Witaj
Gość

Wątek: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.  (Przeczytany 162212 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #700 dnia: Styczeń 30, 2012, 02:25:55 am »
1. Prawda. Wbijaj co się da, chociaż na 1


  • Wiadomości: 225

  • Pochwał: 0

Czy warto brać forgoten scrole typu fighter's Will ? Czy po przebudzeniu w ogóle istnieją takie skille jak własnie fighter,archer will, final secret? Nie widzę nigdzie zeby te skille były na coś wymieniane jak to jest tak naprawde z tymi Forgottenami wykupować te skille czy nie bawić się bo szkoda czasu i kasy?


Było już o tym. Skille z FS znikają po przebudzeniu więc nie opłaca się męczyć z ich zdobywaniem.


  • Wiadomości: 40

  • Pochwał: 0

  • O! Tu jesteś Pepe.
Czy L2 teraz na max lvlu lub jego okolicach oferuje endgame porównywalny z Aoc albo WoW? Czy przez całą grę jest to tylko grind :< ?
Chciałbym także wiedzieć, czy gracze zaczynający teraz mają szansę konkurować z tymi, którzy grają już od dawna? Czy im bardziej wyfarmiony gracz tym bardziej spada prawdopodobieństwo zabicia go?
« Ostatnia zmiana: Luty 10, 2012, 10:53:47 pm wysłana przez AddWay »


Fineasz i Ferb ROX


I am Rogue - Play Free Online Games


  • Wiadomości: 91

  • Pochwał: 0

Nie odpowie na powyższe pytanie, za to dołożę kolejne.

Jak jest z opłacalnością składania dla tanka twilight seta?
Nie lepiej wbic do immortala atrybuty i dokoksać ten 95 dla serapha?
Porównując staty twilighta i immortala, różnice są dość niewielkie.



  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

różnica jest zasadnicza, głównei w P Defie i ciężko ci będzie naprawdę do 95 bez TW seta.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Czy L2 teraz na max lvlu lub jego okolicach oferuje endgame porównywalny z Aoc albo WoW? Czy przez całą grę jest to tylko grind :< ?
Chciałbym także wiedzieć, czy gracze zaczynający teraz mają szansę konkurować z tymi, którzy grają już od dawna? Czy im bardziej wyfarmiony gracz tym bardziej spada prawdopodobieństwo zabicia go?

Wyfarmiony gracz nie zajmuje sobie głowy niewyfarmionym - nie opłaca mu się.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

jest po staremu w tym zakresie. Są lokacje dla high lvli, ale nikt im nei zabroni przyjść i zabijać low lvle, jeżeli czują w ten sposób tą wątpliwą przyjemność.

Różnica lvli ma duże znaczenie, a serwery nie są na tyle stare, żeby się nei dało nic zrobić (at least core). Średni lvl serwera to tak 87-89 w tej chwili, jest już trochę osób +90, ale nadal stosunkowo mało.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 40

  • Pochwał: 0

  • O! Tu jesteś Pepe.
Chciałbym jeszcze wiedzieć jak wygląda endgame. Jest coś takiego jak BG? Areny? Może jakieś instancje, raidy?


Fineasz i Ferb ROX


I am Rogue - Play Free Online Games


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Panowie mam problem założyliśmy nowy klan chcemy zrobić 5 lv klanu ale nie możemy znaleźć ciał na dragon valey strzałka ładnie wskazuje ale ich tam nie ma.


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Jak na serwerze europejskim zdobyć mente certificat?


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
@up nie da się

@2up szukaj w starych miejscach


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Przenieśli na Death Pass o.O się naszukałem xd


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Witam.
Mam pytanie; czy da sie skopiowac gre na drugi komputer zeby nie bylo trzeba jej od nowa sciagac ?


  • Wiadomości: 183

  • Pochwał: 0

Tak
Jestem obserwowany
Big brat czuwa


  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

  • Trolololo
zmienila sie ilosc krysztalkow pozyskiwanych z krystalizacji w GOD? (pmfun podaje 230)
bo mam draco helmet caly i nie wiem czy bardziej oplaci mi sie go przerobic na krysztalki i sprzedac na rynku czy sprzedac u NPC


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Tyle samo
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 631

  • Pochwał: 1

Jak by ktoś szukał info na temat setów.

http://prophet.cz/rgr_sets.php


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #718 dnia: Kwiecień 13, 2012, 10:50:40 pm »
Witam!

Mam taki mały i głupi w sumie problem... Chodzi o to że pierwszy raz spotkałem się z czymś takim że nie mogę znaleźć poprawnego nick-u do L2, nigdy nie miałem z tym problemu a teraz za każdym razem jak wymyśle jakiś (przeróżne) to mówi ze albo zajęty nick albo ze "you can be used this nick" itp. Naprawdę próbowałem wszystkiego...
Czy nick musi być zaczęty z dużej litery? czy musi zawierać liczby? co robię nie tak???
Pomocy. Z góry dziękuje i przepraszam.


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #719 dnia: Kwiecień 13, 2012, 11:26:10 pm »
Nie może zawierać spacji i/lub znaków specjalnych


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #720 dnia: Kwiecień 25, 2012, 10:41:32 am »
Ja mam bojowe zadanko dla kogoś kto ma ochotę powiedzieć co jaki przedmiot u grocera robi, oprócz soul i spiri :) znajdzie się chętny?


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #721 dnia: Kwiecień 25, 2012, 01:20:51 pm »
(...) co jaki przedmiot u grocera robi, (...)
Każdy przedmiot "u grocera" leży i czeka aż go ktoś łaskawie kupi.
To właśnie robią przedmioty "u grocera".

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 183

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #722 dnia: Kwiecień 25, 2012, 01:50:47 pm »
Ja mam bojowe zadanko dla kogoś kto ma ochotę powiedzieć co jaki przedmiot u grocera robi, oprócz soul i spiri :) znajdzie się chętny?

U grocera to chyba niema przedmiotów, zreszta nie spotkałem w L2 NPC o takiej nazwie czyli Grocer. Piszesz u grocera czyli u kogos kto nazywa sie Grocer.
Natomiast w Grocery to juz jak Mistrz Dżedi  wspomnial sa rozniaste itemki i czekaja na naiwniakow ktorzy je zakupia.
Jestem obserwowany
Big brat czuwa


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

  • Aut vincere, aut mori
Dobry wieczór, mam pytanie. Kiedyś za górami za lasami, jak grałem o offie, czyli około 5/6 lat temu była możliwość zmiany "maina". Inaczej mówiąc, można było sube zmienić na maina. Czy przy GoD też jest taka bądź podobna opcja? A i jeszcze zmiana płci postaci, nicku?

Z góry dziękuję za odpowiedź
                            "Aggressive Support" :ork_5_3:


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Wszystko jest możliwe PRZED obudzeniem. Jeśli masz obudzoną, to już nie zamienisz maina z subą. I nie zamienisz suby jak już ją obudzisz. Dopóki nie obudzona możesz sobie zmienić suby. Odpłatnie oczywiście.
A jeśli masz konto ileś lat to na postaciach, które masz - jeśli były pow 40 lvlu - dostałeś Stone of Desitny i możesz obudzić je w dowolną profesję. Bez względu na to co miałeś. Czyli miałeś powiedzmy Hierophanta - możesz go obudzić w cokolwiek heal/tank/nuk/łuk/dagger. Jeśli nie masz tego kamienia, to HP możesz obudzić tylko w Iss Enchantera.
Zmiana nicka również.
Zajrzyj sobie w usługi dla konta na głównym koncie - zobaczysz.

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;