Witaj
Gość

Wątek: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.  (Przeczytany 163060 razy)

  • Wiadomości: 147

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #500 dnia: Grudzień 04, 2011, 08:02:24 pm »
bedziesz wizardem i nie bedziesz bil mele


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #501 dnia: Grudzień 04, 2011, 08:02:32 pm »
Będziesz wizardem i tyle :)

EE na 76 dostaje 6 pomanderó w tym może wziąć cleansa, balance'a itd.
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 171

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #502 dnia: Grudzień 04, 2011, 08:05:57 pm »
Będziesz wizardem i tyle :)

EE na 76 dostaje 6 pomanderó w tym może wziąć cleansa, balance'a itd.

7 pomanderów

Expiąc na Soa dostałem mark of adventurer - Loyalty. Pytanie gdzie to coś się wymienia na (20 Seals of Loyalty)?
« Ostatnia zmiana: Grudzień 04, 2011, 08:09:26 pm wysłana przez Senti »


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #503 dnia: Grudzień 04, 2011, 09:01:51 pm »
Mógłby ktoś opisać dominatora? jego skille po przemianie w 4 klase, bo nie za bardzo ogarniam jakie skille dostanie, ogólnie nie wyobrażam go sobie jakoś, dual weapon dominator? WTF?


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #504 dnia: Grudzień 04, 2011, 09:04:05 pm »
Mógłby ktoś opisać dominatora? jego skille po przemianie w 4 klase, bo nie za bardzo ogarniam jakie skille dostanie, ogólnie nie wyobrażam go sobie jakoś, dual weapon dominator? WTF?
Dominator po przebudzeniu staje się Enchanterem ---> http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,43639.0.html


  • Wiadomości: 171

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #505 dnia: Grudzień 04, 2011, 09:04:55 pm »
Mógłby ktoś opisać dominatora? jego skille po przemianie w 4 klase, bo nie za bardzo ogarniam jakie skille dostanie, ogólnie nie wyobrażam go sobie jakoś, dual weapon dominator? WTF?
Dominator po przebudzeniu staje się Enchanterem ---> http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,43639.0.html

Ajć uprzedziłeś mnie :D


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #506 dnia: Grudzień 04, 2011, 09:18:16 pm »
yhm ol jest fighterem, nice epic... z takiego aoe debuffera zrobili jakiegos pajaca z mieczami, jesus kurwa....  :shock:


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #507 dnia: Grudzień 04, 2011, 09:22:40 pm »
o tak kozacki debuffer z 4 debuffami, które mają jakiś landtate. ohh wait enchanter ma 8 debuffów oO


  • Wiadomości: 239

  • Pochwał: 0

    • check it
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #508 dnia: Grudzień 05, 2011, 12:29:22 pm »
Dlaczego nie mogę enchantować po przebudzeniu nowych skilli na żulu archerze? Tylko pasywne. Trzeba mieć wyższy lvl czy co? Chodzi o OBT eu off. Szukałem ale odpowiedzi nie znalazłem ;<

Poza tym bije się z innym archerem. Ja go bije po 1,5k a on mnie po 4k lol. Mam full attri, +3 ale bez SA wprawdzie. No ale to chyba nie czyni aż tak ogromnej różnicy?


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #509 dnia: Grudzień 05, 2011, 12:33:24 pm »
skill musi być na ostatnim swoim lvlu, by dało się go enchantować. Passywki mają tylko 1 lvl, więc możesz od razu, pozostałe później, lub znacznie później.

A to, że on bije cię za więcej, wynika pewnei z tego, że lepiej ogarnia swoją postać.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 239

  • Pochwał: 0

    • check it
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #510 dnia: Grudzień 05, 2011, 12:44:10 pm »
Ano tak, ostatni lvl skilla musi być. Thx.

Ale z tym ogarnianiem to nie wiem. Robiłem wszystko by zrobić maksymalny dps. No chyba, że tak cryty mu ze skilli siadły ale jakoś śmiem wątpić.


  • Wiadomości: 72

  • Pochwał: 0

  • Sloth
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #511 dnia: Grudzień 05, 2011, 12:49:25 pm »
Masz full attri w broni/armorze i jak było u niego?:) 300atri vs 0 deff, i 0 atrri vs def, stąd może być taka różnica.


  • Wiadomości: 144

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #512 dnia: Grudzień 05, 2011, 12:51:04 pm »
Dlaczego nie mogę enchantować po przebudzeniu nowych skilli na żulu archerze? Tylko pasywne. Trzeba mieć wyższy lvl czy co? Chodzi o OBT eu off. Szukałem ale odpowiedzi nie znalazłem ;<

Poza tym bije się z innym archerem. Ja go bije po 1,5k a on mnie po 4k lol. Mam full attri, +3 ale bez SA wprawdzie. No ale to chyba nie czyni aż tak ogromnej różnicy?

<rage>
Trochę szacunku!!!

//Acid - Spam 5%.

« Ostatnia zmiana: Grudzień 05, 2011, 02:55:41 pm wysłana przez Acid »



TapMadls! - Const pt member.


  • Wiadomości: 171

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #513 dnia: Grudzień 05, 2011, 12:55:34 pm »
Expiąc na Soa dostałem mark of adventurer - Loyalty. Pytanie gdzie to coś się wymienia na (20 Seals of Loyalty)?

Up.


  • Wiadomości: 277

  • Pochwał: 6

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #514 dnia: Grudzień 05, 2011, 01:06:46 pm »
Expiąc na Soa dostałem mark of adventurer - Loyalty. Pytanie gdzie to coś się wymienia na (20 Seals of Loyalty)?

Up.
Teredor Cavern (instanced dungeon in Schuttgart). Kiedy zabijesz Teredor'a pojawi się Adventure Guildsman u którego możesz wymieniać marki


L2 EU off @ TapMadls


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #515 dnia: Grudzień 05, 2011, 01:18:33 pm »
Mam pytanie odnośnie paliaki:
Gdzieś kiedyś się doczytałem, że bodajrze na 49 jest paliaka za którą dostaje się broń B grade? Czy ktoś może utwierdzić mnie w tym przekonaniu? Przydałby się też jakiś opis q lub wiecej informacji odnośnie rewardu (jaka broń), tego gdzie się bieże questa i ew. pre questach...
 
z góry dziękuję.


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0



  • Wiadomości: 239

  • Pochwał: 0

    • check it
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #517 dnia: Grudzień 05, 2011, 01:23:55 pm »
A może różnica ras? On DE ja elf. Choć to też chyba za duża przepaść. Dałem nawet dye te +5 do STR, CON i DEX. Tak btw to tam jest, że niby +5 STR odejmuje 1 DEX a nie zabrało nic. Tak ma być?


Masz full attri w broni/armorze i jak było u niego?:) 300atri vs 0 deff, i 0 atrri vs def, stąd może być taka różnica.

On 300 i ja 300. 3x 120 attri itemy +3. Łuk miał tylko na +4.


Dlaczego nie mogę enchantować po przebudzeniu nowych skilli na żulu archerze? Tylko pasywne. Trzeba mieć wyższy lvl czy co? Chodzi o OBT eu off. Szukałem ale odpowiedzi nie znalazłem ;<

Poza tym bije się z innym archerem. Ja go bije po 1,5k a on mnie po 4k lol. Mam full attri, +3 ale bez SA wprawdzie. No ale to chyba nie czyni aż tak ogromnej różnicy?

<rage>
Trochę szacunku!!!

Take it easy :D. Po prostu niektóre nazwy tych 4 profek mnie bawią :). A łuk mi się tutaj bardzo podoba.


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #518 dnia: Grudzień 05, 2011, 01:34:22 pm »
Lol?
1. Tak, jest różnica i to nawet spora w STR między DE a Elfem
2. Co to a chińskie dye? tylko i wyłącznie +STR -DEX x3
3. Sieg stance+Rapid fier+Mind eye i RT na celu obowiązkowo

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 239

  • Pochwał: 0

    • check it
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #519 dnia: Grudzień 05, 2011, 01:56:15 pm »
Nie znam się na godzie więc takie dye to dla mnie nowość. Zresztą jak wiele innych rzeczy. To pewnie o te dye się w takim razie rozchodzi.


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #520 dnia: Grudzień 05, 2011, 02:18:22 pm »
Dye nie robią takiej różnicy, mi dodały 400p. ataku. Upewnij się czy miałeś włączony support fire stance ? Albo on miał support fire stance włączony a Ty rapid fire stance. To najprawdopodobniejsza przyczyna tej różnicy, do tego używaj skilla który obniża -30%p.defa oraz surrender to bow -40%.
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • Wiadomości: 59

  • Pochwał: 1

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #521 dnia: Grudzień 05, 2011, 02:43:15 pm »
jak z forgotten scroll jest teraz? zostają po przebudzeniu czy lepiej je olać?


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #522 dnia: Grudzień 05, 2011, 03:05:24 pm »
skille z FS znikają


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 1

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #523 dnia: Grudzień 05, 2011, 03:14:12 pm »
Drill Demon - gdzie ten szit jest? Albo z czego teraz dropić Demonic Bloody? 5. piętro ToI zmieniło się całe...
Cytat: skrzydlaty
Jak wykupisz Premium Life u Pana Boga to zwiększy Ci dobe do 30h.
:D :D :D :D


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

  • Aut vincere, aut mori
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #524 dnia: Grudzień 05, 2011, 03:25:16 pm »
jak odpalic tu duala?
Zmień rozszerzenie pliku L2.bin na L2.exe z systemu i odpalaj z tego.

A ja mam za to inny problem. Przy logowaniu mam informacje z serii: "could not conenct to the authorization server please try again later". Walczę z tym na różne sposoby, zmiany hostów, reperowanie L2, sprawdzenia połączenia IP GoDa i nic. Jakiś sposób i rady na to?
« Ostatnia zmiana: Grudzień 05, 2011, 03:27:42 pm wysłana przez Grahyo »
                            "Aggressive Support" :ork_5_3: