Witaj
Gość

Wątek: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.  (Przeczytany 163160 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #275 dnia: Listopad 21, 2011, 10:16:58 pm »
a zmieniły się w ogóle coś ? Czy są dokładnie takie same ? tzn.. lekko mówiąc denerwujące.

Musisz ubić kabrio, 3 rbki w toi, skombinować broń b, 100mms, cała reszta jest prosta...

Nadal trzeba bić bossy?
co za kupa
Archeage <3


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #276 dnia: Listopad 21, 2011, 10:32:12 pm »
Ok, no to teraz ja zadam pytania, na które każdy zna odpowiedź i mnie zjedziecie publicznie, a mimo to muszę to w końcu wyjaśnić.

Czy teraz na nowym serwerze, jeśli będę chciał grać sigil knightem - muszę wybrać jednego z czterech standardowych tanków, czy dowolną klasę? pytam, bo znajduję całkiem sprzeczne informacje. Spodziewam się, że to pierwsze, więc takie przyjmuję założenie przy drugim pytaniu: czy na czwartej profie różnice między tymi czterema tankami to tylko statystyki bazowe rasy i skille rasowe? Spodziewam się, że tutaj też tak. więc czy jest jakaś różnica później  tym czy grało się DA czy palkiem? no i na koniec, może ktoś już ma rozeznanie jak to się DE sprawdza teraz jako tank?

z góry thx


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #277 dnia: Listopad 21, 2011, 10:48:05 pm »
1) Musisz mieć jednego z tanków ( tk pal da sk )
2) Tak, roznica jest tylko w skillach rasowych i statystykach.


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #278 dnia: Listopad 21, 2011, 10:50:44 pm »
1) Musisz mieć jednego z tanków ( tk pal da sk )
2) Tak, roznica jest tylko w skillach rasowych i statystykach.
Confirmed

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 72

  • Pochwał: 0

  • Sloth
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #279 dnia: Listopad 21, 2011, 11:17:33 pm »
Niemożliwe że nikt się nie rzucił z tekstami w stylu 'opcja szukaj nie boli' itp itd xD Fakt od niedawna czytam to forum, ale to aż dziwne:p
A przy okazji też mam pytanie, czy skille z subek (wiem że np dają powiedzmy 5 patak na 1 poziomie) stakują sie po prostu co 5 z poziomem ? Widziałem tabelka z wartościami na 1 lvlach i to że można rozwijać 2x do 6lvl a reszte do 3, tylko czy to sie podwyższa o tą podstawową wartość czy na wyższych lvlah jest jakoś inaczej ?


  • Wiadomości: 457

  • Pochwał: 1

  • Me haz no lajf
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #280 dnia: Listopad 21, 2011, 11:22:35 pm »
Niemożliwe że nikt się nie rzucił z tekstami w stylu 'opcja szukaj nie boli' itp itd xD Fakt od niedawna czytam to forum, ale to aż dziwne:p
A przy okazji też mam pytanie, czy skille z subek (wiem że np dają powiedzmy 5 patak na 1 poziomie) stakują sie po prostu co 5 z poziomem ? Widziałem tabelka z wartościami na 1 lvlach i to że można rozwijać 2x do 6lvl a reszte do 3, tylko czy to sie podwyższa o tą podstawową wartość czy na wyższych lvlah jest jakoś inaczej ?

Подкласс - Физическая/магическая атака
1 Ур. +10 Физ. Атака, +20 Маг. Атака.
2 Ур. +15 Физ. Атака, +30 Маг. Атака.
3 Ур. +20 Физ. Атака, +40 Маг. Атака.
4 Ур. +25 Физ. Атака, +50 Маг. Атака.
5 Ур. +30 Физ. Атака, +60 Маг. Атака.
6 Ур. +35 Физ. Атака, +70 Маг. Атака.

source: http://danieldefo.ru/forum/showthread.php?t=39005
---
ShiningWill - Me haz shield!


  • Wiadomości: 114

  • Pochwał: 1

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #281 dnia: Listopad 21, 2011, 11:42:05 pm »
a zmieniły się w ogóle coś ? Czy są dokładnie takie same ? tzn.. lekko mówiąc denerwujące.

Musisz ubić kabrio, 3 rbki w toi, skombinować broń b, 100mms, cała reszta jest prosta...

Nadal trzeba bić bossy?
co za kupa

no niestety nc soft promuje mega szybki kox do 85 ktory jednak potem niespodziewanie po wbiciu 3 profy musi stanac na pare dni bo musisz siedziec i kampic. ogolem z 5 dni w plecy bo nie licz ze zaliczysz wiecej niz 1 rb dziennie, czasem wcale bo wpadnie top klan i wypeczy all, a okno rb ma nie pamietam ile ale z 6, 8 godzin?
naprawde nie wiem kto wymyslil tego qquesta ale życze mu smierci...


  • Wiadomości: 72

  • Pochwał: 0

  • Sloth
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #282 dnia: Listopad 21, 2011, 11:52:59 pm »
@Bubacz - podziękował :) Czyli jest co 5... tak w ogóle patrzyłem też za tym na tej stornie, ale nie wpadłem żeby kliknąć ten napisik co znaczy spoiler czy cuś^^


  • Wiadomości: 169

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #283 dnia: Listopad 22, 2011, 12:42:38 am »
1) Musisz mieć jednego z tanków ( tk pal da sk )
2) Tak, roznica jest tylko w skillach rasowych i statystykach.
Confirmed

Arimas z Twoich postów wynika , że jesteś dobrym graczem, znasz się na rzeczy, ale na Boga Twoje posty coraz częściej zaczynają wqr....- stałeś się NAJWIĘKSZYM spamerem na tym forum a co gorsza z Twoim 1-wyrazowym postem  idzie podpis, obrazek i ...... co jeszcze  co powoduje , że zajmuje z pół strony
wiem , że teraz ja spamuje- ale może admini w końcu wprowadzą zakaz postów 1-wyrazowych, bo zaczyna to być wnerwiające jak widzi się jakieś nowe posty w danym temacie a tu 3 posty  na całą stronę po 1-2 wyrazy- są tematy z flame itp tam sobie tak piszcie, ale proszę o kulturę wypowiedzi w tematach ogólnych, tam gdzie ktoś zagląda bo chce dowiedzieć się coś czego może sam nie wie- bardzo ładnie proszę o to  !!


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #284 dnia: Listopad 22, 2011, 12:49:11 am »
1) Musisz mieć jednego z tanków ( tk pal da sk )
2) Tak, roznica jest tylko w skillach rasowych i statystykach.
Confirmed

Arimas z Twoich postów wynika , że jesteś dobrym graczem, znasz się na rzeczy, ale na Boga Twoje posty coraz częściej zaczynają wqr....- stałeś się NAJWIĘKSZYM spamerem na tym forum a co gorsza z Twoim 1-wyrazowym postem  idzie podpis, obrazek i ...... co jeszcze  co powoduje , że zajmuje z pół strony
wiem , że teraz ja spamuje- ale może admini w końcu wprowadzą zakaz postów 1-wyrazowych, bo zaczyna to być wnerwiające jak widzi się jakieś nowe posty w danym temacie a tu 3 posty  na całą stronę po 1-2 wyrazy- są tematy z flame itp tam sobie tak piszcie, ale proszę o kulturę wypowiedzi w tematach ogólnych, tam gdzie ktoś zagląda bo chce dowiedzieć się coś czego może sam nie wie- bardzo ładnie proszę o to  !!
Czyli według Ciebie miałem napisać wall-of-text-alarion style

A tak jednym krótkim tekstem potwierdziłem to co inny użytkownik napisał, żeby następny użytkownik nie musiał się zastanawiać czy tak jest naprawdę.

p.s. -_- ci do mojej sygnatury

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #285 dnia: Listopad 22, 2011, 07:01:37 am »
1.To nie dion tylko gludio
2.To q na 2 klase i zaczynasz go u mastera swojej na 38lvl'u

1. Mój błąd - miałem na myśli oczywiście Gludio.
2. Podziękował. Czyli kolejny w tej liście questów przypadek, kiedy bez dobicia (tym razem dwóch) lvl się stoi...

A co do nobla: Postać na Naji mam starą (z 2006), więc noblesa zrobiłem na questach, o TW wtedy nikt nie słyszał - czy te dwie opcje różnią się czymś poza sposobem zdobycia tytułu? Tzn. czy przy wersji z TW można także mieć kolejne klasy dla swojej postaci, czy otrzymuje się jedynie blessing of the noblesse i dostęp do teleportów?


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #286 dnia: Listopad 22, 2011, 08:50:46 am »
Noble z TW -
dobijasz A grade,
zaczynasz uczestniczyć w TW i zdobywać odznaki/badge,
dobijasz 76 lvl
robisz quest na 3cią profesję
Za uzbierane 100 odznak dostajesz noblesa
Idziesz i wybierasz sobie subę.

Plusy - nie musisz mieć maina 76 i suba 75, żeby być noblesem
Nie musisz robić questa na nobla.
Nie musisz robić questa na subę.
Masz WSZYSTKIE przywileje z nobla. Jest to taki sam tytuł szlachecki, jak zdobywany po staremu. Różnica jest tylko w sposobie uzyskania.

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #287 dnia: Listopad 22, 2011, 09:58:56 am »
minusy:  Tracisz 100 badges, które mógłbyś użyć na coś innego, a questa nobla zrobić dosyć łatwo w nowej wersji questa (o ile nie startujesz na zapchanym serwerze)
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #288 dnia: Listopad 22, 2011, 10:32:18 am »
DE ma pasyw: Life Siphon: Converts an amount of damage inflicted on an enemy into HP to restore you. Passive skill

ktoś wie jak on działa? no dobra teoretycznie część obrażeń przywraca hp (tak jakby po prostu nie mogli podnieść obrony bo to na jedno wychodzi ;P) ale jaki procent obrażeń, działa tylko w zwarciu, czy też na dystans, tylko fizyczne czy może działa też na magicznych obrażeniach?

No i wcześniej padło pytanie o skill: Vanish: Cancels all your debuffs, increases your Spd. for a period of time, and makes you untargetable. Active skill.

A dokładniej o jego połączenie z hate. Ktoś to przetestował albo zna odpowiedź?
« Ostatnia zmiana: Listopad 22, 2011, 10:34:46 am wysłana przez Ephaltes »


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #289 dnia: Listopad 22, 2011, 10:33:30 am »
to jest VR w wersji GoD-owej w postaci 1%
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 277

  • Pochwał: 6

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #290 dnia: Listopad 22, 2011, 11:12:26 am »
I tak VR od GoD działa na dystans i magie.

Hmm czyli WC/OL do 85 miają drain bazowy 80% + vr z dmg... nice :D


L2 EU off @ TapMadls


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #291 dnia: Listopad 22, 2011, 11:17:01 am »
ale kto expi na tych drainach? ; p zaraz się z many wypłucze po 2 mobach.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #292 dnia: Listopad 22, 2011, 11:20:51 am »
Noble z TW -
dobijasz A grade,
zaczynasz uczestniczyć w TW i zdobywać odznaki/badge,
dobijasz 76 lvl
robisz quest na 3cią profesję
Za uzbierane 100 odznak dostajesz noblesa
Idziesz i wybierasz sobie subę.

Plusy - nie musisz mieć maina 76 i suba 75, żeby być noblesem
Nie musisz robić questa na nobla.
Nie musisz robić questa na subę.
Masz WSZYSTKIE przywileje z nobla. Jest to taki sam tytuł szlachecki, jak zdobywany po staremu. Różnica jest tylko w sposobie uzyskania.

Pozdrawiam


Problem w tym że zanim ktoś na nowych serwerach przejmie zamek to trochę potrwa, a bez tego TW nie ma.
Archeage <3


  • Wiadomości: 277

  • Pochwał: 6

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #293 dnia: Listopad 22, 2011, 11:22:20 am »
Oj tam Alarion nie samymi drainami, ale mając dobry blunt(mp drain passiv) można spokojnie 1 draina na moba użyć. Głównie chodziło mi o kryzysowe sytuacje kiedy masz mało hp i drain ratuje Ci życie.


L2 EU off @ TapMadls


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #294 dnia: Listopad 22, 2011, 11:27:45 am »
koksanie solo WC do 85? : D
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #295 dnia: Listopad 22, 2011, 11:51:26 am »
ja tak koksalem :F

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #296 dnia: Listopad 22, 2011, 11:52:12 am »
i jesteś teraz jaki jesteś ; p
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 183

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #297 dnia: Listopad 22, 2011, 11:59:27 am »
Jaka postacią bedzie lepiej grac jezeli moj prywatny czas nie  pozwala mi na uczestniczenie w const pt alni zadnym zorganizowanym klanie? Chcialem grac albo tankiem albo biszopem lub WC. Taki samotny gracz bedzie mial jakies szanse na zlapanie party? I jak to wyglada, trzeba np w Giran spamowac na czacie LF PT itd ?
Jestem obserwowany
Big brat czuwa


  • Wiadomości: 171

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #298 dnia: Listopad 22, 2011, 12:02:21 pm »
Jaka postacią bedzie lepiej grac jezeli moj prywatny czas nie  pozwala mi na uczestniczenie w const pt alni zadnym zorganizowanym klanie? Chcialem grac albo tankiem albo biszopem lub WC. Taki samotny gracz bedzie mial jakies szanse na zlapanie party? I jak to wyglada, trzeba np w Giran spamowac na czacie LF PT itd ?

Masz party matching i tam szukasz party.


  • Wiadomości: 281

  • Pochwał: 1

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #299 dnia: Listopad 22, 2011, 12:12:41 pm »
Jaka postacią bedzie lepiej grac jezeli moj prywatny czas nie  pozwala mi na uczestniczenie w const pt alni zadnym zorganizowanym klanie? Chcialem grac albo tankiem albo biszopem lub WC. Taki samotny gracz bedzie mial jakies szanse na zlapanie party? I jak to wyglada, trzeba np w Giran spamowac na czacie LF PT itd ?
Grajac tankiem lub healerem znajdziesz zawsze pt, bo sa to 2 najbardziej rozchwytywane postacie.
Core:
Gozbar - Archer 89
Lancer:
Gozz - Warrior - 87
Morfeusz - Enchanter - 87