP with a lock: Bind 1/3 of you keyboard to fear, 1/3 to dots and 1/3 to destruction spells.
Smash you head into the keyboard. YYYAAARRRGGGH!!!


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

nie mówiąc że przy tak wątłym ciele ich atrybuty kojarzą się raczej z wymionami a nie piersiami. Z resztą takie jest moje zdanie oparte na mym guście więc pewnie wielu chłopaków ze mną się nie zgodzi.

+1

imo piersi maja być jędrne i delikatne, a nie wielkie i dyndające. 

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
... optymalnie C ;)