Witaj
Gość

Wątek: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam  (Przeczytany 2533750 razy)

  • Wiadomości: 32

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #7750 dnia: Marzec 10, 2012, 11:59:49 am »
Macie problemy z grą ? Tnie wam ? Freezy i lagi ?

Zalecam zmienić sprzęt na którym gracie, bo ja mam roczny sprzęt i na full detalach latam jak strzała  po siege.


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #7751 dnia: Marzec 10, 2012, 12:01:55 pm »
Zaraz wyjdzie, ze silniejszy jednak od Tazmanow byl Amber Team :D hahaha jakie excusy leca

nie, wy sobie uswiadomiliscie ze gra was przerasta:) bez obrazy.
Tazman uswiadomil sobie ze nie ma z kim sie bic obecnie.

Jesli nie widzisz roznicy to po co przeplacac
Też dobre.

Jestes retarded czy tylko udajesz :D?




Wiecie moze wam wreszcie siege zacznie chodzic, jak bedzie na nim 100os
@Alarion

Nasz healer i5tka 20fps na maks detalach przy tak low grafice to jakas kpina


Macie problemy z grą ? Tnie wam ? Freezy i lagi ?

Zalecam zmienić sprzęt na którym gracie, bo ja mam roczny sprzęt i na full detalach latam jak strzała  po siege.

Powiesz mi cos jeszcze ? Guild Wars 2/T.E.R.A na maksach chodzi mi o niebo lepiej niz L2 ktore sie przytnie od czasu do czasu i plynnosci nie sposob uzyskac - moze wloze w kompa 20k 2 procesory itd :D lol
« Ostatnia zmiana: Marzec 10, 2012, 12:04:12 pm wysłana przez HellSign »
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 1

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #7752 dnia: Marzec 10, 2012, 12:03:15 pm »
No niestety, ncsoft zrobil nowa gre na starym silniku eliminujac całkowicie pvp wieksze niz 50 osob (przy 20+ juz czuc dyskomfort...).

Zarzucić frapsa z dzisiejszego incoming TW? Jak ktoś ma drewno z przed +4 lat, to logiczne, że sobie płynnie nei pogra. Jak się zainwestuje trochę w procesor i ew dysk SSD, od razu jest względnie grywalnie.
Rozbawiłeś mnie do łez  hahaha hahaha hahaha  I że niby mamy kupować nowy komputer pod Unreal Engine 2 z 2002 roku? Pozdro, już wolę popatrzeć jak pięknie wyglądają inne gry z serii Crysis czy Metro 2033. Nie wyskakiwać mi tutaj z tekstem typu "nie porównuj sobie gry mmorpg do zwykłych singli". Przypominam, że taki Battlefield 3, który też ma super grafikę po multi np. śmiga elegancko?

@Alarion

Nasz healer i5tka 20fps na maks detalach przy tak low grafice to jakas kpina
I to jeszcze przy Hardin's Academy  hahaha hahaha

nie, wy sobie uswiadomiliscie ze gra was przerasta:) bez obrazy.
Tazman uswiadomil sobie ze nie ma z kim sie bic obecnie.

Jesli nie widzisz roznicy to po co przeplacac
Też dobre.

Jestes retarded czy tylko udajesz :D?
Kurde Hell, jak na brak mózgu to i tak nieźle kombinujesz :D
« Ostatnia zmiana: Marzec 10, 2012, 12:05:39 pm wysłana przez Cezary93 »
Cytat: skrzydlaty
Jak wykupisz Premium Life u Pana Boga to zwiększy Ci dobe do 30h.
:D :D :D :D


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 1

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #7753 dnia: Marzec 10, 2012, 12:26:03 pm »
Tak btw. Hell, za życzenia na dzień kobiet wypadałoby podziękować :/
Cytat: skrzydlaty
Jak wykupisz Premium Life u Pana Boga to zwiększy Ci dobe do 30h.
:D :D :D :D


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #7754 dnia: Marzec 10, 2012, 12:33:02 pm »
Poszukuję kontaktu z użytkownikiem Delios lub orlok prosiłbym o kontkat moje gg 1371416 lub w wiadomości na forum  zgóry dzieki
« Ostatnia zmiana: Marzec 10, 2012, 12:38:53 pm wysłana przez danielnicegood »


  • Wiadomości: 429

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #7755 dnia: Marzec 10, 2012, 12:34:34 pm »
No niestety, ncsoft zrobil nowa gre na starym silniku eliminujac całkowicie pvp wieksze niz 50 osob (przy 20+ juz czuc dyskomfort...). Do tego dochodzi daily pvp - wczorajszy dzien w orbis: pierwsze 5min idealistas+obscur party pruja sie i czekaja na nas w 14 na gorze w orbis, po 5min 7vs14 gra muli tak ze ledwo idzie targetowac... nastepne 30min to ciag prow: matrox/idealistas/obscur to nawet nie podejmuja walki z miejsca pr i zbioreczka w 14-21 (obscury zaszly nawet dalej - jak nas widza staja w mobach na shadow i czekaja az sobie odejdziemy... a gdy nie zauwaza na czas to oczywiscie glebka w 30sec albo pr i zbioreczka w 14-21). Na hero shout o 7vs7 grobowa cisza, Alariona party niestety tez ostatnio pr bez flagi i nie wracaja na spota :( jedynie Week party prawie zawsze wraca sie bic bez wolania kolejnych 7/14 osob (weednesday na sofcie gra!), turnON party tez strasznie spadlo ale to juz z 2tyg temu mielismy kilka pvp praktycznie w 30sec a teraz to juz  ich nie widac.  A co do naszych 7vs7 z Alarionem, fajne pvp niestety gralismy praktycznie bez enchantera ktory mial problemy z netem i jak tylko pvp sie zaczynalo lapal 30sec+ freezy (kiru rezuj -u mnie stoisz) ale mielismy kilka min przed akcja z waszego frapsa 7vs7 z innym enchaterem co sie dzialo to wiecie. BMF/OOC poza zergiem na siegach kompletny fail servera zero funu z ich strony. Avalanche  jakis zart, kompletnie zero podejmowania walki pr z range 2000. Wszystko to zlozylo sie na nasz quit - najpierw moir plakal ze niechce mu sie juz ciagle farmic ale udalo sie go namowic na 2h dziennie, dzisiaj max wszedl i mowi ze mu tez sie niechce na co wszyscy zgodnie ze szkoda czasu jak mozna isc pograc w cos co daje fun a nie farme mobkow jak na single player. Jak bedzie mi sie chcialo to zrenderuje te kilka fajnych rannych 7vs14 z orbis i moze tez obrobie te 27gb z folderu pr z ostatnich 2tyg :)

btw mam fajny sprzet na moim feoh wizzardzie:
- prawie 96 lvl
- seraph (2party blessed) w sumie ponad 1000 elementu w calym secie
- 2x bronie 300 wind acu (apo bound/r95 retri NORMAL)
- około 500kk
- full jewele serapha
- duzo duzo -_-'

sami wiecie co chce z tym zrobic, mozecie pisac pmy z ciekawymi propozycjami :)
chciałbym żeby wensdej jechał na programach on ma talent do padania bez nobla tak by problemu nie było ;D


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #7756 dnia: Marzec 10, 2012, 12:51:05 pm »
a ja gram na lapku i nic mi nie tnie;d 10fps na siege wystarcza zeby ownic server ;d

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #7757 dnia: Marzec 10, 2012, 01:01:17 pm »
może tam gdzie zakupiłeś GW 2 Bete.

Rodział dwa

Hellsign i kolega - miał, miał idzie kot.
Leję z Ciebie mistrzu.
sry ale lizecie sobie dupke na tym forum juz od dawna, soz.

I tak, byla szansa dostac sie na bete GW2, ale jeszcze to nie wystartowalo, wiec racje maja Ci ktorzy mowia ze Hellsing sobie to wymyslil.
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 1

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #7758 dnia: Marzec 10, 2012, 01:02:44 pm »
sry ale lizecie sobie dupke na tym forum juz od dawna, soz.
Też dobre.
Cytat: skrzydlaty
Jak wykupisz Premium Life u Pana Boga to zwiększy Ci dobe do 30h.
:D :D :D :D


  • Wiadomości: 652

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #7759 dnia: Marzec 10, 2012, 01:04:07 pm »
jakis mod moze utworzyc QQuiterom dział o innych grach?niech tam spamują jacy to są pr0


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #7760 dnia: Marzec 10, 2012, 01:15:41 pm »
jakis mod moze utworzyc QQuiterom dział o innych grach?niech tam spamują jacy to są pr0


I zostanie wam tylko flame o Alarionie i jego party - co wtedy?
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 1

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #7761 dnia: Marzec 10, 2012, 01:19:20 pm »
hell, slodka 16stanstko umowimy sie na party ?
Zajechało gejozą  :oops:
Cytat: skrzydlaty
Jak wykupisz Premium Life u Pana Boga to zwiększy Ci dobe do 30h.
:D :D :D :D


  • Wiadomości: 393

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #7762 dnia: Marzec 10, 2012, 01:26:43 pm »
Co do mojego kompa:
Procek: i5-2500k 4Ghz (na siege 5ghz) http://i39.tinypic.com/20p1smp.jpg
Ram: 8gb 1600mhz
Dysk: HDD320/SSD60 z systemem+l2
Grafa: Radek 4850
Sorry ale komp jest najnowszy i kazda gra powinna smigac na full detalach po 100fps a tutaj na siegach musze ustawiac alt+p i do tego widocznosc na 10metrow bo inaczej kaplica... Do tego juz na malych pvp typu 14vs14 fps znacznie spadaja i czuje sie dyskomfort grajac. Jedynie na oly zauwazylem ze mam po +-200fps. Nie mowie ze grac sie nie da ale gdzie przyjemnosc z gry ? Jak zrobic jakis fajny dynamiczny fraps z 50fps jak na siegach jest pokaz slajdow...

Co do expa i naszego party:
Gramy naprawde malo jako party a mamy lvle 6x 95 1x 96 tylko dlatego ze mielismy fajne dojscia do tanich l2store. Co do sprzetu to tylko ja mam jako takie resisty i Obsess, jeden healer ma jeszcze TW set a drugi jakies smieszne resisty w Seraphie, Stanx ma chyba tylko 2x 120 wind...

Hero skille:
Co do hero skilli to mam je od 10 dni i przez te dni mielismy tylko 2 albo 3 rundy gdzie u nas w party byl healer z hero chata bez nobla to sie nie dziwcie ze palilem hero skille jak leci, na 7vs14 oczywiscie uzywam bez gadania :)

Co do naszych pvp:
Tak jak mowilem, bardzo fajne 7vs7 z wami sa bo w przeciwienstwie do 99.5% tego servera macie teamplay i od razu to widac ale pamietaj ze seraph moze i wyglada lepiej od immortala ale z 0 resistem jest to praktycznie taki sam set. Stanx do teraz ma ten sam resist co na waszym filmiku czyli 120-240 wind, ja wtedy mialem jednego parta 120 wind - w ostatnie 2 dni wlozylem reszte:P 2x healerzy tak samo smieszne resisty, jedynie obsess mial +- te same resisty co ma teraz no i do tego Kiru na kompletnym lagu :P Z tego co pamietam ktorys nuker od was ma earth element a nikt z naszego party nie ma nawet jednego kamienia w secie na ten element :)

Nie chodzi o to ze nie mamy sie z kim bic bo mamy wyzsze lvle albo server jest chujowy tylko o to ze l2 jest martwe pod wzgledem mass pvp, na GF epickie mass pvp wypadaly praktycznie codziennie tezza 2/antahras 11/valakas 11/baium 5 - teraz ten aspekt gry zostal usuniety przez ncsoft a dodatkowo silnik gry uniemozliwia wieksze pvp w fajnych warunkach na random spotach. Dzien w l2 wyglada tak: robisz 2/3 instancje potem idziesz do orbis gdzie moze trafisz jakies pvp ktore konczy sie tym ze jedna ze stron po pr idzie na inny spot/wraca w 7/14/21 co było by ok gdyby nie fakt ze juz przy takim pvp fps znacznie spadaja i slabo sie gra. Ok niby clan help uzasadnia przyjscie w 2/3 party ale po co ? po co farmic skoro nie ma sie o co bic ? ncsoft zostawil nam wyscig o zamki ktore sa tak chujowe ze gdybym mial wybor czy isc pograc w dote czy przejac zamek od npc to zapewne gralbym w dote. Kazdy random ma taka sama szanse na podstawowe epicki jak najlepszy gracz a zrobienie antharasa/valakasa niemozliwymi do zajebania bez 100+ osob na max lvlach jest smieszne, gdzie jest stary dobry antahras gdzie liczylo sie pvp a nie to czy ktos jest wstanie go zabic ? Oly... tak slabej i nierownej oly to chyba jeszcze nie bylo, ncsoft tak jak w przypadku epickow poszedl w strone "kto ma farta ten zyje", magiem to nawet jak masz 10lvli przewagi i 2 grady roznicy to i tak nie zabijesz tanka/healera ktory nie ma pojecia w co gra i jak sie znalazl na oly...

No to poszedl ladny wall, chyba moj pierwszy w zyciu :D jak mi sie cos przypomni to dopisze :D


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 1

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #7763 dnia: Marzec 10, 2012, 01:32:05 pm »
Bardzo ładnie opisany problem.
+ ode mnie.
Cytat: skrzydlaty
Jak wykupisz Premium Life u Pana Boga to zwiększy Ci dobe do 30h.
:D :D :D :D


  • Wiadomości: 115

  • Pochwał: 0

  • www.HolyBlood.com.pl
    • Forum klanu HolyBlood
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #7764 dnia: Marzec 10, 2012, 01:38:00 pm »
@Tankrush
jestes moim troolem #1  hahaha

@Russe
dziekuje, ze zrozumiales o co mi chodzi w poscie ;)
Dwie rzeczy są nieskończone - Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej istnieją jeszcze wątpliwości.

Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić. I wtedy pojawia się ten jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to coś robi.

Albert Einstein (1879-1955)


  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #7765 dnia: Marzec 10, 2012, 01:40:38 pm »
Co do mojego kompa:
Procek: i5-2500k 4Ghz (na siege 5ghz) http://i39.tinypic.com/20p1smp.jpg
Ram: 8gb 1600mhz
Dysk: HDD320/SSD60 z systemem+l2
Grafa: Radek 4850
Sorry ale komp jest najnowszy i kazda gra powinna smigac na full detalach po 100fps a tutaj na siegach musze ustawiac alt+p i do tego widocznosc na 10metrow bo inaczej kaplica... Do tego juz na malych pvp typu 14vs14 fps znacznie spadaja i czuje sie dyskomfort grajac. Jedynie na oly zauwazylem ze mam po +-200fps. Nie mowie ze grac sie nie da ale gdzie przyjemnosc z gry ? Jak zrobic jakis fajny dynamiczny fraps z 50fps jak na siegach jest pokaz slajdow...

Co do expa i naszego party:
Gramy naprawde malo jako party a mamy lvle 6x 95 1x 96 tylko dlatego ze mielismy fajne dojscia do tanich l2store. Co do sprzetu to tylko ja mam jako takie resisty i Obsess, jeden healer ma jeszcze TW set a drugi jakies smieszne resisty w Seraphie, Stanx ma chyba tylko 2x 120 wind...

Hero skille:
Co do hero skilli to mam je od 10 dni i przez te dni mielismy tylko 2 albo 3 rundy gdzie u nas w party byl healer z hero chata bez nobla to sie nie dziwcie ze palilem hero skille jak leci, na 7vs14 oczywiscie uzywam bez gadania :)

Co do naszych pvp:
Tak jak mowilem, bardzo fajne 7vs7 z wami sa bo w przeciwienstwie do 99.5% tego servera macie teamplay i od razu to widac ale pamietaj ze seraph moze i wyglada lepiej od immortala ale z 0 resistem jest to praktycznie taki sam set. Stanx do teraz ma ten sam resist co na waszym filmiku czyli 120-240 wind, ja wtedy mialem jednego parta 120 wind - w ostatnie 2 dni wlozylem reszte:P 2x healerzy tak samo smieszne resisty, jedynie obsess mial +- te same resisty co ma teraz no i do tego Kiru na kompletnym lagu :P Z tego co pamietam ktorys nuker od was ma earth element a nikt z naszego party nie ma nawet jednego kamienia w secie na ten element :)

Nie chodzi o to ze nie mamy sie z kim bic bo mamy wyzsze lvle albo server jest -_-' tylko o to ze l2 jest martwe pod wzgledem mass pvp, na GF epickie mass pvp wypadaly praktycznie codziennie tezza 2/antahras 11/valakas 11/baium 5 - teraz ten aspekt gry zostal usuniety przez ncsoft a dodatkowo silnik gry uniemozliwia wieksze pvp w fajnych warunkach na random spotach. Dzien w l2 wyglada tak: robisz 2/3 instancje potem idziesz do orbis gdzie moze trafisz jakies pvp ktore konczy sie tym ze jedna ze stron po pr idzie na inny spot/wraca w 7/14/21 co było by ok gdyby nie fakt ze juz przy takim pvp fps znacznie spadaja i slabo sie gra. Ok niby clan help uzasadnia przyjscie w 2/3 party ale po co ? po co farmic skoro nie ma sie o co bic ? ncsoft zostawil nam wyscig o zamki ktore sa tak -_-' ze gdybym mial wybor czy isc pograc w dote czy przejac zamek od npc to zapewne gralbym w dote. Kazdy random ma taka sama szanse na podstawowe epicki jak najlepszy gracz a zrobienie antharasa/valakasa niemozliwymi do -_-' bez 100+ osob na max lvlach jest smieszne, gdzie jest stary dobry antahras gdzie liczylo sie pvp a nie to czy ktos jest wstanie go zabic ? Oly... tak slabej i nierownej oly to chyba jeszcze nie bylo, ncsoft tak jak w przypadku epickow poszedl w strone "kto ma farta ten zyje", magiem to nawet jak masz 10lvli przewagi i 2 grady roznicy to i tak nie zabijesz tanka/healera ktory nie ma pojecia w co gra i jak sie znalazl na oly...

No to poszedl ladny wall, chyba moj pierwszy w zyciu :D jak mi sie cos przypomni to dopisze :D
skoro masz radka , to czemu w trayu masz panel sterowania nvidia? :D

aa i jakbyscie potrzebowali do doty2 gracza to piszcie na steam syrious3 albo gg://4301980
« Ostatnia zmiana: Marzec 10, 2012, 01:50:55 pm wysłana przez Galion »


  • Wiadomości: 429

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #7766 dnia: Marzec 10, 2012, 01:51:26 pm »
Co do mojego kompa:
Procek: i5-2500k 4Ghz (na siege 5ghz) http://i39.tinypic.com/20p1smp.jpg
Ram: 8gb 1600mhz
Dysk: HDD320/SSD60 z systemem+l2
Grafa: Radek 4850
Sorry ale komp jest najnowszy i kazda gra powinna smigac na full detalach po 100fps a tutaj na siegach musze ustawiac alt+p i do tego widocznosc na 10metrow bo inaczej kaplica... Do tego juz na malych pvp typu 14vs14 fps znacznie spadaja i czuje sie dyskomfort grajac. Jedynie na oly zauwazylem ze mam po +-200fps. Nie mowie ze grac sie nie da ale gdzie przyjemnosc z gry ? Jak zrobic jakis fajny dynamiczny fraps z 50fps jak na siegach jest pokaz slajdow...

Co do expa i naszego party:
Gramy naprawde malo jako party a mamy lvle 6x 95 1x 96 tylko dlatego ze mielismy fajne dojscia do tanich l2store. Co do sprzetu to tylko ja mam jako takie resisty i Obsess, jeden healer ma jeszcze TW set a drugi jakies smieszne resisty w Seraphie, Stanx ma chyba tylko 2x 120 wind...

Hero skille:
Co do hero skilli to mam je od 10 dni i przez te dni mielismy tylko 2 albo 3 rundy gdzie u nas w party byl healer z hero chata bez nobla to sie nie dziwcie ze palilem hero skille jak leci, na 7vs14 oczywiscie uzywam bez gadania :)

Co do naszych pvp:
Tak jak mowilem, bardzo fajne 7vs7 z wami sa bo w przeciwienstwie do 99.5% tego servera macie teamplay i od razu to widac ale pamietaj ze seraph moze i wyglada lepiej od immortala ale z 0 resistem jest to praktycznie taki sam set. Stanx do teraz ma ten sam resist co na waszym filmiku czyli 120-240 wind, ja wtedy mialem jednego parta 120 wind - w ostatnie 2 dni wlozylem reszte:P 2x healerzy tak samo smieszne resisty, jedynie obsess mial +- te same resisty co ma teraz no i do tego Kiru na kompletnym lagu :P Z tego co pamietam ktorys nuker od was ma earth element a nikt z naszego party nie ma nawet jednego kamienia w secie na ten element :)

Nie chodzi o to ze nie mamy sie z kim bic bo mamy wyzsze lvle albo server jest -_-' tylko o to ze l2 jest martwe pod wzgledem mass pvp, na GF epickie mass pvp wypadaly praktycznie codziennie tezza 2/antahras 11/valakas 11/baium 5 - teraz ten aspekt gry zostal usuniety przez ncsoft a dodatkowo silnik gry uniemozliwia wieksze pvp w fajnych warunkach na random spotach. Dzien w l2 wyglada tak: robisz 2/3 instancje potem idziesz do orbis gdzie moze trafisz jakies pvp ktore konczy sie tym ze jedna ze stron po pr idzie na inny spot/wraca w 7/14/21 co było by ok gdyby nie fakt ze juz przy takim pvp fps znacznie spadaja i slabo sie gra. Ok niby clan help uzasadnia przyjscie w 2/3 party ale po co ? po co farmic skoro nie ma sie o co bic ? ncsoft zostawil nam wyscig o zamki ktore sa tak -_-' ze gdybym mial wybor czy isc pograc w dote czy przejac zamek od npc to zapewne gralbym w dote. Kazdy random ma taka sama szanse na podstawowe epicki jak najlepszy gracz a zrobienie antharasa/valakasa niemozliwymi do -_-' bez 100+ osob na max lvlach jest smieszne, gdzie jest stary dobry antahras gdzie liczylo sie pvp a nie to czy ktos jest wstanie go zabic ? Oly... tak slabej i nierownej oly to chyba jeszcze nie bylo, ncsoft tak jak w przypadku epickow poszedl w strone "kto ma farta ten zyje", magiem to nawet jak masz 10lvli przewagi i 2 grady roznicy to i tak nie zabijesz tanka/healera ktory nie ma pojecia w co gra i jak sie znalazl na oly...

No to poszedl ladny wall, chyba moj pierwszy w zyciu :D jak mi sie cos przypomni to dopisze :D
niestety ale wszystko co napisałeś to prawda :o ale ja to z priva jestem gdzie pvp 100v100 o antka/bajumka i tezze to byla norma i sie nie znam :D


  • Wiadomości: 393

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #7767 dnia: Marzec 10, 2012, 01:56:42 pm »
Co do mojego kompa:
Procek: i5-2500k 4Ghz (na siege 5ghz) http://i39.tinypic.com/20p1smp.jpg
Ram: 8gb 1600mhz
Dysk: HDD320/SSD60 z systemem+l2
Grafa: Radek 4850
Sorry ale komp jest najnowszy i kazda gra powinna smigac na full detalach po 100fps a tutaj na siegach musze ustawiac alt+p i do tego widocznosc na 10metrow bo inaczej kaplica... Do tego juz na malych pvp typu 14vs14 fps znacznie spadaja i czuje sie dyskomfort grajac. Jedynie na oly zauwazylem ze mam po +-200fps. Nie mowie ze grac sie nie da ale gdzie przyjemnosc z gry ? Jak zrobic jakis fajny dynamiczny fraps z 50fps jak na siegach jest pokaz slajdow...

Co do expa i naszego party:
Gramy naprawde malo jako party a mamy lvle 6x 95 1x 96 tylko dlatego ze mielismy fajne dojscia do tanich l2store. Co do sprzetu to tylko ja mam jako takie resisty i Obsess, jeden healer ma jeszcze TW set a drugi jakies smieszne resisty w Seraphie, Stanx ma chyba tylko 2x 120 wind...

Hero skille:
Co do hero skilli to mam je od 10 dni i przez te dni mielismy tylko 2 albo 3 rundy gdzie u nas w party byl healer z hero chata bez nobla to sie nie dziwcie ze palilem hero skille jak leci, na 7vs14 oczywiscie uzywam bez gadania :)

Co do naszych pvp:
Tak jak mowilem, bardzo fajne 7vs7 z wami sa bo w przeciwienstwie do 99.5% tego servera macie teamplay i od razu to widac ale pamietaj ze seraph moze i wyglada lepiej od immortala ale z 0 resistem jest to praktycznie taki sam set. Stanx do teraz ma ten sam resist co na waszym filmiku czyli 120-240 wind, ja wtedy mialem jednego parta 120 wind - w ostatnie 2 dni wlozylem reszte:P 2x healerzy tak samo smieszne resisty, jedynie obsess mial +- te same resisty co ma teraz no i do tego Kiru na kompletnym lagu :P Z tego co pamietam ktorys nuker od was ma earth element a nikt z naszego party nie ma nawet jednego kamienia w secie na ten element :)

Nie chodzi o to ze nie mamy sie z kim bic bo mamy wyzsze lvle albo server jest -_-' tylko o to ze l2 jest martwe pod wzgledem mass pvp, na GF epickie mass pvp wypadaly praktycznie codziennie tezza 2/antahras 11/valakas 11/baium 5 - teraz ten aspekt gry zostal usuniety przez ncsoft a dodatkowo silnik gry uniemozliwia wieksze pvp w fajnych warunkach na random spotach. Dzien w l2 wyglada tak: robisz 2/3 instancje potem idziesz do orbis gdzie moze trafisz jakies pvp ktore konczy sie tym ze jedna ze stron po pr idzie na inny spot/wraca w 7/14/21 co było by ok gdyby nie fakt ze juz przy takim pvp fps znacznie spadaja i slabo sie gra. Ok niby clan help uzasadnia przyjscie w 2/3 party ale po co ? po co farmic skoro nie ma sie o co bic ? ncsoft zostawil nam wyscig o zamki ktore sa tak -_-' ze gdybym mial wybor czy isc pograc w dote czy przejac zamek od npc to zapewne gralbym w dote. Kazdy random ma taka sama szanse na podstawowe epicki jak najlepszy gracz a zrobienie antharasa/valakasa niemozliwymi do -_-' bez 100+ osob na max lvlach jest smieszne, gdzie jest stary dobry antahras gdzie liczylo sie pvp a nie to czy ktos jest wstanie go zabic ? Oly... tak slabej i nierownej oly to chyba jeszcze nie bylo, ncsoft tak jak w przypadku epickow poszedl w strone "kto ma farta ten zyje", magiem to nawet jak masz 10lvli przewagi i 2 grady roznicy to i tak nie zabijesz tanka/healera ktory nie ma pojecia w co gra i jak sie znalazl na oly...

No to poszedl ladny wall, chyba moj pierwszy w zyciu :D jak mi sie cos przypomni to dopisze :D
skoro masz radka , to czemu w trayu masz panel sterowania nvidia? :D

aa i jakbyscie potrzebowali do doty2 gracza to piszcie na steam syrious3 albo gg://4301980

w dote2 gram na 9600gt bo radek nie "dziala" w docie :D


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #7768 dnia: Marzec 10, 2012, 02:09:23 pm »
niestety ale wszystko co napisałeś to prawda :o ale ja to z priva jestem gdzie pvp 100v100 o antka/bajumka i tezze to byla norma i sie nie znam :D

Nasze poprzednie serwery to l2.ws i przede wszystkim oba RPGi (x5 i x15) gdzie można było z przyjemnością co 2 dni na tezie się bić co najmniej 6 vs 6 bez żadnego laga na tym samym (a nawet słabszym) sprzęcie, a co 11 na antku i valakasie 12 vs 12 bez 1 laga. Tutaj już tego nie uświadczysz, a nawet jakby nie zmienili wszystkiego w instancje to i tak tylko każdy by się wkurzał, że się grac nie da.


  • Wiadomości: 719

  • Pochwał: 3

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #7769 dnia: Marzec 10, 2012, 02:22:50 pm »
Widzisz Tazman Stanx ma "tylko" 2x 120 wind, a nasz rapid ma aż 0 na każdy resist, on ma totalne null, składa się na 2 strzały od byle randoma. Iść z nim na pvp to nie dość, że jesteśmy w 6 to jeszcze kradnei rezy dla innych dd. Dlatego juz jakiś czas temu postanowiliśmy, że jest za późno i nieopłacalne by rapid ładował w resist i po prostu z rapidem na poważniejsze pvp nie chodzimy do czsu dobicia 95.
Co do hero skilli to olej Alariona bo według niego hero jest po to by spamować na hv.
A jeśli chodzi o nasze dotychczasowe pvp to frapsik wszystko pokazuje, 4 ostatnei pvp tak sie koczyły. Macie, mieliście lepszy sprzęt i lvl, w tym lepsze bronie i nie potrafiliscie z nami wygrać. Ktos od Was wpominał, że to dlatego, że mieliście chantera z Waszego Cp. Z takim podejsciem ja mogę powiedzieć, że na tamtą chwile mogliśmy wziąć zamiast naszych nukerów nukerów z pt arQQ i walke wygralibyśmy po 2-3min. Ok wcześniej wygraliście z 2-3 razy, ale po 1wze primo były to walki w mobach, gdzie troche zależy od szczęścia(ale i nam nie idzie z nimi za dobrze), a po2gie(byliśmy z rapidem;p) nasi dd objęli zła taktykę, potem ja zmienili i pvp już sie kończyły jak powinny ;p

A co samego Hella, to kurcze Hell fajnie sie z Toba gadało na ts "wieczorową porą", ale nie wiem za uj co mają Twoje posty na celu. Chcesz żeby wszyscy na forum oficjalnie stwierdzili "Hell Twoje odejście z gry było w pełni uzasadnione, masz nasze poparcie, nikt nie moze nazwać CIę failerem"? Sorry, ale po Twoich przygodach z Lancerem i z privami(co wyczytałem w działach privów) to chyba nikt nie oczekiwał, że zabawisz tutaj długo.

A co do samej ogólnej dyskusji o brak mass pvp itp. Nie powiem, że nie brakuje mi walk o baiumów czy starych antków, ale czy żeby radocha była z wygranego pvp czy mass to musi byc wlka o cos? Przecież tak samo można bić sie o powietrze w orbisie czy soa i cieszyc sie bo było sie lepszym. Problem jest jedynie taki, że wszystkie postacie 92+ maja wybór: albo podgonić ruskich z lvl i pokazać im gdzie ich miejsce w szeregu, albo cierpliwie czekać na reszte serwera, który dopiero dobija 90 lvl.
Co do nowych epików to ok minusem jest ograniczenie pvp o nie(ale nie likwidacja, przykład tezza w h5 czy nawet ostatni antek), ale jednak olbrzymim plusem jest zwiększenie ich dostępności. Dzieki temu pt, które onlinem lub innym czynnikiem wskoczyło do dobrego klanu nie odskakuje kosmicznie zwykłemu przeciętnemu pt.
Update:
W Amber party, jego członkowie pytają się alariona czy mogą dostać passy na shogala zamiast zapytać shogala  :D


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 1

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #7770 dnia: Marzec 10, 2012, 02:51:51 pm »
@Dyma
Super, że każdy może mieć epika, pytanie tylko, dlaczego takie party, które nic prawie nie gra ma taką samą szansę na epika jak party, które stara się o wiele dłużej i systematyczniej od innych? Epik to nie buty czy pasek przecież tylko coś co ma odróżniać lepiej zorganizowane klany/party od reszty, dlatego od frei ta gra jest zdupczona.
Cytat: skrzydlaty
Jak wykupisz Premium Life u Pana Boga to zwiększy Ci dobe do 30h.
:D :D :D :D


  • Wiadomości: 429

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #7771 dnia: Marzec 10, 2012, 02:54:37 pm »
@Dyma
Super, że każdy może mieć epika, pytanie tylko, dlaczego takie party, które nic prawie nie gra ma taką samą szansę na epika jak party, które stara się o wiele dłużej i systematyczniej od innych? Epik to nie buty czy pasek przecież tylko coś co ma odróżniać lepiej zorganizowane klany/party od reszty, dlatego od frei ta gra jest zdupczona.
no ja mam w muzeum statistic 14 istin z moim cp i 0 jewelery, koles poszedl raz z randomami i ma necklace nie musze mowic jaki boost daje -10% do reus skilli i m def wiekszy od r99 o 50 :D


  • Wiadomości: 987

  • Pochwał: 10

  • Masz problem? Napisz!
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #7772 dnia: Marzec 10, 2012, 02:59:48 pm »
Co do mojego kompa:
Procek: i5-2500k 4Ghz (na siege 5ghz) http://i39.tinypic.com/20p1smp.jpg
Ram: 8gb 1600mhz
Dysk: HDD320/SSD60 z systemem+l2
Grafa: Radek 4850
Sorry ale komp jest najnowszy i kazda gra powinna smigac na full detalach po 100fps a tutaj na siegach musze ustawiac alt+p i do tego widocznosc na 10metrow bo inaczej kaplica...
No to poszedl ladny wall, chyba moj pierwszy w zyciu :D jak mi sie cos przypomni to dopisze :D
niestety ale wszystko co napisałeś to prawda :o ale ja to z priva jestem gdzie pvp 100v100 o antka/bajumka i tezze to byla norma i sie nie znam :D
Cholera :) I jak się z tobą nie zgodzić. So true. Ale ja też z priva jestem i się nie znam :P

Co do hero skilli to olej Alariona bo według niego hero jest po to by spamować na hv
Epic  hahaha Niestety to prawda.
« Ostatnia zmiana: Marzec 10, 2012, 03:23:00 pm wysłana przez Russe »
A może by wrócić na oficjal :)


  • ******
  • Wiadomości: 1717

  • Pochwał: 3

  • Prawie jak Jezus
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #7773 dnia: Marzec 10, 2012, 03:05:57 pm »
Co do mojego kompa:
Procek: i5-2500k 4Ghz (na siege 5ghz) http://i39.tinypic.com/20p1smp.jpg
Ram: 8gb 1600mhz
Dysk: HDD320/SSD60 z systemem+l2
Grafa: Radek 4850
Sorry ale komp jest najnowszy i kazda gra powinna smigac na full detalach po 100fps a tutaj na siegach musze ustawiac alt+p i do tego widocznosc na 10metrow bo inaczej kaplica...
No to poszedl ladny wall, chyba moj pierwszy w zyciu :D jak mi sie cos przypomni to dopisze :D
niestety ale wszystko co napisałeś to prawda :o ale ja to z priva jestem gdzie pvp 100v100 o antka/bajumka i tezze to byla norma i sie nie znam :D
Cholera :) I jak się z tobą nie zgodzić. So true. Ale ja też z priva jestem i się nie znam :P

Dochodząc do wniosku off ma tylko lepsze pliki i to że nikt go nie wyłączy <ziew> privy > off . Inna gra > l2 , l2 jest za stare po prostu na cokolwiek.

2003-2011 - HellGuards Clan Leader ;)


  • Wiadomości: 63

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #7774 dnia: Marzec 10, 2012, 03:12:03 pm »
A co samego Hella, to kurcze Hell fajnie sie z Toba gadało na ts "wieczorową porą", ale nie wiem za uj co mają Twoje posty na celu. Chcesz żeby wszyscy na forum oficjalnie stwierdzili "Hell Twoje odejście z gry było w pełni uzasadnione, masz nasze poparcie, nikt nie moze nazwać CIę failerem"? Sorry, ale po Twoich przygodach z Lancerem i z privami(co wyczytałem w działach privów) to chyba nikt nie oczekiwał, że zabawisz tutaj długo.

Cytat: HellSign
Witam serdecznie,

Z dniem powstania F2P serwerów gra na prywatnych serwerach mija się z celem dlatego uważam, że sekcja prywatna powinna zostać usunięta.

 hahaha hahaha hahaha hahaha