Witaj
Gość

Wątek: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.  (Przeczytany 163044 razy)

  • Wiadomości: 171

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #325 dnia: Listopad 23, 2011, 07:45:56 pm »
dobra pytanie: tyrr warrior, z ktorego z ponizszych najlepiej ewoluować:
tyr/wl/glad
dlaczego? jak sie ma sprawa z pasywami rasowymi i skillami z poprzednich prof? jak to sie ma wzgledem przydatnosci do PVE i PVP?

Ludzie kiedy wy się nauczycie czytać ? Każda klasa jest dobra (czyt. każda ma coś w sobie i czymś się wyróżnia). Jest gdzieś topic z opisem skilli. Biorąc skille z 4rd z 2/3 ci się kasują.
Ponieważ mam dobry dzień dam ci linki.

Polecam przeczytać:

http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=ru&tl=en&u=http%3A%2F%2Fdanieldefo.ru%2Fforum%2Fforumdisplay.php%3Ff%3D7

http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,43859.0.html
« Ostatnia zmiana: Listopad 23, 2011, 07:48:03 pm wysłana przez Senti »


  • Wiadomości: 174

  • Pochwał: 2

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #326 dnia: Listopad 23, 2011, 11:49:08 pm »
a kto ci powiedział ,że S kosztuje mniej niż A?
masz w luxie w opcje tych samych itemów- normalne i te z kropeczką , które mogą ci się zamienić na 3 rodzaje itemów ( jest też szansa , że staną sie normalne) i jak pisałem  np broń z kropką kosztuje 3kk , a normalna 20kk- Twój co chcesz kupić, przy czym te z kropką po użyciu dają ci losowy augment, mi np udało sie , ze broń z Pailaki dla SE - SOV dostał acumen

"te z kropeczką" - jakie sa te 3 rodzaje itemow na ktore moga sie "zamienic"? normalna i....? losowe SA jest dodawane do broni tylko w przypadku broni normalnej? jaka jest szansa, zeby item stal sie 'normalny'? lf źródło


  • Wiadomości: 169

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #327 dnia: Listopad 23, 2011, 11:53:41 pm »
za l2.info :

Po dwukrotnych kliknięciu na przedmiot "Unidentified" możemy otrzymać go w postaci "Bound," "Standard," lub "Blessed".
„Bound” – nie możemy nic z nim zrobić, należy tylko do nas.
"Standard" i "Blessed" – możemy wymieniać, sprzedawać itd.
"Bound," "Standard" i "Blessed" – ma możliwość SA, agumentacji, enchantu, atrybutu.
„Bound” przedmiot można wymienić na „Standard” przy pomocy "Unbind Scrolls". Przy jego wymianie wszystkie jego właściwości zostają zachowane tzn. SA, atrybut itd. (wyłączając agumentację)


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #328 dnia: Listopad 24, 2011, 12:37:09 am »
Ta "kropeczka" to lupa i ma właśnie oznaczać że przedmiot jest "Unidentified" :P
Archeage <3


  • Wiadomości: 169

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #329 dnia: Listopad 24, 2011, 06:07:44 am »
ja jeszcze o Mamonach
on ma zielony napis nad głową jak reszta npc?
przemieszcza się po całych miastach?- przeleciałem  tak grubsza wszystkie miasta 2 razy  i nie widziałem żadnego Mamona ) oczywiście nie zaglądałem  po zakamarkach)
on chodzi czy stoi w jednym miejscu
Iszuma na Gracii nie ma opcji handlu, pozostaje latanie za Mamonem , ale on jest randomowo  gdzieś w ogóle  czy randomowo  także albo jest  albo go nie ma?
interesuje mnie cena kryszy, skoro mówicie , ze ma w ofercie: B, A, S, R


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #330 dnia: Listopad 24, 2011, 07:51:33 am »
zazwyczaj stoi kolo zwykłych mammonow  w miastach i niestety  są to zakamarki...


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #331 dnia: Listopad 24, 2011, 04:59:15 pm »
Blacksmith i merchant co godzinę zmieniając miejsce pobytu.
Zawsze pojawiają się przy Black Marketeer Of Mammon.

So, zapamiętaj gdzie są black marketery i sprawdzaj miasta po kolei )

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 169

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #332 dnia: Listopad 24, 2011, 07:59:27 pm »
dzięki Ari
pomysł troche bez sensu w sumie mogli dać ich w jednym miejscu w Giran i po kłopocie a tak gracze traca tylko czas na latanie po miastach- po co? , nie wiem


  • Wiadomości: 116

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #333 dnia: Listopad 24, 2011, 08:11:07 pm »
A ja mam dwa pytania:
1. Jak rozumiem 7s nie działa zatem czy mammony są teraz cały czas czy pojawiają się w miastach co drugi tydzień?
2. Czy nowe skille rasowe są dostępne od 1 lv czy dopiero dostaje się je / aktywują się po przebudzeniu?

Inny słowy póki Kard na CORE nie zostanie Hero dopóty CORE nie wolno nazywać dead serwerem.
[/quote]


  • Wiadomości: 499

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #334 dnia: Listopad 24, 2011, 08:13:14 pm »
dzięki Ari
pomysł troche bez sensu w sumie mogli dać ich w jednym miejscu w Giran i po kłopocie a tak gracze traca tylko czas na latanie po miastach- po co? , nie wiem
Ciesz się że jest tak a nie jak po staremu. Mi ogólnie pomysł podoba się  :)


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 1

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #335 dnia: Listopad 24, 2011, 09:41:15 pm »
http://static.ncsoft.com/lineage2/truly-free/01/bg3.jpg
Ogólnie to coś ma być wprowadzone w GoD czy tylko na serwie NCsoftu to będzie?
Cytat: skrzydlaty
Jak wykupisz Premium Life u Pana Boga to zwiększy Ci dobe do 30h.
:D :D :D :D


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #336 dnia: Listopad 24, 2011, 09:54:16 pm »
Czytam tak sobie rozne tematy odnosnie GoD, głównie o lewelowaniu postaci i teraz to bedzie tak ze od początku beda prowadzic gracza questy i ze to expienie nie bedzie zbyt uciazliwe? Pytam bo wczesniej nie gralem na retailu a wiem jak na niskich ratach jest ciezko ( w sensie ze wolno ). Gralem kiedys na serwie x5 bez mana potow i na kazda profke trzeba bylo robic questa ( 2 dni zajelo mi zrobienie questow na 2 profke na crafterze i spoilerze ).
Chce zaczac gre teraz jak retail L2 bedzie darmowy, nie mam za duzo czasu na gre bo ok 2 max 3 godzin dziennie co rowniez wyklucza jakies stale party. W takim przypadku to chyba najlepiej bedzie zagrac tankiem ( moj ulubiony to SK ). I jeszcze jedno bo kiedys czytalem wyznania graczy z offa ze niektorzy nie uzywaja shotow boich na nie nie stac, powaznie az tak cienko z adena ze na shoty brakuje?
Czytalem tez ze w GoD 90% terenow jak nie wiecej to tereny stricte pod party. A co z graczami, którzy takjak ja nie maja duzo czasu wiec i party miec nie beda? Czy w GoD bez party sie nie pogra, nie da rady sie wyexpic? Zaznaczam ze mnie nie interesuje gra PvP, chce grac tylko PvM a w end game jakies raidy bossy moze dlatego tanka bym wybral.
« Ostatnia zmiana: Listopad 24, 2011, 10:06:12 pm wysłana przez cletus »


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 1

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #337 dnia: Listopad 24, 2011, 10:10:53 pm »
Do 75 spokojnie da rade wexpić tego tanka, na 76+ nie masz już buffa, więc zostaje Premium Account + box WC i wtedy tam do 85 dojdziesz sobie na powiedzmy delusion chamber czy dv na drakosach :D Dalej to już tego nie widzę.
Cytat: skrzydlaty
Jak wykupisz Premium Life u Pana Boga to zwiększy Ci dobe do 30h.
:D :D :D :D


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #338 dnia: Listopad 24, 2011, 10:22:15 pm »
Cezary to jest tylko na serwerach NCwest. (Naia, Chronos)

Po 76 jest ciężej.. trzeba szukać party poprzez partymatching, mieć klan badź cp, można mieć też boxed cp.. Tylko L2 z założenia Twórców jest grą MMO i grą social-pvp więc gra samemu nie ma sensu ;) No ale kto co lubi, polecam mimo wszystko zacząć grać z jakimś klanem ;) Na nowych serwerach eu na pewno znajdziesz kogoś do wspólnej gry ;)
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #339 dnia: Listopad 24, 2011, 10:23:08 pm »
Na samych buffach od WC da sie pograc? Nad wykupieniem PA myslalem zobaczymy ile bedzie kosztowac. A moze wybrac zamiast tanka sumonera?
Chcialbym taka postac, która w miare latwo znajdzie party


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #340 dnia: Listopad 24, 2011, 10:33:58 pm »
Do 85 gra się praktycznie nie zmienia..
zaczynając na nowym serwerze, grając średnio 2-3 godziny dziennie bez CP...
+/- pół roku zanim dojdziesz do 85 i nowego contentu  :)

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 148

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #341 dnia: Listopad 24, 2011, 11:57:59 pm »
ale grając 8-12 h dziennie z pa z cp 2 tyg nadal aktualne :D?
Core : Dlugi, Feoh Wizzard - lv 89


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #342 dnia: Listopad 25, 2011, 12:33:55 am »
na nowym serwerze - wątpie


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #343 dnia: Listopad 25, 2011, 01:14:18 am »
ale grając 8-12 h dziennie z pa z cp 2 tyg nadal aktualne :D?
Start serwera to za duży natłok ludzi itp.
Ale w miesiąc czemu nie (imo b.szybko jak na start od zera na totalnie nowym serwerze)

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #344 dnia: Listopad 25, 2011, 07:44:17 am »
Szybkie pytanie - gdzie warto poleźć BD 84 (z całkiem znośnym sprzętem) i 80 lvl PP na exp?
Chciałem przed GoDem wbić 85 na starym serwerze, a że solować BD nigdy nie musiałem (CP, niestety się rozpadło) jestem jak dziecko we mgle.


  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #345 dnia: Listopad 25, 2011, 07:47:10 am »
kup luk i ciśnij sobie lizardmeny.


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #346 dnia: Listopad 25, 2011, 09:21:09 am »
hmm... maja resisty na inną broń (duale np.), czy tak je rzadko nasrało na tych Plains?
Ktoś poza tym wspominał wcześniej o Delusion Chamber (BD + PP właśnie) - rzucicie trochę światła wiedzy na ten temat w ciemność?


  • Wiadomości: 169

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #347 dnia: Listopad 25, 2011, 10:03:27 am »
BD ( w dodatku na 84 lvl ) zawsze znajdzie party w GC i i DV
gorzej z tym PP, bo przeważnie chcą stygme, ale z braku laku PP tez wezmą , choć  przy dobrym party nawet heal niepotrzebny
« Ostatnia zmiana: Listopad 25, 2011, 10:06:26 am wysłana przez lordyp »


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #348 dnia: Listopad 25, 2011, 11:12:11 am »
lordyp - knyf w tym, że ja PP (czy tam dominatora, czy cardiego, które mam albo do których mam dostęp) chciałem poboksić.
Naia nie jest moim serwerem docelowym na przyszłość (za dużo niewiadomych na razie, obecnie mnie lagi trochę osadziły w miejscu, warunki na Innowie nie są nawet jeszcze w ogóle znane), po prostu chcę się pobawić trochę zanim wejdzie GoD i zanim tłumy zaleją nowopowstałe serwery Innowy (PvP o spoty rzecz normalna, ale wole odczekać i mieć luz).
A kiedy się mojej lepszej połowie zachce wrócić do grania (BD był oryginalnie jej, ja męczyłem od 2005 OLa), to na pewno będziemy w duo latać. Dlatego właśnie tak, a nie inaczej sformułowałem pytanie.
Anyway, dzieki za pomoc.


  • Wiadomości: 171

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #349 dnia: Listopad 25, 2011, 11:36:59 am »
Co to jest za moob w cruma tower po którego uderzeniu zaczęło mi czas odliczać ?