Witaj
Gość

Wątek: World of Warcraft  (Przeczytany 45234 razy)

  • ********
  • Wiadomości: 3324

  • Pochwał: 14

  • Spam Slayer
Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #175 dnia: Październik 24, 2008, 06:20:29 pm »
2.0.0.6080 to "czysty" WoW z dodatkiem, nazywany 2.x.x. Masz dwie drogi paczowania:

1. 2.x.x to 2.0.0(.8060 bodajże)
2.0.0 to 2.3.3 chyba
2.3.3 to 2.4.0...
i tak przez wszystkie patche oddzielnie.

2. Tak jak sam napisałeś,
2.x.x to 2.4.2
2.4.2 to 2.4.3


Cytuj
Właśnie zainstalowałem dodatek i mam 2.0.0.6080 a zamierzam grać na BurningWOWie (czyli potrzebny mi 2.4.3 z tego co wyczytałem).

Jest dodatek z 2.0 na 2.2 z 2.2 na 2.3 i z 2.3 na 2.3.3 i potem chyba 2.4.1/0 potem 2.4.2 i na koniec 2.4.3.
http://a.wirebrain.de/wow/

And the odd crowd packed all around
Is listening still
Nobly
Subtly

http://dragcave.net/user/Nathel


  • Wiadomości: 777

  • Pochwał: 15

  • Onlife
Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #176 dnia: Październik 24, 2008, 06:23:21 pm »
Ufff już myślałem że na darmo ściagam 2.x->2.4.2.

//EDIT

KURRRRRR...NA!!! Nie zwróciłem uwagi że mam wersję enUS a nie enGB. Powyższy patch nie pojedzie na tej wersji czyli ściągnąłem na darmo :/ Muszę ściągać :
2.x to 2.4.0
2.4.0 to 2.4.1
2.4.1 to 2.4.2
2.4.2 to 2.4.3
Dobrze że wszystkie są na FileFroncie więc zamiast 80kb/s mam 250

Ehhh zostawiam kompa na noc... Myślałem że jeszcze dziś sobie popykam :P
« Ostatnia zmiana: Październik 25, 2008, 03:21:37 am wysłana przez doman18 »
It's nice to be important but it's more important to be nice

In every life we have some trouble
 When you worry you make it double


Cytat: naris
How to PvP with a lock: Bind 1/3 of you keyboard to fear, 1/3 to dots and 1/3 to destruction spells.
Smash you head into the keyboard. YYYAAARRRGGGH!!!


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #177 dnia: Październik 25, 2008, 10:10:39 am »
Ja mialem tak ze po pozyczeniu wow mialem na 13 do roboty.Ale patch jeden cos sie walil i nie bylo jak gry uruchomic.Potem okazalo sie ze brakowalo 3 mb w patchu ale sam wow dogral te 3 mb.No i potem gdy uruchomilem gre okzalo sie ze do roboty musze dymac(w domu bylem o 23 i tak zryty ze grac mi sie nie chcialo) a na 2 dzien komp mi zdechl xD


  • *******
  • Wiadomości: 1044

  • Pochwał: 0

Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #178 dnia: Luty 11, 2009, 07:27:18 pm »
czy WoW bedzie działać na linuxie z wine czy na windowsie xp. linux  mandrive 2009 z podstawowa grafika ??


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #179 dnia: Luty 12, 2009, 11:54:10 am »
Tu wychodzi ze nie ale zobacz czy tutaj bedzie napisane ze ci pojdzie.


  • Wiadomości: 62

  • Pochwał: 0

  • Graj i daj grać innym...
    • JackGraal.com
Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #180 dnia: Luty 13, 2009, 11:16:38 am »
co sądzicie o tym buildzie dla retri pala??
http://wow-space.info/postac/talenty/paladin#S40|S004|S052322512230112022030231351
gram na TBC więc 10 pkt zostało.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #182 dnia: Luty 14, 2009, 10:14:25 am »
imo jak sie zaczyna w wow nie ma co sugerowac sie gotowymi schematami talentow bo potem tylko zamieszanie w glowie zostaje. najlepsza metoda to wybadac co jaki talent dokladnie robi, sprawdzic jakie talenty nie dzialaja na naszym serwerze i jakie dzialaja troche inaczej niz powinny i w oparciu o "gotowca" robic build po swojemu. wiekszy fun a i lepiej sie nauczymy co i jak nasza postac potrafi, niby reset talentow kosztuje pare g ale wraz z levelem robia sie to smieszne sumy ktore raz na 5 leveli mozna wydac zeby sobie zrobic build taki jak nam najbardziej odpowiada a nie taki ktory ktos zrobil i twierdzi ze jest najlepszy  :D


  • Wiadomości: 62

  • Pochwał: 0

  • Graj i daj grać innym...
    • JackGraal.com
Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #183 dnia: Luty 14, 2009, 10:17:20 am »
nie wiem jak z działaniem i bugami na HG, ale ponoć działa wszystko oprucz LoS i jakies inne mało ważne bugi.
lepiej palem biegać z 2h swordem/mace/axe czy 1h sword/mace/axe/??


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #184 dnia: Luty 14, 2009, 11:24:33 am »
2h dla dps, 1h +tarcza to tylko tank/heal build, dps z 1h jest duzo mniejszy niz z 2h

oczywiscie 1h +tarcza w plecaku obowiazkowa, nawet jak idziesz w retri  bo czasem offtank (czyli taki niekoniecznie wyspecjalizowany w tankowaniu ale wspierajacy glownego tanka) czasem niezbedny


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #185 dnia: Luty 14, 2009, 01:12:42 pm »
Cytuj
1h +tarcza w plecaku obowiazkowa, nawet jak idziesz w retri  bo czasem offtank

Tylko na poczatku bo potem roznica jest za duzo zebys nadrobil to.

BTW. Prot warrior>all tanks :P duzo kombinowania i fajne skille ^^ A o OOM sie martwic nie musisz :P


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #186 dnia: Luty 14, 2009, 03:39:31 pm »
tylko ze war ma delikatnie trudniej z utrzymaniem grupki mobkow na sobie, pal wtedy ma lzej ale jak sie troche wara ogarnie to da rade tankowac nie gorzej od pala jezeli chodzi o liczbe mobkow, a 1vs 1 to na bank war> pal, do tego war prot ma jakis sens w pvp w przeciwienstwie do pala ktory dmg nie zada i nic nie dogoni, war tez wielkiego dmg nie zada ale dopadnie kazdego, w zwarciu pare skili ma ktorymi przywalic moze i stunowac jak wariat pod warunkiem ze cos go bije ;>

imo nawet dps z tarcza jak troche ogarnia to raz do roku komus dupsko uratuje :D ja wcozraj warem ms nazana tankowalem (przez 10 sekund potem sie z main tankiem "wymienialismy" nim) i nie bylo tragicznie a odkad pamietam na andzi nazan byl lekko bugged i teamy majace 2x 70 w skladzie mialy problem z ubiciem go :D


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #187 dnia: Luty 14, 2009, 06:01:51 pm »
Cytuj
tylko ze war ma delikatnie trudniej z utrzymaniem grupki mobkow na sobie

Juz nie :)

Cytuj
a 1vs 1 to na bank war> pal, do tego war prot ma jakis sens w pvp w przeciwienstwie do pala ktory dmg nie zada i nic nie dogoni, war tez wielkiego dmg nie zada ale dopadnie kazdego

Jezeli mowimy o prot Pal vs Prot woj to pal ma ta przewage ze ma banki,leczy sie i jego shield slamy zadaja holy dmg(wiec ignoruja armor) ale woj ma stunow duzo.Ale w pvp wiem ze warek jest dobry dosc.Co do doganiania to gwarantuje ci ze ogranego SV huntera czy maga zaden nie dogoni.

Cytuj
imo nawet dps z tarcza jak troche ogarnia to raz do roku komus dupsko uratuje Very Happy ja wcozraj warem ms nazana tankowalem

Ja nieraz biore na siebie moba jak walczymy bo lepiej zebym ja zarwal te 2-3 hity niz cloth ktory ma dajmy 3k armoru a ja 10k.

Ale szczerze to w 2.4.x ogarniety woj jest genialny.Pamietam jak robilismy Heroic Magister Terrace to kumpel ktory gral prot(w pvp arms) to mimo ze w pvp ssal to jednak jako prot zamiatal.JA bylem na holy i leczylem a on na prot to nikt nie padl.


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #188 dnia: Luty 14, 2009, 09:34:00 pm »
hunterzy potrafia byc upierdliwi ale z tegoc o widze wiekszosc idzie  w bm (z uwagi na bugi mangosa jak pet walacy criticale z szansa 100% :D ) albo mark, sv wiekszosc ignrouje bo podobno to nie jeste pr0pvpkillemall, a magowie zwlaszcza frosty sa trudni czy to ogarnieci czy nie, byle wiedzial ze ma wiecej zaklec niz tylko frostbolt i juz z takim ciezko  :shock:

zaleta wara jest to ze niezaleznie jaki build ma ciagle ma skile ktorymi moze natychmiastowo sciagnac uwage dowolngo mobka na siebie niezaleznie od threat (mocking blow i taunt) przez co latwiej mu ratowac dupe clothow jak cos sie na nich rzuci niz palowi


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #189 dnia: Luty 15, 2009, 03:06:58 pm »
Cytuj
z tegoc o widze wiekszosc idzie  w bm

Bo BM to lvl build.

Cytuj
sv wiekszosc ignrouje bo podobno to nie jeste pr0pvpkillemall

SV>melee.Survival jest najlepszy do pvp i na areny i na normalne pvp.Do pve tez dobry ale potrzebuje sporo agil(ponad 800) zeby byl skuteczny.

Cytuj
zaleta wara jest to ze niezaleznie jaki build ma ciagle ma skile ktorymi moze natychmiastowo sciagnac uwage dowolngo mobka na siebie niezaleznie od threat (mocking blow i taunt) przez co latwiej mu ratowac dupe clothow jak cos sie na nich rzuci niz palowi

Pal ma ciagle te same taunty i nie musi stance zmieniac.No i w 3.0.x dostal nowy Taunt ktory jest o tyle fajny ze przerywa bandaz bo zadaje holy dmg(u mnie teraz zadaje 1 dmg).


Odp: Gdzie kto gra
« Odpowiedź #190 dnia: Lipiec 01, 2009, 02:41:41 pm »
www.Andeeria.pl gracie tu jeszcze, znaczy ktos poza Materidem bo on raczej w 3 dni sie nie rozmyslil... myslalem zeby poprobowac sobie wowa no i szukam wzglednie popularnego serwera, zeby mozna bylo od kogos odpowiedzi na jakies pilniejsze pytania wyciagac :P

przyjmie ktos do gildii poczatkujacego undead maga?

edit: dobra moze byc tez ally bo jak widze jakies problemy z rownowaga sil tam macie...
« Ostatnia zmiana: Lipiec 01, 2009, 02:54:42 pm wysłana przez evilmg »


  • Wiadomości: 575

  • Pochwał: -1

Odp: Gdzie kto gra
« Odpowiedź #191 dnia: Lipiec 01, 2009, 03:04:10 pm »
Raczej juz sie wykruszylismy, ja juz tez praktycznie nie wbijam. Ale w grze moze czasem spotkac mnie (Pchamtaczke), Soulerna (Nathel) i Pequeta (Amairgen).
"Na tym świecie istnieje zło zrodzone z dobra. Istnieje również dobro zrodzone ze zła" by Lelouch Lamperouge
I'm OFFLINE


Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #192 dnia: Lipiec 01, 2009, 05:35:28 pm »
przeniesliscie sie gdzies czy rzuciliscie wowa?


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #193 dnia: Lipiec 01, 2009, 07:46:09 pm »
przeniesliscie sie gdzies czyc rzucilisie wowa?

Nevah!


  • Wiadomości: 575

  • Pochwał: -1

Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #194 dnia: Lipiec 02, 2009, 12:32:40 am »
Nikt wowa nie rzucil, tylko po prostu ile mozna? Kazdy nabil juz daaaaawno ten 70 lvl, zdobyl jakis tam sprzet itp. Nie wiem jak innym ale ja jak na razie sie "przeWOWowalem" :D
"Na tym świecie istnieje zło zrodzone z dobra. Istnieje również dobro zrodzone ze zła" by Lelouch Lamperouge
I'm OFFLINE


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #195 dnia: Lipiec 02, 2009, 12:36:37 am »
Nikt wowa nie rzucil, tylko po prostu ile mozna? Kazdy nabil juz daaaaawno ten 70 lvl, zdobyl jakis tam sprzet itp. Nie wiem jak innym ale ja jak na razie sie "przeWOWowalem" :D

No to areny/bg/pvp :P

Moje zycie na offie:

=========-

= - PvP
- - PvE

:P


  • ********
  • Wiadomości: 3324

  • Pochwał: 14

  • Spam Slayer
Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #196 dnia: Lipiec 02, 2009, 09:20:42 pm »
Ja za to ciągle na Andeerii gram, chociaż ostatnimi dniami nie na mainie, a na alcie - robię rogala, Nelise.


= - PvP
- - PvE
Tak, tak, wszyscy rozumiemy, o co chodzi. :P

Aa, przy okazji - ludzie, nie bójcie się dodawać przydatnych rzeczy do tego topiku. Niech nie stoi biedny i zagubiony niczym Ryltar, zanim go nie dodaliśmy do przyjaciół w last.f... Ee, w każdym razie niech nie stoi biedny i zagubiony.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 02, 2009, 09:33:48 pm wysłana przez Soulern »

And the odd crowd packed all around
Is listening still
Nobly
Subtly

http://dragcave.net/user/Nathel


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #197 dnia: Lipiec 02, 2009, 11:23:31 pm »
Cytuj
Tak, tak, wszyscy rozumiemy, o co chodzi. Razz

Zobacz ta linie wyzej :P

Cytuj
=========-


//Soulern: Dobra, już rozumiem. ^^'
« Ostatnia zmiana: Lipiec 03, 2009, 11:23:27 am wysłana przez Soulern »


  • Wiadomości: 278

  • Pochwał: 0

Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #198 dnia: Lipiec 03, 2009, 06:02:08 pm »
Andzia jeszcze zyje? Slyszalem o jakis problemach.. I w sumie je widze: juz jakies 5 dni czekam na aktywacje konta :P


  • ********
  • Wiadomości: 3324

  • Pochwał: 14

  • Spam Slayer
Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #199 dnia: Lipiec 03, 2009, 06:09:16 pm »
Andzia jeszcze zyje? Slyszalem o jakis problemach.. I w sumie je widze: juz jakies 5 dni czekam na aktywacje konta :P


Żyje. Miała zostać zamknięta, bo Robaczek sprzedał swoją firmę hostingową i nie było na nią miejsca, jednak GMi jakoś tam znaleźli inny serwer, więc zapewne będzie tylko czasowy down serwera.

A lead GM nie ma dostępu do neta, więc być może dlatego nikt nie dodaje kont... W grze też nie było ostatnio przez to podliczenia aren :P

And the odd crowd packed all around
Is listening still
Nobly
Subtly

http://dragcave.net/user/Nathel