Witaj
Gość

Wątek: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.  (Przeczytany 163163 razy)

  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #225 dnia: Listopad 16, 2011, 07:22:44 am »
Tak na serio to DE jest chyba najlepszym charem na melee/łuka/maga lol

Woje mają najwięcej STR(bardzo się przydaje, szczególnie z dye +15 STR i hair accessory +3 STR)

Magowie mają najwięcej INT(najwięcej M.atk, i emp echo jak sobie zostawić)

I racial skill który daje nie namierzalność przez 5sec + boost speed i cleanse

A jak się ma "rasówka" DE ściągająca debuffy i czyniąca owego czarnucha nietargetowalnym do roli tanka? Tzn. czy hate w połączeniu z tym rasowym bonusem będzie działać? W teorii debuff tanka, jakim stał się hate, ma zmienić target z kogoś innego na ciebie. Ale opis bonusa mówi wyraźnie, że rzucajacy go jest nienamierzalny.


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #226 dnia: Listopad 16, 2011, 08:39:35 am »
Acceleration (trwa 5 sec/self cleanse/speed/przez okres trwania nie mozna cie stargetowac).


  • Wiadomości: 457

  • Pochwał: 1

  • Me haz no lajf
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #227 dnia: Listopad 16, 2011, 09:08:41 am »
A jak się ma "rasówka" DE ściągająca debuffy i czyniąca owego czarnucha nietargetowalnym do roli tanka? Tzn. czy hate w połączeniu z tym rasowym bonusem będzie działać? W teorii debuff tanka, jakim stał się hate, ma zmienić target z kogoś innego na ciebie. Ale opis bonusa mówi wyraźnie, że rzucajacy go jest nienamierzalny.

Nie widziałem jeszcze czegoś takiego w akcji, ale podejrzewam, że będziesz miał normalnie zablokowane targetowanie, po prostu zamiast targetu na tanka, nie będziesz miał go wcale....
---
ShiningWill - Me haz shield!


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #228 dnia: Listopad 16, 2011, 09:56:41 am »
To cos malo bubacz widziales, skoro w akcji tego skilla nie dostrzegles jeszcze : )
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 72

  • Pochwał: 0

  • Sloth
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #229 dnia: Listopad 16, 2011, 10:06:41 am »
Heh faktycznie DE ma najwięcej STR i INT, niezły DEX, ale za to słabo z CON i MEN... Co do Archera np zastanawiam sie wlaśnie nad nim, (fajny dmg) a Humanem, dobry dmg, niezłe survi^ ^ Chyba ze te 5 con 3 men nie robią różnicy (nie wiem jak to sie przelicza npo na hp, jakby ktoś mógł napisać przy okazji ile 5 con więcej daje w przybliżeniu hp^^).


  • Wiadomości: 277

  • Pochwał: 6

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #230 dnia: Listopad 16, 2011, 10:10:28 am »
Heh faktycznie DE ma najwięcej STR i INT, niezły DEX, ale za to słabo z CON i MEN... Co do Archera np zastanawiam sie wlaśnie nad nim, (fajny dmg) a Humanem, dobry dmg, niezłe survi^ ^ Chyba ze te 5 con 3 men nie robią różnicy (nie wiem jak to sie przelicza npo na hp, jakby ktoś mógł napisać przy okazji ile 5 con więcej daje w przybliżeniu hp^^).

Albo jak ktoś by miał nowe przeliczniki to już było by miodzio!! Sam szukałem nieco po rosyjskich stronach ale nie znalazłem... a niestety google translate nie daje 100% pewności przeszukania.


L2 EU off @ TapMadls


  • Wiadomości: 457

  • Pochwał: 1

  • Me haz no lajf
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #231 dnia: Listopad 16, 2011, 10:25:53 am »
To cos malo bubacz widziales, skoro w akcji tego skilla nie dostrzegles jeszcze : )

Bo rzeczywiście tanki mnie hate'ują najczęściej, więc miałem to okazję zaobserwować.....
---
ShiningWill - Me haz shield!


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #232 dnia: Listopad 16, 2011, 10:42:06 am »
Otrzasnij sie Bubacz to sie tyczy kazdego czarnucha jego chyba bardziej interesuje mass agro i to czy w trakcje 5 sec trwania acc załapie sie na agro od ciebie.Mozna to dzis sprawdzic nie widze problemu 3 con/wit w przypadku dd klasy nie znaczy nic !


  • Wiadomości: 457

  • Pochwał: 1

  • Me haz no lajf
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #233 dnia: Listopad 16, 2011, 10:48:47 am »
Otrzasnij sie Bubacz to sie tyczy kazdego czarnucha jego chyba bardziej interesuje mass agro i to czy w trakcje 5 sec trwania acc załapie sie na agro od ciebie.Mozna to dzis sprawdzic nie widze problemu 3 con/wit w przypadku dd klasy nie znaczy nic !

A jak się ma "rasówka" DE ściągająca debuffy i czyniąca owego czarnucha nietargetowalnym do roli tanka? Tzn. czy hate w połączeniu z tym rasowym bonusem będzie działać? W teorii debuff tanka, jakim stał się hate, ma zmienić target z kogoś innego na ciebie. Ale opis bonusa mówi wyraźnie, że rzucajacy go jest nienamierzalny.

WTS czytanie ze zrozumieniem Ither, on wyraźnie pyta o to czy po rzuceniu mass hate i odpalenia akceleracji nadal będzie targetem czy będzie 'nietargetowalny'....
---
ShiningWill - Me haz shield!


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #234 dnia: Listopad 16, 2011, 11:30:43 am »
ile?


  • Wiadomości: 97

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #235 dnia: Listopad 16, 2011, 02:52:46 pm »
Witam, zaczalem grac na ru offie ( lancer ) i gram EE 44 lvl, mialem 8 miechow przerwy od l2 i mam kilka pytan.

1) Ogolnie jak expic w GoD i gdzie czy latac w pt, jak takie znajde?
2) Te questy zaczna sie znow na jakims lvlu? Bo teraz sie skonczyly, nie wiem czemu.
3) Jakies nowe instancje do expienia czy cus?


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #236 dnia: Listopad 16, 2011, 05:09:22 pm »
W zasadzie interesują mnie wszystkie możliwe kombinacje, jakie mogą się przytrafić tankowi DE, czyli:
PvP, walka, ktoś ma ideę, żeby tanka unieruchomić/uśpić/whatever, tenże uzywa rasowej zdolności i ściąga z siebie debuffy i... co? Przez 5s nie może używać hate/mass hate? Przez te 5s może ich używać, ale nie będą działały (ponieważ osoba, która hate'uje nie jest w stanie zmienić celu na tanka)? Przez te 5s może ich używać, ale przeciwnić którego hate'uje nie ma nic na targecie (coś jakby klepał "Esc" w czasie walki)? Przez te 5s może używać hate/mass hate i działa on jak powinien, natomiast te 5s sprawia, że jest niemożliwy do namierzenia "aktywnie" przez przeciwników?
Zresztą te pytania można też odnieść do PvE...


  • Wiadomości: 56

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #237 dnia: Listopad 16, 2011, 09:04:01 pm »
Podpinam się do pytania, oraz interesuje mnie również czy Shillen Knight na 4 profce dostaje summona, bo z tego co wynika na forum danieladefo to summon lwa jest zamienny z panterą.

Z góry dzięki za odpowiedź.
Pozdrawiam
W oczekiwaniu na Eu Innova.


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #238 dnia: Listopad 16, 2011, 09:16:29 pm »
Podpinam się do pytania, oraz interesuje mnie również czy Shillen Knight na 4 profce dostaje summona, bo z tego co wynika na forum danieladefo to summon lwa jest zamienny z panterą.

Z góry dzięki za odpowiedź.
Pozdrawiam

Każdy przebudzony tank będzie miał możliwość wykupienia wszystkich skilli z 4th class, aczkolwiek gratuluję, jesteś 34533453 osobą, która o to pyta.


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • Wiadomości: 56

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #239 dnia: Listopad 16, 2011, 09:52:49 pm »
A Ty jesteś XXXXX osobą która nie umie powstrzymać się od zbędnych komentarzy, tylko zawsze musi dodać swoje 5 gr, nie chcesz udzielać informacji która niby już tu jest (ja nie mogłem się jej doszukać, dlatego zapytałem) to się po prostu nie odzywaj.

Pozdrawiam.
W oczekiwaniu na Eu Innova.


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #240 dnia: Listopad 16, 2011, 10:12:43 pm »
Gdybyś nie zauważył to odpowiedziałem ci na jedno z pytań. Oczywiście, że nie umiałeś znaleźć odpowiedzi, temat zatytułowany "Dla wszystkich, którzy chcą zadać pytanie o GOD...", który jest przyklejony nie rzuca się w oczy.

I never learned that skill and it needs to be traded in for an awakened skill
If you have never learned a skill to be traded in, for instance protection of rune, you can still get the new skills. you just dont have a skill to be removed from the list. It appears the skill trade in scheme is designed to remove most, if not all, of a classes old skill lists. if you had a level 85 toon that never learned a single skill, that toon would be able to take all available level 85 awakened skills available to him.

Do I keep my old skills if I change class?
No. you would awaken with all the skills of the class you chose and by default the class skills are for the human class skills, ie, cardinal, adventurer, sagitarius, etc. if you were a Sword Muse and awakened as a tank, you lose all the sword muse skills and gain the human tank skills which will be traded in for the awakened tank skills.

Znalezienie tych informacji nie zajmuje nawet 5 min.


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • Wiadomości: 56

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #241 dnia: Listopad 16, 2011, 10:21:18 pm »
Zauważyłem że dałeś mi odpowiedź, za co jestem Ci wdzięczny, lecz ten komentarz nie był potrzebny. W zupełności sama odpowiedź by mi wystarczyła :) Dobra koniec zbędnego spamu.

Nadal natomiast nie wiemy jaka działa agro kiedy odpalimy skill rasowy u DE.
W oczekiwaniu na Eu Innova.


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #242 dnia: Listopad 16, 2011, 11:00:10 pm »
Faktycznie, taka odpowiedź nie była potrzebna ;) Niektórzy są po prostu niereformowalni i to nic nie da. Skoro nawet przyklejone tematy z kompendium wiedzy nic nie dają :(
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #243 dnia: Listopad 16, 2011, 11:57:07 pm »
W zasadzie interesują mnie wszystkie możliwe kombinacje, jakie mogą się przytrafić tankowi DE, czyli:
PvP, walka, ktoś ma ideę, żeby tanka unieruchomić/uśpić/whatever, tenże uzywa rasowej zdolności i ściąga z siebie debuffy i... co? Przez 5s nie może używać hate/mass hate? Przez te 5s może ich używać, ale nie będą działały (ponieważ osoba, która hate'uje nie jest w stanie zmienić celu na tanka)? Przez te 5s może ich używać, ale przeciwnić którego hate'uje nie ma nic na targecie (coś jakby klepał "Esc" w czasie walki)? Przez te 5s może używać hate/mass hate i działa on jak powinien, natomiast te 5s sprawia, że jest niemożliwy do namierzenia "aktywnie" przez przeciwników?
Zresztą te pytania można też odnieść do PvE...
proponuje wejsc na ptsa i potestowac
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+


  • Wiadomości: 499

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #244 dnia: Listopad 17, 2011, 12:04:28 am »
Na forum Aiona był fajny topic (i pewnie nadal jest) "FAQ Szybkie pytanie - szybka odpowiedź" takie coś by zdało egzamin tutaj, bo teraz napływa fala nowych osób/ graczy sprzed parę miechów/lat i pytają o rzeczy które już zostały wymienione. Ale jak mają znaleźć tę informację jak w większości tematów jest jeden wielki chaos/burdel (rozmowy jak to jest na ru lancer/ jakie pvp, jeden drugiego bluzga itp.) Czy może ten oto topic ma służyć właśnie temu celowi?

Edit: Zapraszam wszystkich nowych i tych co mieli dłuższą przerwę z l2 do tego topicu:
http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,46093.0.html
« Ostatnia zmiana: Listopad 17, 2011, 12:28:34 am wysłana przez Ulquiora »


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #245 dnia: Listopad 18, 2011, 11:21:15 am »
siemanko mam pytanie odnośnie wykupowania skili. Na te lepsze trzeba bedzie mieć forgotten scrole, czy wystarczy mieć tylko sp?. Oczywiście chodzi mi o offa f2p który niebawem sie pojawi. Wie ktoś jak tam będzie wyglądać sprawa?


  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #246 dnia: Listopad 18, 2011, 11:55:14 am »
nie no kuwa WIN, myslalem, ze juz nie trafi sie zaden @!#$#%$#^$%^$
kupujesz je za sp, po zrobieniu 4 profki dostajesz scrolle na sp, wiec na wszystko Ci starczy.
i mysle, ze nikt nie wie jak to bedzie wygladac, bo na forum JEST TYLKO 348264234732947234 stron dyskusju na temat GOD  :bump:
« Ostatnia zmiana: Listopad 18, 2011, 11:57:02 am wysłana przez Phoeniks »
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+


  • Wiadomości: 198

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #247 dnia: Listopad 18, 2011, 04:33:55 pm »
Jak w tym momencie zdobywa się fs dla overlorda (te 70+ z 2 profy). Nadal drop a te z cata są gdzieś indziej czy w ogole jakaś inna opcja?


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #248 dnia: Listopad 18, 2011, 04:48:48 pm »
Jak w tym momencie zdobywa się fs dla overlorda (te 70+ z 2 profy). Nadal drop a te z cata są gdzieś indziej czy w ogole jakaś inna opcja?
A są nadal potrzebne?
nie jestem pewien xD

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 198

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #249 dnia: Listopad 18, 2011, 05:14:55 pm »
To chyba oślepłam hmm albo się zakręciłam jak mała sprężynka. Pts ol 85 lvl 2 klasa zrobiona w skilach do kupna tego nie ma