Witaj
Gość

Wątek: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.  (Przeczytany 163071 razy)

  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #250 dnia: Listopad 18, 2011, 07:11:12 pm »
Tak to może być problem szczególnie dla nowych graczy którzy nie spodziewają się że można nauczyć
się jeszcze jakiegoś skillla oprócz tych wymienionych do wykupienia.
Skill Divine Inspiration poz 1 2 i 3 z lvl 52 61 i 76 zniknęły ze spisu skilli do nauczenia
po wejściu God'a.
To samo ze skillami dla OL'a:Combat of Paagrio z lvl 70,Condition of Paagrio z lvl 72 i Critical of Paagrio z lvl 74.
Co nie znaczy że nie można sie ich nauczyć ;).
Osobiście nauczyłem się ich z kupionych od innych graczy książek.


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #251 dnia: Listopad 19, 2011, 04:21:05 pm »
Tak to może być problem szczególnie dla nowych graczy którzy nie spodziewają się że można nauczyć
się jeszcze jakiegoś skillla oprócz tych wymienionych do wykupienia.
Skill Divine Inspiration poz 1 2 i 3 z lvl 52 61 i 76 zniknęły ze spisu skilli do nauczenia
po wejściu God'a.
To samo ze skillami dla OL'a:Combat of Paagrio z lvl 70,Condition of Paagrio z lvl 72 i Critical of Paagrio z lvl 74.
Co nie znaczy że nie można sie ich nauczyć ;).
Osobiście nauczyłem się ich z kupionych od innych graczy książek.
ŻADNYCH umiejętności nabywanych za pomocą Forgotten Scrolli nigdy nie było w spisie skilli do nauczenia.
Zawsze jedyna drogą do ich zdobycia było zdobycie (dropnięcie/kupienie) odpowiedniego zwoju.

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 274

  • Pochwał: 1

  • "Winter is coming.."
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #252 dnia: Listopad 20, 2011, 11:39:00 am »
Pytanie do osób z słabszym sprzętem, jak wygląda wydajność gry?? zoptymalizowano ją coś czy tnie się bardziej niż na wcześniejszych kronikach?
sQam sQuad Old Member - Core
7Sins Old Member - Lilith


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #253 dnia: Listopad 20, 2011, 11:52:03 am »
Nie mam słabego sprzętu ale się wypowiem ( bo l2 działa dupnie nawet na najlepszych kompach )

Grę samą w sobie zoptymalizowali i podczas normalnej farmy, ładowania i casualowego grania chodzi wydajniej.
Jeżeli zaś chodzi o mass pvp, eventy, siege i TW gra chodzi gorzej.
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #254 dnia: Listopad 20, 2011, 12:10:24 pm »
gorzej dla ludzi ze słabym sprzętem. Ci, co zainwestowali w klocka trochę, mają to samo co wcześniej (~~10-15 FPS) + ew. niektórzy mają szybszy spadek FPS. W H5 wystarczyło, że zrobiłem relog do ekranu wyboru postaci raz w połowie siege, obecnie muszę 3-4 x.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #255 dnia: Listopad 20, 2011, 01:33:53 pm »
Aloha
Swoja przygode z L2 skonczylem na etapie Gracia, sorry jesli ,moje pytanie wyda sie ....
Czy w GoD postacie heal'ujace moja nadal wybrac skille z drugiej postaci heal'ujacej? Czyli np. czy SE moze wybrac z Bishopa i EE skille? Jesli tak to na jakim etapie (lvl 76?)? I czy ilosc skilli ktore moze wziąć sie zmienila? (w Gracji SE mogl wziąć chyba 4 skille, EE i Bishop po 2).


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 171

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #257 dnia: Listopad 20, 2011, 02:12:49 pm »
Aloha
Swoja przygode z L2 skonczylem na etapie Gracia, sorry jesli ,moje pytanie wyda sie ....
Czy w GoD postacie heal'ujace moja nadal wybrac skille z drugiej postaci heal'ujacej? Czyli np. czy SE moze wybrac z Bishopa i EE skille? Jesli tak to na jakim etapie (lvl 76?)? I czy ilosc skilli ktore moze wziąć sie zmienila? (w Gracji SE mogl wziąć chyba 4 skille, EE i Bishop po 2).

Dokładnie jak Alarion napisał. Proponuje 1 przejrzeć forum odnośnie twojej klasy a później zadawać pytania i kontrolować topiki bo ciągle nowe informacje dochodzą ,tak jak ja to robię. Czegoś czego nie znalazłem na tym forum o to pytam. A w dzień ,w dzień przeglądam topiki w których coś nowego jest napisane. Dużo ciekawych rzeczy można się dowiedzieć i  na pewno nie będę zielony na starcie EU :) Wystarczy chcieć czytać :P


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #258 dnia: Listopad 20, 2011, 03:32:07 pm »
 Przejrzalem forum i informacji na ten temat nie znalazlem. Nie zauwazylem aby ktos takie pytanie zadal i aby ktos na takie pytanie odpowiedzial. Takze zanim napisze poczytaj forum bo GDZIES to jest badz pewny ze GDZIES TO JEST.

Aloha
Swoja przygode z L2 skonczylem na etapie Gracia, sorry jesli ,moje pytanie wyda sie ....
Czy w GoD postacie heal'ujace moja nadal wybrac skille z drugiej postaci heal'ujacej? Czyli np. czy SE moze wybrac z Bishopa i EE skille? Jesli tak to na jakim etapie (lvl 76?)? I czy ilosc skilli ktore moze wziąć sie zmienila? (w Gracji SE mogl wziąć chyba 4 skille, EE i Bishop po 2).

Dokładnie jak Alarion napisał. Proponuje 1 przejrzeć forum odnośnie twojej klasy a później zadawać pytania i kontrolować topiki bo ciągle nowe informacje dochodzą ,tak jak ja to robię. Czegoś czego nie znalazłem na tym forum o to pytam. A w dzień ,w dzień przeglądam topiki w których coś nowego jest napisane. Dużo ciekawych rzeczy można się dowiedzieć i  na pewno nie będę zielony na starcie EU :) Wystarczy chcieć czytać :P


  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #259 dnia: Listopad 20, 2011, 03:50:11 pm »
Przejrzalem forum i informacji na ten temat nie znalazlem
gdyby babcia miala wasy to by byla dziadkiem  :oops:
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #260 dnia: Listopad 20, 2011, 07:38:10 pm »
Nie mogę znaleźć tego za pomocą opcji szukaj więc piszę tutaj. Zmieniło się coś na temat subklas i certów w GoD? Czy nadal celka/ud/spirit?


  • Wiadomości: 457

  • Pochwał: 1

  • Me haz no lajf
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #261 dnia: Listopad 20, 2011, 08:06:58 pm »
Nie mogę znaleźć tego za pomocą opcji szukaj więc piszę tutaj. Zmieniło się coś na temat subklas i certów w GoD? Czy nadal celka/ud/spirit?

Są nowe skile całkowicie niezależne od klasy suby, więc czysta dowolność...
http://danieldefo.ru/forum/showthread.php?t=39005
---
ShiningWill - Me haz shield!


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #262 dnia: Listopad 20, 2011, 08:13:54 pm »
nie ma z subek skilli z lvli 75. teraz na każdym lvlu (65, 70, 75, 80) bierze się jeden lvl pasywów, które są jednak inne w GoD (lepsze trochę). Tych specyficznych skilli już nie ma co były kiedyś na subach 75
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #263 dnia: Listopad 20, 2011, 10:29:25 pm »
Do osób zarządzających forum - może załóżcie jeden temat np. "tu mażesz zadać każde pytanie na temat GoD" taki śmietnik, wówczas narwańcy pokroju Cezary93 będą go omijać i nerwicy się nie nabawia, a ludzie którzy nie mogą czegoś znaleźć będą mogli zadać pytanie, bez obawy by wyzwano ich od kretynów, a zapewne znajdzie się wiele osób, którzy odpowiedzą albo wskażą miejsce gdzie to już jest napisane. Bo coraz trudniej dotrzeć do potrzebnych informacji przez spamerów warczących na każdą nowa osobę pojawiającą się na forum.

Właśnie piszesz w takim topicu. Prośba. Jeśli macie zamiar trollować każde pytanie to lepiej w ogóle nie klikajcie opcji odpowiedz/cytuj.
Spam czyszczę dając ostrzeżenie "słowne"
« Ostatnia zmiana: Listopad 20, 2011, 10:34:01 pm wysłana przez Acid »


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #264 dnia: Listopad 21, 2011, 12:58:10 pm »
1. czy kazdy dagger posiada spoil czy tylko BH ?? lvl 40+

2. jak jest ze spoilowaniem w god a mianowicie  czy juz kras bedzie total useless czy bedzie zapotrzebowanie na spoil ( co sei w tej kronice przewaznie spoiluje)
« Ostatnia zmiana: Listopad 21, 2011, 01:00:38 pm wysłana przez kamiil »


  • Wiadomości: 56

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #265 dnia: Listopad 21, 2011, 03:15:13 pm »
Dagger dostaje spoila dopiero po 4 klasie czyli 85+.
W oczekiwaniu na Eu Innova.


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #266 dnia: Listopad 21, 2011, 06:11:38 pm »
Ponieważ to temat do szybkich pytań, mam jedno: Robiąc cykl questów (ten opisany np. na rochandzie http://boards.rochand.com/viewtopic.php?f=11&t=105&start=140), z niejakimi problemami (głównie szukanie paru NPC z powodu błędów w tym gdzie kazała mi iść strzałka w grze), skończyłem na lvl 36 quest nr 25. W 26 powinienem udac sie do głównego kowala w Dion, ale ten nie chce ze mną rozmawiać. Tak samo na 37 - zero opcji dialogowych.
Cos przeoczyłem? Za niski lvl mam?


  • Wiadomości: 198

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #267 dnia: Listopad 21, 2011, 06:24:58 pm »
1.To nie dion tylko gludio
2.To q na 2 klase i zaczynasz go u mastera swojej na 38lvl'u


  • Wiadomości: 169

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #268 dnia: Listopad 21, 2011, 07:58:17 pm »
pytanie  do graczy z ru.offa

ile tak mniej więcej zajmuje zejście z vit  z full na 0 , dal dobrego party na 85+ lvl?
pograłem trochę na PTS, więc nie wiem jak to się ma do normalnego GOD na serwerach ale przez jakieś pól godzinki , no może max 1 godz bijąc solo mobki z bufami enchantera na 85 lvl  zeszło mi 1/4 vit, to czyżby  dobre party = 1 godz i po vit?


Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #269 dnia: Listopad 21, 2011, 08:10:19 pm »
W party vit schodzi zupełnie inaczej, niż solo.
Expiąc w inście na Gracii full vit schodzi w 30 min, gdzie w dobrym party utrzymuje się sporo dużej mimo tego,że dostaje się wtedy za moba dużo więcej expa niż solo.


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 1

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #270 dnia: Listopad 21, 2011, 08:21:33 pm »
Na subeczkę nadal te 2 questy zostają czy wystarczy zabrać subę od nowego NPC w TIV?
Cytat: skrzydlaty
Jak wykupisz Premium Life u Pana Boga to zwiększy Ci dobe do 30h.
:D :D :D :D


  • Wiadomości: 457

  • Pochwał: 1

  • Me haz no lajf
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #271 dnia: Listopad 21, 2011, 08:44:56 pm »
Nadal musisz robić questy...
---
ShiningWill - Me haz shield!


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #272 dnia: Listopad 21, 2011, 09:06:49 pm »
a zmieniły się w ogóle coś ? Czy są dokładnie takie same ? tzn.. lekko mówiąc denerwujące.
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • Wiadomości: 457

  • Pochwał: 1

  • Me haz no lajf
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #273 dnia: Listopad 21, 2011, 09:35:33 pm »
a zmieniły się w ogóle coś ? Czy są dokładnie takie same ? tzn.. lekko mówiąc denerwujące.

Musisz ubić kabrio, 3 rbki w toi, skombinować broń b, 100mms, cała reszta jest prosta...
---
ShiningWill - Me haz shield!


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #274 dnia: Listopad 21, 2011, 09:49:49 pm »
Wiem co trzeba zrobić ;p Pytałem tylko czy coś się zmieniło. Anyway thx.
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com