Witaj
Gość

Wątek: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.  (Przeczytany 163030 razy)

  • Wiadomości: 105

  • Pochwał: 1

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #300 dnia: Listopad 22, 2011, 01:43:12 pm »
Czy teraz na nowym serwerze, jeśli będę chciał grać sigil knightem - muszę wybrać jednego z czterech standardowych tanków, czy dowolną klasę? pytam, bo znajduję całkiem sprzeczne informacje.

z góry thx

padła odp że musi grać tankiem.

a moje pytanie jest takie:
z czego wynikała możliwość zrobienia np:dwarfa healera, orka luka etc??
to taki jakiś nazwijmy to bonus od INNOVY, czy może gracze NCshytu tez tak będą mogli wybrać?
trzeba było mieć taką subkę?
szkoda że na nowych serwerach euINNOVY tak się nie będzie dało zrobić, bo pograłbym jakim takim miksem niestandardowym :)


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #301 dnia: Listopad 22, 2011, 01:49:22 pm »
To tez wielokrotnie bylo walkowane, wiec slabo sie wysililes:

Kazdy kto w momencie wyjscia God mial 3 profke, dostal stone of destiny pozwalajacy wybrac dowolna 4 profke. Jak zapewne sie domyslasz, u was czegos takiego nie bedzie
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 277

  • Pochwał: 6

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #302 dnia: Listopad 22, 2011, 01:49:27 pm »
Będę miły i Ci odpowiem zanim Cię zjedzą :)

W momencie wejścia GoD każda postać 76+ dostała taki item do zmiany swojej głównej klasy na dowolną inną i tak mogły powstać np kurczaki healerzy.

NCsh1t z tego co wiem wprowadził, że każda nowa postać po 40 lvl dostanie taki kamyk (nie pamiętam już gdzie to przeczytałem, więc nie traktuj tego jako pewnego źrodła)

EUoff od Innovy: nie będzie takiego kamyka, jedyna nadzieja, że kiedyś dojdzie w donatio shop, ale jak napisałem to nadzieja.

PS.
No i Alarion mnie wyprzedził :<

@Alarion co taki miły dzisiaj jesteś? O.o


L2 EU off @ TapMadls


  • Wiadomości: 105

  • Pochwał: 1

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #303 dnia: Listopad 22, 2011, 01:52:50 pm »
wczoraj był dzień życzliwości....
może dziś dopiero o tym usłyszał :P

To tez wielokrotnie bylo walkowane, wiec slabo sie wysililes:

Kazdy kto w momencie wyjscia God mial 3 profke, dostal stone of destiny pozwalajacy wybrac dowolna 4 profke. Jak zapewne sie domyslasz, u was czegos takiego nie bedzie

to to wiedziałem, ale tego czy to normalny content czy jak to tam nazwać w grze czy tylko taki wymysł INNOWY to już nie
« Ostatnia zmiana: Listopad 22, 2011, 01:55:23 pm wysłana przez SanchoPansa »


  • Wiadomości: 277

  • Pochwał: 6

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #304 dnia: Listopad 22, 2011, 01:59:05 pm »
Innova wprowadza to co daje jej NC soft z Koreii. Więc jak już to wymysł NC softu.
Innova może tylko uruchomić jakieś eventy które zostały już dodane, nie mają możliwości samemu modyfikować gry.


L2 EU off @ TapMadls


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #305 dnia: Listopad 22, 2011, 02:00:19 pm »
Nothing changed : )

Ladna pogoda i siedze na nudnym wykladzie... Poprawil mi sie tez humor, jak zobaczylem dzisiejsze hot fixy i wyobrazam sobie mine Zojki, ktory musi szukac nowych teorii spiskowych ; p



Nie, normalny content dla istniejajcych juz jakis czas serwerow. Chodzi o to, ze srednio 1/6 populacji serwera, ktory istnial przed H5, to profki, ktore moglyby stac sie co najwyzej enchanterami (pomysl o tej ilosci Wc, ol, sws, bd, pp) a innych profek jak np. Tankow lub summonerow bylo dosyc malo. Zmuszac tych ludzi do grania od 0 byloby glupota, a w party nie potrzebujesz 3 enchanterow.

Na nowym serwerze po prostu consty od razu musza wziac ppo uwage profke docelowa, a nie za latwo sie wyexpili jakimis tyrkami/deskami/wl-ami a potem kazdy robilby kogo chcial.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #306 dnia: Listopad 22, 2011, 02:06:57 pm »
Czy zmienią się jakoś drastycznie augumenty? Wyczytałem tylko, że niektóre bronie będą posiadały coś ala augumentację w pasywie. A co z resztą?


  • Wiadomości: 457

  • Pochwał: 1

  • Me haz no lajf
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #307 dnia: Listopad 22, 2011, 02:30:10 pm »
Ladna pogoda i siedze na nudnym wykladzie... Poprawil mi sie tez humor, jak zobaczylem dzisiejsze hot fixy i wyobrazam sobie mine Zojki, ktory musi szukac nowych teorii spiskowych ; p

Obniżony droprate, brak możliwości chainowania celki(1min debuff uniemożliwiający dostanie kolejnej), obniżenie ceny cry A,S,R w grocku... Dunno, ale mi się średnio te fixy podobają....
---
ShiningWill - Me haz shield!


  • Wiadomości: 72

  • Pochwał: 0

  • Sloth
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #308 dnia: Listopad 22, 2011, 04:38:18 pm »
Obniżony drop rate w sensie ze wszystkiego? xd Adeny, itemow, matsow ?


  • Wiadomości: 169

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #309 dnia: Listopad 23, 2011, 05:05:57 am »
obniżenie ceny cry A,S,R w grocku..

w sensie , ze krysie  A, S,R można gdzieś kupić w grocery?
tzn gdzie?


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #310 dnia: Listopad 23, 2011, 08:40:21 am »
No A i S to można było już dawno kupic. U Mamona. Skoro cata/necro zamknęli, to pewnie i kryształy gdzieś przenieśli.

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 1

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #311 dnia: Listopad 23, 2011, 08:55:09 am »
przeciez mammony przeniesli do miasta i merchanta i blacksmitha czy zamienili to na cos?
ss chyba pamietam do A grade bedzie mozna kupic w gorcku


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #312 dnia: Listopad 23, 2011, 09:50:43 am »
merchant teleportuje sie randomowo po miastach/ blacksmitch stoi na gracia.


  • Wiadomości: 457

  • Pochwał: 1

  • Me haz no lajf
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #313 dnia: Listopad 23, 2011, 10:40:27 am »
obniżenie ceny cry A,S,R w grocku..

w sensie , ze krysie  A, S,R można gdzieś kupić w grocery?
tzn gdzie?

W sensie że można je było sprzedać w grocery, cena cry R poleciała z 18,5k na 12,5.... Wcześniej nawet nawet opylało się farmić bossy, żeby sprzedawać cry, teraz to nie jest takie różowe...
---
ShiningWill - Me haz shield!


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #314 dnia: Listopad 23, 2011, 12:00:02 pm »
Noble z TW -
(...)

Plusy - nie musisz mieć maina 76 i suba 75, żeby być noblesem
Nie musisz robić questa na nobla.
Nie musisz robić questa na subę.
Masz WSZYSTKIE przywileje z nobla. Jest to taki sam tytuł szlachecki, jak zdobywany po staremu. Różnica jest tylko w sposobie uzyskania.

Pozdrawiam

Podziękował. Problem z nowym serwerem będzie tylko taki jak opisał Delios. Druga sprawa to tempo zdobywania odznak - tak, jeżeli ma się dobre party można to zrobić szybciej, ale moje doświadczenia z TW są... nienajlepsze.

I jakie zmiany w quescie zaszły w nowej kronice (vide post Alariona)?


  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #315 dnia: Listopad 23, 2011, 12:15:58 pm »
Chcialem spytac jak to bedzie z dropem adeny, czy spokojnie mozna uzbierac by np. po 52lvl kupic sobie a Luxury jakies itemki B gr np. set Avadon Robe? Jego cena w Luxury to jakies 3,35kk adeny + SoV 6.68kk adeny. Trzeba miec z 10kk na sprzet B grade.
Chyba bedzie ciezko uzbierac tyle podczas lewelowania ? Czytałem tematy odnosnie craftowania i zasmuca mnie ze prktycznie craftowanie znika oprocz chyba craftu szotów no i najwyzszych grade itemów ( ale to dla krasi po 4 profce).


  • Wiadomości: 169

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #316 dnia: Listopad 23, 2011, 12:24:45 pm »
grając na ru.off z PA ( niestety na ten czas obniżyli adena do 1x,a wczesniej było 2x) na 52 lvl miałem broń B z Pailaki i nie bardzo było mnie stac  na armor B
do 61 lvl latałem więc z armorem C   , który dostałem jako nagrodę za quest na 2 profkę a na tym 61 lvl było mnie stać spokojnie na zakup i broni i armoru z luxu- ale oczywiście tych tańszych wersji z kropeczką- gdzie np broń kosztuje 3kk, a ta sama broń normalna 20kk, z armorem podobnie, koło 67-68 lvl miałem kase juz na zakup S ( też z kropeczką)
tak więc  mimo złego początku potem jakoś się wyrabia, tym bardziej , że lvl leci tak szybko , że nie opłaca się kupowac dobrych i drogich sprzętów na niższych lvl


  • Wiadomości: 171

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #317 dnia: Listopad 23, 2011, 12:30:41 pm »
Ja się właśnie zastanawiam jak zrobić z itemami na ee co kupić a co sobie odpuścić. Co myślisz lord?


  • Wiadomości: 499

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #318 dnia: Listopad 23, 2011, 12:33:18 pm »
Ja się właśnie zastanawiam jak zrobić z itemami na ee co kupić a co sobie odpuścić. Co myślisz lord?
karmian>dc robe>r85 low ot takie moje zdanie


  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 1

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #319 dnia: Listopad 23, 2011, 12:39:22 pm »
czasem s grade nie daje bonusow w godzie kosztujac mniej niz A grade?


  • Wiadomości: 169

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #320 dnia: Listopad 23, 2011, 12:53:38 pm »
a kto ci powiedział ,że S kosztuje mniej niż A?
masz w luxie w opcje tych samych itemów- normalne i te z kropeczką , które mogą ci się zamienić na 3 rodzaje itemów ( jest też szansa , że staną sie normalne) i jak pisałem  np broń z kropką kosztuje 3kk , a normalna 20kk- Twój co chcesz kupić, przy czym te z kropką po użyciu dają ci losowy augment, mi np udało sie , ze broń z Pailaki dla SE - SOV dostał acumen

Senti- jak masz kase to kupuj karmian , ale nie wiem czy jest sens, bo teraz lvl 61 idzie wbić  dośc szybko i nie wiem czy warto wydać jak dobrze pamiętam 1kk kasy, dla większego cast speed na tym lvl- a wtedy jeszcze krucho z kasą


  • Wiadomości: 171

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #321 dnia: Listopad 23, 2011, 01:03:48 pm »
No i chyba tak zrobię. Chodź nie wiem jak ja się wykoksam od 44lvl + . Z tego co patrzyłem to ciężko expi się , mp cały czas nie mam. Przydała by się miejscówka z herbami 44lvl +


  • Wiadomości: 169

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #322 dnia: Listopad 23, 2011, 01:07:43 pm »
najlepszy exp do 49 lvl ( pailaki) to cruma
herby nie leca , ale exp leci niesamowicie, ot robiłem sobie co jakiś czas przerwe żeby poczytać coś w necie i już


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #323 dnia: Listopad 23, 2011, 05:08:29 pm »
najlepszy exp do 49 lvl ( pailaki) to cruma
herby nie leca , ale exp leci niesamowicie, ot robiłem sobie co jakiś czas przerwe żeby poczytać coś w necie i już
Herby lecą w crumie

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 114

  • Pochwał: 1

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #324 dnia: Listopad 23, 2011, 07:40:51 pm »
dobra pytanie: tyrr warrior, z ktorego z ponizszych najlepiej ewoluować:
tyr/wl/glad
dlaczego? jak sie ma sprawa z pasywami rasowymi i skillami z poprzednich prof? jak to sie ma wzgledem przydatnosci do PVE i PVP?