Witaj
Gość

Wątek: World of Warcraft  (Przeczytany 45070 razy)

  • Wiadomości: 278

  • Pochwał: 0

Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #200 dnia: Lipiec 03, 2009, 07:58:50 pm »
To spoko ze serwer zostaje ;) Tylko szkoda, bo sciagalem z niecierpliwoscia patche, a tu trzeba jeszcze troche czekac ;) Chyba ze ma ktos jakies wolne konto??


Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #201 dnia: Lipiec 03, 2009, 08:27:17 pm »
lepiej zeby sie ogarneli z tymi kontami b jestem w trakcie sciagania tych wszystkich pierdol... dlaczego to musi byc takie wielkie?  :P albo inaczej czemu leci 40-55kb/s?


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #202 dnia: Lipiec 03, 2009, 11:11:20 pm »
A co andzia na Wotlk przechodzi -_-


Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #203 dnia: Lipiec 03, 2009, 11:38:31 pm »
a z tego co wiem chyba nie... nie chca sie mierzyc z tyloma nowymi bugami...


  • *******
  • Wiadomości: 1630

  • Pochwał: 20

  • Ja jestem King Bruce Lee karate mistrz
Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #204 dnia: Lipiec 04, 2009, 12:51:31 am »
lepiej zeby sie ogarneli z tymi kontami b jestem w trakcie sciagania tych wszystkich -_-'... dlaczego to musi byc takie wielkie?  :P albo inaczej czemu leci 40-55kb/s?

Ehhh mi sciagalo 5kB :P
Materid - Naia (Off) - Phantom Ranger - 40 lvl (Imperlot)
Salianka - Naia (Off) - DE Warrior - 10 lvl (Imperlot Academy)
http://www.dogorybrzuchem.pl - autorski blog o kulturze i spoleczeństwie.


Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #205 dnia: Lipiec 04, 2009, 09:52:21 am »
jak dlugo sciagales? :o


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #206 dnia: Lipiec 04, 2009, 10:03:53 am »
z tego downloadera blizza trzeba wylaczyc opcje p2p i leci w moim przypadku na 1mb - 120kb/s a wlasciwie to leciało.


Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #207 dnia: Lipiec 08, 2009, 01:06:48 pm »
cos z ta andeeria jest nie teges... juz kilka dni czekam na aktywacje konta i nic... figa z makiem - chociaz by napisali "spieprzaj dziadu", ale komus sie chyba nie chce sprawdzic oczekujacych podan Oo


  • ********
  • Wiadomości: 3324

  • Pochwał: 14

  • Spam Slayer
Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #208 dnia: Lipiec 08, 2009, 03:18:36 pm »
cos z ta andeeria jest nie teges... juz kilka dni czekam na aktywacje konta i nic... figa z makiem - chociaz by napisali "spieprzaj dziadu", ale komus sie chyba nie chce sprawdzic oczekujacych podan Oo

Nii... Chodzi o to, że trafiłeś na zły moment...

Cytuj
[Dzisiaj 12:57] @Pantera_Polnocy:  Proszę na razie nie rejestrować nowych kont poprzez stronę www - skrypt dalej podpięty jest do starej bazy i nowe zgłoszenia nie będą do nowej, właściwej, zapisywane. Tak samo aplikacja odpowiadająca za aktywację kont jest nieaktywna - robaczek został powiadomiony. Wszystkie osoby, jakie zarejestrowały swoje konta do 6 lipca, ale jeszcze nie mają ich aktywnych, niechaj cierpliwie czekają.
[Dzisiaj 13:14] @Pantera_Polnocy:  Z tych samych powodów nie działa także póki co odzyskiwanie haseł. Charview i stan serwera na górze tego forum są już podpięte pod nową bazę.
Serwer niedawno był przenoszony na... inny serwer, więc wszystko jest w proszku i wątpię, żeby teraz sprawdzali nowe konta.

And the odd crowd packed all around
Is listening still
Nobly
Subtly

http://dragcave.net/user/Nathel


  • Wiadomości: 575

  • Pochwał: -1

Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #209 dnia: Lipiec 08, 2009, 03:30:30 pm »
soulern ktory masz lvl na rogalu?
"Na tym świecie istnieje zło zrodzone z dobra. Istnieje również dobro zrodzone ze zła" by Lelouch Lamperouge
I'm OFFLINE


Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #210 dnia: Lipiec 08, 2009, 04:18:40 pm »
mhm, dzieki za wiadomosc no coz poczekamy zobaczymy :)


  • ********
  • Wiadomości: 3324

  • Pochwał: 14

  • Spam Slayer
Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #211 dnia: Sierpień 03, 2009, 10:51:13 pm »
soulern ktory masz lvl na rogalu?
25-26 chyba w tej chwili. Nick Nelise...




Ej, Andeeriowicze, co wy robicie podczas downu serwera? Ktoś jeszcze zamierza tam grać? Wiem bowiem jedynie o losach Pequeta, Zareana i moim - przeszliśmy na WotlKowy serwer Nexusa... A reszta?

And the odd crowd packed all around
Is listening still
Nobly
Subtly

http://dragcave.net/user/Nathel


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 0

  • Twój stary
Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #212 dnia: Sierpień 03, 2009, 11:12:27 pm »
Ja zaczynam grać na Hellground. :D


:( Twój Stary


  • Wiadomości: 575

  • Pochwał: -1

Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #213 dnia: Sierpień 03, 2009, 11:52:23 pm »
Soulern ja chetnie pojde na ten serw co wy, daj jakies info i namiary, gracie ally czy horda, ktore lvle itp tylko fast, jestem napalony. Probowalem na HG, ale tam sa ciagle dc, nic sie nie zmienilo. Chociaz moze zostane na andzi.. sam nie wiem.

e: ja raczej zostaje, pogram sobie na arenkach, no i shadowcat wrocila :P
« Ostatnia zmiana: Sierpień 04, 2009, 10:53:05 am wysłana przez Mlor »
"Na tym świecie istnieje zło zrodzone z dobra. Istnieje również dobro zrodzone ze zła" by Lelouch Lamperouge
I'm OFFLINE


  • ********
  • Wiadomości: 3324

  • Pochwał: 14

  • Spam Slayer
Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #214 dnia: Sierpień 04, 2009, 11:09:34 am »
Soulern ja chetnie pojde na ten serw co wy, daj jakies info i namiary, gracie ally czy horda, ktore lvle itp tylko fast, jestem napalony. Probowalem na HG, ale tam sa ciagle dc, nic sie nie zmienilo. Chociaz moze zostane na andzi.. sam nie wiem.

e: ja raczej zostaje, pogram sobie na arenkach, no i shadowcat wrocila :P

Chodź do nas. Wszystkie informacje masz na wownexus.pl, gramy hordą wszyscy, oprócz pequeta. Lvle mamy niskie, bo serwer dostał dauna atm i próbujemy wotlkować na jakimś high racie.

And the odd crowd packed all around
Is listening still
Nobly
Subtly

http://dragcave.net/user/Nathel


  • Wiadomości: 575

  • Pochwał: -1

Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #215 dnia: Sierpień 04, 2009, 11:12:21 am »
Soulern ja chetnie pojde na ten serw co wy, daj jakies info i namiary, gracie ally czy horda, ktore lvle itp tylko fast, jestem napalony. Probowalem na HG, ale tam sa ciagle dc, nic sie nie zmienilo. Chociaz moze zostane na andzi.. sam nie wiem.

e: ja raczej zostaje, pogram sobie na arenkach, no i shadowcat wrocila :P

Chodź do nas. Wszystkie informacje masz na wownexus.pl, gramy hordą wszyscy, oprócz pequeta. Lvle mamy niskie, bo serwer dostał dauna atm i próbujemy wotlkować na jakimś high racie.
Mnie przerazaja woltkowe bugi  :bored: A ile online?
"Na tym świecie istnieje zło zrodzone z dobra. Istnieje również dobro zrodzone ze zła" by Lelouch Lamperouge
I'm OFFLINE


  • ********
  • Wiadomości: 3324

  • Pochwał: 14

  • Spam Slayer
Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #216 dnia: Sierpień 04, 2009, 11:18:37 am »
Soulern ja chetnie pojde na ten serw co wy, daj jakies info i namiary, gracie ally czy horda, ktore lvle itp tylko fast, jestem napalony. Probowalem na HG, ale tam sa ciagle dc, nic sie nie zmienilo. Chociaz moze zostane na andzi.. sam nie wiem.

e: ja raczej zostaje, pogram sobie na arenkach, no i shadowcat wrocila :P

Chodź do nas. Wszystkie informacje masz na wownexus.pl, gramy hordą wszyscy, oprócz pequeta. Lvle mamy niskie, bo serwer dostał dauna atm i próbujemy wotlkować na jakimś high racie.
Mnie przerazaja woltkowe bugi  :bored: A ile online?

Tysiąc i więcej. A bugów wcale nie ma tak dużo... Nie jest to może superdopracowana Andeeria, ale działa wiele rzeczy. I wiele rzeczy z WotLKa też.

And the odd crowd packed all around
Is listening still
Nobly
Subtly

http://dragcave.net/user/Nathel


  • Wiadomości: 575

  • Pochwał: -1

Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #217 dnia: Sierpień 04, 2009, 11:22:34 am »
No nie wiem, pochodzilem po forum i natknalem sie na temat gdzie byly opisane niedzialajace skille i talenty huntera, no i musze powiedziec, ze z woltk prawie nic nie dziala :)
"Na tym świecie istnieje zło zrodzone z dobra. Istnieje również dobro zrodzone ze zła" by Lelouch Lamperouge
I'm OFFLINE


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #218 dnia: Sierpień 04, 2009, 01:56:28 pm »
No nie wiem, pochodzilem po forum i natknalem sie na temat gdzie byly opisane niedzialajace skille i talenty huntera, no i musze powiedziec, ze z woltk prawie nic nie dziala :)

Tak naprawde duzo rzeczy nie dziala.Jak ktos jest ograny i wie jak dziala kazdy skill/triki klasy to sie kapnie jak duzo jest rozwalone.Na prv duzo rzeczy nie dziala ale za to nie ma gold sellerow -_-


//Soulern: Cicho, to było w ramach propagandy. Psujesz efekt ><
« Ostatnia zmiana: Sierpień 04, 2009, 03:37:23 pm wysłana przez Soulern »


  • Wiadomości: 575

  • Pochwał: -1

Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #219 dnia: Sierpień 04, 2009, 04:12:09 pm »
Zaraz wstaje andeeria  :D Btw. ile kosztuje miesiac gry na offie w euro?
"Na tym świecie istnieje zło zrodzone z dobra. Istnieje również dobro zrodzone ze zła" by Lelouch Lamperouge
I'm OFFLINE


  • Wiadomości: 152

  • Pochwał: 1

  • Insane
Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #220 dnia: Sierpień 04, 2009, 06:17:50 pm »
stanialo ostatnio 22.40 euro. Ryl jaki level ??


  • Wiadomości: 575

  • Pochwał: -1

Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #221 dnia: Sierpień 04, 2009, 06:22:19 pm »
na miesiac czy 2?
"Na tym świecie istnieje zło zrodzone z dobra. Istnieje również dobro zrodzone ze zła" by Lelouch Lamperouge
I'm OFFLINE


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #222 dnia: Sierpień 04, 2009, 08:19:19 pm »
stanialo ostatnio 22.40 euro. Ryl jaki level ??

Ktora postacia :P? Bo mam pala(maina) na 80 i reszte klas glownie na 60-65 :P


  • Wiadomości: 152

  • Pochwał: 1

  • Insane
Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #223 dnia: Sierpień 05, 2009, 02:56:53 am »
O palka mi chodziło . Dziś 3.2 patch zobaczymy jak zjada palków i dk .
Na 2 miesiące 22.40


  • Wiadomości: 575

  • Pochwał: -1

Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #224 dnia: Sierpień 05, 2009, 01:41:45 pm »
A wiec tak, mam zamiar przejsc na offa (jak na razie wyprobowac trial) i mam kilka pytan:
-Czy zeby grac na offie w woltk potrzebuje cd keya do kazdej wersji wowa (darmowe dni gry), czy wystarczy klient sciagniety z internetu i aktywacja konta trial.
-Jak jest z platnosciami, czy jest mozliwe wykupienie prepaid/abonamentu uzywajac konta bankowego w internecie? Jak to dziala, skad blizzard bedzie wiedzial, na ktorym koncie przedluzyc czas gry?
-Ryltar wspominales cos o invite i o expie 3x wytlumacz prosze
-Poprosze o ogolny zarys serwerow, zarowno pve, normal jak i pvp. (ale raczej bede gral pve, tylko nie wiem czy sie oplaca, bo slyszalem, ze w woltk jest malo inst i raidow)
-Ktory serwer polecacie?
"Na tym świecie istnieje zło zrodzone z dobra. Istnieje również dobro zrodzone ze zła" by Lelouch Lamperouge
I'm OFFLINE