Witaj
Gość

Wątek: Czy pójdzie mi GoD??  (Przeczytany 14059 razy)

  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: Czy pójdzie mi GoD??
« Odpowiedź #100 dnia: Grudzień 06, 2011, 05:28:16 pm »
Wiemy mistrzu odkąd są 4 rdzeniowe procki.
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • Wiadomości: 107

  • Pochwał: 1

Odp: Czy pójdzie mi GoD??
« Odpowiedź #101 dnia: Grudzień 06, 2011, 05:33:09 pm »
Wiemy mistrzu odkąd są 4 rdzeniowe procki.
Też tak od początku twierdziłem, że używa 4 rdzenie. Lecz trolle wciąż trollowały że używa tylko jednego.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 06, 2011, 05:34:50 pm wysłana przez maxverr »
CPU: AMD Athlon II X4 640 3,0GHz  GPU: ASUS EAH6850 DirectCU  SSD: OCZ AGILITY 3 60GB
MOBO: MSI 770-G45 HDD: Samsung F3 HD502HJ  RAM:Kingston 2x2GB 1333MHz CL9 PSU: OCZ StealthXStream2 600W
Microsoft SideWinder X4 :: Razer DeathAdder :: Philips SHP2000


  • Wiadomości: 187

  • Pochwał: 0

Odp: Czy pójdzie mi GoD??
« Odpowiedź #102 dnia: Grudzień 06, 2011, 05:53:23 pm »
Nie wiem czy ktos was ma taki problem ale u mnie i Defro jest to sytuacja bardzo częsta podczas pvp. Nagle nie wiadomo z czego gra zaczyna cholernie lagowac sa takie niemal sekundowe przestoje pojawiasz sie w jednym miejscu potem drugim dodam ze dzieje sie tak tylko podczas pvp, na mobach choćby nie wiem ile ich bylo taka sytuacja sie nie przytrafia. We wczesniejszych kronikach nikt od nas nie mial tego problemu. Jestem ciekaw czy ktos jeszcze spotyka sie z takim lagiem. Nie jest to zasada ale przytrafia sie dosc czesto.
Michał  już ci tłumacze, pojawia się wróg, (ty nie wiesz z czego dostajesz)masówka nuka, niemal sekundowy przestój to stun łucznika zbity krytykiem który cię zabija i tu też do chodzimy do sytuacji gdy po glebie z miejsca gdzie padłeś pojawiasz się potem w drugim miejscu zwanym potocznie CH. No i dlaczego nie dzieje się to na mobach bo jesteś farmerem, pewnie gdzieś słyszałeś lub widziałeś na czacie klanowym jak CL dostaje w tyte ze swoim party a nikt z 80 online nie reaguje z pomocą i wtedy pisze wy j..ne farmerzy.

.... A tak serio jest tak co na sztylecie jest szczególnie wku...jace, na oly nie raz miałem że waliłem BS a okazywało się że nagle biłem w pysk .
S h O c K Team
Yull Trickster 99/ Othell 98/ DC 80 / TH 80


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: Czy pójdzie mi GoD??
« Odpowiedź #103 dnia: Grudzień 06, 2011, 08:52:07 pm »
Wiemy mistrzu odkąd są 4 rdzeniowe procki.
Też tak od początku twierdziłem, że używa 4 rdzenie. Lecz trolle wciąż trollowały że używa tylko jednego.

L2 używa 4rdzenie ale nie jest pod nie zoptymalizowany i tak na prawdę chodzić będzie tak samo na 1 dobrym procku (testowałem ) z 1 procka może używać 100% a z 4 po 25%, nie zauważyłem żeby mógł więcej..
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • Wiadomości: 215

  • Pochwał: 3

Odp: Czy pójdzie mi GoD??
« Odpowiedź #104 dnia: Grudzień 06, 2011, 10:55:54 pm »
pisałem kiedyś że windows od visty (podobno win XP 64 też), sam rozdziela wątki. Czyli tak jakby używa procka w pełni ale...
no jest to ale :D
 Jeśli gra/program jest napisana tak że obciążenie idzie na jeden wątek gdy reszta zajmuje się pobocznymi gównami np. dźwięk, to L2 może chodzić gorzej bo wyjdzie na to że 2x 3 GHz > 4 x 2 GHz
Ale na pewno nie uwierzę w to że powiedzmy 4 GHz > 2x 3,5 GHz.