Witaj
Gość

Wątek: OBT oraz PTS Lineage2.eu ruszy... DZISIAJ!  (Przeczytany 56660 razy)

  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: 2

Odp: OBT oraz PTS Lineage2.eu ruszy... DZISIAJ!
« Odpowiedź #225 dnia: Grudzień 02, 2011, 10:39:20 pm »
To jest żałosne, nie widzialem ze to taki wielki fail, nie dosc ze dzwiny prgoram o nazwie 4game odpala mi sie na pasku i nic wiecej nie robi to jeszcze jak ja mam sicganac to gre ;o? exit i website ale duzo dali, probowalem przez strone install l2 ale tez nic sie nie dzieje, co to k**** ma byc?

Niczym stary dobry zapukastr tylko nie było wtedy przez strone, ale pewnie ty i tak nie będziesz wiedział o co biega. To odpalanie przez 4game jest/było porównywalne jak odpalanie przez ncsoft launchera wiec nie wiem po co tak płaczesz. Nie będę ci życia ułatwiał ale poszukaj sobie bo są na tym forum tematy napisane przez ludzi dla ułatwienia i masz krok po kroku jak co i gdzie zainstalować, ale opcja Szukaj boli jak cholera :)

Mi tam nie działa mam problem z tym Video: No Video  hahaha
Zobaczymy może system musze zmienić na 7 nie wiem, sie zobaczy bo 2 instalacja nie pomogła, instalka nowych ster też nie wiec może coś od Innovy jakaś kontra na starego słabego ikspeka poszła ale nie ma co marudzić trzeba czekać cierpliwie
Myśli służą usprawiedliwianiu ludzkich występków, a słowa ukryciu myśli.


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: OBT oraz PTS Lineage2.eu ruszy... DZISIAJ!
« Odpowiedź #226 dnia: Grudzień 02, 2011, 10:42:11 pm »
Ten sam problem z XPkami podobno był na ptsie GoDa na ruoffie.
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: OBT oraz PTS Lineage2.eu ruszy... DZISIAJ!
« Odpowiedź #227 dnia: Grudzień 02, 2011, 10:42:49 pm »
Mam Windowska 7 na plytce ale nijak mi sie widzi go instalowac. Ciekawi mnie co wymysla, nawet bardzo. :)
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 20

  • Pochwał: 0

Odp: OBT oraz PTS Lineage2.eu ruszy... DZISIAJ!
« Odpowiedź #228 dnia: Grudzień 02, 2011, 10:44:14 pm »
a ktos kto updatowal z wersji ncsoft moze napisac czy mu dziala? bo nie wiem czy updatowac czy sciagac od nowa :/


  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: 2

Odp: OBT oraz PTS Lineage2.eu ruszy... DZISIAJ!
« Odpowiedź #229 dnia: Grudzień 02, 2011, 10:47:37 pm »
a ktos kto updatowal z wersji ncsoft moze napisac czy mu dziala? bo nie wiem czy updatowac czy sciagac od nowa :/

- z tego co wiem to NALEŻY wręcz .... ściągać od nowa przez 4game i stronke jak sie tam wszystko ładnie odpala.
gdzieś ktoś jeszcze pisał że najlepiej odinstalować tego ncsoftu clienta żeby nie było komplikacji, ale czy ja wiem czy to konieczne? w każdym razie zasysaj klienta od innovy a nie od ncsoftu
Myśli służą usprawiedliwianiu ludzkich występków, a słowa ukryciu myśli.


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: OBT oraz PTS Lineage2.eu ruszy... DZISIAJ!
« Odpowiedź #230 dnia: Grudzień 02, 2011, 10:53:45 pm »
Wy nie możecie zainstalować, a ja sobie tańczyłem w tym czasie  z GMem  hahaha:


  • Wiadomości: 67

  • Pochwał: 0

Odp: OBT oraz PTS Lineage2.eu ruszy... DZISIAJ!
« Odpowiedź #231 dnia: Grudzień 02, 2011, 10:55:34 pm »
Dla niektórych mogli porobić filmiki na, których to widać ruch myszki i gdzie co kliknąć  hahaha
Pwrót do gry - 02-12-2011r


  • Wiadomości: 20

  • Pochwał: 0

Odp: OBT oraz PTS Lineage2.eu ruszy... DZISIAJ!
« Odpowiedź #232 dnia: Grudzień 02, 2011, 10:59:29 pm »
- z tego co wiem to NALEŻY wręcz .... ściągać od nowa przez 4game i stronke jak sie tam wszystko ładnie odpala.
gdzieś ktoś jeszcze pisał że najlepiej odinstalować tego ncsoftu clienta żeby nie było komplikacji, ale czy ja wiem czy to konieczne? w każdym razie zasysaj klienta od innovy a nie od ncsoftu

nie chodzi mi o update z wykorzystaniem updatera ncsoftu, tylko mam klienta gry ncsoftu i sie zastanawialem czy moge za pomoca 4game zupdatowac taka wersje gry :)


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: OBT oraz PTS Lineage2.eu ruszy... DZISIAJ!
« Odpowiedź #233 dnia: Grudzień 02, 2011, 11:04:17 pm »
nie chodzi mi o update z wykorzystaniem updatera ncsoftu, tylko mam klienta gry ncsoftu i sie zastanawialem czy moge za pomoca 4game zupdatowac taka wersje gry :)

Podobno się nie da.
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: OBT oraz PTS Lineage2.eu ruszy... DZISIAJ!
« Odpowiedź #234 dnia: Grudzień 02, 2011, 11:06:56 pm »
Uwaga, wielkie odpalenie :D
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 28

  • Pochwał: 0

Odp: OBT oraz PTS Lineage2.eu ruszy... DZISIAJ!
« Odpowiedź #235 dnia: Grudzień 02, 2011, 11:13:54 pm »
Ja gram na zupdate'owanym kliencie ruoffa - działa :)


  • Banned
  • Wiadomości: 210

  • Pochwał: 0

Odp: OBT oraz PTS Lineage2.eu ruszy... DZISIAJ!
« Odpowiedź #236 dnia: Grudzień 02, 2011, 11:14:04 pm »
Gdzie złapać te 85 i eq?:D
a ja tam jestem zadowolony bo na razie hb czyli klan z offa jest jedynym side a nie jakieś rumuńskie dzieci privow


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: OBT oraz PTS Lineage2.eu ruszy... DZISIAJ!
« Odpowiedź #237 dnia: Grudzień 02, 2011, 11:14:51 pm »
Wszystko mi działa bez najmniejszego problemu. To chyba wina XP, właśnie ktoś wie jak z tym 85?

Hiuston we have a problem. Wchodzę do gry wszystko ładnie działa, ale w niektórych miejscach na przykład na tym placu tekstur nie mam :O
« Ostatnia zmiana: Grudzień 02, 2011, 11:26:00 pm wysłana przez Polopiryn »
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: OBT oraz PTS Lineage2.eu ruszy... DZISIAJ!
« Odpowiedź #238 dnia: Grudzień 02, 2011, 11:30:55 pm »
@Ezrael
Nigdzie nie płakałem i nie potrzebuje zadnego guide poprostu chcialem wyrazic swoje sflustrowanie tych chłamem, z opcji szukaj umiem korzystac i tak btw gdzie ja prosilem o pomoc i krytyke co do mojej osoby, uwierz mi ze jeszcze bys sie zdziwil.


  • Banned
  • Wiadomości: 210

  • Pochwał: 0

Odp: OBT oraz PTS Lineage2.eu ruszy... DZISIAJ!
« Odpowiedź #239 dnia: Grudzień 02, 2011, 11:33:38 pm »
To wkońcu dają itemy i lvl czy nie? Jak nie dają to będzie wipe. Pl odpowiedź kogoś kto wie coś na ten temat a nie chybił trafił
a ja tam jestem zadowolony bo na razie hb czyli klan z offa jest jedynym side a nie jakieś rumuńskie dzieci privow


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: OBT oraz PTS Lineage2.eu ruszy... DZISIAJ!
« Odpowiedź #240 dnia: Grudzień 02, 2011, 11:34:58 pm »
@Ezrael
Nigdzie nie płakałem i nie potrzebuje zadnego guide poprostu chcialem wyrazic swoje sflustrowanie tych chłamem, z opcji szukaj umiem korzystac i tak btw gdzie ja prosilem o pomoc i krytyke co do mojej osoby, uwierz mi ze jeszcze bys sie zdziwil.

Żeby móc krytykować trzeba mieć podstawy. Dziwne jest to, że mi np. odpaliło się podkreślę bez żadnego problemu.
A Guide by Ci się przydał, bo jakoś "zwykli " ludzie launchera odpalili i zaczęli instalować, jeśli ty tego etapu nie przeszedłeś to sory..... Brakuje Ci kilku klepek, żeby krytykować
btw. Twój post to czysta esencja płaczu :)

Jaki masz system operacyjny ;>?

@fokuss
Pobiegałem chwile po mieście, ale nic nie znalazłem do czegoś takiego ;/. Może dopiero jutro wprowadzą albo jakoś w nocy

@Edit
A teraz dzięki ludzie, idę spać ;) Jutro będziemy kombinować, jeszcze na lapku muszę ściągnąć ;D
« Ostatnia zmiana: Grudzień 02, 2011, 11:39:05 pm wysłana przez Polopiryn »
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: OBT oraz PTS Lineage2.eu ruszy... DZISIAJ!
« Odpowiedź #241 dnia: Grudzień 02, 2011, 11:45:14 pm »
To wkońcu dają itemy i lvl czy nie? Jak nie dają to będzie wipe. Pl odpowiedź kogoś kto wie coś na ten temat a nie chybił trafił

"...In the meantime all the newly created characters are of the 1st level, later on we will give equipments and levels so you can feel the joy of playing at the 85 level! You would also be able to choose 4th professions you want. No restrictions at all! Create as many characters as you want and try! Yet remember- there can be 7 characters only at one account. Enjoy the game and we will help you to do so!..."
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • Wiadomości: 757

  • Pochwał: 7

  • Over-LoL-E.D.
Odp: OBT oraz PTS Lineage2.eu ruszy... DZISIAJ!
« Odpowiedź #242 dnia: Grudzień 02, 2011, 11:46:29 pm »
To wkońcu dają itemy i lvl czy nie? Jak nie dają to będzie wipe. Pl odpowiedź kogoś kto wie coś na ten temat a nie chybił trafił
za kilka dni każda do tej stworzona podczas bety postać dostanie 85 lvl itd.
想うだけでは叶わないけど、想わなければ始まらない。


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: OBT oraz PTS Lineage2.eu ruszy... DZISIAJ!
« Odpowiedź #243 dnia: Grudzień 02, 2011, 11:50:35 pm »
Ten sam problem z XPkami podobno był na ptsie GoDa na ruoffie.

tak był ten błąd, ncsoft im to po pewnym czasie naprawił. Teraz możne będzie szybciej.


tak czytając wasze posty po raz kolejny mam potwierdzenie ze inova nie radzi sobie technicznie już od dawna z lineage 2.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: OBT oraz PTS Lineage2.eu ruszy... DZISIAJ!
« Odpowiedź #244 dnia: Grudzień 02, 2011, 11:57:28 pm »
Dzizus ludzi zastanowcie sie czasem nad tym co piszecie ok?

Dlaczego hatujecie i obrazacie tych ktorzy maja problemy??? Chcemy zagrac tak samo jak WY... A problemy sa ze skopanym luncherem ktory widocznie nie potrafi sobie poradzic z konfiguracja niektorych kompow... No sorry ale kto o zdrowych zmyslach by kazal komukolwiek odinstalowywac biblioteki C++ zamiast naprawic launchera...?

Mi wywalilo sie na dzien dobry na instalacji wlasnie C++... I co...? Mam oryginalnego licencyjnego Win 7 Pro x64 i zeby zainstalowac ten zjebany launcher 4game musialem odinstalowac 12 oryginalnych zassanych przez update instancji C++ x64 zeby zainstalowac wersje x86... No faktycznie bardzo to inteligentne... No nic jakos to przezylem...

Gra sie zassala to nie chcialo mi odpalic przez stronke... W miedzy czasie kazali zainstalowac nowa wersje 4game... Odinstalowalem, restart kompa, zainstalowalem na nowo to teraz mi nie moze sprawdzic pobranych plikow wiec wyglada na to ze chyba musze na nowo wszystko pobrac... PORAZKA... Zeby taka prosta sprawe tak spaprac... Na serwerach ncsoftu gram od wielu lat i nigdy takich problemow nie bylo... Dzis pobralem ncsoft launchera, zassalo gre, poza zassaniu kliknalem launch i gralem jak gdyby nigdy nic - 0 problemow... A tu to masakra jakas.... Skoro tylu ludzi ma problemy to wina nie lezy na pewno po stronie userow tylko skopanego 4game... Cieszcie sie ze wam sie udalo ale troche kultury i szacunku dla czyichs problemow...


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: OBT oraz PTS Lineage2.eu ruszy... DZISIAJ!
« Odpowiedź #245 dnia: Grudzień 03, 2011, 12:01:27 am »
@Polopiryn
Widzisz jak bezmyślny jestes i osadzasz mnie nie wiedzac wszystkiego? Launcher przed tym jak nie chcial odpalic (po resecie systemu) zdazyl sciagnac 30%, dlatego potem bylo moje zdziwienie ze dalej nic nie sciaga, myslalem ze dziala to na zasadzie torrenta ;o btw po co w ogóle odpowiadasz na ten post ? Był on skierowny do ciebie? Czy w adwokata sie bawisz?, a i klepek to tobie brakuje zeby poprawnie nie przeczytac jednego posta, dziwie sie ze w ogóle umiesz sie zalogowac na forum ;o.

@dimmiu
Popieram
« Ostatnia zmiana: Grudzień 03, 2011, 12:05:56 am wysłana przez Xkr »


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: OBT oraz PTS Lineage2.eu ruszy... DZISIAJ!
« Odpowiedź #246 dnia: Grudzień 03, 2011, 12:11:39 am »
Skąd u was ta nienawiść do inova? Ludzie pracujący w inova wypruwają sobie flaki abyście mgli za darmo z PA i ingame shop grac w l2. Jak wam coś nie działa to wasza wina, Polopiryn nie miał żadnych problemów co dowodzi ze ewidentnie coś złe robicie. Inova nigdy nie wypuszcza złego programu a obsługa techniczna serwerów jest doskonalą.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: OBT oraz PTS Lineage2.eu ruszy... DZISIAJ!
« Odpowiedź #247 dnia: Grudzień 03, 2011, 12:16:15 am »
Inova nigdy nie wypuszcza złego programu a obsługa techniczna serwerów jest doskonalą.
Co nie oznacza, ze to sie nie moglo przytrafic wlasnie teraz, od poczatku z wszystkim zawalili, z rejestracja, z patchem, z wejsciem na serwer. Nie sadzilem, ze aby zagrac bede musial sie tyle nameczyc jak dzisiaj, gdyby chociaz tego klienta Innovy pokazywalo w panelu sterowania to bym nie odinstalowal sobie przez przypadek klienta z NCsoftu i bym expil sobie tam, a tak to musze all na nowo sciagac...
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Odp: OBT oraz PTS Lineage2.eu ruszy... DZISIAJ!
« Odpowiedź #248 dnia: Grudzień 03, 2011, 12:20:39 am »
wracamy do gry?
Lineage 2 Classic EU


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: OBT oraz PTS Lineage2.eu ruszy... DZISIAJ!
« Odpowiedź #249 dnia: Grudzień 03, 2011, 12:30:21 am »
Skąd u was ta nienawiść do inova? Ludzie pracujący w inova wypruwają sobie flaki abyście mgli za darmo z PA i ingame shop grac w l2. Jak wam coś nie działa to wasza wina, Polopiryn nie miał żadnych problemów co dowodzi ze ewidentnie coś złe robicie. Inova nigdy nie wypuszcza złego programu a obsługa techniczna serwerów jest doskonalą.
Oni "wypruwają sobie flaki", żeby mieć kasę XD A ten nagły start jest spowodowany jak mniemam sytuacją na ncwes.

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926