Witaj
Gość

Wątek: Raty na offie  (Przeczytany 2213 razy)

  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Raty na offie
« dnia: Styczeń 31, 2012, 02:33:40 pm »
Szukałem , szukałem i nic nie znalazłem. Mianowicie, czy na wszystkich serwarach GoD'a sa raty x1 czy też istnieja jakieś x10 or something. Z racji na brak ciekaweych mid rate H5, zainteresowałem się gra na offie, lecz x1 mnie osobiście przeraża stąd tez moje pytanie. Ktoś mi wspominał że niby na którymś (chyba inovy) jest serwer x7 może ktoś z was potwierdzić ta informacje. Z góry dzieki


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Raty na offie
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 31, 2012, 02:45:29 pm »
Na każdym serwerze innovy tyle wyciągniesz, ale chwilowo.
+PA=2x XP, 300%VIT
+ (jak kupisz) runa 50% XP.

Przy PA minimalny rate XP/SP to 2x. Na offie exp idzie szybko, z P.A. nawet bardzo szybko. To nie priv, nie zamkną ci go.


  • Wiadomości: 198

  • Pochwał: 0

Odp: Raty na offie
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 31, 2012, 03:03:23 pm »
Ważne jest też to że God został totalnie przebudowany pod względem wcześniejszych kronik i expi się dużo szybciej. Sama akademia jest teraz do 75. Ja osobiście na nowym charze wbiłam 85 w 3 dni ( z pomocą pt oczywiście) a nie był to jakiś hardcore nolife exp( pewnie tak trwałoby to jeden dzień). Pierwszym charem trwało to chyba jakieś 3-4 tygodnie ale teraz masz już do dyspozycji kupny buff od Issa a to też daje kopa. Dodatkowo praktycznie nic nie składasz, nie spoilujesz..etc S w sklepie, low r z dropa jak woda, insty itd.

Nie ma za bardzo co porównywać farmy na wcześniejszych kronikach do tego co jest teraz


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: Raty na offie
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 31, 2012, 03:57:24 pm »
Właśnie do to tego Issa na ile jest ten buff na 20 min tak jak było wcześniej? Czyli expi sie jak na 7, a ja myślałem ze bazowo jest rate x7 :PP Czyli na wszystkich serwerach off jest taki same rate ? Czy też może rożnią się, bo o to w gruncie rzeczy mi chodzi :D Coś tam czytałem o mentorze itd. Troche mi kumpel wspominał, ze do 60 lvl da rade na Q pociągnać. W każdym razie jeśli chodzi o expienie i levelowanie to strasznie sie pozmieniało, bynajmniej l2 wydaje się teraz ciekawsze niż kiedyś :D


  • Wiadomości: 499

  • Pochwał: 0

Odp: Raty na offie
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 31, 2012, 04:11:43 pm »
Od iss buff 30min + sonaty 5min
Na questach jedziesz jakoś do 43lvl'u, potem tylko sam grind. I najlepiej na mombkach  co maja x hp (duzo więcej expa za nie)


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Raty na offie
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 31, 2012, 05:57:42 pm »
(...) Ja osobiście na nowym charze wbiłam 85 w 3 dni ( z pomocą pt oczywiście) (...)
łał.... szacun...

Ale w to, to nie uwierzę...
(...) a nie był to jakiś hardcore nolife exp( pewnie tak trwałoby to jeden dzień). (...)

10h  82->84. party AoE SoA. Fakt, bez Mentora (main na subie) i bez PA. Ale za to z full vit non stop (bday poty) i 10h Rune

So - no life albo bot :P

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 454

  • Pochwał: 0

Odp: Raty na offie
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 31, 2012, 07:22:22 pm »

Nie ma za bardzo co porównywać farmy na wcześniejszych kronikach do tego co jest teraz
moim zdaniem nic się nie zmieniło bo co to jest wbić 85 jak jest 99 lvli ~~ to tak jak kiedyś wbić 40 lvl i gra się pomału rozkręca tak teraz jest od 85 a do 99 idzie dalej tak samo tylko zmienia się wygląd spotów i potworków do zabijania ><


  • Wiadomości: 225

  • Pochwał: 0

Odp: Raty na offie
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 04, 2012, 01:54:47 pm »

Nie ma za bardzo co porównywać farmy na wcześniejszych kronikach do tego co jest teraz
moim zdaniem nic się nie zmieniło bo co to jest wbić 85 jak jest 99 lvli ~~ to tak jak kiedyś wbić 40 lvl i gra się pomału rozkręca tak teraz jest od 85 a do 99 idzie dalej tak samo tylko zmienia się wygląd spotów i potworków do zabijania ><
Mozą powiedzieć , że przesuneli czas cięzkiego grindu w czasie :) Mam to samo zdanie i tak trzeba zabijać tysiące tych mobów. Fakt Pa , runy pomagają ;)


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Raty na offie
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 04, 2012, 02:32:17 pm »
Prawda jest taka, że teraz 85 to jak kiedyś osiągnięcie 76 a pózniej znów nadchodzi grind "fest" i nic się w tym nie zmieniło wykluczając podniesienie progu levelowego odwzorowanego na "męczarni" osiągania kiedyś upragnionego 80 lub 85 (zależy o jakich czasach mówimy).


  • Wiadomości: 225

  • Pochwał: 0

Odp: Raty na offie
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 04, 2012, 02:57:59 pm »
kiedys było jakieś zastawienie gier mmo i o naszym L2 : "Królowa grindu" . ;) Swoją drogą jak to wygląda w innych Mmo też tak się farmi czy jak to wygląda? Nigdy jakoś nie było mi dane grać w inne mmo .


  • Wiadomości: 499

  • Pochwał: 0

Odp: Raty na offie
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 04, 2012, 03:03:25 pm »
kiedys było jakieś zastawienie gier mmo i o naszym L2 : "Królowa grindu" . ;) Swoją drogą jak to wygląda w innych Mmo też tak się farmi czy jak to wygląda? Nigdy jakoś nie było mi dane grać w inne mmo .
Tibia, tam nie masz maks lvl'u także grind do końca życia   :D :D


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: Raty na offie
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 04, 2012, 10:50:44 pm »
a własnie na Nai czyli NcWest nie ma PA sa tylko runki do expa tak ? Nevi exp + 100% i inna runa +50% exp i teraz moje pytanko czy te runki sie dzialaja razem czy nawzajem sie wykluczaja ?


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Raty na offie
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 04, 2012, 11:04:08 pm »
a własnie na Nai czyli NcWest nie ma PA sa tylko runki do expa tak ? Nevi exp + 100% i inna runa +50% exp i teraz moje pytanko czy te runki sie dzialaja razem czy nawzajem sie wykluczaja ?

nevita runy i zwykle runy działają razem.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Raty na offie
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 05, 2012, 04:27:55 am »
a własnie na Nai czyli NcWest nie ma PA sa tylko runki do expa tak ?(...)
Nie, nie tylko. Jest jeszcze mentor system, którego nie ma na RUOffie. Czyli jeśli znajdziesz mentora, to od 40 do 85 lvla włącznie masz +200% expa, jeśli Twój mentor jest w tym samym czasie on-line
Nie mówiąc o świetnych bufach.

Czyli jak juz chcesz max (masz kase na runy ze sklepu, to:
+ 100% z Newbie Rune
+ 50% z Rune
+ 200% od mentora
i jechane...

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Luty 05, 2012, 10:48:05 am wysłana przez MastJedi »
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: Raty na offie
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 05, 2012, 08:59:34 am »
O mentor systemie juz czytałem wiem co i jak ;) Dzieki wielkie za info czas na farme :P

Pozdrawiam


  • Wiadomości: 225

  • Pochwał: 0

Odp: Raty na offie
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 05, 2012, 01:07:38 pm »
Żal trochę , że na innovie nie ma tego Mentoru .


Odp: Raty na offie
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 05, 2012, 01:26:36 pm »
Żal trochę , że na innovie nie ma tego Mentoru .
dziwna odmiana, anyway moze na innovie bedzie mentor system


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: Raty na offie
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 05, 2012, 01:42:11 pm »
Aaaa, mam taki maly dylemat zastanawiam sie czy pograc Summonerem (DE nie lubie jasnych elfow, krazy przekonanie ze ES wypada lepiej ale nikt tego nie potrafi uzasadnic) albo OL lub BD. I teraz moje pytanie, może ktoś z obecnych tu orientuje się jaką postacią łatwiej o pt summonerem jako dd czy tez enchanterem (zauważyłem, że Iss'ow jest naprawde sporo na Naii).

Edit. I czym łatwiej sie wykoxac do 85 summonem czy OL'em


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Raty na offie
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 05, 2012, 03:20:19 pm »
IMVHO lepiej, żeby nie było Mentor systemu na Innovie. Czemu? przynajmniej byłyby jakieś różnice.
Innova PA system.
NCSoft Mentor + Awakening Path.

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;