Witaj
Gość

Wątek: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.  (Przeczytany 163159 razy)

  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 1

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #425 dnia: Grudzień 01, 2011, 07:43:37 pm »
Może mi ktoś powiedzieć jak to jest z tymi Bound itemkami? Dla testu kupiłem 40 itemków, z tego każdy wyszedł Bound. Żeby było śmieszniej, jest napisane na klacie Bound Brigandine coś tam, a w opisie mam tylko, że może być zmieniony na Standard za pomocą jakiegoś tam scrolla i nie może być przekazywany innej postaci. Z kolei kupiłem ręce majestica, wyszły Bound, odsealowałem i mam napisane "A part of majestic robe set". Czyli itemy Bound to normalny set ze statystykami jakie powinny być, tyle że nie można przekazywać nikomu ani enchantować? Czy działają tak jak commony, bo już tego nie czaję.

PS Czy jak wyjdzie broń S Bound z SA to można do niej atrybut wkładać czy lipa?
« Ostatnia zmiana: Grudzień 01, 2011, 08:35:23 pm wysłana przez Cezary93 »
Cytat: skrzydlaty
Jak wykupisz Premium Life u Pana Boga to zwiększy Ci dobe do 30h.
:D :D :D :D


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #426 dnia: Grudzień 01, 2011, 08:56:38 pm »
No i jeszcze info - które mi się nie obiło o oczy czytając to forum:
Serwer Chronos - NCWest, postać 85/80/80/80  - dostałem 3 itemy na ZMIANĘ sub :) Czyli wychodzi na to, zę mogę sobie dowolnie zmienić to co kiedyś wybrałem :) Fajnie :)
Itemy te mam na każdej postaci na koncie - ilość itemów zależna od ilości posiadanych sub.

Czy ktoś wie do czego ta Różdżka Shilen? :D

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 1

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #427 dnia: Grudzień 02, 2011, 08:03:29 am »
Może mi ktoś powiedzieć jak to jest z tymi Bound itemkami? Dla testu kupiłem 40 itemków, z tego każdy wyszedł Bound. Żeby było śmieszniej, jest napisane na klacie Bound Brigandine coś tam, a w opisie mam tylko, że może być zmieniony na Standard za pomocą jakiegoś tam scrolla i nie może być przekazywany innej postaci. Z kolei kupiłem ręce majestica, wyszły Bound, odsealowałem i mam napisane "A part of majestic robe set". Czyli itemy Bound to normalny set ze statystykami jakie powinny być, tyle że nie można przekazywać nikomu ani enchantować? Czy działają tak jak commony, bo już tego nie czaję.

PS Czy jak wyjdzie broń S Bound z SA to można do niej atrybut wkładać czy lipa?
UP
Cytat: skrzydlaty
Jak wykupisz Premium Life u Pana Boga to zwiększy Ci dobe do 30h.
:D :D :D :D


  • Wiadomości: 277

  • Pochwał: 6

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #428 dnia: Grudzień 02, 2011, 09:05:31 am »
Może mi ktoś powiedzieć jak to jest z tymi Bound itemkami? Dla testu kupiłem 40 itemków, z tego każdy wyszedł Bound. Żeby było śmieszniej, jest napisane na klacie Bound Brigandine coś tam, a w opisie mam tylko, że może być zmieniony na Standard za pomocą jakiegoś tam scrolla i nie może być przekazywany innej postaci. Z kolei kupiłem ręce majestica, wyszły Bound, odsealowałem i mam napisane "A part of majestic robe set". Czyli itemy Bound to normalny set ze statystykami jakie powinny być, tyle że nie można przekazywać nikomu ani enchantować? Czy działają tak jak commony, bo już tego nie czaję.

PS Czy jak wyjdzie broń S Bound z SA to można do niej atrybut wkładać czy lipa?
UP

Bound to jak stary common tyle, że obecnie może do niego wrzucić attri i enchant, ale nie możesz ich tradować.

Scrole do zmiany na normalny item znalazłem tylko do R grade, lecą z nowych bossów i instancji.


L2 EU off @ TapMadls


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 19

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #429 dnia: Grudzień 02, 2011, 09:20:41 am »
1. Trafiło mi się parę itemów i wszystkie wyszły bound. Jest napisane na nich że nie mozna enchantować i nic nie pisze o atri.
Ktoś może sprostować to? Ingame błąd opisu czy tak ma być?

2. Pytanie - expił już ktoś na spocie 95lvl koło cmentarza - forbiden Gateway? Poszedłem tam summonerem na 85. Daję radę zabijać moby na tyle szybko, że jest to porównywalne z bardziej dopasowanym do mnie levelem swampland, ale odrobinę gorzej.
Jeżeli dropy są tam konkretne, to mógłbym się chwilę nad tym skoncentrować. W 20 minut wydropiłem z 6 partsów do craftu serph seta.
Dropią tam ful partsy? Może jakiś konkretny spoil? lf info.


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #430 dnia: Grudzień 02, 2011, 09:23:36 am »
w bound możesz enchantować, wkładać SA i atri
wszędzie powinno ładnie dropić
na bagnach leciał full sprzęt jak głupi

pytanie czy dostaliście day 1 patch który zmniejsza drop itemów..
ale nawet z tym patchem powinno dropić.
Archeage <3


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 19

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #431 dnia: Grudzień 02, 2011, 09:42:18 am »
na bagnach i w harnak dropy poleciały i to przyzwoicie. Ale to immortal sety, więc w/e.
Na tym spocie 95lvl naprawdę sobie mój kurczak z kotkami nieźle daje radę i dlatego pomyślałem, że móglbym się zabrać za lepszy set.
Kurczak summoner ma niezły power w pve. W trakcie jak tyr warrior zabijał tam jednego moba ja wyczyściłem cały teren :P

Nie wiem czy mamy ten day1 patch. Ogólnie widzę spore różnice systemów. Stary interfejs inventory (może mój klijent coś się zbugował), działają skille summonów nawet jak jest pojedyńczy summon i wiele innych drobiazgów.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 02, 2011, 09:44:18 am wysłana przez orlok »


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #432 dnia: Grudzień 02, 2011, 10:14:16 am »
Summony naprawili u nas jeszcze przed tym patchem z obnizeniem drop rate...
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 19

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #433 dnia: Grudzień 02, 2011, 10:22:48 am »
I jeszcze pytanie o harnak. Nagrodą za wygranie rundy może być coś innego niż te dwie czapki? (demon circlet i jakiś tamkapelusz +1str+1int)
Wygraliśmy to kilka razy i dostawaliśmy tylko te czapki za każdym razem. Trochę lipa, bo oznacza to że trzeba tam się wybrać raz na 3 dni i tyle.
Exp jest przeciętny ze wskazaniem na słaby raczej.


Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #434 dnia: Grudzień 02, 2011, 11:01:06 am »
Tak tylko 2 czapki
Kapelusz za pierwsze miejsce, diadem za uzyskanie max pktów.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #435 dnia: Grudzień 02, 2011, 11:19:40 am »
Dokladnie tak jest.


Ja juz pisalem, topowi gracze koxaja w soa, randomy i slabsi beda dlugo siedziec w harnaku

Czapeczki fajna sprawa, ale my juz po nie chodzimy, bo szkoda czasu : p
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #436 dnia: Grudzień 02, 2011, 11:43:11 am »
Mam pytanko.

Czy bedzie mozliwosc zmiany rasy?

Zalozmy ze zaczynam Phantom Summonerem jako DE i czy po pewnym czasie czy moge zmienic model postaci na Human fighter? (zaznaczam ze fighter a nie mistic)
Czy taka opcja jest dostepna na RU za prawdziwa kase? ewentualnie czy wiadomo cos o wersji EU czy bedzie taka mozliwosc?


  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #437 dnia: Grudzień 02, 2011, 11:46:01 am »
niet
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+


  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 1

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #438 dnia: Grudzień 02, 2011, 11:51:59 am »
klase wez jaka sobie podoba z zalozeniem jakie chcesz miec atrybuty postaci (rasowe)
w godzie po przebudzeniu i tak summonerzy sa prawie tacy sami


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #439 dnia: Grudzień 02, 2011, 11:58:17 am »
I jeszcze pytanie o harnak. Nagrodą za wygranie rundy może być coś innego niż te dwie czapki? (demon circlet i jakiś tamkapelusz +1str+1int)
Wygraliśmy to kilka razy i dostawaliśmy tylko te czapki za każdym razem. Trochę lipa, bo oznacza to że trzeba tam się wybrać raz na 3 dni i tyle.
Exp jest przeciętny ze wskazaniem na słaby raczej.
Exp nie jest "słaby"
Myk polega na tym, żeby odpowiednio szybko czyścić salkę.
Im szybciej wyczyścicie salkę, tym szybciej zrespią się następne moby
Jest "0" czekania (tam 5 czy 10 sekund po zabiciu ostatniego moba, respi się cały room)

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #440 dnia: Grudzień 02, 2011, 12:11:14 pm »
Mhm dzieki.

Jeszcze chicalbym wiedziec czy w ogole istnieje/bedzie istniec mozliwosc zmiany main klasy za kase?:P


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #441 dnia: Grudzień 02, 2011, 12:17:14 pm »
klase wez jaka sobie podoba z zalozeniem jakie chcesz miec atrybuty postaci (rasowe)
w godzie po przebudzeniu i tak summonerzy sa prawie tacy sami
Prawie robi wielką różnice zwłaszcza na oly

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #442 dnia: Grudzień 02, 2011, 12:22:41 pm »
Mhm dzieki.

Jeszcze chicalbym wiedziec czy w ogole istnieje/bedzie istniec mozliwosc zmiany main klasy za kase?:P

Tak, tylko nie wiadomo za ile, kiedy i na jakich warunkach.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #443 dnia: Grudzień 02, 2011, 01:49:43 pm »
Mhm dzieki.

Jeszcze chicalbym wiedziec czy w ogole istnieje/bedzie istniec mozliwosc zmiany main klasy za kase?:P

Tak, tylko nie wiadomo za ile, kiedy i na jakich warunkach.

Skad trakie info? Czy moze jedynie domysly?
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 75

  • Pochwał: 1

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #444 dnia: Grudzień 02, 2011, 01:51:09 pm »
Skad trakie info? Czy moze jedynie domysly?

Fahrenheit na forum Innovy tak napisała, gdzieś tu ktoś wrzucił linka do tego tematu wczoraj.



"Laugh whenever you can. Keeps you from killing yourself when things are bad. That and vodka."


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #445 dnia: Grudzień 02, 2011, 01:54:22 pm »
Aaa, masz na mysli te stone of destiny, tylko nie wiadomo kiedy, jak dlugo i za ile?
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 75

  • Pochwał: 1

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #446 dnia: Grudzień 02, 2011, 01:58:52 pm »
Dokładnie. NCwest ponoć zabronił innovie umieszczenia tego na stałe w item shopie, stąd będzie się pojawiać od czasu do czasu.



"Laugh whenever you can. Keeps you from killing yourself when things are bad. That and vodka."


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 1

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #448 dnia: Grudzień 02, 2011, 02:10:44 pm »
Bound to jak stary common tyle, że obecnie może do niego wrzucić attri i enchant, ale nie możesz ich tradować.
Poza tym, że można z nimi robić wszystko oprócz sprzedawania komuś i wymiany, to BONUSY Z SETU SĄ CZY NIE? Jak już napisałem, na klacie Brigandine bound nie miałem pokazanych bonusów (nie kupowałem reszty części), za to na rękawiczkach Majestic - również bound - miałem wyraźnie napisane "A part of Majestic robe set".
« Ostatnia zmiana: Grudzień 02, 2011, 02:22:29 pm wysłana przez Cezary93 »
Cytat: skrzydlaty
Jak wykupisz Premium Life u Pana Boga to zwiększy Ci dobe do 30h.
:D :D :D :D


  • Wiadomości: 719

  • Pochwał: 3

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #449 dnia: Grudzień 02, 2011, 02:19:39 pm »
Bound to jak stary common tyle, że obecnie może do niego wrzucić attri i enchant, ale nie możesz ich tradować.
Poza tym, że można z nimi robić wszystko oprócz sprzedawania komuś i wymiany, to BONUSY Z SETU SĄ CZY NIE? Jak już napisałem, na klacie Brigandine bound nie miałem pokazanych bonusów (nie kupowałem reszty części), za to na rękawiczkach Majestic - również bound - miałem wyraźnie napisane "A part of Majestic robe set".

Bound Item to zwykły item, na który jest nałożone ograniczenie - nie można go tradować. Wszystkie bonusy dodawanie SA atri itp działa
Update:
W Amber party, jego członkowie pytają się alariona czy mogą dostać passy na shogala zamiast zapytać shogala  :D