Witaj
Gość

Wątek: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam  (Przeczytany 2548444 razy)

  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #8850 dnia: Marzec 27, 2012, 01:42:44 pm »
Zespol jakich w Polsce wiele, ale przyznac trzeba, ze koncerty maja naprawde fajne, jak na polskie warunki. Szczegolnie, ze swiatowych gwiazd rocka/ metalu w naszym kraju niewiele i rzadko wpadaja (ale na woodstocku bedzie Machine Head \m/  )

Na woodstocku zawsze jest fajnie nawet jak ktos nie lubie metalu/rocka itp :P

A od kiedy tam się jeździ by słuchać muzyki :D?


  • Wiadomości: 169

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #8851 dnia: Marzec 27, 2012, 02:38:10 pm »
Q na pi daje teraz 1,5kk expa zamiast 15kk :/ wtb power lvling 81-85 :/

najpierw zabiera się full itemki z questów, teraz obniża 10x exp i SP  z jednego z ważniejszych questów
dla wyfarmionych graczy to rybka - ale jakoś nie widzę stada nowych graczy , którzy "zachęceni" zmianami będą świeżą krwią na serwerze
tak owszem - jest masa enchanterów , można kupowąc bufki za grosze, ale nie rozumiem tej polityki- ktos kto staruje później ma coraz gorzej- czyżby zmiany szły w kierunku- zostanie na serwerze grupa wyfarmionych graczy , którzy jakoś tam będą w kółko robić te same instancje i  lać się w ramach pvp  stale z tymi samymi  graczami?

to teraz czas na kolejną zmianę:
wydłużyć czas expienia ( zwiększyć ilość potrzebnego expa)  dla lvl 1-85 ( tak by zajęło to z 6-12 miesięcy)
i zdecydowanie skrócić  dla  lvl 95-99 ( tak na  max 2 miesiące grania )
w praktyce nie powinno to wpłynąć na ilość nowych graczy  a może zasadniczo wpłynąć na zostanie na serwerze tych około 95 lvl :D


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #8852 dnia: Marzec 27, 2012, 02:45:58 pm »
To questów 76+ i generalnie ułatwień to nie zauważyłeś? :/

Dzień dobry

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 627

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #8853 dnia: Marzec 27, 2012, 02:51:46 pm »
To że obniżyli exp za tego questa to bardzo dobrze - bo to była patologia - przypominam że z niego korzystali przeważnie nukerzy.
Pamiętaj że podnieśli expa za zabijanie mobów na lokacjach 1-85, więc wg mnie nie jest źle.
Też nie jest tak źle jeśli chodzi o full itemki, może nie lecą z questa ale drop wcale nie jest mniejszy, zobacz na cen które są duużo niższe na większości rzeczy.

A co do expa nie narzekajmy i tak idzie za szybko
Lider party  Luciferion
Troszczymy się o wszystkich
www.outcasters.info

Masz racje pala mi stoi jak mysle o antku i baiumie .


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #8854 dnia: Marzec 27, 2012, 02:57:24 pm »
To że obniżyli exp za tego questa to bardzo dobrze - bo to była patologia - przypominam że z niego korzystali przeważnie nukerzy.
Pamiętaj że podnieśli expa za zabijanie mobów na lokacjach 1-85, więc wg mnie nie jest źle.
Też nie jest tak źle jeśli chodzi o full itemki, może nie lecą z questa ale drop wcale nie jest mniejszy, zobacz na cen które są duużo niższe na większości rzeczy.

A co do expa nie narzekajmy i tak idzie za szybko
I tak byle do 85 potem trajan, trajan, trajan, trajan, trajan, trajan, trajan, trajan, trajan, trajan, trajan, trajan, trajan, trajan, trajan, trajan, ...

http://youtu.be/_apb7EcsWgc?hd=1

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 378

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #8855 dnia: Marzec 27, 2012, 03:03:46 pm »
I mówią to ludzie którzy dawno temu mają za sobą lvl poniżej 85. Może niech sie wypowiedzą osoby którzy zaczeli grać nie dawno na serwerze chciał bym poznac ich opinie na temat coraz to nowszych zmian.


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #8856 dnia: Marzec 27, 2012, 03:09:18 pm »
I mówią to ludzie którzy dawno temu mają za sobą lvl poniżej 85. Może niech sie wypowiedzą osoby którzy zaczeli grać nie dawno na serwerze chciał bym poznac ich opinie na temat coraz to nowszych zmian.
A suby to -_- za przeproszeniem co?
Na shrine są nowe Q na exp i jest tyle mobów z tak szybkim re-spawnem, że na dobrą sprawę wystarczyło by ustawić skrypt na next-target>attack...

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 378

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #8857 dnia: Marzec 27, 2012, 03:18:04 pm »
A rewardy z q na tw/serapd sety, bronie low r itd. Jedynie itemy na atrybut staniały ale też tylko dlatego że kartie dodali swoja drogą ciekaw jestem kiedy zmienia nagrode z tej instancji na symboliczne 1 adeny czy może enchant d grade. A podniesienie lvl wszystkich rb mobów itd. Spróbuj zrobić teraz istine w jedno pt ludzmi na 90 lvl lub fortune jakimś słabszym pt z mniejszymi lvlami.
Według mnie aby był stały przypływ nowych graczy na serwer powinno się dla nich własnie ułatwienia wprowadzać aby mogli dogonić innych dość szybko (typu mentor), a nie ciągle utrudniać im życie. Wszystko doprowadzi do tego że nowi gracze bedą tylko mięsem armatnim tych co zaczeli grać dawno i predzej czy puźniej nikt na ten serwer już nie przyjdzie tylko po to aby być deptanym na kazdym kroku. Osobiscie gdybym nie grał od startu napewno nie zaczą bym grać teraz tu już. A i na serwerze znam conajmniej kilkadziesiąd osób które odeszły z tąd po zmianiach w harmony.


  • Wiadomości: 627

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #8858 dnia: Marzec 27, 2012, 03:25:28 pm »
wszyscy tak płaczą za mentorem, bo taki fajny expa daje itd a wiecie w ogóle jaki macie bonus do expa za mentora po 85 lvl ?


Przed harmonią istinę w 1 party na 90 lvl mogłeś zrobić ? hmm ciekawe
Te kilkadziesiąt osób co znasz co odeszły to jaki powód podały ? że się ciężej expi ? To Cię oświecę i pewnie większość osób które mają pojęcie o grze mnie poprze. Teraz idzie 2 x szybciej po 90 lvl niż było wcześniej. tylko zamiast klepać mobki
a) robisz solo Kartię
b) robisz Kartię dla party
c) robisz 1-2 x speziona
d) robisz fortunę

I masz czas żeby pobiegać za pvp a exp to +10% bez żadnej filozofii. Trudne ?
Lider party  Luciferion
Troszczymy się o wszystkich
www.outcasters.info

Masz racje pala mi stoi jak mysle o antku i baiumie .


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #8859 dnia: Marzec 27, 2012, 03:27:03 pm »
Hmm, a kiedy to l2 było fair? zawsze ci którzy poświęcali więcej czasu na grę meli lepiej



+1 dla lempa

A co do istiny to jedyne pt które znam które aktualnie robiło istine na 90 to ruskie
Moje CP (x3 nuker) robiliśmy to od 93...
« Ostatnia zmiana: Marzec 27, 2012, 03:29:08 pm wysłana przez Arimas »

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 378

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #8860 dnia: Marzec 27, 2012, 03:31:35 pm »
wszyscy tak płaczą za mentorem, bo taki fajny expa daje itd a wiecie w ogóle jaki macie bonus do expa za mentora po 85 lvl ?


Przed harmonią istinę w 1 party na 90 lvl mogłeś zrobić ? hmm ciekawe
Te kilkadziesiąt osób co znasz co odeszły to jaki powód podały ? że się ciężej expi ? To Cię oświecę i pewnie większość osób które mają pojęcie o grze mnie poprze. Teraz idzie 2 x szybciej po 90 lvl niż było wcześniej. tylko zamiast klepać mobki
a) robisz solo Kartię
b) robisz Kartię dla party
c) robisz 1-2 x speziona
d) robisz fortunę

I masz czas żeby pobiegać za pvp a exp to +10% bez żadnej filozofii. Trudne ?
O mentora chodziło mi do 85 bo potem to żaden bonus z tego jest. Ludzie których znałem i odeszli to osoby głównie na lvl 90-93.
To jak wyjaśnisz teraz itemy które podałem z q na sety broni r r95 których teraz nie ma. To tak jak by zrobić event z nagrodami typu bewr czy bronie r95/r99 z szansą 100%.  Lub event w którym można wygrać pa na rok? Cieszył byś się z takich eventów?
L2 nigdy nie było fair ale po co zniechęcać ludzi do przyjśca na serwer przeciez i tak drastycznie maleje populacja tego serwera.
Jak dla mnie jeszcze kilka takich updatów i faktycznie po premierze gw2/tery/diablo3 nic już nie zostanie z tego serwera.
« Ostatnia zmiana: Marzec 27, 2012, 03:36:14 pm wysłana przez Grande »


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #8861 dnia: Marzec 27, 2012, 03:37:31 pm »
dead server i tyle! Tylko w poniedziałkowe popołudnie status heavy >.< i standardowo przyrost karmy wprost proporcjonalny do ilości lolków, którzy podpierdzulają trainy.


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #8862 dnia: Marzec 27, 2012, 03:43:14 pm »
dead server i tyle! Tylko w poniedziałkowe popołudnie status heavy >.< i standardowo przyrost karmy wprost proporcjonalny do ilości lolków, którzy podpierdzulają trainy.
Znowu pykasz na core?  :)

Grande: to bądź tak miły i idź pograć w tetris

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 378

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #8863 dnia: Marzec 27, 2012, 03:44:58 pm »
dead server i tyle! Tylko w poniedziałkowe popołudnie status heavy >.< i standardowo przyrost karmy wprost proporcjonalny do ilości lolków, którzy podpierdzulają trainy.
Znowu pykasz na core?  :)

Grande: to bądź tak miły i idź pograć w tetris
Powtarzam ci jeszcze raz spytajmy się o zdanie ludzi którzy niedawno zaczeli grać i zobaczymy kto ma racje, a nie pieprzą bez sensu ludzie których zmiany w ogóle nie dotkneły.


  • Wiadomości: 627

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #8864 dnia: Marzec 27, 2012, 03:52:53 pm »
L2 już kilkakrotnie miało upaść po premierach takich cudów jak chociażmy conan.
W czasach gdy 90% gier bazuje na mikropłatnosciach i możesz grę ściągnąć za darmo myślisz że dużo osób wywali 150 zł i później co miesiąc 50 zł za grę która ( przynajmniej na pierwszy rzut oka) poza grafiką nie ma nic na plus w porównaniu do l2 ?

Rzeczy TW są tańsze niż przed dodatkiem. Jeśli dane party gra normalnie to do 95 lvl albo wydropi itemy albo będzie mieć tyle gotówki że sety r95 nie będą stanowiły problemu.
Sprawdź AH i zobacz ceny klat i spodni seraphy. Chyba nie są w  astronomicznej cenie.

Wg mnie jak ktoś chce znaleźć powód do skończenia z grą na Core i tak jakiś znajdzie.
Najmodniejszy to teraz nukerzy dostają wpierdziel od łuczników.

P.S Jak nas zmiany nie dotknęły ?
W moim party mam nuka przebudzonego z kurczaka który dostał strasznie po tyłku po updacie. Moi DD mają lvl 92-93 więc podniesiony lvl rbków też  nam przeszkadza. Nie mamy ani jednej broni r95 jeszcze, armory kończymy kompletować.
Dodatkowo specjalnie na dualu ciągnęliśmy Ol-a na buffy, a Issa mamy przebudzonego z bedeka który teraz stracił rytmy.
Przez co całe party jest mocno osłabione w walce z archerami

Więc jak możesz pisać że zmiany nas nie dotknęły
« Ostatnia zmiana: Marzec 27, 2012, 03:57:47 pm wysłana przez lempartus »
Lider party  Luciferion
Troszczymy się o wszystkich
www.outcasters.info

Masz racje pala mi stoi jak mysle o antku i baiumie .


  • Wiadomości: 948

  • Pochwał: 4

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #8865 dnia: Marzec 27, 2012, 04:06:30 pm »
Co do fortuny to powiem coś z mojej strony jako świeżak na 90 lvlu.
Początkowo instancja wydawała się trudna - 2 faile z rzędu w okolicach tego bossa z panterkami.
Później tank z którym gram od zawsze wbił 90 i poszliśmy własnym cp na jednego heala gdzie widziałem, że inni ludzie panicznie boją się wchodzić na jednego. Co się okazało - instancja jest banalna. Zrobiliśmy ją na styk z zapasem kilku minut ale ja tam jako summoner nie mam ele w bowie więc dmg był wyjątkowo suxowy. Więc nie wiem o co tutaj marudzicie z fortuną.
Istina akurat jest mocna, 3 razy byłem, raz zrobiłem i albo trzeba mieć imba dps(300attri 2 summonerów) na tym 90 albo pozbierać 2 full party i wtedy wkroczyć.

Core - Wynn 99 - sprzedany
R.I.P. Ciapu


  • Wiadomości: 875

  • Pochwał: -1

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #8866 dnia: Marzec 27, 2012, 04:07:49 pm »
mentor jest od 86 a nie 85

Zgłaszać trollowanie do moderatora trzeba. 55% tylko brakuje do zablokowania konta Prokrastynator'owi



  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #8867 dnia: Marzec 27, 2012, 04:09:59 pm »
Co do fortuny to powiem coś z mojej strony jako świeżak na 90 lvlu.
Początkowo instancja wydawała się trudna - 2 faile z rzędu w okolicach tego bossa z panterkami.
Później tank z którym gram od zawsze wbił 90 i poszliśmy własnym cp na jednego heala gdzie widziałem, że inni ludzie panicznie boją się wchodzić na jednego. Co się okazało - instancja jest banalna. Zrobiliśmy ją na styk z zapasem kilku minut ale ja tam jako summoner nie mam ele w bowie więc dmg był wyjątkowo suxowy. Więc nie wiem o co tutaj marudzicie z fortuną.
Istina akurat jest mocna, 3 razy byłem, raz zrobiłem i albo trzeba mieć imba dps(300attri 2 summonerów) na tym 90 albo pozbierać 2 full party i wtedy wkroczyć.
Albo grać z ogarniętymi ludźmi  :D
No sorry ale jak na 3 magów się da to..

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #8868 dnia: Marzec 27, 2012, 04:10:33 pm »
No tak, jiedys bylo w koncu latwiej. Szedles na varke / ketre i klepales pare tysiecy mobow, zeby wyciagnac recke draco klaty, a ten wspanialy grind do 80 (interlude?). I sorry, ale te instacje byly za latwe poki co. Imho ta jronika dla newbie jest banalna w stosunku do starych.

Swoja droga to fenomen, ze sa ludzie, co tu narzekali na brak czasu na gre, a ida na priva i na kilka dni/tygodni zalaczaja no life mode on. Czyzby myslenie "moze w koncu na tym serwerze bede factorem? A jak nie, to i tak otworza niedlugo kolejny i znow sprobuje..." : )
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 948

  • Pochwał: 4

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #8869 dnia: Marzec 27, 2012, 04:14:56 pm »
W sumie z tego co pamiętam trajan na 85 też nie należał do banalnych miejsc. Co chwila gleby leciały ^^
Core - Wynn 99 - sprzedany
R.I.P. Ciapu


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #8870 dnia: Marzec 27, 2012, 04:17:56 pm »
W sumie z tego co pamiętam trajan na 85 też nie należał do banalnych miejsc. Co chwila gleby leciały ^^
Jak obaj healerzy są ogarnieci to można i bez gleby zrobic.


  • Wiadomości: 627

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #8871 dnia: Marzec 27, 2012, 04:19:15 pm »
Jak się coś robi pierwszy raz zawsze jest trudno.
Przypomnijcie sobie tą walkę ze sznurówkami żeby buty zawiązać.

Alarion ma rację, połowa z płaczków z tego forum co wymyślali jakieś niestworzone historie teraz dzielnie walczy na Dex po raz kolejny mając nadzieję na sukces.
Ciekawe kiedy dc ( kilka razy na godzinę) kolejne bugi znajdowane przez lepiej obeznanych z grą ludzi no i rozpieprzający wszystkich dookoła łuczników w draco setach znów pomoże im podjąć kolejną niespodziewaną decyzję o zmianie serwera/gry
Lider party  Luciferion
Troszczymy się o wszystkich
www.outcasters.info

Masz racje pala mi stoi jak mysle o antku i baiumie .


  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #8872 dnia: Marzec 27, 2012, 04:20:11 pm »
No tak, jiedys bylo w koncu latwiej. Szedles na varke / ketre i klepales pare tysiecy mobow, zeby wyciagnac recke draco klaty, a ten wspanialy grind do 80 (interlude?). I sorry, ale te instacje byly za latwe poki co. Imho ta jronika dla newbie jest banalna w stosunku do starych.

Swoja droga to fenomen, ze sa ludzie, co tu narzekali na brak czasu na gre, a ida na priva i na kilka dni/tygodni zalaczaja no life mode on. Czyzby myslenie "moze w koncu na tym serwerze bede factorem? A jak nie, to i tak otworza niedlugo kolejny i znow sprobuje..." : )

Oh not.
Poprostu na takim privie jak zalaczysz na dobra chwile nolife mode to jestes w stanie wbic taki lvl i zorganizowac sobie taki sprzet, ze potem zostaje Ci tylko i wylacznie najlepsza czesc tej gry - pvp.
new future.


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #8873 dnia: Marzec 27, 2012, 04:22:46 pm »
Znam 3 ludzi który mieli grać na dexie i tych 3 ludzi po starcie stwierdziło, że dex ssie  :D

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 948

  • Pochwał: 4

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #8874 dnia: Marzec 27, 2012, 04:23:20 pm »
Raczej ciężko od razu na 85 być ogarem ale spoko :P
(tak wiem, pts sraty taty ale to i tak nie jest to samo)
Core - Wynn 99 - sprzedany
R.I.P. Ciapu