Witaj
Gość

Wątek: Problem z launcherem NCSoft  (Przeczytany 1328 razy)

  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Problem z launcherem NCSoft
« dnia: Czerwiec 08, 2013, 12:39:52 am »
Witam.
Po długiej przerwie z L2 chciałem wrócić Tu się pojawia problem. Lekko ponad tydzień temu pobrałem grę - odpaliłem i zrobiłem sobie K85 tak żeby sprawdzić jak mi gra działa na nowym lapku. Po tym czasie nie grałem ani nawet nie uruchamiałem Launchera. No i tu jest problem. Ostatnio odpalam launchera a tu mi wyskakuje komunikat, że wumagany update 670 MB. Pomyślałem, że zrobię to w nocy bo bedę mieć wyedy darmowy transfer (limitówka Play Online). Niestety mam taki motyw, że odpala launchera, klikamupdate i pokazuje się okno - Downloading 0% i zwiecha. Nic nie da się zrobić. Próbowałem metody ze zmianą wersji w pliku Version i brałem opcję napraw to niby cos tam chciało się robić ale i tak była lipa. Dziś poszedłem do kolegi zobaczyć jak u niego szedłby mi update i o dziwo doszło juz zamiast 670MB miałem do pobrania ponad 8GB. Pobrałem u niego połowę i w domu chciałem dokończyć. Po otworzeniu lapka pobrałem jeszcze kilka % i laucher utracil polaczenie z serwerem. Od tamtej pory nawet jak biore repair to jest opcja "checking for updates: na 30% i tak już od godziny.

Co mam zrobic w tej sytuacj?
Nie chce mi się z moim transferem pobierać całej gry na nowo a reinstall launchera g... dał :(


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Problem z launcherem NCSoft
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 08, 2013, 04:06:11 pm »
Stawiam na słaby net.
zostaw update na noc.
Jeśli po nocy wciąż będziesz miał 0%, no to zwiecha.
Ale powinno być lepiej.

No i jak napisałem - net do d....

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Problem z launcherem NCSoft
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 08, 2013, 05:51:08 pm »
To nie net. Pando Media Booster mi robi taki dym. Wystarczyło odznaczyć opcję pobierania przez PMB.


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Problem z launcherem NCSoft
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 09, 2013, 01:19:27 am »
mam PMB odkąd go wprowadzili i nigdy nie miałem żadnych rewelacji.

Wniosek - albo syf w kompie/systemie
albo net do d...

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;