Witaj
Gość

Wątek: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.  (Przeczytany 163078 razy)

  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 1

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #450 dnia: Grudzień 02, 2011, 02:34:20 pm »
Bound Item to zwykły item, na który jest nałożone ograniczenie - nie można go tradować. Wszystkie bonusy dodawanie SA atri itp działa
To nie czaję... Tu zdjęcie co powinien dać set Mithril (D-Grade):

Tutaj staty w secie Devition:

Tutaj staty w secie Mithril (cały oczywiście BOUND):

W takim razie tylko A grade wzwyż dają bonusy z setu?
na rękawiczkach Majestic - również bound - miałem wyraźnie napisane "A part of Majestic robe set".

Z kolei na C-Grade rękawiczkach, które SĄ potrzebne do setu mam napisane tak:


Pytanie krótkie i proste, czy jak skleję sobie CAŁY set BOUND MAJESTIC ROBE czy MAJOR ARCANE to dostanę bonusy z setu?
Cytat: skrzydlaty
Jak wykupisz Premium Life u Pana Boga to zwiększy Ci dobe do 30h.
:D :D :D :D


  • Wiadomości: 147

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #451 dnia: Grudzień 02, 2011, 02:47:56 pm »
jak widac po screenach dziala to tylko w  a grade + , ewentualnie b grade'y ale ich nie pokazales wiec nie mam wiedzy.


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 1

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #452 dnia: Grudzień 02, 2011, 02:49:16 pm »
Tak też sobie wydedukowałem, ale potrzebuję w 100% dobrego info a nie gdybania :D
Cytat: skrzydlaty
Jak wykupisz Premium Life u Pana Boga to zwiększy Ci dobe do 30h.
:D :D :D :D


  • Wiadomości: 147

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #453 dnia: Grudzień 02, 2011, 02:51:30 pm »
a reszta co za roznica skoro 61 i tak wbijesz w pare dni

Mam pytanie.. Czy certyfikaty z subklasy bedac dzialac w ten sam sposob jak to bylo wczesniej? po przemianie oczywiscie.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 02, 2011, 02:56:04 pm wysłana przez maxtorek »


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 1

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #454 dnia: Grudzień 02, 2011, 02:56:18 pm »
Super, ale chodzi mi o to, czy muszę zbierać sałatę na DC FULL ROBE czy MJ BOUND ROBE da mi bonusy. Inaczej szkoda mi siana na MJ, który nie da mi nic.
Cytat: skrzydlaty
Jak wykupisz Premium Life u Pana Boga to zwiększy Ci dobe do 30h.
:D :D :D :D


  • Wiadomości: 75

  • Pochwał: 1

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #455 dnia: Grudzień 02, 2011, 03:00:04 pm »
Bonus z setu dostajesz nawet z seta poskładanego z bound i normal items.

Czyli samo bound -> bonus, samo normal -> bonus, mieszane -> bonus.



"Laugh whenever you can. Keeps you from killing yourself when things are bad. That and vodka."


  • Wiadomości: 527

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #456 dnia: Grudzień 02, 2011, 09:14:21 pm »
da sie przesunac pasek castowania skilli? jest co najmniej w nieciekawym miejscu ;p


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #457 dnia: Grudzień 03, 2011, 08:23:41 am »
Witam nie wiem czy ktoś z was gra może na becie innovy gladem ale mam nadzieje ze ktoś mi pomoże :) zastanawiam się u kogo teraz składa się dualki A/S grade ? z tego co widzę bronie B/A/S są dostępne w luxory, ale nie ma tam duali ;/ jeżeli wygląda to tak jak kiedyś to może być  z tym problem = (1) szukanie gargamela po miastach (2) w luxory nie ma TB wiec nici z duali top A i S  :x      (3) nawet jak bym chciał złożyć Kesh*kesh to wyszło by mnie to 3x drożej niz kupienie broni top A na inna postać... Grałem chwile na Naia po wejściu GOD i tam nie ma tego problemu dzięki (Path to Awakening) na 55 dostałem paczkę z top A grade weapon, a na 70 dostałbym z bronią S grade wiec nie było by problemu... 


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #458 dnia: Grudzień 03, 2011, 10:04:29 am »
Ktos wie gdzie sie dolkadnie te mammony pojawiaja?


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 1

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #459 dnia: Grudzień 03, 2011, 10:15:56 am »
Witam nie wiem czy ktoś z was gra może na becie innovy gladem ale mam nadzieje ze ktoś mi pomoże :) zastanawiam się u kogo teraz składa się dualki A/S grade ? z tego co widzę bronie B/A/S są dostępne w luxory, ale nie ma tam duali ;/ jeżeli wygląda to tak jak kiedyś to może być  z tym problem = (1) szukanie gargamela po miastach (2) w luxory nie ma TB wiec nici z duali top A i S  :x      (3) nawet jak bym chciał złożyć Kesh*kesh to wyszło by mnie to 3x drożej niz kupienie broni top A na inna postać... Grałem chwile na Naia po wejściu GOD i tam nie ma tego problemu dzięki (Path to Awakening) na 55 dostałem paczkę z top A grade weapon, a na 70 dostałbym z bronią S grade wiec nie było by problemu...
U Blacksmith of Mammon pewnie... Koło Blackmeter of Mammon.
Cytat: skrzydlaty
Jak wykupisz Premium Life u Pana Boga to zwiększy Ci dobe do 30h.
:D :D :D :D


  • Wiadomości: 74

  • Pochwał: 0

  • Pozdro LOL
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #460 dnia: Grudzień 03, 2011, 03:52:42 pm »
nie działą opcja szukaj wiec zadam pytanie tutaj. jaki teraz sie robi quest zeby zbic pk na godzie bo zeby normalnie bic moby to 1 pkt karmy to jest mniej wiecej 10 mobow :S
POZDRO LOL


  • Wiadomości: 116

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #461 dnia: Grudzień 03, 2011, 04:36:02 pm »
nie działą opcja szukaj wiec zadam pytanie tutaj. jaki teraz sie robi quest zeby zbic pk na godzie bo zeby normalnie bic moby to 1 pkt karmy to jest mniej wiecej 10 mobow :S

Nie chcę cię martwić ale w GoD nie ma questa na zbicie punktów PK.

Inny słowy póki Kard na CORE nie zostanie Hero dopóty CORE nie wolno nazywać dead serwerem.
[/quote]


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #462 dnia: Grudzień 03, 2011, 05:55:51 pm »
Czy jest jakas informacja kiedy vit jest odnawiany?


  • Wiadomości: 67

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #463 dnia: Grudzień 03, 2011, 06:18:42 pm »
Witam panowie. Potrzebuje informacji kim moge zostać po przebudzeniu. Na każdej stronie widze inne informacje.

Jaka klasa daje mi możliwość zostania healerem ? oraz jaka klasa daje możliwość zostania summonerem?

Pwrót do gry - 02-12-2011r


Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #464 dnia: Grudzień 03, 2011, 07:08:57 pm »
Czy jest jakas informacja kiedy vit jest odnawiany?

Na ru offie w środę każdego tygodnia.


  • Wiadomości: 627

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #465 dnia: Grudzień 03, 2011, 07:28:51 pm »
pk zbijasz tylko za punkty Fame
Lider party  Luciferion
Troszczymy się o wszystkich
www.outcasters.info

Masz racje pala mi stoi jak mysle o antku i baiumie .


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #466 dnia: Grudzień 03, 2011, 07:35:20 pm »
Witam panowie. Potrzebuje informacji kim moge zostać po przebudzeniu. Na każdej stronie widze inne informacje.

Jaka klasa daje mi możliwość zostania healerem ? oraz jaka klasa daje możliwość zostania summonerem?
Daj link do 3 stron na których jest sprzeczne info, to dam ci listę klas  :D

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #467 dnia: Grudzień 03, 2011, 09:02:38 pm »
Siema mam pytanie czyli dla polaka innova>ncsoft????     Widze ze juz klany robicie itp... wlasnie sciagan innove i mam nadzieje ze bedzie rownie fajnie jak na shilen albo lepiej oby ty byla prawda


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11



  • Wiadomości: 59

  • Pochwał: 1

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #469 dnia: Grudzień 03, 2011, 09:56:57 pm »
dostałem(nie wiem skąd bo miałem burdel w kieszeni :p) taki dagger i nie mogę nic z nim zrobić


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #470 dnia: Grudzień 03, 2011, 10:03:59 pm »
jak to nic? możesz go ubrać :) Nawet shoty uzywa.
Ja myślałem, ze na Enchantera dadzą przynajmniej duale a dostałem staff :/

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 59

  • Pochwał: 1

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #471 dnia: Grudzień 03, 2011, 10:37:43 pm »
będę nim pkowal 20lvlowe postacie xD


  • Wiadomości: 20

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #472 dnia: Grudzień 03, 2011, 11:08:45 pm »
jak to nic? możesz go ubrać :) Nawet shoty uzywa.
Ja myślałem, ze na Enchantera dadzą przynajmniej duale a dostałem staff :/

Pozdrawiam

ja dostalem dualswordy na enchanterze :)

Mam pytanie dotyczace itemow z shopu, tych unundetified, kupilem ich z 50 i wszystkie sa bound, a niby jest szansa ze beda normal :/ to jakis bug czy poprostu mam takiego pecha?


  • Wiadomości: 59

  • Pochwał: 1

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #473 dnia: Grudzień 03, 2011, 11:19:30 pm »
zanim dali 85lvl to udało mi się dostać klatę salamander zwykłą reszta bound


  • Wiadomości: 171

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #474 dnia: Grudzień 03, 2011, 11:46:27 pm »
Czy skille takie jak Dark Blast ,Dark Force itp. u healera są attrb dark czy bez attrb ? Jaki attrb robić po 85lvl ?