Witaj
Gość

Wątek: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam  (Przeczytany 2550909 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5650 dnia: Luty 10, 2012, 01:16:23 am »
W tym miesiącu może i ruskie zgarną większość tych hero które chcą (chociaż sporo punktów będą musieli oddać, aby takiego leszcza jakim jest Seilos na oly wyfeedować przed CB porządnie).

W przyszłym miesiącu obawiam się, że ich zachłanność mocno się na nich zemści, jak i po części na was, bo Queem liże z łapki Kardiego, jak tylko on mu każe.

Żeby nie było, do Seilosa nic nie mam, bo to naprawdę fajne party, ale ten koleś na oly się po prostu nei nadaje ani trochę.

Queem też w porządku, ale tańczy jak mu ruskie zagrają.

Przyszły miesiąc na oly będzie naprawdę ciekawy, szczególnie, że TurnON zapowiedział ostrą farmę na oly, nie mogę się doczekać : )


@Raziel

Oceniasz kronikę tylko na podstawie opini i frapsów, a PvP w tej kronice nie miałeś przyjemności zaznać. Trochę słabo wg mnie, bo PvP jest teraz dla mnei dużo ciekawsze i bardziej wymagające a zarazem (przynajmniej na tyle ile widzę na obecnych lvlach) bardziej zbalansowane niż kiedykolwiek.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5651 dnia: Luty 10, 2012, 01:19:58 am »
TurnON dużo gada ;D

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5652 dnia: Luty 10, 2012, 01:31:44 am »
sa sidem bo maja polowe her0
to 0 na koncu to jakas aluzja? :D

no zaraz po rozdaniu hero,  pt kamila i pt summonerów poszło na fortecę mojego znajomego. 2 pt, w tym 1 całe 95+ i jedno całe 90+,
5 hero, sprzęt top r i r95, hero skille, bronie, atri itp każdy ma wyobrażenie tych party jeśli chodzi o farmę. Po 2 stronie obrońcy - niecałe 2 pt, lvl 85-88, sporadycznie attri w broni, nei mówiąc o armorach, low r sprzęt.
jak sie skończyło zdobycie fortecy? na 2gi dzień przyszli z nami na tą fortecę...
Także co do zamku to nie jestem taki pewny jak to będzie bo po 1wsze organizacja, po 2gie 6pt vs 12 pt na każdym zamku będzie na pewno, z czego pt kamila od 2 miesięcy nei ma full składu i o ich skillu na pvp nic nie można powiedzieć bo jedyne info to jak kamil przebudzona postacią bił lvl 7x oraz arimasy maja ost problemy ze składem, a i u nas na siege czesto nie ma kogoś.
Także jak dla mnie zdobycie zamku będzie dużym zaskoczeniem.

dymeczku, to fortes to bylo 6 ppl z russ party i 5 ppl od nas, jak chcesz zdobyc fortes jak oni sie resowali i caly czas przychodzili, ponad 500cp nabite

dymeczku po drugie moj sklad to 5 ppl jak mowil od poczatku tak gramy, dodalismy nukera i healra ale teraz maja prace po 12h i nie moga grac dotego nasz hero dager na delegacji 2 miesiace we wloszech,

ale  to zmienia fakt ze to wy bedziecie nas feedowac nie my was   !!

kamileczku :) niestety w tym miesiącu delios pracuje popołudniami, rapida nie ma w weekendy, Alarion "oddaje" hero i też nie ma specjalnie ochoty na oly, russe i shogal uważają, że nei są jeszcze gotowi na oly, tytus nei ma nobla, a mój się jakoś przeciaga i pewnie wyrobie sie z nim na koniec na 15 walk. takze bedzie Was musiał feedować pewnie lotus, tylko czy da rade bo podobno już go ludzie na 91 lvl ogrywają, a summonerzy będą pewnie cieżko na seilosa pracować co też będzie hard mode z jego ogarem na oly.
W każdym razie powodzenia, mam nadzieję, że ktoś Was wyfeeduje, fantomizza chyba już teraz szuka chetnych i wystawia free craft w aden ;p

dymeczku alarion nie oddaje hero, aallarion musi oddac albo jest out of clan ;) wiem byl placz ale to nie jest ooc czy oldboys ze alarionek powie ze chce hero i dostanie :D a co do craftu, zarobilismy pnad 4kkkk dopóki  dwarfy nie zaczeli wystawiac po 2kk wiec my po 1adene, niech mają ;)

a co do queema to myslisz sie kolego ;) im the boss !!


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5653 dnia: Luty 10, 2012, 01:40:24 am »
dymeczku alarion nie oddaje hero, aallarion musi oddac albo jest out of clan ;) wiem byl placz ale to nie jest ooc czy oldboys ze alarionek powie ze chce hero i dostanie :D a co do craftu, zarobilismy pnad 4kkkk dopóki  dwarfy nie zaczeli wystawiac po 2kk wiec my po 1adene, niech mają ;)
to nie oddaje czy jednak musi oddac bo juz sam nie wiem ??  :oops:
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5654 dnia: Luty 10, 2012, 01:41:38 am »
a w poprzednim miesiącu, myślisz, że kogoś prosiłem o hero? Podpowiem, nie miałem nawet 1 relogniętej walki, bo prosiłem, by nawet nikt nie próbował mnie feedować (i tak 99% by nie chciała ; p ).  Podziękować mogę tylko 3-4 osobom, które zapisywały się jedynie po to, by oly w ogóle ruszyła (było mało osób).

I widać Kamilku, jak jesteś słabo doinformowany:

wyjścia (po rozmowie z Kardim) były 2:

1) walczę o hero w tym miesiącu normalnie (z toplesem, który ma 95, a ja w momencie podejmowanai decyzji miałem 91), a zwycięzca jest hero na 2 miesiącu z rzędu

2) walczę o hero normalnie w przyszłym, w tym pasując.

Ani w 1, ani w 2 przypadku, jedyna mowa jest o feedowaniu ruskich, seilosa i innych, a nie o feedowaniu mnie. Jedno i drugie wiązałoby się z walką bez feeda.

Spoko, ja lvl podgonię, powalczymy normalnie w następnym, gdzie już ruskie nie będą szpanować 5 lvlami więcej, a jak wspomnaiełm, ich chciwość się na nich zemści, bo z 1 strony chcą niby "klan oparty na współpracy", a z drugiej strony robią wszystko pod siebie i twoje party. Nawet musiał uciekać się do szantażu, że jak się na warunki nei zgodzę, to będą feedować TurnON'a w przyszłości (sic!) : D

Tak jak mówię, niech się cieszą chłopaki póki mogą, bo wiecznie swojego nieogarstwa lvlem nie będą nadrabiać, serwer w końcu ich dogoni.

Tak jak Sun40 pisał na początku forum 4game "Panie i panowie, HB wkracza na serwer, odpuście sobie, bo HB już wygrało", tak co z nich zostało? Another victory of HB?

To samo Kardi mówiący "kto jest ze mną, będzie miał wszystko". Tacy ludzie zaliczają najbardziej spektakularne faile : )
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5655 dnia: Luty 10, 2012, 01:54:17 am »
Jest gdzies opisany quest na nobless w GOD? czym się różni od tego z poprzednich kronik? mam namysli c4-interlude


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5656 dnia: Luty 10, 2012, 02:18:46 am »
Cytuj
"Panie i panowie, HB wkracza na serwer, odpuście sobie, bo HB już wygrało"
Link plz, bo zaczynasz się powtarzać

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 719

  • Pochwał: 3

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5657 dnia: Luty 10, 2012, 02:21:52 am »
Jest gdzies opisany quest na nobless w GOD? czym się różni od tego z poprzednich kronik? mam namysli c4-interlude
praktycznie to samo, jedynie masz wybór - barakiel/100q itemków z mobków no i nie potrzeba żadnych mssów itp
Update:
W Amber party, jego członkowie pytają się alariona czy mogą dostać passy na shogala zamiast zapytać shogala  :D


  • Wiadomości: 849

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5658 dnia: Luty 10, 2012, 02:32:14 am »
Wiecie może w jaki sposób oni mogą sprawdzić, że kupiłem PA za Adene ??
w zaden

brakowało mi tego awka  :D]

/free spam  :P
nie wiem dlaczego mi w ogole zniknal wczesniej, jakis czas mnie tu nie bylo i wyparowal ;p


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5659 dnia: Luty 10, 2012, 09:34:20 am »
Ten ruski klan to dla mnie lipa troche. Potega nie beda moge sie o to załozyc. Te party ktore wszyszly z HB moim zdaniem niekoniecznie dobrze zrobiły. 

         Podobaja mi sie za to avalanche ostatnio. Sa zupelnie z boku i powoli sie realizuja to jest polski klan?

       


  • Wiadomości: 221

  • Pochwał: -3

  • I'm old school, and I'll smack a bitch
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5660 dnia: Luty 10, 2012, 10:47:16 am »
Wiecie może w jaki sposób oni mogą sprawdzić, że kupiłem PA za Adene ??
w zaden

brakowało mi tego awka  :D]

/free spam  :P
nie wiem dlaczego mi w ogole zniknal wczesniej, jakis czas mnie tu nie bylo i wyparowal ;p

Dalej Lokocz tankujesz ludzi w karmianie +600 resist ? :D
born different.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5661 dnia: Luty 10, 2012, 11:08:36 am »
Ten ruski klan to dla mnie lipa troche. Potega nie beda moge sie o to załozyc. Te party ktore wszyszly z HB moim zdaniem niekoniecznie dobrze zrobiły. 

Zgadzam się, chyba, że ruskie pójdą po rozum do głowy, ale szczerze w to wątpię.

         Podobaja mi sie za to avalanche ostatnio. Sa zupelnie z boku i powoli sie realizuja to jest polski klan?
     

Też im sympatyzuję. Mają tam 2 dobrze ogarniające consty (tylko lvlowo w plecy troszkę i sprzętowo). Ale fakty są takie, że na prison of darkness w 12 osób (czyli 7 +5) pocisnęli party Sproot'a (gdzie zamiast jednego summonera był queem, ale queem też ma lvl przyzwoity akurat).

Dla mnie to załosne, by party z 3 hero, z takimi lvlami i sprzętem mogło pasć od 12 osób na lvlach 89-91.

A party Seilosa regularnie robiło QQ w ostatnich dniach, że potrzębują z nimi pomocy na faires itd. ; p

Ale w 2 pt też wiele nie zrobią, potrzebują więcej constów.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 627

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5662 dnia: Luty 10, 2012, 11:17:24 am »
akurat Avalanche i Enclave bardzo ładnie się rozwijają i co najważniejsze współpracują w klanach ze sobą. Jak jakieś party dostanie wpiernicz dość szybko potrafią przyjść w 2-3 party.
Dodatkowo nigdy nie płaczą po pvp

bardzo duży zerg zrobiło bb - bs i mercilles - sporo ponad 300 osób więc też ciekawie

RedZerg - trochę z boku ale się rozwija

TeamZone i Vaevictis też nie powiedziały ostatniego słowa

a  oprócz tego jest cała masa klanów które na razie z boku ale ostro farmią

Co do siegu
7 cp HI versus 200 osób OOC + BMF - jeśli sojuszu szlak nie trafi do siegy to i te wasze 95 lvl nie powinny być problemem
Lider party  Luciferion
Troszczymy się o wszystkich
www.outcasters.info

Masz racje pala mi stoi jak mysle o antku i baiumie .


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5663 dnia: Luty 10, 2012, 11:28:21 am »


Co do siegu
7 cp HI versus 200 osób OOC + BMF - jeśli sojuszu szlak nie trafi do siegy to i te wasze 95 lvl nie powinny być problemem

6 cp, a nie 7 (chyba, że Dywany dołączą). Z tego pytanie iel z tych constów będzie full (bo party Queema już od dłuższego czasu boryka się z problemami kadrowymi). 

Osobiście też nie daje nam zbyt dużych szans, szczególnie, że tylko 1 party ma takie lvle, pozostali znacznie bardziej zbliżone do waszych.

tak btw Lemp, to skąd mówisz o 200, skoro na ostatnim siege Aden, po stronie OOC + bmf było jakoś 100-120 osób? Aż tyle przybyło po naszym wyjściu?
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 627

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5664 dnia: Luty 10, 2012, 12:13:43 pm »
Tak i w kolejce na wolne sloty  czeka kilka party. Nie każdy chce  i godzi się być popychadłem u ruskich.
Lider party  Luciferion
Troszczymy się o wszystkich
www.outcasters.info

Masz racje pala mi stoi jak mysle o antku i baiumie .


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5665 dnia: Luty 10, 2012, 12:23:23 pm »
Jak myslicie kto w tym miechu bedzie oly farmerem, ktora klasa bedzie mogla nafarmic XXX puntkow? :P
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5666 dnia: Luty 10, 2012, 12:39:23 pm »
healer seummoner i  enchanter jak wpadnie dobry augument


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5667 dnia: Luty 10, 2012, 12:53:09 pm »
tak jakby tank nei mógł...
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 849

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5668 dnia: Luty 10, 2012, 01:18:42 pm »
Wiecie może w jaki sposób oni mogą sprawdzić, że kupiłem PA za Adene ??
w zaden

brakowało mi tego awka  :D]

/free spam  :P
nie wiem dlaczego mi w ogole zniknal wczesniej, jakis czas mnie tu nie bylo i wyparowal ;p

Dalej Lokocz tankujesz ludzi w karmianie +600 resist ? :D
jeszcze az tak sie nie nudze jak na rpg :D chociaz po ostatnich paru pvp z bmfami mam wrazenie, ze moglbym zalozyc ^^
« Ostatnia zmiana: Luty 10, 2012, 01:34:44 pm wysłana przez Lokocz »


  • Wiadomości: 55

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5669 dnia: Luty 10, 2012, 01:46:16 pm »
Teraz ciężko będzie hero utrzymać jak HI wejdzie na oli i zacznie feed na jedną postać, bardziej się będzie liczyła ilość kumpli niż skill, no cóż.


Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5670 dnia: Luty 10, 2012, 01:50:17 pm »
Teraz ciężko będzie hero utrzymać jak HI wejdzie na oli i zacznie feed na jedną postać, bardziej się będzie liczyła ilość kumpli niż skill, no cóż.
czyzbys zaczal grac w l2 dopiero na core?


  • Wiadomości: 849

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5671 dnia: Luty 10, 2012, 02:04:16 pm »
Teraz ciężko będzie hero utrzymać jak HI wejdzie na oli i zacznie feed na jedną postać, bardziej się będzie liczyła ilość kumpli niż skill, no cóż.
jezeli ogarniasz oly i pilnujesz sobie dobrze walk przeciwnikow oraz klan cie odpowiednio wspomaga, to bez problemu mozna zdobyc hero
gorzej jezeli konkurencja ogarnia tak samo i twoj konkurent jest lepszy od ciebie


  • Wiadomości: 136

  • Pochwał: 0

  • Elektryk
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5672 dnia: Luty 10, 2012, 02:07:57 pm »
Teraz ciężko będzie hero utrzymać jak HI wejdzie na oli i zacznie feed na jedną postać, bardziej się będzie liczyła ilość kumpli niż skill, no cóż.
czyzbys zaczal grac w l2 dopiero na core?

kruwa chodz na dote a nie spamisz zjebs forum
DOTA 2 > DOTA 1
Cytat: Naito
Niestety żyję i mam się dobrze :P
:/

dont kaminzi


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5673 dnia: Luty 10, 2012, 02:44:41 pm »
tak jakby tank nei mógł...

tylko lotus wiecej tankow nei widze


  • Wiadomości: 719

  • Pochwał: 3

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5674 dnia: Luty 10, 2012, 03:02:13 pm »
tak jakby tank nei mógł...

tylko lotus wiecej tankow nei widze
bo jesteś ślepo zapatrzony w ruskich. Ja lotusa w akcji nie widziałem, ale z tego co mówią ludzie jest on mega przeciętny, za to ponoć ładnie sie prezentuje jaden i idealitias, z czego ten 2gi ma już 95, więc przy dobrym układzie sam może sobie tytuł zdobyć.
Update:
W Amber party, jego członkowie pytają się alariona czy mogą dostać passy na shogala zamiast zapytać shogala  :D