Witaj
Gość

Wątek: Relacje damsko-męskie - wielka oaza rad i wskazówek! Wielka dyskusja!  (Przeczytany 22281 razy)

  • ********
  • Wiadomości: 1968

  • Pochwał: 1

Odp: Relacje damsko-męskie - wielka oaza rad i wskazówek! Wielka dyskusja!
« Odpowiedź #75 dnia: Luty 25, 2013, 09:33:50 pm »
Na nieśmiałego faceta nie ma chyba nic lepszego jak sprośny żart z podtekstem seksualnym.
Nie żebym był specjalistą od podrywania nieśmiałych facetów...
Nie udzielam pomocy przez PM...


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Relacje damsko-męskie - wielka oaza rad i wskazówek! Wielka dyskusja!
« Odpowiedź #76 dnia: Luty 25, 2013, 10:01:32 pm »
Jak jest nieśmiały + nie ma kolegów = będzie niewinny jak nieob... nienawożona łąka. Grunt, żeby jak tak pisał bula znaleźć punkt zaczepienia. Nie przesadź też z wiedzą i daj mu się wykazać - większość facetów nie lubi gdy kobieta się zna na czymś lepiej. Bądź mądra, ale nie przemądrzała :)


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Relacje damsko-męskie - wielka oaza rad i wskazówek! Wielka dyskusja!
« Odpowiedź #77 dnia: Luty 25, 2013, 11:49:27 pm »
Dobra omnibusy męskich serc... powiedzcie mi jak dotrzeć do totalnie nieśmiałego faceta?

Przede wszystkim dużo cierpliwości. To zawsze Ty musisz pierwsza podejść na początku znajomości, nie zapraszaj go nigdzie, po prostu porozmawiaj z nim przy każdej możliwej okazji. Po jakimś czasie sam zacznie do Ciebie podchodzić i nawiązywać rozmowę, albo zacznie Cię unikać - jak to drugie, to lepiej daj sobie spokój. Co do rozmowy - raczej ten ciężar będzie spoczywał na twoich barkach. Nie wiem czy chodzicie do szkoły/na studia/do pracy razem. Jeżeli tak - to będzie najbardziej neutralny temat, o którym możecie rozmawiać. Staraj mu się opowiedzieć o sobie, bo to głownie Ty będziesz mówiła, postaraj się nie przynudzać i staraj się nie dopuścić do "niezręcznej ciszy" - jeśli taka nie na stanie, to on nie uzna tej rozmowy za nieudaną, bo nie czuł na sobie presji nawiązania konwersacji. Szczypta poczucia humoru wskazana. Jeżeli zadajesz mu jakieś pytanie - nie licz na jakieś otwarcie się, odpowiedź będzie krótka i na temat. Pytanie typu "Opowiedz mi o..." są męczące przy wielu tematach i możesz się spodziewać odpowiedzi "Jest okej" i tyle, więc radzę na początku ich unikać.
Trzeba się trochę postarać, ale moim zdaniem warto!


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • Banned
  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: Relacje damsko-męskie - wielka oaza rad i wskazówek! Wielka dyskusja!
« Odpowiedź #78 dnia: Luty 26, 2013, 12:05:14 am »
Oki, mam nadzieje koledzy, ze mi tez pomozecie odnalezc wlasciwa droge, bo wydaje mi sie, ze zbladzilem.

W moim zyciu sa dwie kobiety, obie rownie wspaniale, a co gorsza ja nie potrafie wybrac tej jedynej. No ale pokolei, najpierw pare slow o nich.

Pierwsza z nich, nazwijmy ja omownie Smaczna jest sporo ode mnie starsza. Roznica wieku (a konkretnie pokolenia) nie robi na nas jednak zadnego znaczenia. Dogadujemy sie swietnie, mam wspanialy kontakt z jej nastoletnim synem (ktory chociaz nie do konca szanuje matke, to jednak przede mna czuje nalezyty respekt). Smaczna nie nalezy do nader wyksztalconych osob, nie pytalem jej nigdy, ale z tego co sama wspominala skonczyla tylko podstawowke, na domiar zlego po kilku podejsiach. Choc nie grzeszy inteligencja na wiele roznych tematow, to jednak jest niezwykle zaradna i madra zyciowo. Potrafila sama zaopiekowac sie synem i przetrwac najgorsze. Na codzien nasze relacje sa wspaniale, choc nigdy oficjalnie nie weszlismy w faze zwiazku zdarzylo nam sie kilka razy wyladowac w lozku. Zawsze byla ognista i temperamentna, lubiaca rzadzic. Musze jednak przyznac ze przezyte wiosny odcisnely na niej swoje pietno, dale sie to wyczuc chociazby dlatego, ze zamiast upragnionej ciasnoty i ciepla, jej uda wysnuwaly jedynie chlodne i nieco sflaczale zaproszenie. Pomimo tego wszystkie kazda chwile z nia wspominam wspaniale. W dodatku umie swietnie gotowac, jej potrawy smakuja doslownie jak u Mamy! Uwierzcie mi, nawet po najgorszej klotni, gdy sprobujecie jej sernika, nigdy nie przyjdzie wam do glowy uzyc w obec niej chlodnika.

Druga kobieta mojego zycia to prawdziwy aniol w ludzkiej skorze. Na imie jej Ogonek i jest najbardziej urocza istotka jaka w zyciu spotkalem, a widzialem wiele. Jest bezinteresowna i pomocna - w wolnych chwilach pomaga w domu psychiatrycznym tlumaczac teksty bajek dla pacjentow, z angielskiego na polski. Choc daleko jej do fizycznego piekna Smacznej, jej wewnetrzny blask tlumi wszystkie niedoskonalosci przyrody widoczne w jej obliczu. Gdyby mozna zobaczyc dusze, tysiac razy z rzedu zdobyla by tytul Miss Universe. Z Ogonkiem nigdy nie laczyly nas relacje seksualne, choc wielokrotnie robila ku temu aluzje i probowala mnie uwiesc ja bylem nieustepliwy - balem sie, ze skrzywdze najpiekniejszego motyla. Jak sie okazalo pozniej, popelnilem duzy blad. Poszukujaca milosci dziewczyna weszla w skomplikowana relacje z, nazwijamy go tak umownie, Surtapmel. Surtapmel to stary dewiant i rozwodnik. Zona zostawila go lata temu, bo nie potrafil zadbac o rodzine i wolal przebywac w wirtualnym swiecie, w ktorym jak to okreslal "jest kims waznym". Jego toksycznosc oplotla moja ukochana Ogonek do tego stopnia, ze gotowa byla pojsc za nim w ogien. Widocznie fakt, ze byl pierwszym mezczyzna, ktory dal jej spelnienie poprzez lozkowe przygody sprawil, ze wytworzyla sie miedzy nimi swoista wiez, ktora laczyla ich losy, choc wszystko inne wydawalo sie ich dzielic. Co gorsze - z czasem Surtapmelowi przestaly wystarczec ich prywatne zblizenia, zapraszal do ich prywatnej sfery dodatkowe osoby! Nie wiem dokladnie kim byly, poznalem tylko jedna z nich - Knura. Knur nosil koszulke z logo PL na piersiach, wiec w myslach nazywalem go ironicznie KnurPL. Byl, podobnie jak Surtapmel, zyciowym wykolejencem, ktory moja piekna Ogonek wykorzystywal tylko do zaspokojenia swoich dzikich rzadz. Czas mijal, a Ogonek stopniowo nabierala zyciowej rozwagi i uzbrajala sie w coraz grubszy pancerz. Z czasem oderwala sie od nikczemnych wplywow i znow odrodzila sie niczym Feniks z popiolow, stajac sie na nowo tych co pierwotnie pokochalem - aniolem dobroci. Niestety, przyszlo mi slono zaplacic za moja opieszalosc - Ogonek ma obecnie wielu adoratorow, choc dobrze wiem, ze ciagle zajmuje specjalnie miejsce w jej sercu.

I teraz pytanie do was drodzy Panowie - ktora powinienem wybrac? O ktora powinienem walczyc? Cudowne i spokojne zycie ze wspanialym Ogonkiem, czy moze pelne uniesien a takze wzlotow i upadkow, pelne niewiadomych i ekscytujacych tajemnic zycie ze Smaczna? Prosze, pomozcie mi zdecydowac.
Oczywiście i dzięki temu:
- mam najlepszych ludzi w klanie z całego serwera
- najwięcej hero
- zamek w aden
- zrobiliśmy 3/4 z dotychczasowych smokow
- i tylko chyba ja wiem dlaczego bramy były otwarte a wy geniusze zastanawiajcie się dalej
Pomyśl jakbyście mieli -_-' gdybym nie był taki zły ...

dziękuje mojemu klanowi za wspaniała mobilizację i obecność na siegu - z aktywnych graczy zabrakło tylko 4/100 osób to chyba najlepiej obrazuje jakim klanem mam zaszczyt kierować.
Do przeciwników: dziękuję za wspaniała pełna determinacji zabawę i do zobaczenia w środę pod Antkiem


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Relacje damsko-męskie - wielka oaza rad i wskazówek! Wielka dyskusja!
« Odpowiedź #79 dnia: Luty 26, 2013, 12:17:25 am »
Tę drugą - zapewni Ci dostęp do leków psychotropowych, których najwidoczniej Ci zabrakło  :shock:


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Relacje damsko-męskie - wielka oaza rad i wskazówek! Wielka dyskusja!
« Odpowiedź #80 dnia: Luty 26, 2013, 08:14:25 am »
Mogę Cię zapewnić, że ani TastyBe ani ja nie byłybyśmy zainteresowane Twoimi względami, więc jeśli mogę coś poradzić to radzę Ci, abyś znalazł sobie tą trzecią i z czystą kartą zaczął od początku :P

Jeśli to ukoi Twoje skołatane serduszko to wiedz, że ani Lempartus, ani DzikPL nigdy nie byli dla mnie nikim więcej jak kolegami z CP i z żadnym z nich nie wylądowałabym w łóżku (żonaci faceci są dla mnie skreśleni z miejsca) :D

PS Świetna pamięć do szczegółów ;)


  • Wiadomości: 521

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: Relacje damsko-męskie - wielka oaza rad i wskazówek! Wielka dyskusja!
« Odpowiedź #81 dnia: Luty 26, 2013, 09:00:34 am »
Oki, mam nadzieje koledzy, ze mi tez pomozecie odnalezc wlasciwa droge, bo wydaje mi sie, ze zbladzilem.

W moim zyciu sa dwie kobiety, obie rownie wspaniale, a co gorsza ja nie potrafie wybrac tej jedynej. No ale pokolei, najpierw pare slow o nich.

Pierwsza z nich, nazwijmy ja omownie Smaczna jest sporo ode mnie starsza. Roznica wieku (a konkretnie pokolenia) nie robi na nas jednak zadnego znaczenia. Dogadujemy sie swietnie, mam wspanialy kontakt z jej nastoletnim synem (ktory chociaz nie do konca szanuje matke, to jednak przede mna czuje nalezyty respekt). Smaczna nie nalezy do nader wyksztalconych osob, nie pytalem jej nigdy, ale z tego co sama wspominala skonczyla tylko podstawowke, na domiar zlego po kilku podejsiach. Choc nie grzeszy inteligencja na wiele roznych tematow, to jednak jest niezwykle zaradna i madra zyciowo. Potrafila sama zaopiekowac sie synem i przetrwac najgorsze. Na codzien nasze relacje sa wspaniale, choc nigdy oficjalnie nie weszlismy w faze zwiazku zdarzylo nam sie kilka razy wyladowac w lozku. Zawsze byla ognista i temperamentna, lubiaca rzadzic. Musze jednak przyznac ze przezyte wiosny odcisnely na niej swoje pietno, dale sie to wyczuc chociazby dlatego, ze zamiast upragnionej ciasnoty i ciepla, jej uda wysnuwaly jedynie chlodne i nieco sflaczale zaproszenie. Pomimo tego wszystkie kazda chwile z nia wspominam wspaniale. W dodatku umie swietnie gotowac, jej potrawy smakuja doslownie jak u Mamy! Uwierzcie mi, nawet po najgorszej klotni, gdy sprobujecie jej sernika, nigdy nie przyjdzie wam do glowy uzyc w obec niej chlodnika.

Druga kobieta mojego zycia to prawdziwy aniol w ludzkiej skorze. Na imie jej Ogonek i jest najbardziej urocza istotka jaka w zyciu spotkalem, a widzialem wiele. Jest bezinteresowna i pomocna - w wolnych chwilach pomaga w domu psychiatrycznym tlumaczac teksty bajek dla pacjentow, z angielskiego na polski. Choc daleko jej do fizycznego piekna Smacznej, jej wewnetrzny blask tlumi wszystkie niedoskonalosci przyrody widoczne w jej obliczu. Gdyby mozna zobaczyc dusze, tysiac razy z rzedu zdobyla by tytul Miss Universe. Z Ogonkiem nigdy nie laczyly nas relacje seksualne, choc wielokrotnie robila ku temu aluzje i probowala mnie uwiesc ja bylem nieustepliwy - balem sie, ze skrzywdze najpiekniejszego motyla. Jak sie okazalo pozniej, popelnilem duzy blad. Poszukujaca milosci dziewczyna weszla w skomplikowana relacje z, nazwijamy go tak umownie, Surtapmel. Surtapmel to stary dewiant i rozwodnik. Zona zostawila go lata temu, bo nie potrafil zadbac o rodzine i wolal przebywac w wirtualnym swiecie, w ktorym jak to okreslal "jest kims waznym". Jego toksycznosc oplotla moja ukochana Ogonek do tego stopnia, ze gotowa byla pojsc za nim w ogien. Widocznie fakt, ze byl pierwszym mezczyzna, ktory dal jej spelnienie poprzez lozkowe przygody sprawil, ze wytworzyla sie miedzy nimi swoista wiez, ktora laczyla ich losy, choc wszystko inne wydawalo sie ich dzielic. Co gorsze - z czasem Surtapmelowi przestaly wystarczec ich prywatne zblizenia, zapraszal do ich prywatnej sfery dodatkowe osoby! Nie wiem dokladnie kim byly, poznalem tylko jedna z nich - Knura. Knur nosil koszulke z logo PL na piersiach, wiec w myslach nazywalem go ironicznie KnurPL. Byl, podobnie jak Surtapmel, zyciowym wykolejencem, ktory moja piekna Ogonek wykorzystywal tylko do zaspokojenia swoich dzikich rzadz. Czas mijal, a Ogonek stopniowo nabierala zyciowej rozwagi i uzbrajala sie w coraz grubszy pancerz. Z czasem oderwala sie od nikczemnych wplywow i znow odrodzila sie niczym Feniks z popiolow, stajac sie na nowo tych co pierwotnie pokochalem - aniolem dobroci. Niestety, przyszlo mi slono zaplacic za moja opieszalosc - Ogonek ma obecnie wielu adoratorow, choc dobrze wiem, ze ciagle zajmuje specjalnie miejsce w jej sercu.

I teraz pytanie do was drodzy Panowie - ktora powinienem wybrac? O ktora powinienem walczyc? Cudowne i spokojne zycie ze wspanialym Ogonkiem, czy moze pelne uniesien a takze wzlotow i upadkow, pelne niewiadomych i ekscytujacych tajemnic zycie ze Smaczna? Prosze, pomozcie mi zdecydowac.


Ahahahahahah..... Jebłem


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: Relacje damsko-męskie - wielka oaza rad i wskazówek! Wielka dyskusja!
« Odpowiedź #82 dnia: Luty 26, 2013, 01:03:19 pm »
Mogę Cię zapewnić, że ani TastyBe ani ja nie byłybyśmy zainteresowane Twoimi względami, więc jeśli mogę coś poradzić to radzę Ci, abyś znalazł sobie tą trzecią i z czystą kartą zaczął od początku :P

e tam, zastosuje jedna z tajemniczych taktyk Raziela i nie bedziecie w stanie mu odmowic.


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Relacje damsko-męskie - wielka oaza rad i wskazówek! Wielka dyskusja!
« Odpowiedź #83 dnia: Luty 26, 2013, 01:13:02 pm »
True story :)
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • *******
  • Wiadomości: 2218

  • Pochwał: 20

  • JUŻ 18 LAT z lineage2.com.pl !!
    • Age Of Splendor
Odp: Relacje damsko-męskie - wielka oaza rad i wskazówek! Wielka dyskusja!
« Odpowiedź #84 dnia: Luty 26, 2013, 06:20:36 pm »
nie bylo mnie dawno na forum, a tu z niego robicie trudne sprawy.... wtf ?

Nie krytykuje postow osob ktore rzeczywiscie sa chetne podzielic sie problemami i dylematami, ale kto wpadl na pomysl tak glupiego tematu ? (intyicja podpowiada mi ze jego autor /sarcasm)

nie ma ŻADNEJ recepty co wybrać poniewaz nawet jesli bardzo szczegółowo opiszesz swoją sytuację, to i tak nie bedzie ona odzwierciedlać do konca rzeczywistego stanu, osobowosci i innych czynnikow ktorych nie jestesmy w stanie przekazac pisząc na forum...

to tyle mojej opinii ;]

mam racje czy nie ?
Lineage SINCE 2005 !

Classic club - Dion x3
NightBird -  [lvl.x]


Odp: Relacje damsko-męskie - wielka oaza rad i wskazówek! Wielka dyskusja!
« Odpowiedź #85 dnia: Luty 26, 2013, 07:21:25 pm »
mam racje czy nie ?
nie, albo jezeli to cie pocieszy, nie do konca


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Relacje damsko-męskie - wielka oaza rad i wskazówek! Wielka dyskusja!
« Odpowiedź #87 dnia: Luty 26, 2013, 07:23:38 pm »
mam racje czy nie ?
Nie masz, drzwi wyjściowe znasz, są w tym samym miejscu z którego tu wszedłeś  8)


  • *******
  • Wiadomości: 2218

  • Pochwał: 20

  • JUŻ 18 LAT z lineage2.com.pl !!
    • Age Of Splendor
Odp: Relacje damsko-męskie - wielka oaza rad i wskazówek! Wielka dyskusja!
« Odpowiedź #88 dnia: Luty 26, 2013, 07:27:45 pm »
NIE.. najlepszy argument... jak juz OCENIACIE czy mam racje czy nie to podajcie KONKRETNY argument przeciwko.
Lineage SINCE 2005 !

Classic club - Dion x3
NightBird -  [lvl.x]


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Relacje damsko-męskie - wielka oaza rad i wskazówek! Wielka dyskusja!
« Odpowiedź #89 dnia: Luty 26, 2013, 07:41:16 pm »
Recepta jest zawsze, to czy da sie komus pomoc zalezy od tego kto pomaga i kto pomocy wymaga, a konkretniej od tego jak te osoby sie porozumieja.
Jesli ktos wystarczajaco szczegolowo opisze problem to pomoc dostanie
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: Relacje damsko-męskie - wielka oaza rad i wskazówek! Wielka dyskusja!
« Odpowiedź #90 dnia: Luty 26, 2013, 09:31:52 pm »
Hah wiedzialem, ze to sie tak skonczy, zbyt prowokujacy temat :)

A co do tych roznych sposobow - one moga dzialac tylko na poczatku. Pozniej i tak obie strony poznaja sie na tyle, ze zadne taktyki nic nie zdzialaja, by utrzymac taki zwiazek. Albo obie osoby beda do siebie pasowac albo nie.


@Relapse za malo czasu spedziles na tym forum, jesli myslisz, ze ktos na powaznie bedzie tu szukal pomocy w takich sprawach.


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Relacje damsko-męskie - wielka oaza rad i wskazówek! Wielka dyskusja!
« Odpowiedź #91 dnia: Luty 26, 2013, 09:45:11 pm »
@Ryane "sposoby" dzialaja caly czas, kwestia bycia spojnym z tym caly czas.


To czy ktos do siebie pasuje czy nie stwierdzasz w przeciagu kilkunastu minut rozmowy, i uwierz mi jesli Kobieta pasuje do Ciebie to Ty do niej tez bedziesz.


Moze nie bd szukal ale porozmawiac zawsze mozna
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Relacje damsko-męskie - wielka oaza rad i wskazówek! Wielka dyskusja!
« Odpowiedź #92 dnia: Luty 27, 2013, 06:56:44 pm »
(...)To czy ktos do siebie pasuje czy nie stwierdzasz w przeciagu kilkunastu minut rozmowy, i uwierz mi jesli Kobieta pasuje do Ciebie to Ty do niej tez bedziesz.(...)
... a potem związek się kończy, bo pomimo pasowniaa do siebie ją wpieniają skarpetki i inne części jego garderoby porozrzucane po całej chacie, a jego ciągłe zmuszanie do jedzenia pieprzonych warzyw...
I tutaj jest własnie test na to czy to jest prawdziwe uczucie, czy nie. I czy potrafisz zaakceptować druga stonę w 100% BEZ ŻADNEGO "z wyjątkiem".

Diabeł jak zwykle tkwi w szczegółach.

A tu jest sedno tego o czym próbujecie dyskutować:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=OYkFiUsEQ8U[/youtube]

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Relacje damsko-męskie - wielka oaza rad i wskazówek! Wielka dyskusja!
« Odpowiedź #93 dnia: Luty 27, 2013, 07:08:19 pm »
Nie jesteśmy robotami, zanim wejdziemy w "związek" wiemy czy pasujemy do kogoś i ktoś wie czy pasuje do nas.
Oczywiscie zwiazki rozpadaja sie z roznych powodów, ale nic nie dzieje sie bez przyczyny. Jedno jest pewne, przyczyna napewno nigdy nie bedzie niechec do warzyw czy rozrzucone skarpetki ;p

Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

Odp: Relacje damsko-męskie - wielka oaza rad i wskazówek! Wielka dyskusja!
« Odpowiedź #94 dnia: Luty 27, 2013, 07:24:05 pm »
Jedno jest pewne, przyczyna napewno nigdy nie bedzie niechec do warzyw czy rozrzucone skarpetki ;p

Koncz Wasc........ wstydu oszczedz


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Relacje damsko-męskie - wielka oaza rad i wskazówek! Wielka dyskusja!
« Odpowiedź #95 dnia: Luty 27, 2013, 07:34:36 pm »
Jedno jest pewne, przyczyna napewno nigdy nie bedzie niechec do warzyw czy rozrzucone skarpetki ;p

Koncz Wasc........ wstydu oszczedz
Jesli myslisz ze przez takie cos zwiazek moze sie rozpasc to szczerze Ci wspolczuje
chyba ze panna Ci kiedys to powiedziala a Ty to polknales jak pelikan.
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

Odp: Relacje damsko-męskie - wielka oaza rad i wskazówek! Wielka dyskusja!
« Odpowiedź #96 dnia: Luty 27, 2013, 07:55:19 pm »
Pozyjesz zobaczysz


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Relacje damsko-męskie - wielka oaza rad i wskazówek! Wielka dyskusja!
« Odpowiedź #97 dnia: Luty 27, 2013, 08:11:31 pm »
Bardzo smieszne :)
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

Odp: Relacje damsko-męskie - wielka oaza rad i wskazówek! Wielka dyskusja!
« Odpowiedź #98 dnia: Luty 27, 2013, 08:13:42 pm »
A czy ktos sie tu smieje ????


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Relacje damsko-męskie - wielka oaza rad i wskazówek! Wielka dyskusja!
« Odpowiedź #99 dnia: Luty 27, 2013, 08:18:23 pm »
A czy ktos sie tu smieje ?? ??
Ty probujesz byc zabawny
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77