Witaj
Gość

Wątek: [L2J] L2Etina x4 Interlude 10.02.2023  (Przeczytany 42255 razy)

  • Wiadomości: 709

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: [L2J] L2Etina - Low - Interlude - 01.01.2021
« Odpowiedź #250 dnia: Marzec 11, 2021, 06:04:53 pm »
Lepsze od Reborna na 250%
To unikalny customowy projekt, nikt takich nie ma, moby mają skile i AI(zachowania) zgodne z retailem + rozszerzenia znane z wyższych kronik - np system Maiboxl z GE
Mordor to standardowy l2off,  ale nic poza tym.
O bugach nie napiszę, generalnie jeszcze jakieś tam się trafiają,w końcu to zmodowana wersja, ale reagując na ostatnie zdania to nie oni szukają, tylko ich poszukują na MXC, bądź tego pewien.

Tutaj drobne wyjaśnienie - tak, projekt nie był autorskim projektem od A do Z, bazował na pewnych plikach i kto je dobrze znał ten wiedział gdzie i jakie są  bugi.
Sam na starcie bety poszedłem w dwa miejsca i rozpoznałem po charakterystycznych bugach, na jakich plikach to bazuje.
Nie, exploitów na Valakasie i Antharasie nie znałem.

Dziwne, pisałeś/aś że to unikalny projekt itd. nikt takich plików nie ma a tu nagle że na starcie bety już wiedziałeś/aś co to za pliki :P Ja w sumie nie mam prawa się wypowiadać na ten temat bo nie grałem i nie byłem na tym serwie, ale jak znam życie bazuje na plikach vampira jak większość java interlude po 2018r.
Unikalny, bo nikt nie miał takiego AI mobów, bazującego na AI retailowym. I nikt inny nie ma. Porównywałem i z Mobiusem i ze Scripts i innymi - długo nikt nie będzie mieć takiego systemu zachowania mobów w javie.
Nikt nie maił tak dopracowanych questów (chociaż podobny ma aCis, a i tam znalazłem 2 drobne bugi), nikt nie miał w miarę dopracowanego systemu skili (tam też znalazłem bugi, ale w porównaniu do Bugborna niebo a ziemia) - więc nie ma w tym sprzeczności.
A wszystkie javy bazują na starym poczciwym l2jserver.
Znając co w którym forku zmieniano łatwiej rozpoznać, na jakich plikach serwer bazuje.
Byś się zdziwił historią rozwoju niektórych projektów emulatorów java, jak była zagmatwana, ale główna idea i rozwiązane są wzięte właśnie z l2jserver.
A co do plików vampira to zwróć jednak uwagę, że pliki vampira wcale nie są plikami vampira, a Etina miała takie features jak mailbox czy buff shop, nie miała też większości bugów z opublikowanych przez vampira plików.
Teraz jest tak, że jedni ściągają od drugich rozwiązania w takich projektach, chyba tylko aCis próbuje być w miarę oryginalny, co niestety na zdrowie mu nie wychodzi - tak było np. z wymyślonym przez nich nowym formatem geodaty, który po kilku latach odpuścili i powrócili do pierwotnego z l2j,a  system movement do tej pory jest nie zrobiony jak powinien.
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 178

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Etina - Low - Interlude - 01.01.2021
« Odpowiedź #251 dnia: Marzec 11, 2021, 06:09:17 pm »
Etian była i nie ma nic tego nie zmieni ja zapraszam do sprawdzenia.

http://elmorelab.com/index.html


  • Wiadomości: 47

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Etina - Low - Interlude - 01.01.2021
« Odpowiedź #252 dnia: Marzec 11, 2021, 06:56:09 pm »
A co do plików vampira to zwróć jednak uwagę, że pliki vampira wcale nie są plikami vampira

Jasne że nie jego, wiadomo że chodzi o lucere, ale jak ktoś ma pojęcie i zaplecze to mogą być tak samo "unikalne" pliki, zresztą każde mogą być kwestia inwestycji czasu i kasy. Pomijając fakt że jest już nowy leak kodu żródłowego lucery z końca 2020r i vampira jest już jakby nie aktualny :P


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Etina - Low - Interlude - 01.01.2021
« Odpowiedź #253 dnia: Marzec 11, 2021, 07:11:28 pm »
Etian była i nie ma nic tego nie zmieni ja zapraszam do sprawdzenia.

http://elmorelab.com/index.html

Nawet zacząłem, ale przeraża trochę ilość cyrylicy już w miastach startowych, na czacie, a nawet w nickach postaci... :/ Da się chociaż tutaj z kimś po angielsku dogadać?


  • Wiadomości: 709

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: [L2J] L2Etina - Low - Interlude - 01.01.2021
« Odpowiedź #254 dnia: Marzec 11, 2021, 07:15:23 pm »
A co do plików vampira to zwróć jednak uwagę, że pliki vampira wcale nie są plikami vampira

Jasne że nie jego, wiadomo że chodzi o lucere, ale jak ktoś ma pojęcie i zaplecze to mogą być tak samo "unikalne" pliki, zresztą każde mogą być kwestia inwestycji czasu i kasy. Pomijając fakt że jest już nowy leak kodu żródłowego lucery z końca 2020r i vampira jest już jakby nie aktualny :P
Przecież zawsze o to samo chodzi. Gdybym miał go więcej to już by śmigał zajebisty serwer który by pogodził wszystkich


Etian była i nie ma nic tego nie zmieni ja zapraszam do sprawdzenia.

http://elmorelab.com/index.html

Nawet zacząłem, ale przeraża trochę ilość cyrylicy już w miastach startowych, na czacie, a nawet w nickach postaci... :/ Da się chociaż tutaj z kimś po angielsku dogadać?

Najpierw - serwer będzie upgradowany z czasem do c5, niedawno się dowiedziałem, więc jeśli ktoś szuka długofalowego projektu to wskakujcie na pokład.

Co do cyrylicy - na początku było więcej Latynosów, ale pierwsze kroniki są w wuj trudne, w końcu zostali prawie sami Rosjanie , rozmawiałem wtedy z graczami w grze. Układ jest taki, że nikt nikomu nie zabrania tutaj pisania w dowolnym języku. Z tego co wiem już sporo graczy z Etiny tam śmignęło, nie wiem czy długo pograją, ale na bank serwer nie padnie za 2 miesiące. W tej chwili jest c3, raty są znaczeni rozsądniejsze niż na Etinie, z questów spory reward. Podejrzewam, że od c4 przypłynie sporo nowych graczy z Am. Płd, c4 to ich ulubiona kronika, a c5 to prawie jak IL. Nie bać się kilku nicków w grze cyrylicą, admin już zabezpieczył i nie można tworzyć nowych postaci z nazwą w cyrylicy, a docelowo wymusi zmianę nicków z cyrylicy na normalny łaciński alfabet.
« Ostatnia zmiana: Marzec 11, 2021, 07:24:09 pm wysłana przez Li »
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 150

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Etina - Low - Interlude - 01.01.2021
« Odpowiedź #255 dnia: Marzec 11, 2021, 08:47:54 pm »
Podobno serwerownia sie spalila, serwer byl tam gdzie inne i nie mieli zadnych kopii zapasowych, prawda to?


  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Etina - Low - Interlude - 01.01.2021
« Odpowiedź #256 dnia: Marzec 12, 2021, 08:11:36 pm »
Pewnie się nie opłacał serwer to go wyłączyli. Teraz lepiej powiedzcie czym go zastąpić? Li? jakieś rozsądne propozycje?


  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Etina - Low - Interlude - 01.01.2021
« Odpowiedź #257 dnia: Marzec 12, 2021, 08:25:20 pm »
ok doczytałem. Faktycznie spaliły się bazy danych itd.


  • ******
  • Wiadomości: 1717

  • Pochwał: 3

  • Prawie jak Jezus
Odp: [L2J] L2Etina - Low - Interlude - 01.01.2021
« Odpowiedź #258 dnia: Marzec 13, 2021, 10:50:15 am »
Pewnie się nie opłacał serwer to go wyłączyli. Teraz lepiej powiedzcie czym go zastąpić? Li? jakieś rozsądne propozycje?

Li Poleca elmore lab c3 upgradowane do c5 z dual boxem, a ja polecam innadril classic x1, ale z exp scrollami itp jest jak x3, trochę p2w jak to classic chociaż można wszystko normalnie zrobić, boxa też odpalisz i to są wady tego serwera jak i każdego innego obecnie reborn ich niema ale ich pliki to nie l2 pół rzeczy nie działa poprawnie na ponad rocznym serwie. Innadril jest spoko bo wstał  2tyg temu jest dużo low lvli, dużo random clanow po 50-80 osób więc jak ktoś nie jest rusherem to miejsce dla siebie znajdzie i jest to też dobry serwer jak ktoś myśli tylko przeczekać lub jak ktoś nie grał jeszcze dla classicu bo jest parę ułatwień

2003-2011 - HellGuards Clan Leader ;)


  • Wiadomości: 709

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: [L2J] L2Etina - Low - Interlude - 01.01.2021
« Odpowiedź #259 dnia: Marzec 13, 2021, 12:52:10 pm »
Pewnie się nie opłacał serwer to go wyłączyli. Teraz lepiej powiedzcie czym go zastąpić? Li? jakieś rozsądne propozycje?

Li Poleca elmore lab c3 upgradowane do c5 z dual boxem, a ja polecam innadril classic x1, ale z exp scrollami itp jest jak x3, trochę p2w jak to classic chociaż można wszystko normalnie zrobić, boxa też odpalisz i to są wady tego serwera jak i każdego innego obecnie reborn ich niema ale ich pliki to nie l2 pół rzeczy nie działa poprawnie na ponad rocznym serwie. Innadril jest spoko bo wstał  2tyg temu jest dużo low lvli, dużo random clanow po 50-80 osób więc jak ktoś nie jest rusherem to miejsce dla siebie znajdzie i jest to też dobry serwer jak ktoś myśli tylko przeczekać lub jak ktoś nie grał jeszcze dla classicu bo jest parę ułatwień

Podsumujmy - nie ma w tej chwili  ciekawego serwera w miarę bez bugów, bez pay2win,  Il/Classic, low rate z szansą na długowieczność.
I to jest dość dziwne, bo są dobre w miarę pliki z kodem źródłowym na których da się grać. A gdyby popracować trochę nad nimi to można by zrobić naprawdę świetny, oryginalny i ciekawy serwer.
Takim z założenia miała być chyba Etina, niestety admin/i spanikowali i zamiast naprawiać bugi i odwracać skutki swoich błędnych decyzji położyli uszy po sobie.
A pożar serwerowni ich dobił.
CHGW co się tam działo za kurtyną, wiem co potrafi Asuki zrobić z klientem gry i czekałem na kolejne updaty.

Ja bym nie poszedł na Innandrila bo z tego co pisałeś to właśnie ich admin "załatwił" Etinę, płaci klanom za grę, a cały serwer wygląda mi na cash-grabber p2w.
Nie mam nic przeciwko temu, żeby admini zarabiali na serwerze, ale po prostu mi się nie podoba to wszytko.

Nie chcę reklamować i polecać Elmorelab, ale ma te plusy dodatnie jak mawiał klasyk, o których pisałem już - admin robi to jako hobby, sam finansuje i projekt spokojnie się rozwija od ponad roku zgodnie z harmonogramem. Ma swój cel i go realizuje.
Skoro ludzie grają na crappie typu Reborn to jeśli na Elmore ma być docelowo c5 (prawie jak Interlude) i nie jest aż tak hardcorowy jak x1 to bym tam poszedł.
Z dualboxem da się żyć. Ze starym klientem też. Powrót do c3 dla graczy IL jest pewnie szokiem, ale już jest 7s, A grade.
Co najbardziej doskwiera ludziom to chyba brak systemu summonów/petów z wyższych kronik (brak ss dla summonów/petów etc - to od c4 dopiero będzie) i jeszcze nie ma systemu klanów z c4 (akademii, royali etc), na 7s nie ma Riftu, jest tylko Festival.

Żeby nie było - serwer ma sporo wad - raz, to w tej chwili c3 i to z bugami, cudów nie ma, kod to tylko łatana dekompilacja a nie oryginalny.
Dwa - admin niektórych spraw jakby nie ogarnia, w sensie np. takim, że właśnie dopuścił by cyrylicą pisano na chatach a gra sporo Rosjan, a ostrzegałem go przed tym na samym początku. Zalecałem mu nacisk w postaci regulaminu, by wymusić angielski na chacie pod groźbą czasowych ban-chat.
Pod tym względem Etina była prawie wzorcowa, czasami tylko pisano w innych językach i można było na to oko przymknąć.
Z tym, ze na Elmore po napływie graczy z Etiny cyrylicy jakby mniej, może Rosjanie się dostosują i zaczną używać komunikatywnego dla wszystkich języka.
Na Elmore pewnym momencie miał być układ 1main+1box+1offline a teraz widzę, że w Giran jedni gracze stawiają po kilkanaście sklepików.
Nie wiem czy zmienił się regulamin czy po prostu admin to toleruje. Tak wiec nie jest idealnie. Przynajmniej wg moich wymagań.
O niczym innym nie wiem, nie innego nie polecę, nie jestem na bieżąco. Śmieję się, że ja powinienem postawić  serwer wg mojej koncepcji, który by pogodził wszystkich graczy.
Niestety, taki projekt nie jest na siły jednej osoby jeśli chce się go zrobić dobrze.
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 85

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Etina - Low - Interlude - 01.01.2021
« Odpowiedź #260 dnia: Marzec 13, 2021, 04:22:43 pm »
Nieźle Was wydymali Ci admini xD Ale czego mozna było się spodziewać po ludziach, którzy są "partnerem" kradzionego Gravelanda.


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Etina - Low - Interlude - 01.01.2021
« Odpowiedź #261 dnia: Marzec 13, 2021, 04:50:08 pm »
A Mordor to kaplica już?


  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Etina - Low - Interlude - 01.01.2021
« Odpowiedź #262 dnia: Marzec 13, 2021, 08:41:13 pm »
Pewnie się nie opłacał serwer to go wyłączyli. Teraz lepiej powiedzcie czym go zastąpić? Li? jakieś rozsądne propozycje?

Li Poleca elmore lab c3 upgradowane do c5 z dual boxem, a ja polecam innadril classic x1, ale z exp scrollami itp jest jak x3, trochę p2w jak to classic chociaż można wszystko normalnie zrobić, boxa też odpalisz i to są wady tego serwera jak i każdego innego obecnie reborn ich niema ale ich pliki to nie l2 pół rzeczy nie działa poprawnie na ponad rocznym serwie. Innadril jest spoko bo wstał  2tyg temu jest dużo low lvli, dużo random clanow po 50-80 osób więc jak ktoś nie jest rusherem to miejsce dla siebie znajdzie i jest to też dobry serwer jak ktoś myśli tylko przeczekać lub jak ktoś nie grał jeszcze dla classicu bo jest parę ułatwień
Przypomnij mi ile ostatni raz stalo innadril?


  • Wiadomości: 86

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Etina - Low - Interlude - 01.01.2021
« Odpowiedź #263 dnia: Marzec 13, 2021, 09:15:53 pm »
A tu niecałe 2 tygodnie temu minął rok od ostatniego "announcementu" ChinyTowna dotyczącego L2Dawn. Ciekawe czy tam się coś ciekawego dzieje? :thinking:


https://discord.com/channels/450990870574006273/453297253050744832/683666420512587799



  • ******
  • Wiadomości: 1717

  • Pochwał: 3

  • Prawie jak Jezus
Odp: [L2J] L2Etina - Low - Interlude - 01.01.2021
« Odpowiedź #264 dnia: Marzec 14, 2021, 11:12:18 am »
Pewnie się nie opłacał serwer to go wyłączyli. Teraz lepiej powiedzcie czym go zastąpić? Li? jakieś rozsądne propozycje?

Li Poleca elmore lab c3 upgradowane do c5 z dual boxem, a ja polecam innadril classic x1, ale z exp scrollami itp jest jak x3, trochę p2w jak to classic chociaż można wszystko normalnie zrobić, boxa też odpalisz i to są wady tego serwera jak i każdego innego obecnie reborn ich niema ale ich pliki to nie l2 pół rzeczy nie działa poprawnie na ponad rocznym serwie. Innadril jest spoko bo wstał  2tyg temu jest dużo low lvli, dużo random clanow po 50-80 osób więc jak ktoś nie jest rusherem to miejsce dla siebie znajdzie i jest to też dobry serwer jak ktoś myśli tylko przeczekać lub jak ktoś nie grał jeszcze dla classicu bo jest parę ułatwień
Przypomnij mi ile ostatni raz stalo innadril?
Ile stało dokładnie nie pamiętam, ale tętniło życiem aż zrobili x1 bo wcześniej było x3 , teraz jest dużo casualow z innych serwerow więc jest co robić patrząc na same clany i brak wolnych spotów nawet na low lvl i frapsy z pvp z 3k osób jest, stage są do połowy kwietnia więc obstawiam że można się śmiało bawić z 4 miesiące nim rusherzy zaczną quitowac, serwer jest mocno p2w mimo wszystko jak każdy classic aczkolwiek walutę można kupić za adene jak na rpg, ja np zacząłem w mini cp w 4 osoby i mamy premki itp bez dotowania i 70 osób w clanie więc się nie nudzimy.

https://m.youtube.com/watch?v=bxyxDFrt9-0#menu

Zeszta ja to tylko tu zostawię to jest z obecnej edycji
« Ostatnia zmiana: Marzec 14, 2021, 03:43:24 pm wysłana przez xXxFelekxXx »

2003-2011 - HellGuards Clan Leader ;)


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Etina - Low - Interlude - 01.01.2021
« Odpowiedź #265 dnia: Marzec 14, 2021, 11:33:21 pm »
nie wiem gdzie wy chopaki graliscie :d co do bugow to antek i valakas  na pewno nie nalezaly do jedynych^^ więc twoje teksty lii sa slabe felekk podobnie^^ale jak już tak bardzo chcecie wiedziec to epiki byly zgloszone duzo wczesniej i nic nie zostalo z tym zrobione to byl glówny problem ...co do samego servera to chyba etina pokazal na sam koniec ze ma wyjebane w ludzi...


  • Wiadomości: 86

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Etina - Low - Interlude - 01.01.2021
« Odpowiedź #266 dnia: Październik 28, 2021, 02:43:34 pm »
Cytuj
Welcome back everybody! After a long break, we have decided to launch L2Etina once again.

During our absence, we have been working on many improvements, bug fixes and new features. Finally, we ready to start working hard again and provide amazing server. We decided to keep everything that was working well, while improving things that were not.

Second edition will have X3 rates, our amazing client, buff stores, no auto picks up & all other features that you can see in here. We plan to make it No-Box, No-Bot server, with 3 GMs constantly punishing those who don't obey the rules: Dante, Kyron & Amrx. We will also never again interfere with server politics and announce future changes in advance, so there won't be any misunderstandings & disappointments.

We have already finished multiple improvements like Ranking Window, Automatic Twitch Rewards, Automatic Crystallization Sales, Exit Game Statistics, Spoil Success Effect, plenty of fixes to Epic Bosses & many more. All of those will be posted soon.

L2Etina will launch on 17.12.2021, while beta testing will become available on 10.12.2021. I hope everyone is as excited as we are! See you there.

źródło: https://l2etina.com/forum/index.php?/topic/544-second-edition-is-about-to-launch/&tab=comments#comment-2545


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Etina - Low - Interlude - 17.12.2021
« Odpowiedź #267 dnia: Listopad 10, 2021, 08:35:15 pm »
Wracamy z drugą edycją L2Etina! Przez nasz czas nieobecności, naprawiliśmy wiele błędów i dodaliśmy kilka fajnych rzeczy. Będzie można teraz dostawać automatyczne nagrody za Streamowanie, sprawdzić Ranking w grze, automatycznie kupować Krystalizację, sprawdzać statystyki podczas opuszczania gry i wiele więcej.
Dla tych którzy wcześniej nie grali, L2Etina to serwer na kronice Interlude, z klientem Classic. To znaczy że interface gry jest nowy i mamy wiele świetnych funkcji jak radar, poczta, okienko szukania przedmiotów, Aukcje Seedów, sklepy z Buffami. Jednak gameplay pozostaje jak na Interlude, więc nie ma zmian w skillach, dropach, bossach itp.
Na pierwszej edycji obiecaliśmy że nie będzie botów i boxów, ale gdy robiłem to tylko ja i Asuki, niestety nam się nie udało. Dlatego na tą edycje zatrudniliśmy 3 GMów, którzy nam pomogą sprawić by gra była fair dla wszystkich. Poprawiliśmy także wiele błędów, więc ta edycja będzie o wiele lepsza. Mam nadzieje ze dacie radę nam zaufać i pogracie na L2Etina.
Pamiętajcie że osoby które skorzystały z naszego sklepu podczas pierwszej edycji, dostaną za darmo 2 tygodnie premium.


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

  • Jedziem z tym koksem panowie
Odp: [L2J] L2Etina - Low - Interlude - 17.12.2021
« Odpowiedź #268 dnia: Listopad 11, 2021, 03:29:43 pm »
Ja spróbuje, pzdr.


  • Wiadomości: 89

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Etina - Low - Interlude - 17.12.2021
« Odpowiedź #269 dnia: Listopad 11, 2021, 10:15:05 pm »
Chętnie wbije na server, ale czy na dłużej to zależy od was, bo ostatnia edycja padła szybciutko niestety 😐


  • Wiadomości: 86

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Etina - Low - Interlude - 17.12.2021
« Odpowiedź #270 dnia: Listopad 12, 2021, 09:54:48 am »
@L2Etina
Gdzie będzie serwer hostowany i czy macie przemyślaną już politykę backupów? :)


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Etina - Low - Interlude - 17.12.2021
« Odpowiedź #271 dnia: Listopad 12, 2021, 11:24:43 am »
Myślę że znowu weźmiemy w OVH. Dostaliśmy tam voucher na 2000 zł, więc wykupimy https://www.ovhcloud.com/pl/enterprise/solutions/datacentre-extension-cloud/disaster-recovery/ i ustawimy backupy na co kilka godzin. Poza tym pożarem, byłem zadowolony z OVH, więc myślę że nie ma sensu trzymać do nich urazy.



  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Etina - Low - Interlude - 17.12.2021
« Odpowiedź #272 dnia: Listopad 12, 2021, 03:49:25 pm »
Polecam serwer. Bardzo dużo pracy w serwer zostało włożone (pliki serwera jak i pliki klienta). Ci co grali lub czytali opinie wiedzą, że nie wszystko wyszło tak jak powinno.

Wiemy jakie były największe problemy tj.:
1.   Brak GM online przez 24/7 (tylko 2 osoby obsługiwały wszystko -> pliki serwera, pliki klienta, odpowiadanie wszystkim graczom, prowadzenie forum, discord, sprawdzanie botow i boxów, GMowanie), co jak się okazało wykorzystali nieuczciwi gracze, próbując botować czy sprzedawać Adene.

2.   Problem z Valakas i Antaras i związane z tym późniejsze konsekwencje.

3.   Brak bazy danych na innym serwerze niż OVH (pożar całej serwerowni spowodował całkowitą utratę bazy danych), co spowodowało brak możliwości rollback i reaktywacji serwera na utraconej bazie danych.

Wiemy, że nie wszystko można samemu zrobić, dlatego pierwszą rzeczą było zatrudnienie GMów. GM odciążą przede wszystkim Admina z pilnowaniem porządku w grze jak i odpowiadanie graczom.

Valakas jak Antharas zostały naprawione, co będzie pierwsze do sprawdzenia przez graczy na Beta Serwer (w tym sposób użyty przez klany do ich zabicia w 1 edycji Etina).

Kopie bazy danych będą codziennie robione i przechowywana na innym serwerze.

Zostały dodane nowe funkcje interface jak i nowe wizualizacje, które sami zobaczycie na BETA TEST SERWER.

Zachęcam do wejścia na forum https://l2etina.com/forum/ i głosowaniu w ustawienia serwera jak i jego ulepszania.         


  • Wiadomości: 341

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Etina - Low - Interlude - 17.12.2021
« Odpowiedź #273 dnia: Listopad 12, 2021, 03:52:23 pm »
Jako, ze Ci mądrzejsi wiedzą o co chodzi, to zapytam prosto z mostu. Po ile epicki pod stołem?


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Etina - Low - Interlude - 17.12.2021
« Odpowiedź #274 dnia: Listopad 13, 2021, 11:51:16 am »
Nigdy nie sprzedawaliśmy żadnych przedmiotów pod stołem.