Witaj
Gość

Wątek: WTF?  (Przeczytany 4463 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

WTF?
« dnia: Październik 14, 2011, 04:00:47 pm »
Koles dostal bana na miesiac ze sprszedaz adeny?

"/Acid -- WTS ban na 30 dni za sprzedaz adeny."

Z jakiej paki?


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: WTF?
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 14, 2011, 04:19:21 pm »
Też dla mnie to dziwne. Skoro można na ru offie, to kogo obchodzi czy można sprzedawać adenę na jakimś lol privie?
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 875

  • Pochwał: -1

Odp: WTF?
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 14, 2011, 04:45:28 pm »
a kogo obchodzi lol lancer?
w poddziale targowisko serwera l2.ws widze, ze poza sprzedaza kont nie ma mowy o adenie

Zgłaszać trollowanie do moderatora trzeba. 55% tylko brakuje do zablokowania konta Prokrastynator'owi



  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: WTF?
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 14, 2011, 05:22:59 pm »
Ogarnijcie sie bo macie syf na tym forum albo niekompetentne osoby na uber stanowiskach moderatorów. Tez chce sprzedac adene i co dostane bana na miesiac? A ruoffie/euoffie mozna? OK znalazłem

Cytuj
Sprzedawać za real $ postacie, etc mogą gracze z Retaila.
Sprzedawać za real $ postacie, etc mogą gracze z innych priv serwerów jeśli na to pozwala regulamin serwera, na którym gracz gra.
Praktycznie wszystkie priv serwery zabraniają w swoim regulaminie sprzedaży postaci.
Co skutkuje na takim serwerze banem, więc u nas na forum też.


Jeśli nie chcecie dostać tu bana to wklejać link do regulaminu serwera gdzie napisane jes ze serwer wyraża na taki proceder zgodę.
Również jeśli ktoś chce sprzedać postać na jakimś serwerze a kupujący ją kupi, a serwer zabrania takiego procederu
kupujący musi się liczyć z tym że administracja danego serwera zostanie przez nas poinformowana ze jeden z ich graczy usiłuje sprzedać konto.

Na offie tez nie mozna, tak wiec zbanowac wszytskich co maja temat w targowisku lancera. I oczywiscie pisac petycje do supportu l2.ru


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: WTF?
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 14, 2011, 05:30:00 pm »
Dokładnie tak jak Ofek pisze.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: WTF?
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 14, 2011, 06:12:36 pm »
Dokładnie tak jak Ofek pisze.

czyli kto?


Odp: WTF?
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 14, 2011, 06:16:14 pm »
Dokładnie tak jak Ofek pisze.

czyli kto?
Nervoson

Skończ ofek płakusiać, tylko pisz do administracji, jak Ci się nie podoba. Taka zasada była ustalona ponad pół roku temu.

EOT


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: WTF?
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 14, 2011, 06:18:26 pm »
about ruoff

Banowanie za cokolwiek z trade'm jest imho całkowicie poronione. czym to się będzie różnić od WTB za real $$? I tak foru mnie ponosi żadnej odpowiedzialności za ew scam, zatem po prostu nie rozumiem idei tych banów.

Zdecyduj się Alarion


  • ********
  • Wiadomości: 3324

  • Pochwał: 14

  • Spam Slayer
Odp: WTF?
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 14, 2011, 07:04:15 pm »
Ech, płaczki, jak zwykle lepiej się wyżywać na sobie w HydeParku zamiast napisać PMa do tej "administracji co ma syf na forum".

Dlaczego nie wolno sprzedawać albo kupować na wyżej tako nazwanych lolprivach za prawdziwe pieniądze? Właśnie dlatego, że zazwyczaj jest to zabronione w regulaminie serwera. Jeśli tak nie jest, zawsze można dać linka do regulaminu, który twierdzi, że jest inaczej.

Dlaczego można sprzedawać i kupować za realną kasę na serwerach oficjalnych, mimo zakazania tego procederu przez oficjalnych ludzi wymyślających oficjalne regulaminy? Ponieważ ktoś z tego forum wykminił, a kilku ktosiów przyklasnęło (kim owi są, zapytacie? Administracja stanowi jedność, ale niechby to Polgar kminił, a klaskałem między innymi ja), że skoro ludzie płacą gdzieś za grę, to niech sobie robią z tym co chcą. Czemu zatem nie trzymaliśmy się tutaj regulaminu offa? Bo...
I tak foru mnie ponosi żadnej odpowiedzialności za ew scam
...więc możemy ustalać własne reguły.

Ale przecież na ruoffie się nie płaci!
...Na pewno? Jak duży jest odsetek graczy, który na swoje granie nie wydał ani jak najbardziej realnego rubla czy innej waluty?

Dlaczego znowu śmiać mi się chce (śmiałbym się, ale głowa mnie boli :<), gdy widzę ten temat?
Ano z tego powodu:
Taka zasada była ustalona ponad pół roku temu.
Zarejestrowani użytkownicy mają obowiązek zapoznać się z regulaminem i przestrzegać go. Nie sprawdziłeś? Twój interes.
Poza tym to nie jest perm, tylko 30 dni. Obecnie nawet 28. Sporo czasu, by zarobić na aukcjach na allegro albo innym sposobem, który nas - forum - nie obchodzi.

And the odd crowd packed all around
Is listening still
Nobly
Subtly

http://dragcave.net/user/Nathel


  • Wiadomości: 875

  • Pochwał: -1

Odp: WTF?
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 14, 2011, 07:20:56 pm »
Soulern, w takim razie troche niesprawiedliwy jest regulamin. Skoro administracje offa i priva zabraniają sprzedazy adeny, a na forum można oferowac adene z ruoffa a z priva już nie.
Rozumiem powyższy argument że na ruoffie mozesz płacic za gre, ale tak samo możesz to robić na l2.ws gdzie forma dotacji jest zbliżona do tej z ruoffa. Poza tym dlaczego forum w jakiś sposób ustosunkowuje się swoim regulaminem do regulaminów serwerów skoro nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za te tranzakcje? Przecież nie jest to oficjalne forum L2.

Zgłaszać trollowanie do moderatora trzeba. 55% tylko brakuje do zablokowania konta Prokrastynator'owi



  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: WTF?
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 14, 2011, 07:31:31 pm »
Dlaczego można sprzedawać i kupować za realną kasę na serwerach oficjalnych, mimo zakazania tego procederu przez oficjalnych ludzi wymyślających oficjalne regulaminy? Ponieważ ktoś z tego forum wykminił, a kilku ktosiów przyklasnęło (kim owi są, zapytacie? Administracja stanowi jedność, ale niechby to Polgar kminił, a klaskałem między innymi ja), że skoro ludzie płacą gdzieś za grę, to niech sobie robią z tym co chcą. Czemu zatem nie trzymaliśmy się tutaj regulaminu offa? Bo...


Ale przecież na ruoffie się nie płaci!
...Na pewno? Jak duży jest odsetek graczy, który na swoje granie nie wydał ani jak najbardziej realnego rubla czy innej waluty?

Nie mam pytan jeden wielki bełkot :> co ma płacenie za gre do sprzedawania z tych serwerow adeny, charow, itemow ... JEST TO ZABRONIONE i grozi banem i na oficjalnych i na prywatnych.


  • ********
  • Wiadomości: 3324

  • Pochwał: 14

  • Spam Slayer
Odp: WTF?
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 14, 2011, 07:36:59 pm »
Soulern, w takim razie troche niesprawiedliwy jest regulamin. Skoro administracje offa i priva zabraniają sprzedazy adeny, a na forum można oferowac adene z ruoffa a z priva już nie.
Rozumiem powyższy argument że na ruoffie mozesz płacic za gre, ale tak samo możesz to robić na l2.ws gdzie forma dotacji jest zbliżona do tej z ruoffa. Poza tym dlaczego forum w jakiś sposób ustosunkowuje się swoim regulaminem do regulaminów serwerów skoro nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za te tranzakcje? Przecież nie jest to oficjalne forum L2.

Forum ustosunkowało się się regulaminem do regulaminów serwerów głównie po to, by nie robić tu pchlego targu z linkami do allegro, a skupić się na grze i transakcjach ingame, oraz by nie "podpaść" któremuś z administratorów prywatnych serwerów (niegdyś trzeba było dawać na to faka). Wynika to z faktu, iż niegdyś nie było tu nawet osobnej kategorii dla offa i koncentrowaliśmy się praktycznie wyłącznie na serwerach prywatnych; dopiero potem doszedł retail i trzeba było zmienić nieco dla niego reguły. Później zakaz posługiwania się prawdziwymi pieniędzmi stał się swego rodzaju tradycją - wszak panował od bodaj samego początku.
L2.WS traktowany jest przez nas jako prywatny serwer, RUoff traktowany jest przez nas jako serwer oficjalny; stąd wynika ta różnica w przepisach nawet, jeśli na l2.ws istnieją mikrotransakcje i wpływają na grę w takim samym stopniu, jak na RUoffie (mam wrażenie, że nikt tego nawet nie sprawdził though).


Dlaczego można sprzedawać i kupować za realną kasę na serwerach oficjalnych, mimo zakazania tego procederu przez oficjalnych ludzi wymyślających oficjalne regulaminy? Ponieważ ktoś z tego forum wykminił, a kilku ktosiów przyklasnęło (kim owi są, zapytacie? Administracja stanowi jedność, ale niechby to Polgar kminił, a klaskałem między innymi ja), że skoro ludzie płacą gdzieś za grę, to niech sobie robią z tym co chcą. Czemu zatem nie trzymaliśmy się tutaj regulaminu offa? Bo...


Ale przecież na ruoffie się nie płaci!
...Na pewno? Jak duży jest odsetek graczy, który na swoje granie nie wydał ani jak najbardziej realnego rubla czy innej waluty?

Nie mam pytan jeden wielki bełkot :> co ma płacenie za gre do sprzedawania z tych serwerow adeny, charow, itemow ... JEST TO ZABRONIONE i grozi banem i na oficjalnych i na prywatnych.

Nie mam pytań, jedna wielka prowokacja. Odpowiedzi też nie.

And the odd crowd packed all around
Is listening still
Nobly
Subtly

http://dragcave.net/user/Nathel


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: WTF?
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 14, 2011, 07:45:07 pm »
Aha czyli chodzi tylko o adminow prywatnych serwerow ktorzy udzielaja sie tutaj na forum. Bo zaznaczam punkty regulaminu dotyczace sprzedażny itemow, charow adeny na prywatnych i oficjanych serwerach brzmia tak samo.

//Soulern: Wypij kubek melisy i przeczytaj post wyżej raz jeszcze... Polecam też rozrysowanie sobie linii czasu.
« Ostatnia zmiana: Październik 14, 2011, 07:49:43 pm wysłana przez Soulern »