Witaj
Gość

Wątek: f2p  (Przeczytany 116152 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #300 dnia: Październik 27, 2011, 12:14:26 pm »
buhaha Theo : D

Nie ma żadnej oficjalnej daty póki co.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 457

  • Pochwał: 1

  • Me haz no lajf
Odp: f2p
« Odpowiedź #301 dnia: Październik 27, 2011, 01:01:03 pm »
A więc tak:
Z mobów dropia woreczki, odpowiednio z oznaczeniem Armor/Weapon( są jeszcze jedne z których np. wypadają atri stony lub life stony, ale nie pamiętam jak się nazywają)
Woreczki są także oznaczone rangą; D/C/B/A/S (logiczne, że nie chciał byś dostawać D grade expiąc na ToI 11, right? )

Zapomniałeś powiedzieć, że woreczki dropią tylko ja masz vita(podobnie jest z itemami na soa - więcej vita w pt lepiej dropi).


C. Blessed( to zalicza się od R grade i w góre dopiero) Odpowiednik dawnego Masterwork, ma jakieś tam dodatkowe właściwości i oczywiście można z nią robić to co z normalna(patrz punkt wyżej)

Ich enchant daje 50% więcej niż normalnej broni. Np łuki teraz mają +12 p.atk za enchant, dwa razy tyle powyżej +3. Więc za +1 +2 +3 na blessed łuku R+ dostaniesz 18 p.atk, a +4 i wyżej 36p.atk. Widząc rate enchantu r-grade na pts nawet top r99 blessed weapony będzie cieżko wbić aby patk/m.atk dorównywał tym z hero(zjarałem z 30 broni i żadnej nie wbiłem wyżej niż na +6).
---
ShiningWill - Me haz shield!


  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 1

Odp: f2p
« Odpowiedź #302 dnia: Październik 27, 2011, 01:07:45 pm »
Dziekuje za dokladne objasnienie, ale irytuja mnie te zmiany, przestawili mi w gludio GK na srodek i nie umiem sie przyzwyczaic juz dzis 3 raz lece w stare miejsce.


  • Banned
  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #303 dnia: Październik 27, 2011, 02:00:13 pm »
super


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: f2p
« Odpowiedź #304 dnia: Październik 27, 2011, 02:12:47 pm »
Arimas znasz stwierdzenie, "Kto pyta nie bladzi" na oslep? Nie rozumiem cyrlicy i jest bardzo duzo zmian, ktore mnie przerazaja, ale obczajam mechanike ru offa teraz powolutku by na EU wiedziec co z czym sie je do 40 lvl
a znasz takie? "Kto używa opcji szukaj na forum lub czyta tematy od początku, nie musi pytać na oślep." fajne nie? właśnie wymyśliłem >.>
« Ostatnia zmiana: Październik 27, 2011, 02:16:16 pm wysłana przez roli »


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: f2p
« Odpowiedź #305 dnia: Październik 27, 2011, 03:25:10 pm »
Arimas znasz stwierdzenie, "Kto pyta nie bladzi" na oslep? Nie rozumiem cyrlicy i jest bardzo duzo zmian, ktore mnie przerazaja, ale obczajam mechanike ru offa teraz powolutku by na EU wiedziec co z czym sie je do 40 lvl
a znasz takie? "Kto używa opcji szukaj na forum lub czyta tematy od początku, nie musi pytać na oślep." fajne nie? właśnie wymyśliłem >.>
Focking brilliant  :D

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 705

  • Pochwał: 4

  • Chant of bsoe
Odp: f2p
« Odpowiedź #306 dnia: Październik 27, 2011, 04:20:49 pm »
W 3xxx r. beda go cytowac ;d

L2 EU Vinuz !
Lineage 2 official server Luna
Vinuz/Sqn: Adventurer 82lvl
Piti: Soul Breaker 76lvl
L2RU
Sqnik: Rouge 86 / 75 WL / 75 WC / 75 DA  @ Lancer


  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 1

Odp: f2p
« Odpowiedź #307 dnia: Październik 27, 2011, 08:23:51 pm »
W 3xxx r. beda go cytowac ;d

Ta i frytki do tego...


  • Wiadomości: 987

  • Pochwał: 10

  • Masz problem? Napisz!
Odp: f2p
« Odpowiedź #308 dnia: Październik 28, 2011, 08:39:09 am »
W 3xxx r. beda go cytowac ;d

Ta i frytki do tego...
I ty tez terefere  8)
A tak na serio to smiac mi sie chce bo przez ostatnie pare miechow powstalo wiecej offow niz kiedykolwiek wczesniej. Ofc wpadne na nowy serwer. Jedynie bede musial pogadac z kims oblatanym w godzie, pewnie z RUoffa. Alarion, masz dzis czas??
A może by wrócić na oficjal :)


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: f2p
« Odpowiedź #309 dnia: Październik 28, 2011, 08:48:15 am »
W 3xxx r. beda go cytowac ;d

Ta i frytki do tego...
I ty tez terefere  8)
A tak na serio to smiac mi sie chce bo przez ostatnie pare miechow powstalo wiecej offow niz kiedykolwiek wczesniej. Ofc wpadne na nowy serwer. Jedynie bede musial pogadac z kims oblatanym w godzie, pewnie z RUoffa. Alarion, masz dzis czas??
Nie gadaj z nim, to grozi zagadaniem na śmierć ;p

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #310 dnia: Październik 28, 2011, 09:15:14 am »
Ostatnio on mowil wiecej ode mnie, srsly : p

Zajecia mam do jakies 17 dzis i chyba jeszcze nie wyzdrowialem, by dzis wychodzic
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 190

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #311 dnia: Październik 28, 2011, 04:03:39 pm »
buhaha Theo : D

Nie ma żadnej oficjalnej daty póki co.

się nie śmiej już zbieram ekipę emerytów ;p

czytam te zmiany i jednego czego nie mogę zrozumieć to tego systemu daul class, to będzie opcja zamiast przebudzenia czy jak?


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #312 dnia: Październik 30, 2011, 10:36:59 am »
ok wyczyściłem z dyskusji o Feo wizzardzie.

Chłopaki, nei spamujcie o szczegółach dotyczących in game aspektów tej kroniki (jest od tego dział cały o nowej kronice).

Postarajcie się też ograniczyć pytanie: "Kiedy ten serwer wystartuje omfg omfg?" bo padło ono już z 20 x i nikt jeszcze odpowiedzi nei zna. Jak ktoś znajdzie info to napisze.

Uprzedzam miło, bo jak już mi się zachciało porządek zrobić, to drugi raz moje porządkowanei będzie polegało po prostu na kasacji postów ; p
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: f2p
« Odpowiedź #313 dnia: Październik 30, 2011, 01:09:13 pm »
się nie śmiej już zbieram ekipę emerytów ;p
domin tez bedzie? :)
retired


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: f2p
« Odpowiedź #314 dnia: Październik 30, 2011, 01:29:47 pm »
ok wyczyściłem z dyskusji o Feo wizzardzie.

Chłopaki, nei spamujcie o szczegółach dotyczących in game aspektów tej kroniki (jest od tego dział cały o nowej kronice).

Postarajcie się też ograniczyć pytanie: "Kiedy ten serwer wystartuje omfg omfg?" bo padło ono już z 20 x i nikt jeszcze odpowiedzi nei zna. Jak ktoś znajdzie info to napisze.

Uprzedzam miło, bo jak już mi się zachciało porządek zrobić, to drugi raz moje porządkowanei będzie polegało po prostu na kasacji postów ; p

To o czym teraz mamy pisać ? :( Zły Pan Alarion zepsuł cały fun. Dobra.. jako że jest strona god.l2.ru i wygląda tak samo jak ta lineage2.ru to może również na forum innovy jest jakieś info po rosyjsku dot f2p i eu. Ktoś kto gawaryju po rossyjski wie coś więcej niż zostało powiedziane ? :)
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • Wiadomości: 190

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #315 dnia: Październik 30, 2011, 02:12:28 pm »
się nie śmiej już zbieram ekipę emerytów ;p
domin tez bedzie? :)

Nie mam z nim kontaktu więc cieżko powiedzieć.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #316 dnia: Październik 30, 2011, 02:59:33 pm »
ok wyczyściłem z dyskusji o Feo wizzardzie.

Chłopaki, nei spamujcie o szczegółach dotyczących in game aspektów tej kroniki (jest od tego dział cały o nowej kronice).

Postarajcie się też ograniczyć pytanie: "Kiedy ten serwer wystartuje omfg omfg?" bo padło ono już z 20 x i nikt jeszcze odpowiedzi nei zna. Jak ktoś znajdzie info to napisze.

Uprzedzam miło, bo jak już mi się zachciało porządek zrobić, to drugi raz moje porządkowanei będzie polegało po prostu na kasacji postów ; p

To o czym teraz mamy pisać ? :( Zły Pan Alarion zepsuł cały fun.

Chodzi o to, że dyskusja zeszła na techniczne apsekty kroniki GoD. Do takich dyskusji (np. Zajebistość kamaela względem innych ras) można zrobić nowy topic, prawda? Działów jest sporo. Tutaj piszemy o info i dyskusji na temat powstawania F2P, a nie "jaką profą/rasą kto będzie grał i dlaczego"

Poza tym ja nie kasuję postów i nie uciszam flame'u ( <3) to robi akurat Acid...
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: f2p
« Odpowiedź #317 dnia: Październik 30, 2011, 08:47:36 pm »
Nie mam z nim kontaktu więc cieżko powiedzieć.
a oprocz domina z SF ktos jeszcze? fancora? kamyk? moze dominowi mejla napisze gdzies tam mialem :p
retired


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: f2p
« Odpowiedź #318 dnia: Listopad 01, 2011, 07:10:36 pm »
http://www.lineage2.com/gd/play-your-way.html

trochę nowych wiadomości, w skrócie, ncsoft będzie miało ten sam system f2p co inova. Wszystkie serwery zlokalizowane w usa, czyli dopóki będzie czasu europejski na naia ja zostaje tak jak 90% SH, imo suport ncsoft> inova.
« Ostatnia zmiana: Listopad 01, 2011, 07:15:54 pm wysłana przez montezuma »
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 705

  • Pochwał: 4

  • Chant of bsoe
Odp: f2p
« Odpowiedź #319 dnia: Listopad 01, 2011, 08:48:49 pm »
Wg umowy nc softu z innova serwery europejskie kierowane przez innove nie moga powstac przed wprowadzeniem GODa na serwery Nc West - juz wiemy dlaczego musimy czekac :)

A te twoje "nowe" wiadomosci montezuma sa z 11 pazdziernika :(

L2 EU Vinuz !
Lineage 2 official server Luna
Vinuz/Sqn: Adventurer 82lvl
Piti: Soul Breaker 76lvl
L2RU
Sqnik: Rouge 86 / 75 WL / 75 WC / 75 DA  @ Lancer


  • Wiadomości: 72

  • Pochwał: 0

  • Sloth
Odp: f2p
« Odpowiedź #320 dnia: Listopad 01, 2011, 08:52:04 pm »
http://www.lineage2.com/gd/play-your-way.html
No to tutaj też musiałem wkleic:) Nie wiem jak interpretować to ich "Later this year", ale jest pare info, które może kogoś zainteresuja:)


  • Wiadomości: 137

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #321 dnia: Listopad 01, 2011, 09:11:01 pm »
"The service offering will be different between Innova and NCsoft West, so you can choose to start new characters on either service."
W skrócie: mamy wyjechane na graczy więc idzcie gdzie chcecie ...:) Innova win jak dla mnie.


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: f2p
« Odpowiedź #322 dnia: Listopad 01, 2011, 09:12:26 pm »
Wg umowy nc softu z innova serwery europejskie kierowane przez innove nie moga powstac przed wprowadzeniem GODa na serwery Nc West - juz wiemy dlaczego musimy czekac :)

A te twoje "nowe" wiadomosci montezuma sa z 11 pazdziernika :(

przeczytaj jeszcze raz, doszło sporo nowego info.

"The service offering will be different between Innova and NCsoft West, so you can choose to start new characters on either service."
W skrócie: mamy wyjechane na graczy więc idzcie gdzie chcecie ...:) Innova win jak dla mnie.

tz jaki win? ze będziesz musiał mieć frost zainstalowany? Co się zmienia dla naia to fizyczne przeniesienie serwera do USA i gra za darmo z mozliwoscia PA.
« Ostatnia zmiana: Listopad 01, 2011, 09:14:19 pm wysłana przez montezuma »
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 190

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #323 dnia: Listopad 01, 2011, 09:28:39 pm »
Z tego co ja zrozumiałem to na us serwach nie bedzie opcji premium acc.

Swoja drogą wiara że ncsoft west czegoś nie spieprzy po 7 latach nieustannego faila jest zadziwiająca ;)


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: f2p
« Odpowiedź #324 dnia: Listopad 01, 2011, 09:31:37 pm »
jak będzie przyrost graczy na naia to sam tam pójdę, ale jak będzie dalej online jaki jest to dziękuje :/