Witaj
Gość

Wątek: [x3] Klan RISEN rekrutuje  (Przeczytany 9879 razy)

  • Wiadomości: 60

  • Pochwał: 0

Odp: Klan RISEN rekrutuje
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 02, 2012, 02:21:06 pm »
Właśnie o to chodzi :) nikt nie mówił że będzie war tylko skromna odpowiedź heewita i moja na post napisany przez kabulek :P Co do mnie to jestem troche nacjonalistą (w pozytywnym tego słowa znaczeniu). Nigdy bez potrzeby nie walcze z Polakami. Pozdro


  • Wiadomości: 115

  • Pochwał: 0

  • www.HolyBlood.com.pl
    • Forum klanu HolyBlood
Odp: Klan RISEN rekrutuje
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 03, 2012, 12:25:28 am »
Właśnie o to chodzi :) nikt nie mówił że będzie war tylko skromna odpowiedź heewita i moja na post napisany przez kabulek :P Co do mnie to jestem troche nacjonalistą (w pozytywnym tego słowa znaczeniu). Nigdy bez potrzeby nie walcze z Polakami. Pozdro
:)
Dwie rzeczy są nieskończone - Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej istnieją jeszcze wątpliwości.

Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić. I wtedy pojawia się ten jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to coś robi.

Albert Einstein (1879-1955)


  • Wiadomości: 63

  • Pochwał: 0

Odp: Klan RISEN rekrutuje
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 03, 2012, 08:20:24 am »


  • Wiadomości: 875

  • Pochwał: -1

Odp: Klan RISEN rekrutuje
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 03, 2012, 08:44:09 pm »
to chyba nie ten śmieszny RISEN z ariona co tylko farmił rb/hb i bał się nawet największym nubom wara oddać?
(no hate, powaznie pytam)

Zgłaszać trollowanie do moderatora trzeba. 55% tylko brakuje do zablokowania konta Prokrastynator'owi



  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: Klan RISEN rekrutuje
« Odpowiedź #29 dnia: Październik 03, 2012, 10:42:44 pm »
Tak ten sam śmieszny klan który na Arionie miał jako pierwszy Dyna HVY Set +6, ten sam śmieszny klan który trzymał w 10 osób world bossy, ten sam śmieszny klan który w walkach TvT jebał zerlingi, tak to ten sam...


  • Wiadomości: 875

  • Pochwał: -1

Odp: Klan RISEN rekrutuje
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 04, 2012, 06:09:06 pm »
tzn biliście Glakiego i podobne? ok nie ma tematu, respect ziomuś.

Zgłaszać trollowanie do moderatora trzeba. 55% tylko brakuje do zablokowania konta Prokrastynator'owi



  • Wiadomości: 63

  • Pochwał: 0

Odp: Klan RISEN rekrutuje
« Odpowiedź #31 dnia: Październik 05, 2012, 07:21:23 am »
tzn biliście Glakiego i podobne? ok nie ma tematu, respect ziomuś.

Przypominam ze to temat do rekrutacji a nie do pier******a glupot przez jakies niespelnionych nastoletniech troli... Chcesz trolowac to wypier****j z tego topicku.



http://l2risen.lifeme.net/


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Klan RISEN rekrutuje
« Odpowiedź #32 dnia: Październik 05, 2012, 07:34:22 am »
Rozumiem, że Prokreator jest trollem i w sumie nie robi nic innego na tym forum tylko sieje nowe dramy, ale wyrażając się w ten sposób i pozwalając mu sprowadzić cię do swojego poziomu zaprzeczasz sam sobie. Piszesz w pierwszym poście, że zapewniasz miłą atmosferę, a tutaj widać, że byle troll na clan chacie wyprowadzi cię z równowagi, jako CL klanu powinieneś wykazać się większym spokojem.
anyway free :bump:
GL i może do zobaczenia.


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: Klan RISEN rekrutuje
« Odpowiedź #33 dnia: Październik 05, 2012, 08:27:58 am »
No widzisz, na szczęści Heewit nie jest CLem :)


  • Wiadomości: 875

  • Pochwał: -1

Odp: Klan RISEN rekrutuje
« Odpowiedź #34 dnia: Październik 05, 2012, 10:04:38 am »
Przypominam ze to temat do rekrutacji a nie do pier******a glupot przez jakies niespelnionych nastoletniech troli... Chcesz trolowac to wypier****j z tego topicku.
http://l2risen.lifeme.net/

niezły rage dzieciaku, zabolało że ujawniłem kilka faktów o klanie?
jak się uspokoisz to uzupełnij informacje o klanie które przytoczyłem, żeby ludzie wiedzieli jakie klany omijać  :)
Shanique, wiem że ostatnio strasznie pucujesz się do adminów (wyróżnienie, chcesz moda?) widać to co w co 2 twoim poscie, ale nie szukaj trollingu tam gdzie go nie ma.

Zgłaszać trollowanie do moderatora trzeba. 55% tylko brakuje do zablokowania konta Prokrastynator'owi



  • Wiadomości: 63

  • Pochwał: 0

Odp: Klan RISEN rekrutuje
« Odpowiedź #35 dnia: Październik 05, 2012, 10:36:08 am »
Przypominam ze to temat do rekrutacji a nie do pier******a glupot przez jakies niespelnionych nastoletniech troli... Chcesz trolowac to wypier****j z tego topicku.
http://l2risen.lifeme.net/

niezły rage dzieciaku, zabolało że ujawniłem kilka faktów o klanie?
jak się uspokoisz to uzupełnij informacje o klanie które przytoczyłem, żeby ludzie wiedzieli jakie klany omijać  :)
Shanique, wiem że ostatnio strasznie pucujesz się do adminów (wyróżnienie, chcesz moda?) widać to co w co 2 twoim poscie, ale nie szukaj trollingu tam gdzie go nie ma.

czytanie ze zrozumieniem sie klania. Nie potrafisz zrozumiec prostej rzeczy, że cie tutaj nikt nie chce w tym topicu a spamujesz dalej.


Rozumiem, że Prokreator jest trollem i w sumie nie robi nic innego na tym forum tylko sieje nowe dramy, ale wyrażając się w ten sposób i pozwalając mu sprowadzić cię do swojego poziomu zaprzeczasz sam sobie. Piszesz w pierwszym poście, że zapewniasz miłą atmosferę, a tutaj widać, że byle troll na clan chacie wyprowadzi cię z równowagi, jako CL klanu powinieneś wykazać się większym spokojem.
anyway free :bump:
GL i może do zobaczenia.

czy my teraz piszemy na clan chacie? dla mnie to jestesmy na forum, ktore jest pozywka dla troli. Nie szanuje i nigdy nie bede szanowal ludzi pokroju prokradebila, ktory spamuje byle gowno zeby tylko zwrocic uwage na siebie. Po za tym nie jestem Cl'em klanu.

PS. W wolnej chwili poprosze jakiegos moda o wyczyszczenie tematu ze zbednego shitu.


  • Wiadomości: 875

  • Pochwał: -1

Odp: Klan RISEN rekrutuje
« Odpowiedź #36 dnia: Październik 05, 2012, 10:55:10 am »
Brak argumentów to teraz wyzywamy od debili? no cóż, widze że dzieci z RISEN się rozpanoszyły na forum, zresztą podobny syf robiliście na forum ariona, jak tylko ktos wam wypomniał farm no war  :)

Zgłaszać trollowanie do moderatora trzeba. 55% tylko brakuje do zablokowania konta Prokrastynator'owi



  • Wiadomości: 63

  • Pochwał: 0

Odp: Klan RISEN rekrutuje
« Odpowiedź #37 dnia: Październik 05, 2012, 11:19:45 am »
Brak argumentów to teraz wyzywamy od debili? no cóż, widze że dzieci z RISEN się rozpanoszyły na forum, zresztą podobny syf robiliście na forum ariona, jak tylko ktos wam wypomniał farm no war  :)

mow do dupy to cie osra.


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Klan RISEN rekrutuje
« Odpowiedź #38 dnia: Październik 05, 2012, 01:03:34 pm »
Jeśli myślisz, że ruscy potrzebują wojny do wyczyszczenia spota, to źle myślisz.
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: Klan RISEN rekrutuje
« Odpowiedź #39 dnia: Październik 06, 2012, 06:29:41 pm »
Up  :bump:


  • Wiadomości: 63

  • Pochwał: 0

Odp: Klan RISEN rekrutuje
« Odpowiedź #40 dnia: Październik 08, 2012, 08:52:20 pm »
 :bump:


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: Klan RISEN rekrutuje
« Odpowiedź #41 dnia: Październik 10, 2012, 08:21:07 am »
 :bump:


  • Wiadomości: 97

  • Pochwał: 0

Odp: Klan RISEN rekrutuje
« Odpowiedź #42 dnia: Październik 11, 2012, 02:18:31 pm »
Klan Risen lf activ SE      http://l2risen.lifeme.net


  • Wiadomości: 63

  • Pochwał: 0

Odp: Klan RISEN rekrutuje
« Odpowiedź #43 dnia: Październik 13, 2012, 02:32:47 pm »
Dla posiadaczy providera od UPC, strona forum moze nie dzialac. W tym celu prosze skorzystac z http://vtunnel.com/.

Rozwiazanie tymczasowe



  • Wiadomości: 63

  • Pochwał: 0

Odp: Klan RISEN rekrutuje
« Odpowiedź #44 dnia: Październik 14, 2012, 12:48:00 pm »
Forum działa już normalnie  :afro:

Rekrutacja supportu aktualnie.


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

    • http://www.youtube.com/watch?v=RKwQHyVxCCU&feature=relmfu
Odp: Klan RISEN rekrutuje
« Odpowiedź #45 dnia: Październik 14, 2012, 10:55:49 pm »
Daggera szukacie ??
My Nick: Tipi,Tapsik


  • Wiadomości: 63

  • Pochwał: 0

Odp: Klan RISEN rekrutuje
« Odpowiedź #46 dnia: Październik 15, 2012, 02:22:41 pm »
Daggera szukacie ??

daggerow 24 aktualnie wiec nie


  • Wiadomości: 63

  • Pochwał: 0

Odp: Klan RISEN rekrutuje
« Odpowiedź #47 dnia: Październik 20, 2012, 10:31:00 am »
REKRUTACJA ZAMKNIĘTA  :afro:


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: Klan RISEN rekrutuje
« Odpowiedź #48 dnia: Październik 29, 2012, 01:38:27 pm »
SUPPORT REKRUTACJA!!


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: Klan RISEN rekrutuje
« Odpowiedź #49 dnia: Listopad 02, 2012, 11:55:45 am »
SUPPORT REKRUTACJA!!