Witaj
Gość

Wątek: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.  (Przeczytany 163093 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #375 dnia: Listopad 28, 2011, 10:57:02 am »
ten light armor jest mega przereklamowany i nie traktowałbym tego jako coś imba, to po pierwsze

po drugie, to że można wrzucać debuffy na nieoflagowane postacie (tak, da się większość z nich nadal) to bardzo dobrze. Dzięki temu biedne randomki co próbowały party w mieście sklecić przez godzinę, wypadają ze spota chwilę po tym, kiedy my tam wchodzimy i chcemy go akurat wziąć.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 457

  • Pochwał: 1

  • Me haz no lajf
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #376 dnia: Listopad 28, 2011, 02:15:37 pm »
po drugie, to że można wrzucać debuffy na nieoflagowane postacie (tak, da się większość z nich nadal) to bardzo dobrze. Dzięki temu biedne randomki co próbowały party w mieście sklecić przez godzinę, wypadają ze spota chwilę po tym, kiedy my tam wchodzimy i chcemy go akurat wziąć.

W wielu przypadkach wystarczy poprosić, żeby przenieśli się obok itp, a nie od razu flagować się i zabijać ludzi...
---
ShiningWill - Me haz shield!


  • Wiadomości: 116

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #377 dnia: Listopad 28, 2011, 02:28:35 pm »
W wielu przypadkach wystarczy poprosić, żeby przenieśli się obok itp, a nie od razu flagować się i zabijać ludzi...

Szkoda gadania ja zawsze co prawda daję im możliwość zejścia ze spota po dobroci ale w większość przypadków to nie działa więc i tak się kończy PK u jednaj bądź kilku osób z party no i pustym spotem :D

I to będzie kolejna rzecz która może zrazić ludzi z PRIVów oni w większość przyzwyczajeni do pustych spotów moga przeżyć szok gdy przyjdzie im takowy sobie wywalczyć lub obronić. No i ciekawe po jakim czasie się nauczą, że nie jest dobrym pomysłem flagowanie się w celu obudzenia kogoś ze sleep na spocie?
« Ostatnia zmiana: Listopad 28, 2011, 02:31:14 pm wysłana przez surda »

Inny słowy póki Kard na CORE nie zostanie Hero dopóty CORE nie wolno nazywać dead serwerem.
[/quote]


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #378 dnia: Listopad 28, 2011, 05:39:23 pm »
Czy w GoD rasa kamaeli będzie mogła korzystać ze wszystkich rodzajów opancerzenia?
Szukałem na forum odpowiedzi na swoje pytanie. Opcja "szukaj" nie wiele mi pomogła. Znalazłem tylko fragment mówiący o tym, że "znika ograniczenie do light armor", ale mam wątpliwości czy to dotyczy już przebudzonej profesji czy gry od 0.


  • Wiadomości: 114

  • Pochwał: 1

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #379 dnia: Listopad 28, 2011, 05:41:51 pm »
tylko po przebudzeniu, widać masz zanik skilla w szukaniu bo to już było pare razy :P


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #380 dnia: Listopad 28, 2011, 05:44:27 pm »
Szukanie wymaga "szukania" samego w sobie, na które poświęcam swój czas :) Widocznie nie wpisałem odpowiednich fraz.


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #381 dnia: Listopad 28, 2011, 06:08:47 pm »
Akurat ta informację nie tak łatwo znaleźć więc chętnie odpowiem
Do 85, a konkretniej do przebudzenia jest wszystko po staremu, po 85 możesz używać jakiego chcesz armoru, nawet tarczy :)
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #382 dnia: Listopad 28, 2011, 06:33:04 pm »

Szkoda gadania ja zawsze co prawda daję im możliwość zejścia ze spota po dobroci ale w większość przypadków to nie działa więc i tak się kończy PK u jednaj bądź kilku osób z party no i pustym spotem :D

musisz wiedziec, ze PKowanie w GoD jest karane znacznie surowiej niz w poprzednich kronikach ;)

Cytat: surda
I to będzie kolejna rzecz która może zrazić ludzi z PRIVów oni w większość przyzwyczajeni do pustych spotów moga przeżyć szok gdy przyjdzie im takowy sobie wywalczyć lub obronić.

coz to zalezy... gram na privach od c3 i wiesz co mnie najbardziej nudzilo? brak jakiejkolwiek interakcji, bo spoty albo puste albo zajete przez latwe do zabicia boty. Bored

Cytat: surda
No i ciekawe po jakim czasie się nauczą, że nie jest dobrym pomysłem flagowanie się w celu obudzenia kogoś ze sleep na spocie?

fakt to niby oczywste - weakeing scrolls jesli spodziewasz sie sleepa na spocie ale ja po privach nie mam raczej takich nawykow i flaga w celu obudzenia to norma. Dzieki za zwrocenie uwagi  :D


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #383 dnia: Listopad 28, 2011, 08:15:21 pm »
Spam wyczyszczony, next - warn.
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #384 dnia: Listopad 29, 2011, 09:34:34 am »

musisz wiedziec, ze PKowanie w GoD jest karane znacznie surowiej niz w poprzednich kronikach ;)


I bardzo długo się je zbija :)
Elth - OldBoyz


  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #385 dnia: Listopad 29, 2011, 09:36:48 am »
I bardzo długo się je zbija :)
czy ja wiem, za jedno pk mialem jakies 1700 karmy i spadala po 50 za moba na bagnach
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+


  • Wiadomości: 169

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #386 dnia: Listopad 29, 2011, 09:44:05 am »
kiedyś biłem  ( na Lancerze) w WoA sws na 67 lvl , wpadł glad z boxem enchantera, o nic nie pytając enchanter położył mnie na jakieś 3 hity
ponieważ nie omieszkałem mu odpisać , że marzyłem  , żeby  mnie PK postać  z róznicą 20 lvl ,zanim to napisałem  on w tym czasie  zabił chyba 3-4 moby i juz miał normalny nick
więc nie wiem jak to jest - jedni piszą , że to trwa masakrycznie długo , a ja widziałem , ze to trwało może ze 40 sekund  :)


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #387 dnia: Listopad 29, 2011, 09:50:31 am »
I bardzo długo się je zbija :)
czy ja wiem, za jedno pk mialem jakies 1700 karmy i spadala po 50 za moba na bagnach
Ja zrobiłem pierwsze pk na 40lvl na gościu co mi się na spota wpierdzielił to dostałem ponad 700 i schodziło mi po 7-8 za moba ;/
Elth - OldBoyz


  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 1

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #388 dnia: Listopad 29, 2011, 09:52:33 am »
to dziala chyba na tej zasadzie ze jak player cie zabije to wiecej spada, a jak bijesz moby to powoli


  • Wiadomości: 457

  • Pochwał: 1

  • Me haz no lajf
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #389 dnia: Listopad 29, 2011, 09:59:18 am »
to dziala chyba na tej zasadzie ze jak player cie zabije to wiecej spada, a jak bijesz moby to powoli

Od goda, śmierć wcale nie powinna obniżać karmy, początkowo działało po staremu, lecz naprawili to w ostatnim hotfixach....
---
ShiningWill - Me haz shield!


  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 1

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #390 dnia: Listopad 29, 2011, 10:05:18 am »
a drop jest standardowo jak ustawiony na officialu z pk?


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #391 dnia: Listopad 29, 2011, 10:07:36 am »
od 31 jesli dobrze pamietam... (summon bubacz).


Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #392 dnia: Listopad 29, 2011, 10:19:43 am »
Długo jeszcze będziecie zadawali te same pytania? Nawet do FAQ nie chce się zaglądać...
PvP changes
Players can no longer lower the their PK count by using the quest "Repent Your Sins".
Players can only lower their PK count by using their Individual Fame at a "Reputation Manager" NPC.
New Reputation System:
"Karma" has been changed to "Reputation".
Players become Chaotic when their Reputation is negative.
Players become Lawful when their Reputation is positive, and their character names turn green.
Decrease in Reputation points
The reputation points of Chaotic / Normal characters decrease proportionally to their PK count.
Chaotic characters with a PK count of 31 or higher are given an item drop penalty, and augmented weapons are dropped without the augmentation.
When a Lawful character performs a PK, his/her reputation points decrease as following:
PK count of 30 or lower: Reputation becomes 0
PK count of 31 or higher: Reputation points decrease proportionally to the PK count
Increase of Reputation points
Chaotic characters can increase their Reputation points by gaining XP through hunting. However, the player obtains Reputation points only and XP or SP does not increase.
Chaotic characters do not gain any Reputation points when they are killed.
Reputation does not increase higher than 0 when points are increased by gaining Exp.
To achieve a Reputation higher than 0, players must kill other Chaotic characters to gain a fixed amount of Reputation points.
When killing the same chaotic character, players will receive Reputation points at a certain interval only.

Linka nie mam bo kopiowałam to z jakiegoś patchnota na forum klanu i nie pamiętam skąd.


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #393 dnia: Listopad 29, 2011, 05:24:02 pm »
Witam. Mam pytanie bo pisze sie ze na lineage 2 sa teraz dwa servery Naia i Chronos. I tu pojawia sie moj problem ze odpalam lineage w NCsoft i niestety nie mam takich serverow. Wie ktos moze jak to naprawic?


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #394 dnia: Listopad 29, 2011, 05:34:28 pm »
Szukajka i google wie. Podpowiem że tak to jest jak się wcześniej grało na privach.
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • Wiadomości: 116

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #395 dnia: Listopad 29, 2011, 05:35:27 pm »
Witam. Mam pytanie bo pisze sie ze na lineage 2 sa teraz dwa servery Naia i Chronos. I tu pojawia sie moj problem ze odpalam lineage w NCsoft i niestety nie mam takich serverow. Wie ktos moze jak to naprawic?
A jakie masz servery?

Inny słowy póki Kard na CORE nie zostanie Hero dopóty CORE nie wolno nazywać dead serwerem.
[/quote]


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #396 dnia: Listopad 29, 2011, 05:51:46 pm »
jakis Kain, Bartz i cos tam jeszcze ;/


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #397 dnia: Listopad 29, 2011, 06:08:37 pm »
uruchamiaj grę przez ten program (musisz go pobrać na swój komputer i zainstalować) - http://us.ncsoft.com/en/launcher/ncsoft-launcher.html


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #398 dnia: Listopad 29, 2011, 06:17:05 pm »
uruchamiaj grę przez ten program (musisz go pobrać na swój komputer i zainstalować) - http://us.ncsoft.com/en/launcher/ncsoft-launcher.html

Ale ja mam ten program bo przez niego sciagalem gre..


  • Wiadomości: 175

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #399 dnia: Listopad 29, 2011, 07:11:35 pm »
A updatnales gre z tego launchera?(jakies ~250Mb)
server:Core
class: Doombringer
nick: KarlKox