Witaj
Gość

Wątek: 85 lvl i co dalej?  (Przeczytany 7076 razy)

  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

85 lvl i co dalej?
« dnia: Styczeń 17, 2013, 07:46:36 pm »
WItam, mam nietypowe pytanie... Otoza moja przygoda z l2 zawsze konczyla sie przed 85lvlem i teraz nie wiem co dalej?? Napiszcie czymm sie zajac gdzie expic itd az do 99lvlu... Jak mozecie bede wdzieczny... Mam Yul Archera. Moze jakie questy robic itd... Pozdr


  • Wiadomości: 948

  • Pochwał: 4

Odp: 85 lvl i co dalej?
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 17, 2013, 10:01:56 pm »
WSZYSTKO.
Sporo nowych instancji, ładowanie elementu w broń czy robienie daily. Warto zainwestować w noblessa i robić 10 walk na olimpiadzie bo jest za to nagroda w postaci 2 Giant's Energy wartych w sumie 11kk.
Na 85 lvlu masz następujące możliwości spożytkowania czasu:

Instancje
-Trajan (party instancja dostępna raz dziennie - obecnie jest prostsza niż kiedyś)

-Kartia grupowa (party instancja dostępna tylko raz dziennie z bardzo fajnym expem zwłaszcza w połączeniu z vitem, lecą tam też dropy w formie enchantów więc zawsze można być do przodu z adeną)

-Nursery na SoA (bierzesz buff z miasta i lecisz, insta jest solowa i trwa 30 minut. W tym czasie zabijasz mobki które się tam spawnują - całkiem w porządku exp aczkolwiek z racji tego, że obecnie jest dużo innych miejsc jest coraz mniej uczęszczana)

-Zaken/Freya/Tezza (Co do Zakena nie ma żadnych problemów ze znalezieniem party i opłaca się tam chodzić bo mamy możliwość dostania całkiem fajnych dropów sporo wartych w grocku oraz bresy. Pozostałe dwie insty są też opłacalne ale istnieje ryzyko, że Cie wypyrdkują bo wchodzi się tam na 2 party. Można co prawda robić to w CP i każdy dologowuje boxa ale to już w CP.

-Kartia solo (średnio polecam bo raczej zakładam, że jako nowy 85 nie masz ani normalnego seta ani elementu w łuku, sam mam łucznika na dualu i z łukiem apo +3+300 kartia solowa na 85 była, że tak powiem trudna - buffa starczało na styk)

Party exp:
-SoA (jest tam pewien daily dający randomowo za jego ukończenie stona/kryształ/apo broń. Daily robi się szybko, wpada zawsze trochę expa, adeny i szansa na drop jest spora)

-Harnak (Miejscówka AoE/single target, oczywiście najlepiej zadbać o zróżnicowane party. Na Harnaku są pokoje i każdy pokój starcza dla jednego pt - non toper zadyma tam jest)

-Strongholdy koło Kamael Village (są to miejscówki aoe i zazwyczaj ludzie expią tam od 90+ ale jak sam poskladasz party i zadbasz o mocniejszy skład to zawsze możesz być tą pijawką)

Solowe expienie raczej jest słabo opłacalne. Lepiej iść na jakieś miejscówki 82-84 i farmić tam kasę przy okazji dostając jakieś ochłapy expa. Powyżej 85 nie ma sensu opisywać bo grając od 85-90 siłą rzeczy poznasz wyższo-lvlowe instancję używając samego party matching albo będzie już klan/znajomi. Generalnie zasada jest taka, że dochodzi po prostu więcej instancji do roboty i całość dniówki poświęca się na robienie właśnie dziennych "obowiązków".
Core - Wynn 99 - sprzedany
R.I.P. Ciapu