Witaj
Gość

Wątek: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.  (Przeczytany 163113 razy)

  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 1

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #400 dnia: Listopad 29, 2011, 07:13:23 pm »
Sprawdź plik hosts w C:\Windows\System32\drivers\etc\  może masz tam zbędne IP przypisane do L2, dlatego łączy do innego serwera.
Cytat: skrzydlaty
Jak wykupisz Premium Life u Pana Boga to zwiększy Ci dobe do 30h.
:D :D :D :D


  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 1

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #401 dnia: Listopad 29, 2011, 07:53:48 pm »
tu pytanie do ruskich graczy goda
jak jest z matsami i adena w okolicy 76 - 85 lvl ? sa na to jakies questy?
manor - ludzie pisza ze malo oplacalny
spoil? dobry ale to tylko jedyne wyjscie na matsy?


  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #402 dnia: Listopad 30, 2011, 10:08:00 am »
Jak to jest teraz z crafcikiem? Warto nim grać? Zawsze lubiłem sobie pocrafcić soulshoty, broń, armor i później sprzedawać, kosić adene :D
Opłaca się to teraz:  ?

-czy w GoD są soulshoty u NPC?
-czy wszystkie bronie, armory są dostępne w luxury? :|
-czy kryształy do luxury są dostępne u NPC?

Druga kwestia spoila:
-jak jest z matsami, są pożądane, czy strasznie powszechne?

Interesuje mnie mianowicie postać do trzaskania adeny w GoD, po przebudzeniu dostaje warriora albo roque, lubię obydwa style gry, więc nie ma problemu.
Dlatego pytam się o sens istnienia krasi do poziomu 85 i o po przebudzeniu. Jeśli nie ma sensu, mają słabą wydajność zdobywania gotówki, to może wybrać jakiegoś nuka do fast expu/dropu.



Startujecie na NCsoft czy Innova? Jeśli na NCsoft, to Naya czy nowy Shilen?


  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 1

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #403 dnia: Listopad 30, 2011, 10:24:11 am »
soulshoty sa ponoc do a grade w sklepach
w luxury armory i bronie od b do s
krysztaly special ability 12 wszystkie kolory w luxury
tylko to wiem


  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #404 dnia: Listopad 30, 2011, 10:32:34 am »
No to zdeptali crafta :/
Dzisiaj sprawdzę o 22:00 CET, powinien być już zakończony maintance


  • Wiadomości: 277

  • Pochwał: 6

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #405 dnia: Listopad 30, 2011, 11:05:30 am »
Crafter jedynie na ss klasy R może obecnie coś zarobić. Ogólnie craft zrobił się marginalny, tylko R+ rzeczy i to raczej też tylko minimalnie, bo dobrze można je ciągle dropić.

Hmm obecnie na Lancerze nawet manor nie jest odpalony, bo sie nie opłaca, więc maty jedynie podstawowe do wymian na boxy w aden. Skoro craft spada to i spoil matów.


L2 EU off @ TapMadls


  • Wiadomości: 719

  • Pochwał: 3

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #406 dnia: Listopad 30, 2011, 11:12:32 am »
jak bardzo chcesz robić krasnala to zapoznaj sie z tematem o odbudowie aden. Zobacz jakich matsów na wymianę potrzebujesz i je spoiluj. jak będziesz mieć mega fart trafisz na akcesorium +10%m atak i sprzedasz je za olbrzymia kasę. Na lancerze np. chodzi to po 1kkk
Update:
W Amber party, jego członkowie pytają się alariona czy mogą dostać passy na shogala zamiast zapytać shogala  :D


  • Wiadomości: 169

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #407 dnia: Listopad 30, 2011, 11:22:10 am »
soulshoty sa ponoc do a grade w sklepach
w luxury armory i bronie od b do s
krysztaly special ability 12 wszystkie kolory w luxury
tylko to wiem

soulshoty do A mają być dopiero w Harmony, w GoD są  jak były do  C


Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #408 dnia: Listopad 30, 2011, 11:36:28 am »
SSy R grade też może robić każda klasa, jak wyciągnie recki z Q na czerwiu so?


  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #409 dnia: Listopad 30, 2011, 11:55:50 am »

soulshoty do A mają być dopiero w Harmony, w GoD są  jak były do  C

Jeśli to prawda, to warto zrobić crafta, Harmony wyjdzie zapewne za rok. Crafcić sobie ssb, wrzucać na aukcje, strzały, dekrystalizować itemy i wymieniać na skrzynki w odbudowie aden. Ilość wymaganych kryształów jest naprawdę znikoma.
Przy wejściu Harmony, z pewnością już dojdę do R grade, może jakaś subka dla zabawy.


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #410 dnia: Listopad 30, 2011, 12:07:45 pm »

soulshoty do A mają być dopiero w Harmony, w GoD są  jak były do  C

Jeśli to prawda, to warto zrobić crafta, Harmony wyjdzie zapewne za rok. Crafcić sobie ssb, wrzucać na aukcje, strzały, dekrystalizować itemy i wymieniać na skrzynki w odbudowie aden. Ilość wymaganych kryształów jest naprawdę znikoma.
Przy wejściu Harmony, z pewnością już dojdę do R grade, może jakaś subka dla zabawy.

To prawda. B/A będą w sklepie od Harmony, chociaż de facto to mały patch i plota chodzi że EU może wystartować wraz z harmony.
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 1

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #411 dnia: Listopad 30, 2011, 12:36:23 pm »
plota niczym nie potwierdzona ale moze wyjsc po nowym roku, niby ncsoft pisal ze kazdy update ma byc do 6 miesiecy od ostatniej zmiany kroniki
A ponoc GOD ma 5 lub wiecej kronik a znamy tylko 2


  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #412 dnia: Listopad 30, 2011, 12:46:34 pm »
To co Panowie polecicie na farm adeny, drop itemów, matsów? :P Jakiegoś nuka do szybkiego zamiatania mobów? Nukami grałem 2 lata temu, więc mam trochę pojęcie o nich, choć mogło się też dużo zmienić. Lubię mieć zawsze w zapasie adenę, a nie ciułać na najmniejszą rzecz.



  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 1

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #413 dnia: Listopad 30, 2011, 12:54:26 pm »
ja tylko pamietam ze na pi byl quest na kase, a dla magow bylo w sam raz i na dyna ale jak tam teraz jest to nie wiem


  • Wiadomości: 220

  • Pochwał: 1

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #414 dnia: Listopad 30, 2011, 01:51:32 pm »
Teraz to z kraskami zarabiajacymi kaske jest kiepsko, chociaz spoil wydaje mi sie lepszym wyjsciem, bo zawsze mozesz do tego 85 pospoilowac matsy i sprzedawac nawet w luxury, pozniej zrobisz z niego roque i tez bedziesz mogl na nim wyciagac matsy z mobow. Kraft R-gradow jest mozliwy na jednym i drugim krasku po wbiciu 90lvl i powiem Ci ze jak szybko wbijesz ten lvl to mozesz zarobic sporo kaski na krafcie top R.  :)


  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #415 dnia: Listopad 30, 2011, 06:13:51 pm »
Z lv problemu nie będzie, będę jechał za vitkach z shopu:D co to $5 - $ 100 :D


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #416 dnia: Grudzień 01, 2011, 10:35:17 am »
czy można mieć mentora będąc na subie 40-84 a maina mieć 85+ ?  ; )

pewnie nie : (


  • Wiadomości: 122

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #417 dnia: Grudzień 01, 2011, 03:55:51 pm »
SSy R grade też może robić każda klasa, jak wyciągnie recki z Q na czerwiu so?

Dzięki za info, byłem strasznie ciekaw jak to jest, że nie-krasie wystawiają krafty shotów R, a ja nie mogę recki wczytać:)


  • Wiadomości: 55

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #418 dnia: Grudzień 01, 2011, 04:38:02 pm »
Czy lokacja startowa to jakiś ŻART ?! W TI jest XXXXxxXxXXX MILIARDÓW LUDZI ! nie idzie nawet szybko przejść pierwszy Q polegających na biciu manekinów etc.. Jak dla mnie Jedna lokacja startowa dla niemal wszystkich ras to duży FAIL..
BTW. Mam Procka Quad'a 2,44 i Radeona HD 5900 ale gra w lokacji startowej działa "w miarę płynnie" tylko na lower details ?!
WTF ?! Co oni zrobili z tym początkiem gry..

Thanks NCsoft

nie zapominaj ze grasz na serverach ktore stoja w usa - texas
wgrales sobie moze latrency fixa?

Mozesz cos wiecej powiedziec o tym fixie ?


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

  • yyyyyy...?!
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #419 dnia: Grudzień 01, 2011, 05:07:34 pm »
@up
Dołączam się do prośby :)


  • Wiadomości: 631

  • Pochwał: 1

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #420 dnia: Grudzień 01, 2011, 05:09:44 pm »


  • Wiadomości: 948

  • Pochwał: 4

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #421 dnia: Grudzień 01, 2011, 06:01:59 pm »
Jako, że temat z newsami o GoD jest zamknięty to zostawiam to tutaj:

Cytuj
We have received the primary agreement with NC Soft to add this item into item shop and in the nearest future we will decide for what period of time and for what price this item will appear in the shop. They forbid to sell this item on the regular basis, but we can have certain times when this item will be on sale.

Za: https://forum.4game.com/showthread.php?t=73&page=3

Zatem Stone of Destiny będzie dostępny na serwerach innovy, ale tylko w wybranym czasie i jeszcze nie wiadomo ile będzie kosztować.

Oby to była jakaś podpucha bo nie wyobrażam sobie takiego land of kamaels :o
Core - Wynn 99 - sprzedany
R.I.P. Ciapu


  • Wiadomości: 74

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #422 dnia: Grudzień 01, 2011, 06:56:55 pm »
zanim bedziecie sie bulwersowac - tak uzylam opcji szukaj, wujka google i innych
z tego co doczytalam "przebudzenie" mozna zrobic na mainie i jednej wykoksanej subce? jelsi dobrze zrozumialam  jest mozliwosc miec np. na mainie - arcana lorda przebudzonego i z subki swsa - enchantera? czy moge miec enchantera tylko przez hierophanta <sube> jako ta sama rasa?


  • Wiadomości: 457

  • Pochwał: 1

  • Me haz no lajf
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #423 dnia: Grudzień 01, 2011, 07:22:19 pm »
zanim bedziecie sie bulwersowac - tak uzylam opcji szukaj, wujka google i innych
z tego co doczytalam "przebudzenie" mozna zrobic na mainie i jednej wykoksanej subce? jelsi dobrze zrozumialam  jest mozliwosc miec np. na mainie - arcana lorda przebudzonego i z subki swsa - enchantera? czy moge miec enchantera tylko przez hierophanta <sube> jako ta sama rasa?

Możesz się normalnie przebudzić z suby innej rasy niż main, ale pamietaj, że przebudzona suba będzie miała staty Twojej rasy, a nie rasy, którą byłeś na subie....
---
ShiningWill - Me haz shield!


  • Wiadomości: 74

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #424 dnia: Grudzień 01, 2011, 07:25:22 pm »
aha i o to mi chodzilo :) dzieki wielkie