Witaj
Gość

Wątek: Polskie znaki w Interlude  (Przeczytany 3025 razy)

  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Polskie znaki w Interlude
« dnia: Luty 19, 2013, 06:05:58 pm »
Witam.
Nie wie ktoś co muszę edytować, oraz jakim programem żeby dodać polskie znaki do tej kroniki?


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: 10

Odp: Polskie znaki w Interlude
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 19, 2013, 06:15:35 pm »
Dużo dużo czasu temu kiedy jeszcze było l2wh, był taki typ Fyvre o ile się nie mylę, który zajmował się crackowaniem l2. Wrzucał wtedy do tych cracków przy okazji obsługę znaczków. Tylko był problem z dużymi znakami typu ŚĆŹŻÓ, które powodowały, że cały tekst się zawężał i np. w linkach podkreślenie najeżdżało na znaczki.
Polaczkowo:
Impos - Aeore Healer lvl 93 / Wynn Summoner 85 / TH 58
klan - Kowale
CP Sairea


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Polskie znaki w Interlude
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 20, 2013, 05:42:55 am »
Znalazłem już Polskie znaki dla większości kronik, jednak dla Interlude nie. Na kroniki 1.5 i 2.1 znalazłem. Jest to podmiana pliku nwindow.dll . Próba edycji tego pliku zwykłymi edytorami bibliotek .dll  nie daje żadnych rezultatów. Po otwarciu widać tylko obrazki kursorów l2 i jakaś linijka kodu, która nic mi nie mówi:
<assembly xmlns="urn:schemas-microsoft-com:asm.v1" manifestVersion="1.0">
</assembly>
Znając życie to pewnie złego edytora używam. :) Ale właśnie dlatego tutaj piszę.


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: Polskie znaki w Interlude
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 06, 2013, 10:15:18 am »
Odświeżam temacik :) Jeśli ktoś ma jakieś pomysł albo pliki, tak by działały polskie znaki na INTERLUDE z l2jfroozen to proszę dać znać.

Napisałem do Fyyre, ma swój blog na twitterze, jeśli da znać i coś podeśle to przekażę tutaj.


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Odp: Polskie znaki w Interlude
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 25, 2020, 10:20:29 am »
Chciałem dziś napisać na shoucie w Giran "Wesołych Świąt" no właśnie i tam co miały być polskie znaki nic się nie pojawiło; taki fail!
Cholerka jasna kiedyś pamiętam (i to chyba było właśnie w starych kronikach) podmieniało się 2 pliki oprócz nwindow.dll także i fire.dll.
I z tego co widzę w katalogu "system" są u nas takie pliki.


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Polskie znaki w Interlude
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 05, 2021, 07:21:50 am »
a hit freelancers swear by exercises — washing your face, putting on real garments and placing smartphone boundaries — and those recommendations increase to ingesting. dietary therapist and longtime paintings-from-homer wilma macdonald told huffpost that snacking right here and there's the largest mistake she sees new far flung workers make. she recommends setting up your day like all everyday working day, with a lunch wreck, a few smaller breaks and a focus at the most important meal: breakfast.
what is search engine optimization