Witaj
Gość

Wątek: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam  (Przeczytany 2551609 razy)

  • Wiadomości: 681

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5625 dnia: Luty 09, 2012, 06:13:12 pm »
wy jesteście tak popierdoleni czy tylko udajecie? podjudzacie ludzi a potem płaczecie jacy to inni są źli? Tak jak z wojną między serwerami NC a innovy, przecież wiadomo że każdy będzie pochlebiał i wybielał swój a w i tak obrażacie się na wzajem i prowokujecie a potem ktoś nie wytrzymuje i warny lecą. Każdy święty przestał być święty spędzając tyle czasu w tym topicu, w internecie wszyscy mocni ale w twarz nigdy byście sobie tego nie powiedzieli. więc może postaracie się być bardziej empatyczni?

//Acid -- Wulgaryzmy 10%.
« Ostatnia zmiana: Luty 10, 2012, 12:52:54 pm wysłana przez Acid »


  • Wiadomości: 75

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5626 dnia: Luty 09, 2012, 06:15:00 pm »
Alarion tak, jesteśmy tutaj.
Server: Core
Othell Rogue


  • Wiadomości: 241

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5627 dnia: Luty 09, 2012, 06:33:13 pm »
smiejecie sie z dzieci neo  jacy  to ni -_-' ze internet  pozwala im  wymyslac cuda niewidy na kiju  "ja mam 65  w bicepsie" ja  plywam setke w 5 s" "moj -_-' ma 20cm"  a nie  zauwazacie ze robicie to samo  pociskajac takie   info   zeby  co beka byla ? omg  gdzie zmierza ten kraj  jak tacy ludzie maja go ogarniac  nudzi  sie jednemu drugiemu  wyjdzcie na dwor rozejrzyjcie sie  opanujcie z mojej perspektywy  wcale  sie nei dziwie ze ktos to walnal na forum serva widac po prostu  nie byl w stanie sobie wyobrazic ze mozna wpasc na cos tak  idiotycznie  glupiego i uznal ze to prawda a majac cos takiego jak sumienie zglosil to jako uczciwy gracz nie z zawisci czy   dlatego ze alarion zalazl mu za skore

tak btw  dziwicie sie ze   smieja sie z nas na swiecie  nic kosmicznego po prostu nie dajecie ich wyprowadzic z bledu


alarion  mozna bylo  inaczej napisac tego  posta a nie jechac zaraz  po wszystkich chyba ze nie  a moze alarion czy ty jestes murzynem z afryki??
« Ostatnia zmiana: Luty 09, 2012, 06:35:02 pm wysłana przez Sesto »


  • Wiadomości: 719

  • Pochwał: 3

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5628 dnia: Luty 09, 2012, 06:36:56 pm »
sa sidem bo maja polowe her0
to 0 na koncu to jakas aluzja? :D

no zaraz po rozdaniu hero,  pt kamila i pt summonerów poszło na fortecę mojego znajomego. 2 pt, w tym 1 całe 95+ i jedno całe 90+,
5 hero, sprzęt top r i r95, hero skille, bronie, atri itp każdy ma wyobrażenie tych party jeśli chodzi o farmę. Po 2 stronie obrońcy - niecałe 2 pt, lvl 85-88, sporadycznie attri w broni, nei mówiąc o armorach, low r sprzęt.
jak sie skończyło zdobycie fortecy? na 2gi dzień przyszli z nami na tą fortecę...
Także co do zamku to nie jestem taki pewny jak to będzie bo po 1wsze organizacja, po 2gie 6pt vs 12 pt na każdym zamku będzie na pewno, z czego pt kamila od 2 miesięcy nei ma full składu i o ich skillu na pvp nic nie można powiedzieć bo jedyne info to jak kamil przebudzona postacią bił lvl 7x oraz arimasy maja ost problemy ze składem, a i u nas na siege czesto nie ma kogoś.
Także jak dla mnie zdobycie zamku będzie dużym zaskoczeniem.
Update:
W Amber party, jego członkowie pytają się alariona czy mogą dostać passy na shogala zamiast zapytać shogala  :D


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5629 dnia: Luty 09, 2012, 07:03:43 pm »
sa sidem bo maja polowe her0
to 0 na koncu to jakas aluzja? :D

no zaraz po rozdaniu hero,  pt kamila i pt summonerów poszło na fortecę mojego znajomego. 2 pt, w tym 1 całe 95+ i jedno całe 90+,
5 hero, sprzęt top r i r95, hero skille, bronie, atri itp każdy ma wyobrażenie tych party jeśli chodzi o farmę. Po 2 stronie obrońcy - niecałe 2 pt, lvl 85-88, sporadycznie attri w broni, nei mówiąc o armorach, low r sprzęt.
jak sie skończyło zdobycie fortecy? na 2gi dzień przyszli z nami na tą fortecę...
Także co do zamku to nie jestem taki pewny jak to będzie bo po 1wsze organizacja, po 2gie 6pt vs 12 pt na każdym zamku będzie na pewno, z czego pt kamila od 2 miesięcy nei ma full składu i o ich skillu na pvp nic nie można powiedzieć bo jedyne info to jak kamil przebudzona postacią bił lvl 7x oraz arimasy maja ost problemy ze składem, a i u nas na siege czesto nie ma kogoś.
Także jak dla mnie zdobycie zamku będzie dużym zaskoczeniem.



O SIDEACH To pogadamy za 5-7 miesięcy, jak gracze mający 4h day (a takich CP jest wchu*) dobiją 99.




@ Alarion


Serio uważasz, że jak wyskakuje np. (sytuacja z przed 2 tyg) 3 nuków 300 att, na PT low R bez Celki od healrow to ile postoją? Nie wiem jak wy tam macie, ale nasz tank na ud spadł w ... pare sek. (LOW R, S bizu).



Dokładnie ta sama sytuacja ma miejsce jakby wziąć PT od was i np. klanu BMF.


6 pt 92-95 ROZWALI 2 klany 85-89 ~ :)
« Ostatnia zmiana: Luty 09, 2012, 07:06:54 pm wysłana przez HellSign »
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5630 dnia: Luty 09, 2012, 07:10:43 pm »
Zaklad o flaszke, ze za 2 miesiace ten serwer bedzie dead a co dopiero za 5-7  :P ?
new future.


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5631 dnia: Luty 09, 2012, 07:17:13 pm »
Aion F2P, Tera, Diablo, GW2 i sporo graczy odejdzie. Przypuszczam, że największy spadek populacji może być przez Aiona, który to będzie F2P.


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5632 dnia: Luty 09, 2012, 07:18:50 pm »
Aion F2P, Tera, Diablo, GW2 i sporo graczy odejdzie. Przypuszczam, że największy spadek populacji może być przez Aiona, który to będzie F2P.

Polemizowałbym, Aion jest już stary jak L2. A całe F2P to delikatny pic na wodę. Przez pierwszy miesiąc będzie TERA bo to "nowość", a potem to wiadomo
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5633 dnia: Luty 09, 2012, 07:22:38 pm »
Cytuj
Kamilku a Ty co tak osłabłeś, nic nie nawijasz ostatnio, żadnej dramy nie rozwiniesz ?

materiał na drame jest ale chlopaki sie poobrazaja i mnie do party nie wezmą i z arimasem nie poexpie w orbis  :(
Aha to dlatego nie odzywałeś się na vencie  :D

@Alarion: wyluzuj, ja tam widzę ciekawie zapowiadające się pt.. np. w Avalanche

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5634 dnia: Luty 09, 2012, 07:26:25 pm »
Aion F2P, Tera, Diablo, GW2 i sporo graczy odejdzie. Przypuszczam, że największy spadek populacji może być przez Aiona, który to będzie F2P.

Polemizowałbym, Aion jest już stary jak L2. A całe F2P to delikatny pic na wodę. Przez pierwszy miesiąc będzie TERA bo to "nowość", a potem to wiadomo

Jeśli chodzi o optymalizacje i zasoby sprzętowe Aion > L2


  • Wiadomości: 83

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5635 dnia: Luty 09, 2012, 07:27:36 pm »
Aion F2P, Tera, Diablo, GW2 i sporo graczy odejdzie. Przypuszczam, że największy spadek populacji może być przez Aiona, który to będzie F2P.

Polemizowałbym, Aion jest już stary jak L2. A całe F2P to delikatny pic na wodę. Przez pierwszy miesiąc będzie TERA bo to "nowość", a potem to wiadomo

dobrze ze l2 F2P to nie pic na wode
« Ostatnia zmiana: Luty 09, 2012, 07:29:46 pm wysłana przez blackeagle »


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5636 dnia: Luty 09, 2012, 07:32:26 pm »
lempertus bo nic sie nei dzieje na serwerze, wszytskie top cp doszły do ruskich majac nadzieje na hero

1 siede serwer eot
Doszli do was  teraz placz ze nie ma ciekawego pvp poza klanem.


  • Wiadomości: 222

  • Pochwał: 0

  • BANG BANG PK PK!!!
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5637 dnia: Luty 09, 2012, 07:40:34 pm »
Dobra teraz jedno z nielicznycch tutaj pytań na temat.?Czemu od wtorku mam tylko 1 daily qest nie 2 jak wcześniej?


  • Wiadomości: 499

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5638 dnia: Luty 09, 2012, 07:55:13 pm »
Aion F2P, Tera, Diablo, GW2 i sporo graczy odejdzie. Przypuszczam, że największy spadek populacji może być przez Aiona, który to będzie F2P.
Najwięcej ludzi ucieknie do GW2 Jedynka była genialna i każdy dodatek faction/nightfall/ eye of the north był ciekawy. Mimo że nie miał open world i pvp jak w l2 ale teraz mają to zmienić. Także co więcej sobie życzyć  :) A areny 4v4 i 8v8, walki między frakcjami wystarczały mi, już nie mówiąc o questach na elite itemki. Wszystko ze smaczkiem


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5639 dnia: Luty 09, 2012, 07:58:18 pm »
Aion F2P, Tera, Diablo, GW2 i sporo graczy odejdzie. Przypuszczam, że największy spadek populacji może być przez Aiona, który to będzie F2P.

Polemizowałbym, Aion jest już stary jak L2. A całe F2P to delikatny pic na wodę. Przez pierwszy miesiąc będzie TERA bo to "nowość", a potem to wiadomo

Jeśli chodzi o optymalizacje i zasoby sprzętowe Aion > L2

Tak, tak. Mi chodziło raczej o wiek samej gry, a nie wymogi sprzętowe :)
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5640 dnia: Luty 09, 2012, 07:58:24 pm »
sa sidem bo maja polowe her0
to 0 na koncu to jakas aluzja? :D

no zaraz po rozdaniu hero,  pt kamila i pt summonerów poszło na fortecę mojego znajomego. 2 pt, w tym 1 całe 95+ i jedno całe 90+,
5 hero, sprzęt top r i r95, hero skille, bronie, atri itp każdy ma wyobrażenie tych party jeśli chodzi o farmę. Po 2 stronie obrońcy - niecałe 2 pt, lvl 85-88, sporadycznie attri w broni, nei mówiąc o armorach, low r sprzęt.
jak sie skończyło zdobycie fortecy? na 2gi dzień przyszli z nami na tą fortecę...
Także co do zamku to nie jestem taki pewny jak to będzie bo po 1wsze organizacja, po 2gie 6pt vs 12 pt na każdym zamku będzie na pewno, z czego pt kamila od 2 miesięcy nei ma full składu i o ich skillu na pvp nic nie można powiedzieć bo jedyne info to jak kamil przebudzona postacią bił lvl 7x oraz arimasy maja ost problemy ze składem, a i u nas na siege czesto nie ma kogoś.
Także jak dla mnie zdobycie zamku będzie dużym zaskoczeniem.

dymeczku, to fortes to bylo 6 ppl z russ party i 5 ppl od nas, jak chcesz zdobyc fortes jak oni sie resowali i caly czas przychodzili, ponad 500cp nabite

dymeczku po drugie moj sklad to 5 ppl jak mowil od poczatku tak gramy, dodalismy nukera i healra ale teraz maja prace po 12h i nie moga grac dotego nasz hero dager na delegacji 2 miesiace we wloszech,

ale  to zmienia fakt ze to wy bedziecie nas feedowac nie my was   !!



  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

  • Niszczyciel Światow
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5641 dnia: Luty 09, 2012, 08:00:23 pm »
uuuuuuwielbiam takie wewnatrz klanowe dramy :D

axxishadow nam ostatnio udowodnilo ze tak naprawde to sie da w 3 osoby utrzymac mala fortece jak sie tylko chce :D. Mozesz atakowac obojetnie jakim zergiem :D
Nienawidziele beda nienawidziec!


  • Wiadomości: 144

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5642 dnia: Luty 09, 2012, 09:38:27 pm »
Aion F2P, Tera, Diablo, GW2 i sporo graczy odejdzie. Przypuszczam, że największy spadek populacji może być przez Aiona, który to będzie F2P.

Polemizowałbym, Aion jest już stary jak L2. A całe F2P to delikatny pic na wodę. Przez pierwszy miesiąc będzie TERA bo to "nowość", a potem to wiadomo

Jeśli chodzi o optymalizacje i zasoby sprzętowe Aion > L2

Tak, tak. Mi chodziło raczej o wiek samej gry, a nie wymogi sprzętowe :)

To zapraszam do lektury bo Aion i L2 to nie sa dwie tak samo stare gry  :shock:



TapMadls! - Const pt member.


  • Wiadomości: 849

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5643 dnia: Luty 09, 2012, 09:56:14 pm »
Aion F2P, Tera, Diablo, GW2 i sporo graczy odejdzie. Przypuszczam, że największy spadek populacji może być przez Aiona, który to będzie F2P.

Polemizowałbym, Aion jest już stary jak L2. A całe F2P to delikatny pic na wodę. Przez pierwszy miesiąc będzie TERA bo to "nowość", a potem to wiadomo

Jeśli chodzi o optymalizacje i zasoby sprzętowe Aion > L2

Tak, tak. Mi chodziło raczej o wiek samej gry, a nie wymogi sprzętowe :)

To zapraszam do lektury bo Aion i L2 to nie sa dwie tak samo stare gry  :shock:
jesli ktos gral w aiona i mu sie spodobal, to zapewne zostal pomimo iz l2 przeszlo na model f2p
jezeli jednak zdecydowal sie powrocic do l2 tylko ze wzgledu na f2p to zapewne wroci do aiona z teog samego powodu
kolejny przypadek ludzi ktorzy grali w aiona i mimo tego ze l2 nie bylo jeszcze f2p postanowili wrocic do l2, tych osob aion f2p nie ruszy
no i zostaja ludzie, ktorzy nie grali nigdy w aiona i czesc z nich pojdzie sprobowac, jednak spora czesc z nich powroci, to samo sie tyczy innych gier

osobiscie nie sadze, aby spadek graczy byl bardzo odczuwalny z powodu wyjscia tych gier
mi sie osobiscie aion niezbyt podobal, GW tez jakos mnie nie przekonywal
byc moze wybiore sie pograc chwile w tere, ale sadzac po prezentowanym systemie pvp tez nie przypadnie mi do gustu

niektorzy strasznie pesymistycznie do niektorych rzeczy podchodza ;p
« Ostatnia zmiana: Luty 09, 2012, 09:58:17 pm wysłana przez Lokocz »


  • Wiadomości: 342

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5644 dnia: Luty 09, 2012, 10:14:22 pm »
jak sie innova ogarnie z nowymi kronikami szybko to nie licze na spadki online'u. zawsze nowy content przyciaga ludzi


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5645 dnia: Luty 09, 2012, 10:19:27 pm »
Jakas reklama by sie  przydala. W startowych lokacjach pusto nie liczac postaci o nickach jsjfkdkk czy needadena7329. Spodziewalem sie ze zapelnia wiecej niz jeden serwer.


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5646 dnia: Luty 09, 2012, 10:22:33 pm »
jak sie innova ogarnie z nowymi kronikami szybko to nie licze na spadki online'u. zawsze nowy content przyciaga ludzi
Ciekawe co teraz wymyslą :) ta gra w obecnej postaci i tak juz malo co l2 przypomina ;p
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Wiadomości: 342

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5647 dnia: Luty 09, 2012, 10:47:37 pm »
Ciekawe co teraz wymyslą :) ta gra w obecnej postaci i tak juz malo co l2 przypomina ;p

to zadam takie pytanie: czy ma przypominac to samo? mysle, ze od czasow preluda o to chodzi w tym cyrku, ze nic nie jest takie samo i co chwile wypuszczaja nowe kroniki. lepsze/gorsze ile ludzi tyle opini. jedno jest pewne. nawet najgorsze zmiany sa lepsze niz ich brak bo ludzie rutyny na dluzszy czas nie lubia najbardziej.


  • Wiadomości: 466

  • Pochwał: 1

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5648 dnia: Luty 10, 2012, 12:48:14 am »
Wiecie może w jaki sposób oni mogą sprawdzić, że kupiłem PA za Adene ??
w zaden

brakowało mi tego awka  :D]

/free spam  :P



Finaly retired, L2 is not fun anymore.


  • Wiadomości: 719

  • Pochwał: 3

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5649 dnia: Luty 10, 2012, 12:54:21 am »
sa sidem bo maja polowe her0
to 0 na koncu to jakas aluzja? :D

no zaraz po rozdaniu hero,  pt kamila i pt summonerów poszło na fortecę mojego znajomego. 2 pt, w tym 1 całe 95+ i jedno całe 90+,
5 hero, sprzęt top r i r95, hero skille, bronie, atri itp każdy ma wyobrażenie tych party jeśli chodzi o farmę. Po 2 stronie obrońcy - niecałe 2 pt, lvl 85-88, sporadycznie attri w broni, nei mówiąc o armorach, low r sprzęt.
jak sie skończyło zdobycie fortecy? na 2gi dzień przyszli z nami na tą fortecę...
Także co do zamku to nie jestem taki pewny jak to będzie bo po 1wsze organizacja, po 2gie 6pt vs 12 pt na każdym zamku będzie na pewno, z czego pt kamila od 2 miesięcy nei ma full składu i o ich skillu na pvp nic nie można powiedzieć bo jedyne info to jak kamil przebudzona postacią bił lvl 7x oraz arimasy maja ost problemy ze składem, a i u nas na siege czesto nie ma kogoś.
Także jak dla mnie zdobycie zamku będzie dużym zaskoczeniem.

dymeczku, to fortes to bylo 6 ppl z russ party i 5 ppl od nas, jak chcesz zdobyc fortes jak oni sie resowali i caly czas przychodzili, ponad 500cp nabite

dymeczku po drugie moj sklad to 5 ppl jak mowil od poczatku tak gramy, dodalismy nukera i healra ale teraz maja prace po 12h i nie moga grac dotego nasz hero dager na delegacji 2 miesiace we wloszech,

ale  to zmienia fakt ze to wy bedziecie nas feedowac nie my was   !!

kamileczku :) niestety w tym miesiącu delios pracuje popołudniami, rapida nie ma w weekendy, Alarion "oddaje" hero i też nie ma specjalnie ochoty na oly, russe i shogal uważają, że nei są jeszcze gotowi na oly, tytus nei ma nobla, a mój się jakoś przeciaga i pewnie wyrobie sie z nim na koniec na 15 walk. takze bedzie Was musiał feedować pewnie lotus, tylko czy da rade bo podobno już go ludzie na 91 lvl ogrywają, a summonerzy będą pewnie cieżko na seilosa pracować co też będzie hard mode z jego ogarem na oly.
W każdym razie powodzenia, mam nadzieję, że ktoś Was wyfeeduje, fantomizza chyba już teraz szuka chetnych i wystawia free craft w aden ;p
Update:
W Amber party, jego członkowie pytają się alariona czy mogą dostać passy na shogala zamiast zapytać shogala  :D