Witaj
Gość

Wątek: Subklasy  (Przeczytany 3069 razy)

  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Subklasy
« dnia: Czerwiec 26, 2006, 06:38:20 pm »
Elo! Z góry sory jeżeli ten temat już był itp. jednak ja nadal mam problem.... Mianowicie... Od którego lvl mozna robic suba ? I co należy wykonać ? Na oficjalnej stronie jest od 75... a robienie 3 profki od 76. Jak to wyglada na serwerze DragonNetwork ? Z oficjala wiem że należy zrobić quest Mimis Elixir OR SMTH LIKE THAT z tego co slyszalem od innych należy zabić Golkonde... Z góry dzięki za odpowiedź i rady... Gram na serwerze DragonNetwork - Nightmarex30 .Pzdr.

P.S Gram SR i jakie są jeszcze wasze propozycje na suba :P ?


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 15

  • Nothing is forgotten, Nothing is forgiven!
    • Ulubiona strona L2
Subklasy
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 26, 2006, 06:43:10 pm »
od 78 lvl mozesz robic suba...

a co do tego kim teraz grasz to nie ma znaczenia klasa suba... subklasy polegaja na tym ze zaczynasz kolejna profesje od 40lvl ta sama postacia... i tak mozesz miec np. destroyera który wyglada jak elf.
Skille nie kumuluja sie. Mozesz zmieniac profesje na poprzednia kiedy chcesz ale nie zostaja ci zadne np buffy itp. Robi sie tu u npca w miastach.
Graj klasa jaka zawsze chciales pograc jako druga i luzik ;)
a subklasa liczy sie do tego by zrobic hero ale nie wiem czy to dziala na dragonie


  • Wiadomości: 783

  • Pochwał: 22

  • Tobi wa ii ko da ^^
Subklasy
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 26, 2006, 06:52:07 pm »
---------- 17:46 26.06.2006 ----------

Suba na DN zrobisz w ten sposób:
-Pójdziesz do sir erica rodemaia(centrum aden, pod monument of hero)
-klikniesz na "Change class quest"
-idziesz zabić Golkondę (taki raid boss lv 75 ;P ma kilka respawnów, jedyny znany przezemnie pewny to w toi lv 11 ;D)
-wracasz do rodemaia
-wybierasz klasę ;P
-klikasz na opcję switch class (kosztuje 1kk)
-idziesz do grand mastera i wykupujesz skille ;P

koniec.

ps.proponuje ten temat do działu dragonnetwork przeniesc ;p

---------- 17:52 ----------

Cytat: Shaman
od 78 lvl mozesz robic suba...

a co do tego kim teraz grasz to nie ma znaczenia klasa suba... subklasy polegaja na tym ze zaczynasz kolejna profesje od 40lvl ta sama postacia... i tak mozesz miec np. destroyera który wyglada jak elf.
Skille nie kumuluja sie. Mozesz zmieniac profesje na poprzednia kiedy chcesz ale nie zostaja ci zadne np buffy itp. Robi sie tu u npca w miastach.
Graj klasa jaka zawsze chciales pograc jako druga i luzik ;)
a subklasa liczy sie do tego by zrobic hero ale nie wiem czy to dziala na dragonie

na DN jest tak że skille z subklasy stackują sie z tymi z głównej przez co powstają mutanty (X-men 3: ostatni bastion ;P)
Nie gram w L2.
Czuję się szczęśliwy z tego powodu :D


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 15

  • Nothing is forgotten, Nothing is forgiven!
    • Ulubiona strona L2
Subklasy
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 26, 2006, 07:09:01 pm »
Cytuj
na DN jest tak że skille z subklasy stackują sie z tymi z głównej przez co powstają mutanty (X-men 3: ostatni bastion ;P)


ueeee kicha....


  • *******
  • Wiadomości: 2218

  • Pochwał: 20

  • JUŻ 18 LAT z lineage2.com.pl !!
    • Age Of Splendor
Re: Subklasy
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 26, 2006, 08:34:08 pm »
Cytat: ash1985
? Na oficjalnej stronie jest od 75... a robienie 3 profki od 76. Jak to wyglada na serwerze DragonNetwork ? Z oficjala wiem że należy zrobić quest Mimis Elixir OR SMTH LIKE THAT z tego co slyszalem od innych należy zabić Golkonde..
P.S Gram SR i jakie są jeszcze wasze propozycje na suba :P ?


1) jak grasz na dragon network to nie grasz w lineage 2 wiec sie nie sugeruj tym co pisze na stronie oficjalnej.

2) bierz jakiego chcesz suba jaki ci sie podoba i tak stare skille nie zostaja tylko mozesz je zmieniac poprzez zmiane postaci z main na sub.
Lineage SINCE 2005 !

Classic club - Dion x3
NightBird -  [lvl.x]


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Subklasy
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 28, 2006, 03:00:12 am »
Tzn? co masz a myśli że jak gram na DragonNetwork to nie gram w L2 ? Wiem że to nie jest oryginalny serwer <lol> ale jak moze on nie być L2 ? Przeciez nie jest to L2 jap.... Precyzyjniej synu .... :)


  • Wiadomości: 284

  • Pochwał: 1

Subklasy
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 28, 2006, 08:37:19 am »
on chcial powiedziec ze chronicle na DN to drake chronicle :P

Cytuj
Shaman napisał:   
od 78 lvl mozesz robic suba...

a co do tego kim teraz grasz to nie ma znaczenia klasa suba... subklasy polegaja na tym ze zaczynasz kolejna profesje od 40lvl ta sama postacia... i tak mozesz miec np. destroyera który wyglada jak elf.
Skille nie kumuluja sie. Mozesz zmieniac profesje na poprzednia kiedy chcesz ale nie zostaja ci zadne np buffy itp. Robi sie tu u npca w miastach.
Graj klasa jaka zawsze chciales pograc jako druga i luzik Wink
a subklasa liczy sie do tego by zrobic hero ale nie wiem czy to dziala na dragonie   

na DN jest tak że skille z subklasy stackują sie z tymi z głównej przez co powstają mutanty (X-men 3: ostatni bastion ;P)

eeee... czyli ma sie skille obu klass ?? i staty tej ktorej sie wybralo ??? jak to wkoncu est w drake chronicle ??


  • *******
  • Wiadomości: 2218

  • Pochwał: 20

  • JUŻ 18 LAT z lineage2.com.pl !!
    • Age Of Splendor
Subklasy
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 28, 2006, 08:55:58 am »
Cytat: ash1985
Tzn? co masz a myśli że jak gram na DragonNetwork to nie gram w L2 ? Wiem że to nie jest oryginalny serwer <lol> ale jak moze on nie być L2 ? Przeciez nie jest to L2 jap.... Precyzyjniej synu .... :)


ja bym tego nawet prywatnym serwerem nie nazwał..

Administratorzy dragona sobie zmodyfikowali wszystko w takiej fajnej grze jaką jest l2. mana herby ? jakies bzdety i niby z tego healerzy robią potiony ?? - daj spokuj. Greater attack swift potiony do kupienia i mana poty co to wlasciwie ma byc ? bo raczej nie l2.

Dagger OFF-HAND  jako tarcza co to wlasciwie ma byc ? to chcesz nazwac Lineage II ? bo ja tego bym tak nie nazwał.
Lineage SINCE 2005 !

Classic club - Dion x3
NightBird -  [lvl.x]


  • Wiadomości: 284

  • Pochwał: 1

Subklasy
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 28, 2006, 10:22:23 am »
ja bym to nazwal...
masz unreala 2004 ?? nazwiesz go unreal 2004...
dodasz do niego chaos mod - co z tego wyniknie ??
otoz cala mechanika rozgrywjki sie zmienia...
nadal to sie nazywa ut 2k4 ?? tak !! tylko ze sie dodaje jeszcze chaos mod
tak samo z lineage2...
servery drake'a nazwiesz lineage2 ?? tak !! tylko sie dodaje jeszcze drake chronicle


  • *******
  • Wiadomości: 2218

  • Pochwał: 20

  • JUŻ 18 LAT z lineage2.com.pl !!
    • Age Of Splendor
Subklasy
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 28, 2006, 10:53:36 am »
widac kazdy ma inny punkt widzenia...
Lineage SINCE 2005 !

Classic club - Dion x3
NightBird -  [lvl.x]