Witaj
Gość

Wątek: Baby Kookaburra  (Przeczytany 3584 razy)

  • Wiadomości: 169

  • Pochwał: 0

Baby Kookaburra
« dnia: Grudzień 12, 2011, 11:27:22 am »
nie wiem czy mi się coś zbugowało z tym petem czy teraz tak jest
mianowicie
zrobiłem questa na 35 lvl , wiec kook miał 11 lvl różnicy, z tym , że ja  za moba miałem np 1% a kook tylko 0,2 %, na offie było odwrotnie, to pety miały znacznie więcej expa, przy double exp weekach  można było wbić postacią 80+  takiemu kookowi  55 lvl  przez 2 dni
dodatkowo ze 2 razy  podał mi mp a teraz stale mi dodaje tylko hp- dla bishopa to jakieś nieporozumienie- many mam dosłownie końcówkę , hp  ze 3/4 a on zamiast mp  dodaje mi hp - masakra  :D

ma ktoś podobne problemy?- bo nie wiem o co chodzi


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Baby Kookaburra
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 12, 2011, 11:50:42 am »
Aktualnie pety kradną "aż" 5% expa....


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Baby Kookaburra
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 12, 2011, 12:09:00 pm »
żeby kurczak ładował mp musisz być w trybie walki.
Poza tym o ile mnie pamięć nie myli to recharguje dopiero po przemianie.
Jakie lvle - twój i kurczaka?

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 169

  • Pochwał: 0

Odp: Baby Kookaburra
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 12, 2011, 01:01:13 pm »
obecnie  mój lvl to 41
kurczak dalej 24 lvl- przybyło mu z kilka  %
w sumie expiłem z nim jakieś niecałe 2 lvl , 35,0-35,7 i jakos 36,8-38 lvl a on przez ten czas  wbił kilka % ma chyba 24,10
mi chodzi właśnie o czas podczas walki - jak pisałem  na początku dodał mi kilka razy mp , a od pewnego momentu  stale dodaje  ale tylko hp, to jest jeden problem, drugi to wielkość expa - zgadza się to jest 5%, ale jak pisałem - na offie NA wszytskie pety  dostawały  % ( procentowo) wiecej od  właściciela ( chyba , że  to pet miał znacznie większy lvl) - tak jak jest teraz  to gdy dojde np do lvl 60 kurczak łaskawie by miał  może 26 lvl- to chyba co nie tak


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Baby Kookaburra
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 12, 2011, 01:37:01 pm »
Myślę, że to przez różnice lvl-i - To jak exp z innym kolesiem w pt, który ma mniej lvl-i niż ty. Gdyby różnica między tobą, a koką była 1-9 lvli szybciej by expiła. Nie wiem czemu tak jest, ale takie mam wrażenie ;p
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 169

  • Pochwał: 0

Odp: Baby Kookaburra
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 12, 2011, 01:47:10 pm »
idąc Twoim tokiem rozumowania nie było by możliwości wyexpić postacia z lvl 83 kurczaka od 0 , a tak robiłem i z kook i z wolfem- w weekend  gdzie był  double exp na Chronosie expiłem te pety od początku ( wilk 15 lvl,  kook 24 lvl) do 55 lvl  po dwa dni- a tego co piszesz tego expa byłoby jeszcze mniej a wiec przy postaci z lvl 83 pet praktycznie by nie expił
zawsze było , że pet ( wilk, kook, krówka) epxiły szybciej niż właściciel i często mijały go z lvl
dlatego nie wiem co się dzieje, czy bug czy jak?