Witaj
Gość

Wątek: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam  (Przeczytany 2547219 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14725 dnia: Sierpień 15, 2012, 08:53:56 pm »
Dlatego nigdy nie grałem w Diablo :D
http://www.youtube.com/watch?v=11U0r3sP2rg&feature=plcp
szkoda że to nie klocuch12, bez niego to juz nie jest tak dobra recenzja

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14726 dnia: Sierpień 15, 2012, 09:03:40 pm »
Ari, chcialbym ale na razie mam przeboje z internetem, walcze, zapieram sie nogami i nakurwiam telefony do nich dzien w dzien zeby dzialalo:D a tak to gralem ale Ciebie to rzadko mozna bylo napotkac

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14727 dnia: Sierpień 15, 2012, 09:21:35 pm »
Dlatego nigdy nie grałem w Diablo :D
http://www.youtube.com/watch?v=11U0r3sP2rg&feature=plcp
szkoda że to nie klocuch12, bez niego to juz nie jest tak dobra recenzja
Dobre są te wstawki  :D

Stark: to raczej ja ciebie nigdy nie widziałem ;D

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14728 dnia: Sierpień 15, 2012, 09:59:00 pm »
już nie mam wątpliwości, że to koniu ; D
jednak koniu miał swoje wywody, a ten kolo powtarza kamilkowe gadki typu, ze my bijemy sie tylko na arenie itp...


dokładnie ta sama retoryka jak konia ; >

Albo po prostu jest więcej osób niż tylko ja, które się lubią z ciebie nabijać(I nie tylko). Wiec muszę cie zasmucić, ale to ktoś inny. Pod względem gramatycznym trochę kuleje, ale ogólnie dobry troling


  • Wiadomości: 681

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14729 dnia: Sierpień 15, 2012, 10:34:47 pm »
już nie mam wątpliwości, że to koniu ; D
jednak koniu miał swoje wywody, a ten kolo powtarza kamilkowe gadki typu, ze my bijemy sie tylko na arenie itp...


dokładnie ta sama retoryka jak konia ; >

Albo po prostu jest więcej osób niż tylko ja, które się lubią z ciebie nabijać(I nie tylko). Wiec muszę cie zasmucić, ale to ktoś inny. Pod względem gramatycznym trochę kuleje, ale ogólnie dobry troling
daleko mu brakuje do ciebie bo ciebie czytać chciałem a jego nawet mi się nie chce


  • Wiadomości: 719

  • Pochwał: 3

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14730 dnia: Sierpień 15, 2012, 11:51:41 pm »
już nie mam wątpliwości, że to koniu ; D
jednak koniu miał swoje wywody, a ten kolo powtarza kamilkowe gadki typu, ze my bijemy sie tylko na arenie itp...


dokładnie ta sama retoryka jak konia ; >

Albo po prostu jest więcej osób niż tylko ja, które się lubią z ciebie nabijać(I nie tylko). Wiec muszę cie zasmucić, ale to ktoś inny. Pod względem gramatycznym trochę kuleje, ale ogólnie dobry troling
daleko mu brakuje do ciebie bo ciebie czytać chciałem a jego nawet mi się nie chce
dokładnie koniu jednak reprezentował jakiś poziom, no i koleś pisał, że jest jakimś szefem małej firmy czy coś a nie doktorem psychologii ;)
Update:
W Amber party, jego członkowie pytają się alariona czy mogą dostać passy na shogala zamiast zapytać shogala  :D


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14731 dnia: Sierpień 16, 2012, 11:18:27 am »
A ja właśnie latam na słoniu w stratosferze, w specjalnie dla niego uszytym skafandrze ciśnieniowym, niestety samoróbka takiego skafandra nie okazała się najlepsza dlatego musieliśmy zejść na ziemię i nasza misja została zakończona niepowodzeniem.
Ale tym co tak bujają tutaj w obłokach obiecujemy, że na pewno powrócimy i ściągniemy Was na ziemię kończąc tym naszą misję powodzeniem.

Wiesz, że to troszkę dziwne, co prawda nie ma nic zaskakującego w człowieku na słoniu latającym po stratosferze, jednak ten skafander ciśnieniowy dla słonia robiony własnoręcznie świadczy o nieodpowiedzialności ekipy.
Przy następnym podejściu postanowiliśmy zatrudnić fachowców, którzy zajmą się nowym wdziankiem dla trąbalskiego.


Na marginesie:

Powiem Wam, że litewskie piwo sprzedawane w zwykłych sieciówkach jak u nas w sklepach jest o wiele lepsze niż polskie sikacze.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 16, 2012, 11:21:47 am wysłana przez xRelapse »


  • Wiadomości: 279

  • Pochwał: 1

  • OblivioN
« Ostatnia zmiana: Sierpień 16, 2012, 12:25:56 pm wysłana przez WiLdEcaRd »
Live To Play -- Play To Win -- As Much As Possible -- As Hardcore As Possible


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14733 dnia: Sierpień 16, 2012, 01:37:50 pm »
a właśnie, w takich wypadkach, jak jest w aukcji napisane, że "sprzedaję czas poświęcony postaci", to gotówka powinna iść proporcjonalnie do ilości wkładu na wszystkie osoby, które użytkowały tę postać czy tylko do ostatniego właściciela? eksperci wypowiedzcie się...


  • Wiadomości: 241

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14734 dnia: Sierpień 16, 2012, 01:51:21 pm »
Niektorzy  tu z tego co pisza wyciagaja taka kase z l2 ze i tak musza miec jakis  ustalony % odgornie  od kazdej transakcji  zwiazanej z l2 wiec   :P


  • Wiadomości: 340

  • Pochwał: 1

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14735 dnia: Sierpień 16, 2012, 02:33:47 pm »
a właśnie, w takich wypadkach, jak jest w aukcji napisane, że "sprzedaję czas poświęcony postaci", to gotówka powinna iść proporcjonalnie do ilości wkładu na wszystkie osoby, które użytkowały tę postać czy tylko do ostatniego właściciela? eksperci wypowiedzcie się...
tutaj naczelnego drivera sie pytaj. Kamill szpecu wypowiedz się;D
Nie moja wina ze IQ większości tu piszących jest na poziomie przedszkola, wiec mogą nie zrozumieć toku myślenia osoby dorosłej :D
to po kiego... siedzisz w tej piaskownicy? jakiś pedofil czy co...?
Cytat: shout
xRelapse [Maj 22, 15:05:23]:   wszystko jest dla ludzi
xRelapse [Maj 22, 15:05:25]:   anal też XD
Clovery [Maj 22, 15:05:45]:   ah, zatem stad bol dupy, k.


  • Wiadomości: 681

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14736 dnia: Sierpień 16, 2012, 02:44:25 pm »
a właśnie, w takich wypadkach, jak jest w aukcji napisane, że "sprzedaję czas poświęcony postaci", to gotówka powinna iść proporcjonalnie do ilości wkładu na wszystkie osoby, które użytkowały tę postać czy tylko do ostatniego właściciela? eksperci wypowiedzcie się...
no sprzedaje swój bo ten WiLda już wykupił


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14737 dnia: Sierpień 16, 2012, 02:44:31 pm »
Kamil jest szpecem od farmy, on nie dostał przecież ani grosza za farmienie... skąd więc miałby wiedzieć :P


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14738 dnia: Sierpień 16, 2012, 02:44:52 pm »
a właśnie, w takich wypadkach, jak jest w aukcji napisane, że "sprzedaję czas poświęcony postaci", to gotówka powinna iść proporcjonalnie do ilości wkładu na wszystkie osoby, które użytkowały tę postać czy tylko do ostatniego właściciela? eksperci wypowiedzcie się...
ten zapis jest warty tyle co "pamiętaj, żeby usuń ściągnięty program po 24h, inaczej łamiesz prawo" na forach warezowych.
Teoretycznie allegro powinno usuwać aukcje które łamią regulaminy/prawa osób 3cich, ale w praktyce tego nie robią, zwłaszcza kiedy dotyczy to jakiś... gier, i nawet po oflagowaniu takiej aukcji nic nie zrobią. (pomijam, że nie pytałeś poważnie :D)


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14739 dnia: Sierpień 16, 2012, 02:52:42 pm »
Kamil jest szpecem od farmy, on nie dostał przecież ani grosza za farmienie... skąd więc miałby wiedzieć :P

skad wiesz ze ani grosza :D


  • Wiadomości: 719

  • Pochwał: 3

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14740 dnia: Sierpień 16, 2012, 02:55:42 pm »
Kamil jest szpecem od farmy, on nie dostał przecież ani grosza za farmienie... skąd więc miałby wiedzieć :P

skad wiesz ze ani grosza :D
kamil mu chodziło o farme w sensie exp sprzęt itp, nie farme z truskawkami i innymi owocami oraz warzywami :)
Update:
W Amber party, jego członkowie pytają się alariona czy mogą dostać passy na shogala zamiast zapytać shogala  :D


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14741 dnia: Sierpień 16, 2012, 03:02:53 pm »
Ja tam lubię jeść truskawki.


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14742 dnia: Sierpień 16, 2012, 03:03:47 pm »
Kamil jest szpecem od farmy, on nie dostał przecież ani grosza za farmienie... skąd więc miałby wiedzieć :P

skad wiesz ze ani grosza :D
kamil mu chodziło o farme w sensie exp sprzęt itp, nie farme z truskawkami i innymi owocami oraz warzywami :)
o widzisz Kamilku, dyma od razu załapała o co mu chodzi :P


  • Banned
  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14743 dnia: Sierpień 16, 2012, 03:43:03 pm »
kamil to uczucie gdy probuja cie obrazac dyma i jakas "dziewczyna" z wlasnym polem grawitacyjnym.

tak sobie mysle, ze ja jestem zlym czlowiekiem. pierw pogonilem z forum jakiegos lokalnego krola gry, potem pracownika biurowego (ktory sie nawet do mnie na pma zesral, ze nie wiem nic o jego zyciu i sytuacji i sie nie powinienem wypowiadac), a teraz jeszcze wyjawilem wam przykra prawde dotyczaca dziewczyn w grach komputerowych.


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14744 dnia: Sierpień 16, 2012, 03:53:31 pm »
tak Ci się tylko wydaje :)


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14745 dnia: Sierpień 16, 2012, 04:25:51 pm »
Nie wiem jaka dziewczyna/kobieta chciała by pokazać takiemu palantowi swoje zdjęcie  :D




Bonus: http://danieldefo.ru/my_journal/in/3755

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Banned
  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14746 dnia: Sierpień 16, 2012, 04:51:09 pm »
tak Ci się tylko wydaje :)
na pewno jestes piekna i siedzisz po 8h w l2 z wyboru, a nie koniecznosci wyrwania sobie chocby takiego alariona. (z uprzejmosci nie powiem dymy, bo on wyglada jak wyglada i zadnej nie zycze takiej desperacji)

Nie wiem jaka dziewczyna/kobieta chciała by pokazać takiemu palantowi swoje zdjęcie  :D
tylko taki dzolero jak ty probuje uwiesc kazda forumowa niewiaste, to smutne ze takie pasztety czuja sie pozadane przez internet. zamiast zmotywowac do kupna zelu na pryszcze i diety one nabieraja pewnosci siebie i sa przekonane o wlasnym pieknie. boze uchron.


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14747 dnia: Sierpień 16, 2012, 05:00:42 pm »
 :D


  • Wiadomości: 681

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14748 dnia: Sierpień 16, 2012, 05:04:05 pm »
@zakapiorr coś dla ciebie http://www.youtube.com/watch?v=NJhNtxhf2xI i plox ogarnij swoje życie bo musisz mieć je strasznie smutne  :(


  • Banned
  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14749 dnia: Sierpień 16, 2012, 05:08:21 pm »
@zakapiorr coś dla ciebie http://www.youtube.com/watch?v=NJhNtxhf2xI i plox ogarnij swoje życie bo musisz mieć je strasznie smutne  :(
idac takim tokiem rozumowania powinienes sie pod swoim postem podpisac imieniem i nazwiskiem. swoja droga sugerowanie, ze czyjesz zycie jest smutne, bo ktos wygrania ci gorzka prawde proste w oczy jest tak bardzo charakterystyczne dla tego forum.

random_numer_1: ale zrobilem ruskich w jajo! oni na mnie a ja celestial i do instancji! a potem oni czekali a ja soe do clan hallu!
random_numer_2: wow, super pomysl
random_numer_3: niezle! a my to juz prawie ruskim zabijamy 1 summona! jeszcze pare miechow i zobacza jak wbijemy 91!
random_numer_4: a ja jestem dziewczyna i robie sernik
alarion: jestem twoj
dyma: bierz mnie
amiras: czesc piekna
kamil: slabi jestescie w l2
random_numer_1: CHYBA TY
alarion: KAMIL TYLKO PVE
dyma: Z NAMI NIGDY NIE WYGRAL
random_numer_4: IDZ ZBIERAJ TRUSKAWKI

logika tego forum. propsy