Witaj
Gość

Wątek: GOD, jak zwykle  (Przeczytany 3656 razy)

  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

GOD, jak zwykle
« dnia: Grudzień 11, 2012, 07:46:23 pm »
Tak, pomyślicie znowu to samo pytanie: "Kim by tu zagrać w GOD?". Ale nadchodzi mała wariacja. Grałem wcześniej w l2 na różnych kronikach, z czego największa radość czerpałem w IL, ze względu na op kamaele i shillien templar niszczące na prywatach. Ale koniec z tym. Chce zacząć przygodę z GOD na oficjalu. I tu pojawia się moje pytanie. Potrzebuję klasy, która za bardzo nie ma problemów w pve zarówno solo jak i w pt, a także ogarnia pvp. I wyszło mi ze mógłbym grac phantom summonerem, berserkerem, shillien templarem, gladem albo tyrantem. I nie wiem na co się zdecydować, ale chcę dodać, że mój brat również zaczyna i moglibyśmy utworzyć class duet, który się sprawdza, przy czym raczej będzie grał którąś z klas tu wypisanych. Mam nadzieję, że dobrze, że zwróciłem się do Was! Mała rada nie zaszkodzi ;)


  • Wiadomości: 631

  • Pochwał: 1

Odp: GOD, jak zwykle
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 11, 2012, 10:31:59 pm »
Wyżej wymienione klasy mają swoje czwarte profki.

Phantom summonerem - Wynn Summoner
Berserker -  Tyrr Warrior
Shillien templar - Sigel Knight
Glad i tyrant - Tyrr Warrior.

Dobrego Tanka, jak i healera nigdy za wiele. Jeśli ogarniesz te klasy, będziesz pożądany w każdym ogarniającym CP (PT w przypadku gry solo.)

Jeśli chodzi o wybór z tych klas co podałeś, osobiście wybrałbym Wynna + Othell (brat) i ISS na plecy. Przy nie dużym nakładzie czasu, są pewne miejsca gdzie można wyciągnąć do 20kk na godzinę (w tym trio).

Prócz tego sprzedawanie powerlvlingu, też ma swoje plusy, a oczywiście wiadomo summonera w tej dziedzinie nikt nie przebije.

Podsumowując, jeśli masz zamiar startować na nowym Polaczkowym Offie, to polecam Ci te klasy. Szybka farma, szybki zarobek = dobry sprzęt i lvl.


  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

Odp: GOD, jak zwykle
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 11, 2012, 10:39:58 pm »
Na fajnych privach IL grales skoro biegali op kamalolami xd

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk


  • Wiadomości: 631

  • Pochwał: 1

Odp: GOD, jak zwykle
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 11, 2012, 10:58:12 pm »
Na fajnych privach IL grales skoro biegali op kamalolami xd

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk

Czytanie ze zrozumieniem się kłania.


  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: GOD, jak zwykle
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 11, 2012, 11:04:30 pm »
Grałem wcześniej w l2 na różnych kronikach, z czego największa radość czerpałem w IL, ze względu na op kamaele

Ok, ide pocwiczyc czytanie ze zrozumieniem


  • Wiadomości: 631

  • Pochwał: 1

Odp: GOD, jak zwykle
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 12, 2012, 12:54:24 pm »
Grałem wcześniej w l2 na różnych kronikach, z czego największa radość czerpałem w IL, ze względu na op kamaele

Czerpał największa przyjemność z gry na IL, bo na, jak to nazwał różnych kronikach były OP kamaele. Dla chcącego nic trudnego bro.


  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

Odp: GOD, jak zwykle
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 12, 2012, 03:24:39 pm »
W takim sensie, no prosze. Upraszam o wybaczenie


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: GOD, jak zwykle
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 12, 2012, 07:34:18 pm »
Dzięki za odpowiedź! A co przychodzi wam jeszcze do głowy mieszając następująco: 1. Dla mnie cos z wypisanych powyzej 2. Dla mojego brata cos z w/w + necro, sph, bo on jeszcze moglby ktoryms z tych nukerow( ja raczej nie :D )




A FYI nie zamierzam grać na POLACZKOWYM serwerze tylko na shilien :)





>> nie dublujemy postów, używamy modyfikuj wiadomość <<
/Shanique
« Ostatnia zmiana: Grudzień 13, 2012, 07:49:45 am wysłana przez Shanique »