Witaj
Gość

Wątek: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.  (Przeczytany 163019 razy)

  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #550 dnia: Grudzień 08, 2011, 10:03:47 pm »
Jak myślicie, opłaca się do 40 lvla jakieś itemy w sklepie kupować :P? czy tylko to co z q jechać?


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #551 dnia: Grudzień 08, 2011, 10:38:40 pm »
Tylko to co z q : D
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #552 dnia: Grudzień 09, 2011, 12:39:08 am »
Jak wlaczyc offline shop ? (serwer Naia )


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #553 dnia: Grudzień 09, 2011, 01:11:20 am »
Jak wlaczyc offline shop ? (serwer Naia )
Nie ma czegoś takiego  :o
Jedyne co w tej sprawie dodali to auction house

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #554 dnia: Grudzień 09, 2011, 09:19:01 am »
Polecam queścik u NPCa Ridenbag, na wejściu do Cruma Tower. Można go robić 1 dziennie. Trzeba uzbierać 20 quest itemów bijąc mobki na 1 piętrze. Z każdego moba quest item. Nagroda exp i sp.


  • Wiadomości: 114

  • Pochwał: 1

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #555 dnia: Grudzień 09, 2011, 09:48:05 am »
ej wiadomo coś odnośnie wyskakiwania DMG na srodku ekranu? pamietam ze na becie to nie działało, ale skoro serwer już on to powinni to poprawić (wiem że gupota ale lubie takie bzdury :P)


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #556 dnia: Grudzień 09, 2011, 11:52:34 am »
Wie ktoś jaki jest  bonusu expa w zalezności od ilosci osob w pt ?


  • Wiadomości: 56

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #557 dnia: Grudzień 09, 2011, 12:24:22 pm »
Widziałem gdzieś, że w godzie dodano kampanie na każdy dzień tygodnia, lecz nie mogę teraz tego znaleźć. LF help.

edit. już znalazłem. Chodziło mi o http://www.terragamers.net/wiki/index.php?title=Campaigns.

I jeszcze jedno pytanko. Tą kampanie robi się solo czy w pt ?
« Ostatnia zmiana: Grudzień 09, 2011, 01:05:30 pm wysłana przez Volkuss »
W oczekiwaniu na Eu Innova.


  • Wiadomości: 225

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #558 dnia: Grudzień 09, 2011, 01:19:34 pm »
Do którego lvlu cisnąć na samych questach praktycznie? Ma ktoś gdzieś jakąś rozpiske tych questów?
Jak wyglądają teraz questy na noblesse i suby?
« Ostatnia zmiana: Grudzień 09, 2011, 01:38:31 pm wysłana przez AsmWalker »


  • Wiadomości: 202

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #559 dnia: Grudzień 09, 2011, 03:49:32 pm »
Kim grać w GoD jeżeli zakładam, że gram solo tak żeby efektywnie expić w tym stylu, summoner?


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #560 dnia: Grudzień 09, 2011, 04:08:05 pm »
Do którego lvlu cisnąć na samych questach praktycznie? Ma ktoś gdzieś jakąś rozpiske tych questów?
Jak wyglądają teraz questy na noblesse i suby?

do 40; MOŻE będziesz musiał trochę się pastwić nad mobami żeby dociągnąć te ~10%. Rozpiska nie jest potrzebna, questy są oznaczone idiot-friendly, do tego chodzisz od jednego NPC do drugiego, więc trudno ich nie ukończyć.

Kim grać w GoD jeżeli zakładam, że gram solo tak żeby efektywnie expić w tym stylu, summoner?

Wszystkim idzie expić solo, pytanie na ile ten exp będzie efektywny ;)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 09, 2011, 04:09:52 pm wysłana przez Kamal »


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #561 dnia: Grudzień 09, 2011, 08:02:18 pm »
2 szybkie pytania
1) Set bound maja z luxa - na bank dziala set? mam sprzeczne info, ze teoretycznie tak, bo w sieci tak pisza, a kumpel kumpla kumpla kupil i nie ma. 100% potwierdzenia z innova eu szukam
2) Pailaka 2, ta na 61 - w GoDzie tez odnawia vita? JW, ktos juz pewnie robil, a mam jeszcze 35% vita i szkoda mi marnowac jak odnawia. Jak nie to ide robic  :D
3) Co jest nie tak z daily? 1 daily na danym lvlu raz dziennie? To czemu nie moge wziac innego daily na tym samym lvlu? Zrobilem daily 60 z Aden, powinny byc jeszcze w Rune i Stutt, ale npc nie daje nic. Natomiast Q z 55, ktory zrobilem wczoraj na 55, dzis po resecie o 7 rano byl nieaktywny, lvl ten sam. Cos jest mocno nie tak z tymi daily, moze ktos wytlumaczyc konkretnie?


  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #562 dnia: Grudzień 09, 2011, 09:14:52 pm »
Mam 47 lv i tylko 200k adeny, miałem coś 1,1kk, ale trzeba było karmiana kupić + homka z bounda trafiłem z acumenem :D

No więc, skąd tu adene brać? Są jakieś rozsądne questy na $? :) Te 14 lv zaraz wbije do 61 i jak tu kupić miraclesa, skoro dziadostwo 20kk kosztuje :D


  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #563 dnia: Grudzień 09, 2011, 09:36:19 pm »
Ja mam na wc juz 2kk a na paladynie 2,5kk. Wszystko z handlu co niestety okupione zastojem w expie.

JA spytam - czy ktos ma strone gdzie bylyby opisane wszystkie questy rozpisane w przedzialach lewelowych? A po 40lvl to jak expic? Zwykla farma gdzie sie da? Questy juz nieoplacalne po 40?


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #564 dnia: Grudzień 09, 2011, 09:54:14 pm »
W FAQ jest takie coś

Cytuj
Po stworzeniu postaci, wszystkie klasy zaczynają grę w jednym miejscu. Grę rozpoczynamy biorąc questa od najbliższego npc i wykonujemy szereg questów, przy czym oddajemy danego questa i bierzemy następnego u tego samego npc. Ten ciąg questów kończy nam się na 30 lvl i wtedy musimy dobić do lvl 31 ( 32), wtedy pojawia się okienko z komunikatem  o nowym queście i opcją teleportowania  do npc , który ten quest daje ( chyba , że jesteśmy w lokacji , w której ten npc jest)- w ten sposób otwiera się nam znów szereg questów, które wykonujemy podobnie , jak poprzednie aż dojdziemy do zrobienia 2 profki ( quest możliwy do wzięcia na 38 lvl).
Skończyłem quest w ruins of despair z ubijaniem impów i batów, mam 32lvl i nie wiem gdzie sie bierze ten kolejny ciągów questów. Nie wyskoczył mi żadnego okienko z opcją teleportowania nie mam też żadnego znacznika na mapie.


  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: 2

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #565 dnia: Grudzień 09, 2011, 10:23:25 pm »
W FAQ jest takie coś

Skończyłem quest w ruins of despair z ubijaniem impów i batów, mam 32lvl i nie wiem gdzie sie bierze ten kolejny ciągów questów. Nie wyskoczył mi żadnego okienko z opcją teleportowania nie mam też żadnego znacznika na mapie.

- jak na moje q sie bierze chyba w gludio i na westland czy jakoś tak i tam bierzesz 2 q  i robisz

Mam 47 lv i tylko 200k adeny, miałem coś 1,1kk, ale trzeba było karmiana kupić + homka z bounda trafiłem z acumenem :D

- troche mało jak 1.1kk zważywszy że po zrobieniu większości q /wszystkich  i q na profke na talking wychodzisz z setem d grade i +- 500kk potem robisz w gludio z 2/3 q i dostajesz top d grade sworda chyba ktorego sprzedajesz za 700k czyli na 23+ lvl jesteś w stanie wyciągnąć 1.5kk :P potem do 40 klepiesz q do tego kama 23/26 i do 40lvl ładnie powinno wyjść.
@eidt
Nie mniej jednak słyszałem że na godzie dostaje sie za zrobienie q na 2 profke sprzetu c grade ? i tak chyba jest dalej ktoś może to potwierdzić bo nie wiem?

Myśli służą usprawiedliwianiu ludzkich występków, a słowa ukryciu myśli.


  • Banned
  • Wiadomości: 210

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #566 dnia: Grudzień 09, 2011, 10:29:25 pm »
Opłacalne jest robienie poza mainem carfta? Czy w godzie coś sie zmieniło, że nie spacjalnie się na tym zarabia?
a ja tam jestem zadowolony bo na razie hb czyli klan z offa jest jedynym side a nie jakieś rumuńskie dzieci privow


  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #567 dnia: Grudzień 09, 2011, 11:02:06 pm »
Ja skonczylem q na 1 profke to dostalem tylko bron D zadnych itemow typu armor.
Teraz od 2 dni próbuje zlapac pt na kamaloke


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #568 dnia: Grudzień 10, 2011, 12:20:26 am »
CW - dlaczego skoro klan ma wara obustronnego to oprócz zmiany znaczka (na progress) nie rosną punkty reputacji?
blad czy co.


  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #569 dnia: Grudzień 10, 2011, 12:35:22 am »
Kupiłem 2 raid swordy unidentified w których special ability to critical poison a żeby zrobić duale to trzeba mieć focus, wkurzyłem się bo straciłem te 600k chciałem usunąć special ability u mammona ale nie pokazuje mi broni chciałem zrobic z bound standard lecz nie wiem skąd kupić weapon seal scroll  , więc pytanie teraz do was co mam zrobić w mojej obecnej sytuacji wydałem sporo kasy wiecie może skąd zdobyć ten weapon seal scroll C Event bo unbind scroll chyba jest tylko od R grade


  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: 2

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #570 dnia: Grudzień 10, 2011, 10:44:42 am »
Ja skonczylem q na 1 profke to dostalem tylko bron D zadnych itemow typu armor.
Teraz od 2 dni próbuje zlapac pt na kamaloke
- dostajesz chyba 40 jakiś tam papierków czy co to tam jest na wymiane u npc u którego bierzesz i oddajesz q za 20 kupujesz broń, za reszte bizu + armor i shoty @edit-> a kamaloke to stoisz pod npc jak chcesz iść na 23 to szybko składasz pt z ludzi którzy krzyczą zapewne jak ty pół dnia na ! o pt (wystarczy że zaczniesz invać ludzi) 4-5 osbób bez konieczności "hila" i na luzie to samo na "26"

Fokus ja słyszałem tylko że craft nie ma już takiego znaczenia jak na poprzednich kronikach, więc jakiejś super kasy pewnie na początku nie dostarczy ale co ja tam wiem :)

Pytles nie wiem (do tematu) ale też jak dla mnie to dziwne jest to żeby zrobić duale c grade trzeba mieć jakieś w nich SA i to jakieś konkretne (imo coś nie tak), w dualach nigdy nie było SA a jak są na godzie to w mojej opini kolejna głupota która doszła z GoDem , i nie wiem po co dublujesz posty tu i zakładając nowy temat
« Ostatnia zmiana: Grudzień 10, 2011, 10:49:45 am wysłana przez Ezrael »
Myśli służą usprawiedliwianiu ludzkich występków, a słowa ukryciu myśli.


  • Wiadomości: 15

  • Pochwał: 0

  • Casual L2 Player
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #571 dnia: Grudzień 10, 2011, 11:44:23 am »
Czy ktoś może mi powiedzieć jak jest w GoD z combo buffami dla EE/SE/PP/WC/OL? We wcześniejszych kronikach dropiło się Forgotten Scrolle na łączone buffy (np. Improve Magic, Improve Shield Defence) a jak jest teraz? Czy tych skilli można się nauczyć "normalnie" i nie trzeba już książek, czy jednak trzeba je dropić. Część z nich leciała w katkach, więc jak to teraz jest. Bardzo proszę o odpowiedź.

P.S. I jeszcze jedno pytanie natury estetycznej: dlaczego nie ma do wyboru nowych fryzur, które są pokazane na screenach i filmach z GoD?


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #572 dnia: Grudzień 10, 2011, 11:58:30 am »
Fryzury będą dopiero w następnym dodatku

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #573 dnia: Grudzień 10, 2011, 12:41:15 pm »
Kamaloke to mozna robic tylko raz dziennie? Mam 26lvl i wzieli mnie do party na kama 29 to moge isc czy kazda postac w pt musi miec ten sam lvl ?
« Ostatnia zmiana: Grudzień 10, 2011, 12:46:55 pm wysłana przez robbo »


  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: 2

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #574 dnia: Grudzień 10, 2011, 01:53:45 pm »
Kamaloke to mozna robic tylko raz dziennie? Mam 26lvl i wzieli mnie do party na kama 29 to moge isc czy kazda postac w pt musi miec ten sam lvl ?

- skorzystaj z opcji /instancezone aby dowiedzieć się czy możesz wejść już lub za jaki czas możesz pójść znowu na kame czy wejść do innej instancji etc. kame raz dziennie można zrobić
A co do lvl do zawsze był jakiś przedział więc imo jak masz np 26 lvl to nie powinno być problemu żeby wejść na kame 29

@edit
Fryzury będą dopiero w następnym dodatku
- jakby były takie fryzury jak mają te twoje kuce Arim to pewnie w l2 zaczęła by grać kupa nastolatek :D
« Ostatnia zmiana: Grudzień 10, 2011, 01:56:31 pm wysłana przez Ezrael »
Myśli służą usprawiedliwianiu ludzkich występków, a słowa ukryciu myśli.