Witaj
Gość

Wątek: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.  (Przeczytany 163180 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #200 dnia: Listopad 07, 2011, 07:33:55 pm »
bez cov/vop to od 78 zawsze jakos marnie szlo... ale jak zwykle wszystko wyjdzie w praniu
retired


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #201 dnia: Listopad 07, 2011, 07:52:37 pm »
Znaczy może źle zadałem pytanie, przepraszam, miałem na myśli czy dużo trudniej i dłużej lvl-uje się w party złożonym z 2 osób ? Jeśli jest to np. BD + tank lub BD + DD
« Ostatnia zmiana: Listopad 07, 2011, 07:54:16 pm wysłana przez Mkill »


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #202 dnia: Listopad 07, 2011, 07:53:17 pm »
no raczej  :o
retired


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #203 dnia: Listopad 07, 2011, 07:54:21 pm »
po co wam postacie oop do expa przed 85? Wywalacie sws lub bd i jednego DD, mace skład 7osobowy. Pamiętajcie ze bronie s84 w god sa s80 to samo armory, czyli większy dmg i większy defence.

Bo od 75 kończą sie buffy, mamy jednego enchantera który będzie swsem i na takim buffie nie dojedziemy do 85, solować/duo nie będziemy, po pierwsze dlatego że nie mamy bufferów dla każdego, po drugie chcemy jak najszybciej wbić 85 więc tylko w full patry, po trzecie przymierzamy się do Lineage2.eu tak więc bronie s80 (stare s84) będą niedostępne tak szybko i jak znam życie prędzej wbijemy R85. Tak więc OL w CC będzie najlepszym rozwiązaniem.
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #204 dnia: Listopad 07, 2011, 08:01:27 pm »
ale teraz party matching + vit buff i po problemie =)


  • Wiadomości: 499

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #205 dnia: Listopad 07, 2011, 08:02:01 pm »
To trochę lipa teraz będzie z tym.. Okaże się że więcej będziemy męczyć się pomiędzy 75/85 niż po tym 85lvl+  :P


Btw: lf cp party. Praca 3 zmianowa, na grę minimum 4h dziennie mogę poświęcić (jeszcze nie ma działu co do składania podań a servery eu tuż tuż -.-). Co do profy byle nie healer i enchanter ~~ Więcej info na pw

Edit:
ale teraz party matching + vit buff i po problemie =)
ano właśnie vit buff. I wszystko wyjaśnione ;p


  • Wiadomości: 277

  • Pochwał: 6

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #206 dnia: Listopad 07, 2011, 08:10:18 pm »
ale teraz party matching + vit buff i po problemie =)

taa tylko, że jak potem jest 1 enchater na pt to znacząco spadnie ilość bd,sws,wc,ol więc co Ci po party matching? Oczywiście mowa o grze od 0 na EURUoff.
Jeśli chodzi o eq to szybciej się wydropi te R grade niż złoży full seta starego s84.

Gdyby buffer był do 85 to nie widzę problemu, by pominąc oop, ale tak nie jest więc imo moim zdaniem rezygnacja z combo disco jest raczej głupim wyjściem i łatwiej pociągnać buffera dodatkowego na cc.


L2 EU off @ TapMadls


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #207 dnia: Listopad 07, 2011, 08:18:07 pm »
ale teraz party matching + vit buff i po problemie =)

Niestety nie do końca :( To będzie nowy serwer więc po pierwsze będzie bardzo mało bufferów (Ci z najwyższym lvlem pewnie z constów ) a my chcemy przez pierwsze dni przegonić największe masy żeby móc spokojniej pograć :) Zobaczymy, zawsze dobrze expić OLa tym bardziej że mamy paru nolife ;P Jeżeli party matching zda zadanie to super, jeżeli nie, mamy OLa :)
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #208 dnia: Listopad 07, 2011, 08:29:20 pm »
;D ja mówiłem do Mkill, zapomniałem napisać, że to do niego ;p


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #209 dnia: Listopad 07, 2011, 09:30:58 pm »
@MastJedi

pisząc "zaliczyły " 5 profek masz na myśli , że bili  dotąd , aż wszystkie zaliczyły dane grupy?- bo oczywiście dla danej klasy są rożne ilości zabitych przeciwników  z danej klasy
dla przykładu ( cyfry z sufitu bo nie pamiętam) - dla woja wystarczy ubić 11 crafterów, a dla healera  aż 15 itp
pytam  z ciekawości bo też mieliśmy nieraz różne wyniki a nigdy nie chciało sie tego przeliczać itp a warto wiedzieć czy to jest random
Tak. Na wszystkich postaciach miałem 5x dodany exp i SP = zaliczone wszystkie klasy
O różnej ilości dla różnych klas - wiem.

Pozdrawiam


Ok, posty dot. dyskusji o CP, boxach, starych czasach bez CP itd. są kilka topicó niżej, więc tam kontuujemy dyskusję. tutaj będę ciął posty do kosza. - Alarion
« Ostatnia zmiana: Listopad 09, 2011, 10:02:55 am wysłana przez Alarion »
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #210 dnia: Listopad 14, 2011, 12:15:23 pm »
Jeżeli taki termin się utrzyma, to nawet nie będzie źle - napaleni polecą expić, normalni ludzie zaczną z opóźnieniem związanym ze świętami, czyli może się okazać, że nie będzie się trzeba zabijać o jednego moba w startowych lokacjach (chociaż startu Aiona i tak pewnie nic nie pobije...).
Przy okazji - jak to jest z dualowaniem? Wyczytałem (w zamkniętym już wątku podklejonym), że na Russ-offie jest to zabronione. Ale w jaki sposób się to objawia? Nie można odpalić drugiego klienta? Ktoś sprawdza czy pare klientów się loguje z jednego IP?


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #211 dnia: Listopad 14, 2011, 12:22:13 pm »
PA daje ci możliwość odpalenia dual boxa. Możesz odpalać tak wiele kont następnych, dopóki każde kolejne odpalane posiada opłacone PA. Bez PA nie można
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 1

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #212 dnia: Listopad 14, 2011, 01:27:27 pm »
W przyszłości, podobno do 21.12 mają odpalić, ale kto tam ich wie...

Jeśli to prawda, to lipa, nie będzie nolajfowania od startu :P

Coraz bardziej należy zastanowić się nad koncepcją tej daty. Po pierwsze, co to jest "Najgłębsze dni jesieni" u ruskich? Tak jak pytałem się wielu u nas w klanie, dla nich zima zaczyna się od początku grudnia.
Po drugie mamy już prawie połowę listopada i nadal zero info. Nie chcę studzić wspaniałego zapału niektórych zapaleńców (nie mówię, że każdy taki tu jest), ale równei dobrze może być po nowym roku, a może i później?

ncsoft przenosil ludzi z jakis tam regionow ameryki chyba do seulu, a teraz jest jakis event na officialu trwajacy do 30 listopada?
Liczyc na to, ze wyjdzie miedzy 1 a 31 grudnia bo na listopad nie ma szans.


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #213 dnia: Listopad 14, 2011, 01:30:32 pm »
Alarion - Podziękował.
Zatem słabo...
Chciałem na Innowie pograć z małżonem trochę w duo z box-bufferem, ale w tej sytuacji to odpada.


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #214 dnia: Listopad 14, 2011, 02:48:49 pm »
Alarion - Podziękował.
Zatem słabo...
Chciałem na Innowie pograć z małżonem trochę w duo z box-bufferem, ale w tej sytuacji to odpada.
Nie ma bloku na IP, jeśli masz 2 PC w domu to możesz odpalić 2 konta bez PA, blok jest na dany komputer

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #215 dnia: Listopad 14, 2011, 05:44:32 pm »
Alarion - Podziękował.
Zatem słabo...
Chciałem na Innowie pograć z małżonem trochę w duo z box-bufferem, ale w tej sytuacji to odpada.
Nie ma bloku na IP, jeśli masz 2 PC w domu to możesz odpalić 2 konta bez PA, blok jest na dany komputer

Dzięki za info.
Problem w tym, że ja mam o wiele więcej czasu na granie, więc chciałem pociągnąć więcej niż jedno konto, kiedy lepsza połowa nie będzie mogła (+ buffer). Wygląda na to, że plan wziął w łeb, bo aby to wykonać, to konto w bufferem musiałoby być opłacane, a i wtedy można będzie co najwyżej grać albo jednym, albo drugim mainem.
Ale to już off-top, więc mod chyba to powinien urżnąć.


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #216 dnia: Listopad 14, 2011, 05:59:48 pm »
W takim wypadku musielibyście zakupić PA.

Aktualnie na rosyjskim serwerze PA kosztuje jakieś 30 zł.
Archeage <3


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #217 dnia: Listopad 15, 2011, 01:59:10 pm »
Witam serdecznie,
1. Co dokladnie daje PA - poza mozliwoscia odpalenia drugiego konta ktore ma PA w formie dualboxa?
2. Czy po 85 lvl healer bedzie mogl odnowic mane healer'owi? czy bedzie mogl sobie odnowic mane?
3. Ktory bedzie najlepszym healerem po lvl 85 - Bishop / EE / SE? Stawialbym na EE ze wzgledu na casting speed i krytyki.
4. Do cont party - jakich melee dd byscie wybrali?



  • Wiadomości: 209

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #218 dnia: Listopad 15, 2011, 02:27:12 pm »
Bruner zeby rozwiac Twoje watpliwosci bo wiem ze pytasz o nowe servery EU offa by Innova to nie wiadomo co bedzie dokladnie dawalo PA. Z zalozenia priorytet przy logowaniu gdy servery sa full/wiecej expa/dropa ale nie wiadomo jak to bedzie na nowych serwerach.
na pytanie 3 juz Ci odpowiedzialem na GG- bishop nie bioracy reza z awakingu czyli z pozostawionym starym...
pyta 4. polecam Tobie tyrka/deske bo szybko doekspisz na ten 85 lvl.

pozdro


  • Wiadomości: 169

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #219 dnia: Listopad 15, 2011, 03:19:30 pm »
obecnie PA nie daje dodatkowe rate x2 do dropa
daje:
x2 exp, sp
x300 vit ( normalnie  x200)
pierwszeństwo wejścia na serwery ( jak to będzie jak 80 % populacji bedzie miało PA nie wiadomo  :) )
możliwość używania  10 itemków  ze shopu zamiast 5


  • Wiadomości: 209

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #220 dnia: Listopad 15, 2011, 03:26:21 pm »
Poza tym Bruner jedna sprawa- zakladajac consta grajcie czym chcecie bo jesli komus cos sie narzuci to wieksza szansa ze bedzie quit a po co sie meczyc do 85 a potem i tak szukac kogos nowego. Po wielu rozmyslaniach doszedlem do wniosku ze wystarczy ustalic profil party- magusy czy woje i brac ludzi z  ktorymi grales kiedys (ktorych znasz)- niech sobie powybieraja klasy na zasadzie tych po przemianie zeby to mialo rece i nogi , a rasy/klasy/profesje sobie wybiora sami oczywiscie w granicach rozsadku bo po 85+ to czy to bedzie SR czy HE czy PR co to za ZNACZACA roznica ?lepiej miec mniej speeda ale zapalonego PR'a niz wiecej speeda i evasion na dupowatym hawk-rangerze biegajacym z tarcza ale majacym fajne racial skille... ok warto brac bisha jako healera ale potem czy to bedzie tym 2 Se czy EE to juz od Was zalezy... powodzenia na nowym serwie i nie bedzie tak latwo wiec skladajcie cos pod pvp bardziej niz pve bo spota trzeba bedzie sobie wywalczyc  :afro:
« Ostatnia zmiana: Listopad 15, 2011, 03:29:51 pm wysłana przez qba1987 »


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #221 dnia: Listopad 15, 2011, 03:39:11 pm »
Tak na serio to DE jest chyba najlepszym charem na melee/łuka/maga lol

Woje mają najwięcej STR(bardzo się przydaje, szczególnie z dye +15 STR i hair accessory +3 STR)

Magowie mają najwięcej INT(najwięcej M.atk, i emp echo jak sobie zostawić)

I racial skill który daje nie namierzalność przez 5sec + boost speed i cleanse

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 114

  • Pochwał: 1

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #222 dnia: Listopad 15, 2011, 04:04:42 pm »
a jak sie ma sprawa z zealotem? wymienia sie na jakis skill tyrra? jesli nie to oplaca sie uzywac czy useless?


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 1

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #223 dnia: Listopad 15, 2011, 04:43:32 pm »
możliwość używania  10 itemków  ze shopu zamiast 5
Nie skumałem? O co chodzi z tymi itemkami ze shopu?
Cytat: skrzydlaty
Jak wykupisz Premium Life u Pana Boga to zwiększy Ci dobe do 30h.
:D :D :D :D


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #224 dnia: Listopad 15, 2011, 04:58:00 pm »
a jak sie ma sprawa z zealotem? wymienia sie na jakis skill tyrra? jesli nie to oplaca sie uzywac czy useless?
Zealot się kasuje automatycznie


możliwość używania  10 itemków  ze shopu zamiast 5
Nie skumałem? O co chodzi z tymi itemkami ze shopu?
Nie mając PA możesz użyć tylko 5 razy na tydzień itemy typu Stop Vitality lub Regen vitality(wszelkiego rodzaju potki urodzinowe itp)

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.