Witaj
Gość

Wątek: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam  (Przeczytany 2551287 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14750 dnia: Sierpień 16, 2012, 05:16:31 pm »
Cytuj
random_numer_1: ale zrobilem ruskich w jajo! oni na mnie a ja celestial i do instancji! a potem oni czekali a ja soe do clan hallu!
random_numer_2: wow, super pomysl
random_numer_3: niezle! a my to juz prawie ruskim zabijamy 1 summona! jeszcze pare miechow i zobacza jak wbijemy 91!
random_numer_4: a ja jestem dziewczyna i robie sernik
alarion: jestem twoj
dyma: bierz mnie
amiras: czesc piekna
kamil: slabi jestescie w l2
random_numer_1: CHYBA TY
alarion: KAMIL TYLKO PVE
dyma: Z NAMI NIGDY NIE WYGRAL
random_numer_4: IDZ ZBIERAJ TRUSKAWKI

logika tego forum. propsy

DOKŁADANIE  !! !!  :D


  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14751 dnia: Sierpień 16, 2012, 05:29:02 pm »
Cytuj
random_numer_1: ale zrobilem ruskich w jajo! oni na mnie a ja celestial i do instancji! a potem oni czekali a ja soe do clan hallu!
random_numer_2: wow, super pomysl
random_numer_3: niezle! a my to juz prawie ruskim zabijamy 1 summona! jeszcze pare miechow i zobacza jak wbijemy 91!
random_numer_4: a ja jestem dziewczyna i robie sernik
alarion: jestem twoj
dyma: bierz mnie
amiras: czesc piekna
kamil: slabi jestescie w l2
random_numer_1: CHYBA TY
alarion: KAMIL TYLKO PVE
dyma: Z NAMI NIGDY NIE WYGRAL
random_numer_4: IDZ ZBIERAJ TRUSKAWKI

logika tego forum. propsy

DOKŁADANIE  !! !!  :D

logika twoja zakapiora i wam podobnym:

nie gram tu ale bede walil smuty jeszcze pol roku, wtedy na pewno beda o mnie pamietac jaki to ja bylem super bo w pt na 3 healerow pojechalismy 2 exp pt w orbis WOW, ALE EMOCJE.


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14752 dnia: Sierpień 16, 2012, 05:35:25 pm »
Najśmieszniejsze jest to, że piszę to gość który ma 185 cm i waży 92 kg z własną firmą  :D

Troll harder

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14753 dnia: Sierpień 16, 2012, 05:38:54 pm »
« Ostatnia zmiana: Sierpień 16, 2012, 05:41:27 pm wysłana przez EsTeCzteryRkA »

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14754 dnia: Sierpień 16, 2012, 05:39:23 pm »

kamil: slabi jestescie w l2
random_numer_1: CHYBA TY
alarion: KAMIL TYLKO PVE
dyma: Z NAMI NIGDY NIE WYGRAL
random_numer_4: IDZ ZBIERAJ TRUSKAWKI

To akurat 100% prawdy :D i tak już od kilku miesięcy.


  • Wiadomości: 681

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14755 dnia: Sierpień 16, 2012, 05:58:56 pm »
@zakapiorr coś dla ciebie http://www.youtube.com/watch?v=NJhNtxhf2xI i plox ogarnij swoje życie bo musisz mieć je strasznie smutne  :(
idac takim tokiem rozumowania powinienes sie pod swoim postem podpisac imieniem i nazwiskiem. swoja droga sugerowanie, ze czyjesz zycie jest smutne, bo ktos wygrania ci gorzka prawde proste w oczy jest tak bardzo charakterystyczne dla tego forum.

random_numer_1: ale zrobilem ruskich w jajo! oni na mnie a ja celestial i do instancji! a potem oni czekali a ja soe do clan hallu!
random_numer_2: wow, super pomysl
random_numer_3: niezle! a my to juz prawie ruskim zabijamy 1 summona! jeszcze pare miechow i zobacza jak wbijemy 91!
random_numer_4: a ja jestem dziewczyna i robie sernik
alarion: jestem twoj
dyma: bierz mnie
amiras: czesc piekna
kamil: slabi jestescie w l2
random_numer_1: CHYBA TY
alarion: KAMIL TYLKO PVE
dyma: Z NAMI NIGDY NIE WYGRAL
random_numer_4: IDZ ZBIERAJ TRUSKAWKI

logika tego forum. propsy
taki żartowniś z ciebie troszeczkę  hahaha hahaha hahaha hahaha
myślałeś nad pracą jako scenarzysta? twoje dialogi są bajeczne!!


  • Wiadomości: 652

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14756 dnia: Sierpień 16, 2012, 06:03:34 pm »
zakapiorr ty na serio kazda swoja wypowiedz odnosisz do real life :D?
tosz to forum o grze a nie onet czat o życiu


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14757 dnia: Sierpień 16, 2012, 06:10:33 pm »
zakapiorr ty na serio kazda swoja wypowiedz odnosisz do real life :D?
tosz to forum o grze a nie onet czat o życiu
Kurna  :o faktycznie myślałem, że pomyliłem adres

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 115

  • Pochwał: 0

  • www.HolyBlood.com.pl
    • Forum klanu HolyBlood
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14758 dnia: Sierpień 16, 2012, 06:14:44 pm »
@zakapiorr

moze zanim zaczniesz trollowac to sprawdz niektore nicki z forum w google... niekiedy to wiele daje i nie robi sie durnych wpadek i moze bys nie dawal az tyle ubawu :D

keep going  :respekt:
Dwie rzeczy są nieskończone - Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej istnieją jeszcze wątpliwości.

Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić. I wtedy pojawia się ten jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to coś robi.

Albert Einstein (1879-1955)


  • Wiadomości: 681

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14759 dnia: Sierpień 16, 2012, 06:23:54 pm »
o kurde mój nick to tureckie miasto  :)


  • Banned
  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14760 dnia: Sierpień 16, 2012, 06:29:17 pm »
@zakapiorr

moze zanim zaczniesz trollowac to sprawdz niektore nicki z forum w google... niekiedy to wiele daje i nie robi sie durnych wpadek i moze bys nie dawal az tyle ubawu :D

keep going  :respekt:
wpisalem twoj i wyszlo mi ze jestes niezbyt pewna siebie dziewczyna, ktora rozwija skrzydla dopiero w siecie wirtualnym gdzie kierowana przez nia postac ma wymiary zblizone do 90/60/90 zamiast ogladanych na zywo 120/120/120.

to uczucie gdy ludzie lykaja tak mocno wszystko co sie im poda. ale czegoz oczekiwac od niespelnionych wyrobnikow, ktorzy cale zycie spedzaja w nosem w waznych papierach przelozonego, a ich jedyna rozrywka jest kwejk/demotywatory, z ktorych to cytaty i zlote mysli rzucaja na lewo i prawo swoim kolegow podczas "lunchu" (w postaci kanapek, przyniesionych z domu, w biurowej kuchni - co by nie nakruszyc na biurko), choc nawet nie maja pojecia ze znakomita wiekszosc z nich jest zupelnie zmyslonych. nic wiec dziwnego, ze skoro odtworcza praca wyprala was calkiem z umiejetnosci aktywnego postrzegania, nie jestescie w stanie dostrzec celowej kpiny zamieszconej w moich poprzednich postach i wciaz to powtarzacie jak mantre owe 190 cm i 90 kg czy bledy ortograficzne.

nawet zwracam sie do was z uzyciem memow, im dalej brne w to forum tym bardziej sie przekonuje, ze jestescie zgraja przegranych - zarowno w l2 jak i w zyciu, niestety. choc zapewne zaraz mnie uswiadomicie ze 2k na reke + 40h w tygodniu, a po pracy relaks przed instancjami to szczyt i nie kazdemu dane zajsc tak wysoko.


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14761 dnia: Sierpień 16, 2012, 06:33:40 pm »
Urzekła mnie twoja historia.

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 681

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14762 dnia: Sierpień 16, 2012, 06:48:01 pm »
@zakapiorr ty się z zawodem pomyliłeś bo powinieneś zostać cyganką w cyrku i odgadywać życie i przyszłość ludzi a nie za jakąś firme się brać  hahaha hahaha jesteś małym żałosnym człowieczkiem z kompleksami i tyle... w każdym poście żalisz się jak to inni mają lepiej niż ty bo ktoś im kanapeczki do pracy robi (może dziewczyna albo żona) Ta firma to pewnie jakaś ściema bo taka osoba jak ty- fajtłapa z kompleksami, osoba która nie pracuje nad sobą, choćby te błędy ortograficzne w erze słowników w przeglądarce to co najwyżej może kopać rowy  :(


  • Wiadomości: 681

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14763 dnia: Sierpień 16, 2012, 06:50:04 pm »
kamill ja mogę iść z Tobą ;)
zrobimy ally z arimasem i zownimy server ;)

ludzie dajcie sobie luzz z tym kolesiem, najbardziej trolla boli jak sie go olewa
ja tam nie chce aby go coś bolało, już i tak dużo problemów ma :(


  • Wiadomości: 115

  • Pochwał: 0

  • www.HolyBlood.com.pl
    • Forum klanu HolyBlood
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14764 dnia: Sierpień 16, 2012, 06:52:28 pm »

wpisalem twoj i wyszlo mi ze jestes niezbyt pewna siebie dziewczyna, ktora rozwija skrzydla dopiero w siecie wirtualnym gdzie kierowana przez nia postac ma wymiary zblizone do 90/60/90 zamiast ogladanych na zywo 120/120/120.

to uczucie gdy ludzie lykaja tak mocno wszystko co sie im poda. ale czegoz oczekiwac od niespelnionych wyrobnikow, ktorzy cale zycie spedzaja w nosem w waznych papierach przelozonego, a ich jedyna rozrywka jest kwejk/demotywatory, z ktorych to cytaty i zlote mysli rzucaja na lewo i prawo swoim kolegow podczas "lunchu" (w postaci kanapek, przyniesionych z domu, w biurowej kuchni - co by nie nakruszyc na biurko), choc nawet nie maja pojecia ze znakomita wiekszosc z nich jest zupelnie zmyslonych. nic wiec dziwnego, ze skoro odtworcza praca wyprala was calkiem z umiejetnosci aktywnego postrzegania, nie jestescie w stanie dostrzec celowej kpiny zamieszconej w moich poprzednich postach i wciaz to powtarzacie jak mantre owe 190 cm i 90 kg czy bledy ortograficzne.

nawet zwracam sie do was z uzyciem memow, im dalej brne w to forum tym bardziej sie przekonuje, ze jestescie zgraja przegranych - zarowno w l2 jak i w zyciu, niestety. choc zapewne zaraz mnie uswiadomicie ze 2k na reke + 40h w tygodniu, a po pracy relaks przed instancjami to szczyt i nie kazdemu dane zajsc tak wysoko.

http://www.joemonster.org/filmy/5241/Jego_pierwszy_ROTFL

I to uczucie gdy po raz pierwszy kielkuje w Tobie przypuszczenie, ze sie stales forumnowym blaznem...  hahaha hahaha hahaha
Dwie rzeczy są nieskończone - Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej istnieją jeszcze wątpliwości.

Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić. I wtedy pojawia się ten jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to coś robi.

Albert Einstein (1879-1955)


  • Banned
  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14765 dnia: Sierpień 16, 2012, 06:56:12 pm »
ludzie dajcie sobie luzz z tym kolesiem, najbardziej trolla boli jak sie go olewa
to po co mi wyslales pma zebym sobie darowal pojazdy personalne i jak cos do ciebie mam to zalatwil to na priv?

I to uczucie gdy po raz pierwszy kielkuje w Tobie przypuszczenie, ze sie stales forumnowym blaznem...  hahaha hahaha hahaha
@zakapiorr ty się z zawodem pomyliłeś bo powinieneś zostać cyganką w cyrku i odgadywać życie i przyszłość ludzi a nie za jakąś firme się brać  hahaha hahaha jesteś małym żałosnym człowieczkiem z kompleksami i tyle... w każdym poście żalisz się jak to inni mają lepiej niż ty bo ktoś im kanapeczki do pracy robi (może dziewczyna albo żona) Ta firma to pewnie jakaś ściema bo taka osoba jak ty- fajtłapa z kompleksami, osoba która nie pracuje nad sobą, choćby te błędy ortograficzne w erze słowników w przeglądarce to co najwyżej może kopać rowy  :(


  • Wiadomości: 340

  • Pochwał: 1

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14766 dnia: Sierpień 16, 2012, 06:57:58 pm »
Godność na forum L2  hahaha
Cytujecie tego gościa i widzę jego posty :/
Nie moja wina ze IQ większości tu piszących jest na poziomie przedszkola, wiec mogą nie zrozumieć toku myślenia osoby dorosłej :D
to po kiego... siedzisz w tej piaskownicy? jakiś pedofil czy co...?
Cytat: shout
xRelapse [Maj 22, 15:05:23]:   wszystko jest dla ludzi
xRelapse [Maj 22, 15:05:25]:   anal też XD
Clovery [Maj 22, 15:05:45]:   ah, zatem stad bol dupy, k.


  • Wiadomości: 115

  • Pochwał: 0

  • www.HolyBlood.com.pl
    • Forum klanu HolyBlood
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14767 dnia: Sierpień 16, 2012, 06:58:39 pm »


wreszcie zalapales i spaliles facepalm'a?  hahaha hahaha hahaha


/edit by TastyB

lepiej pozno niz wcale :D
« Ostatnia zmiana: Sierpień 16, 2012, 07:01:18 pm wysłana przez TastyB »
Dwie rzeczy są nieskończone - Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej istnieją jeszcze wątpliwości.

Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić. I wtedy pojawia się ten jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to coś robi.

Albert Einstein (1879-1955)


  • Banned
  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14768 dnia: Sierpień 16, 2012, 06:59:36 pm »
tak z ciekawosci, jak sobie wstawisz jakas laske w avatar i poflirtujesz przez internet z napalonymi malolatami to lepiej sie czujesz ze soba?


  • Wiadomości: 652

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14769 dnia: Sierpień 16, 2012, 07:01:09 pm »

wymiary zblizone do 90/60/90 zamiast ogladanych na zywo 120/120/120.


druga noga taka sama


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14770 dnia: Sierpień 16, 2012, 07:02:38 pm »
kamill ja mogę iść z Tobą ;)
zrobimy ally z arimasem i zownimy server ;)

ludzie dajcie sobie luzz z tym kolesiem, najbardziej trolla boli jak sie go olewa

ciezko zownic serwer w 1 party, ale na pve mozesz zawsze sie podemnie podpiąc  :)


  • Wiadomości: 115

  • Pochwał: 0

  • www.HolyBlood.com.pl
    • Forum klanu HolyBlood
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14771 dnia: Sierpień 16, 2012, 07:02:47 pm »
tak z ciekawosci, jak sobie wstawisz jakas laske w avatar i poflirtujesz przez internet z napalonymi malolatami to lepiej sie czujesz ze soba?

to moze zaprosze Cie na moj TS? to pogadasz sobie ze mna :)
Dwie rzeczy są nieskończone - Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej istnieją jeszcze wątpliwości.

Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić. I wtedy pojawia się ten jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to coś robi.

Albert Einstein (1879-1955)


  • Banned
  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14772 dnia: Sierpień 16, 2012, 07:04:43 pm »
tak z ciekawosci, jak sobie wstawisz jakas laske w avatar i poflirtujesz przez internet z napalonymi malolatami to lepiej sie czujesz ze soba?

to moze zaprosze Cie na moj TS? to pogadasz sobie ze mna :)
nie spojrzalbym na ciebie na ulicy, skad w ogole pomysl ze chcialbym z toba rozmawiac?


  • Wiadomości: 115

  • Pochwał: 0

  • www.HolyBlood.com.pl
    • Forum klanu HolyBlood
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14773 dnia: Sierpień 16, 2012, 07:07:01 pm »
tak z ciekawosci, jak sobie wstawisz jakas laske w avatar i poflirtujesz przez internet z napalonymi malolatami to lepiej sie czujesz ze soba?

to moze zaprosze Cie na moj TS? to pogadasz sobie ze mna :)
nie spojrzalbym na ciebie na ulicy, skad w ogole pomysl ze chcialbym z toba rozmawiac?

zlosny jestes, wiesz? ;)

EoT - nie zamierzam dalej polemizowac z debilami ktorzy siedza ciagle na fb i trolluja w tak plaski sposob, moj ty nalesniczku xD
Dwie rzeczy są nieskończone - Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej istnieją jeszcze wątpliwości.

Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić. I wtedy pojawia się ten jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to coś robi.

Albert Einstein (1879-1955)


  • Banned
  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14774 dnia: Sierpień 16, 2012, 07:09:38 pm »
tak z ciekawosci, jak sobie wstawisz jakas laske w avatar i poflirtujesz przez internet z napalonymi malolatami to lepiej sie czujesz ze soba?

to moze zaprosze Cie na moj TS? to pogadasz sobie ze mna :)
nie spojrzalbym na ciebie na ulicy, skad w ogole pomysl ze chcialbym z toba rozmawiac?

zlosny jestes, wiesz? ;)

EoT - nie zamierzam dalej polemizowac z debilami ktorzy siedza ciagle na fb i trolluja w tak plaski sposob, moj ty nalesniczku xD
nie przejmuj sie, na pewno jestes taka jak mowila ci mama - piekna wewnetrznie.

bardzo mi sie podoba jak kazdy to otwarcie pisze jak to mnie nie olewa i w ogole nic sobie nie robi z tego co postuje, a dzien wczesniej pisal mi pmy tlumaczac sie, ze to wcale nie jest tak jak ja mysle/napisalem.