Witaj
Gość

Wątek: [L2J] Graveland - H5 x4 - START 18.08.2017  (Przeczytany 27090 razy)

  • Asgota
  • L2Emi- serwer partnerski
  • *****
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: [L2J] Graveland - H5 x4 - START 18.08.2017
« Odpowiedź #100 dnia: Sierpień 29, 2017, 01:20:42 am »
Utrzymanie serwera to ~30€, spadnie dota to anulują smartguarda. Zresztą tam są ludzie co bedą admina o epiki/latarki za dotę pytać nawet przy online 20 osób. Byle mu się lepiej mobki biło.  :)

Za 30 euro to rok postoi :D  (i to poważnie.)
Zaczynasz na dedyku, online spada przenosisz sie na vpsa z 2gb ramu i Elo.
No chyba ze 2gb na h5 to będzie za mało, wtedy na vps 4gb i postoi pół roku.

Ta gra ma milion lat, jedne z "pierwszych lepszych" serwerów stały na pentiumach z 2gb ramu... teraz vps na openVZ jest 10x bardziej wydajny. Zwłaszcza ze przy l2j główna role odgrywa ram.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 29, 2017, 01:22:41 am wysłana przez Asgota »



  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: [L2J] Graveland - H5 x4 - START 18.08.2017
« Odpowiedź #101 dnia: Sierpień 29, 2017, 04:02:14 am »
SmartGuard i l2net?
SG szyfruje pakiety dopiero po wyborze serwera


  • Asgota
  • L2Emi- serwer partnerski
  • *****
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: [L2J] Graveland - H5 x4 - START 18.08.2017
« Odpowiedź #102 dnia: Sierpień 29, 2017, 09:43:19 am »
SmartGuard i l2net?
SG szyfruje pakiety dopiero po wyborze serwera

Teraz gitara :D Profesjonaliście wierzę :P



  • ******
  • Wiadomości: 1153

  • Pochwał: 3

  • l2against.eu
    • L2Against
Odp: [L2J] Graveland - H5 x4 - START 18.08.2017
« Odpowiedź #103 dnia: Wrzesień 04, 2017, 10:36:39 pm »
Pograliśmy sobie paczką przez tydzień i jedyne co mogę powiedzieć to rozczarowanie. Nieważne, że pliki talesowskie, ważne że polski serwer i można się pobawić wśród ''swoich'' - zupełnie inna satysfakcja z gierki.
Ale po pierwsze
-ludzie dorobili się na początku serwera ze skrzynek : po +300 cry stonów, atry,soul stage, icarusy,dyna,vespery. Co prawda vespery usunęli, znerfili skrzynki, ale ludzie i tak byli + 500kk/1kkk do przodu. Nie mówiąc już o tym, że skrzynki można otwierać na daggerze z 20 lvlem.
-Kolejną sprawą jest to, że administracja obiecywała poprawę party expa. Codziennie przez trzy kolejne dni było pisane w ogłoszeniach, że party exp zostanie poprawiony nocą - po restarcie. Niestety poprawa ytyy ? kilku linijek kodu okazałą się za trudna. Poprawili po 4 dniach, jednak dalej nie działa to tak jak należy.  Admini w zamian rozdają 2 razy dziennie runkę na expa 50% - ''PARTY EXP PODNIESIONY'' !  - tak sobie żartuję, ale tak jest :D
-usuwają posty z bugami :DD

Jak nie naniosą poprawek i nie potraktują tego jak beta testy to niestety szybko będzie po serwerze. Aktualnie strata czasu nic więcej
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 04, 2017, 11:25:38 pm wysłana przez perfecT »


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Graveland - H5 x4 - START 18.08.2017
« Odpowiedź #104 dnia: Październik 06, 2017, 08:09:20 pm »
Witojcie. Co mogę powiedzieć o tym serwerze.
1. 5 gm-ow co nie znaja się na niczym, czas odpowiedzi średnio 3 dni, oczekujemy na specjaliste odnośnie tego problemu :P
2. dziury w serwerze, full bot adrenalina, dostep do panelu gm po napisaniu petycji, ludzie lataja na full bufie chociaż nie ma bufa,
chcesz mieć funda +6 full atri masz w 2 minuty, chcesz epiki sam sobie weźmiesz.
Totalna pomylka, za serwer wzięli się ludzie nie majacy kompletnie wiedzy na ten temat.
Pozdrowienia.
P.s reszty nie pisze bo mi się nie chce pisać. masakra :D


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Graveland - H5 x4 - START 18.08.2017
« Odpowiedź #105 dnia: Październik 12, 2017, 12:02:39 am »
Ten filmik mowi wszystko o tym serwie. A zaznacze ze nie ma tam full buffa i funda i atri itp z gm shopa. www.youtube.com/watch?v=HsMv8Xj8YMw


  • Wiadomości: 55

  • Pochwał: 0

    • http://www.graveland.pl/
Odp: [L2J] Graveland - H5 x4 - START 18.08.2017
« Odpowiedź #106 dnia: Listopad 09, 2017, 03:39:57 pm »
Witam.

Pewnie mój nick znany z historii Gravelandu. Mi osobiście nic nie wiadomo na temat reaktywacji przez naszą grupę tego serwera, aczkolwiek nasze drogi nieco się rozeszły w ostatnim czasie.

Gdy jeszcze podczas ostatnich chwil działania oryginalnego Gravelandu próbowałem namawiać Kard'a na przerwę a potem start, nikt nie był zainteresowany. Na pierwotnym Graveland przestaliśmy także przyjmować dotacje przez kilka ostatnich miesięcy jego funkcjonowania. Gdy online spadł do wartości niemal zerowych - przestaliśmy opłacać hosting serwera - wyłączyliśmy go.

Wobec tego domena wygasła naturalnie w styczniu tego roku. Informacje obecnych adminów jako by domena była do kupienia wraz ze starym kontem FB i email jest nieprawdziwa. Mówiąc szczerze ostatnią posiadaną kopię plików L2M i L2J skasowałem miesiąc temu robiąc porządki na kompie. To chyba tyle, ja przynajmniej ze swojej strony nie mam czasu już na takie zajęcia, 3-ka dzieci, pochłaniająca praca.

Pozdrawiam.
Ps: budowanie swojego serwera na "cudzej marce" o wieloletniej historii (nie ważne jaka ta była), wręcz kopiując wszystko, nie wróży raczej entuzjazmu i miłości adminów do tej gry, a patrząc na system dotacji raczej chęć zarobku.


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Graveland - H5 x4 - START 18.08.2017
« Odpowiedź #107 dnia: Listopad 19, 2017, 01:10:19 pm »
jak tam serwer juz zdechl ?


  • Wiadomości: 85

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Graveland - H5 x4 - START 18.08.2017
« Odpowiedź #108 dnia: Grudzień 04, 2017, 07:05:10 pm »
Witam Was wszystkich!

Dnia dzisiejszego ja oraz moja ekipa skończyła (po części została zbanowana) przygodę z tymże serwerem. Tak jak pisał kamilek nie ma to nic wspólnego ze starym zajebistym GraveLandem. GM Joker, znany również jako ZielonY - bardzo nieudana przygoda z serwerem L2MAX, Kesy - totalny nieogar, który dawał bany na postacie używające makro podczas siege, bo jego dziewczyna lub chłopak grają w klanie PartyRecall. Podobnie jak zbanowanie postaci MajoR z LH, który tej prawdy doszedł podobnie jak i my.

Jeżeli chcesz pograć na tym serwerze, to stanowczo tego odradzam. Takiej patologii w postaci GMów nie widziałem nigdy w życiu. Dodatkowo GM`i dawali do jaila za robienie podkładów na oli, ustalali zasady typu: każdy na oli nawet box musi walczyć, bo w innym wypadku jail :D

A na koniec screen dla Kesego - największego GM lamusa w historii L2 :D

http://i66.tinypic.com/a2bwg6.jpg

Pozdrawiam. Yroh

« Ostatnia zmiana: Grudzień 04, 2017, 07:10:31 pm wysłana przez czort1980 »


  • Wiadomości: 128

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Graveland - H5 x4 - START 18.08.2017
« Odpowiedź #109 dnia: Grudzień 04, 2017, 09:11:33 pm »
Szkoda, że to nie ten sam Graveland. Też tam sporo czasu spędziłem. ***








/edited
*Reklama innego serwera
/Shanique
« Ostatnia zmiana: Grudzień 05, 2017, 12:00:13 am wysłana przez Shanique »


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Graveland - H5 x4 - START 18.08.2017
« Odpowiedź #110 dnia: Grudzień 05, 2017, 10:47:01 pm »

Już grudzień i idą święta, a administracja serwera postanowiła zostać serwerowym mikołajem i rozdać nieco prezentów
Startujemy 6 grudnia

Wszystko co musisz zrobić, żeby wziąć udział w tym evencie to :

    Aktywnie grać na serwerze Gravelandx4
    Polubić i udostępnić publicznie post eventowy na FaceBooku
zaprosić znajomych do gry
Wyrazić się artystycznie w świątecznej aranżacji z postacią z serwera ( nagraj film/ zrób screen dozwolone różne formy) Wyślij nam linka, screena... zdjęcie  na maila [email protected]

    Napisać nam coś miłego w komentarzu i oczywiście wpisać w owym komentarzu swój Nick z gry.

Koniec zgłszeń 28 grudnia 2017
    
Oprócz nagród z plakatu do wygrania
Donator Coins
100 dc 75 dc  50 dc
oraz czapki, maski i agathiony oraz Festival Coins dla każdego uczestnika.

Losowanie nagród odbędzie się 30 grudnia 2017.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 05, 2017, 10:57:40 pm wysłana przez ETS »


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Graveland - H5 x4 - START 18.08.2017
« Odpowiedź #111 dnia: Grudzień 07, 2017, 01:08:28 am »
Jesteście niesamowici!!!!!!!!!!!
Liczyliśmy na wasze dobre serca i chęć pomagania i się nie przeliczyliśmy.
Serca macie zaiste Wielkie.
Dzięki waszej hojności i szczodrości  już dziś wiemy, że zebrana kwota to 2255 zł w tym zapowiedziane 150 zł udokumentowane potwierdzeniem przelewu, który otrzymaliśmy na maila. 
Drodzy gracze naprawdę serdecznie Wam dziękujemy za udział w tym szczególnym wydarzeniu w tej charytatywnej akcji.
Zebrane pieniądze tak jak wcześniej pisaliśmy zostaną przeznaczone na prezenty dla dzieci.
 Tak jak wspomnieliśmy wcześniej wszystko zostanie udokumentowane i wklejone na forum. Łącznie z linkiem do numeru  przesyłki.
Jeszcze raz dziękujemy Wam jesteście Wielcy!!!
Developer Joker,  gm-i Kesy, Hanali oraz gm-helperzy  Yuuhi, Skif
( jeśli ta kwota ulegnie zmianie  na + oczywiście, damy znać)

Zapraszamy na najlepszy Polski serwer z najlepszą administracją!!!

http://GRAVELAND.PL
« Ostatnia zmiana: Grudzień 07, 2017, 01:50:02 am wysłana przez ETS »


  • Wiadomości: 85

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Graveland - H5 x4 - START 18.08.2017
« Odpowiedź #112 dnia: Grudzień 08, 2017, 06:09:23 pm »
Wy bez kitu żałośni jesteście :D Stawiacie serwer, sami gracie w jednym z klanów, banujecie ludzi za to, że potrafią grać w LineAge2. Sami lajkujecie swoje posty, dajecie jaile za podkłady na oli i pierdolicie takie farmazony na gm mode, że aż się woła o pomstę do nieba :D

Niebawem więcej informacji na temat pseudo administracji :D


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Graveland - H5 x4 - START 18.08.2017
« Odpowiedź #113 dnia: Grudzień 08, 2017, 07:10:54 pm »
Wy bez kitu żałośni jesteście :D Stawiacie serwer, sami gracie w jednym z klanów, banujecie ludzi za to, że potrafią grać w LineAge2. Sami lajkujecie swoje posty, dajecie jaile za podkłady na oli i pierdolicie takie farmazony na gm mode, że aż się woła o pomstę do nieba :D

Niebawem więcej informacji na temat pseudo administracji :D


XDDD jakie to prawdziwe kto jest teraz krulem gravelanda?


  • Wiadomości: 85

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Graveland - H5 x4 - START 18.08.2017
« Odpowiedź #114 dnia: Grudzień 09, 2017, 04:10:07 am »
KrULem jest KesY! Online w godzinach szczytu 134 wliczając odpalone boxy na runkę do expa by ZielonY!


  • Wiadomości: 85

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Graveland - H5 x4 - START 18.08.2017
« Odpowiedź #115 dnia: Grudzień 09, 2017, 11:08:52 pm »
Sobota, do ruszenia oli na tym lol serwerze wystarczą cztery osoby, tak cztery. W ciągu dnia poleciało może 5-6 tur :D A ten hipokryta pisze że serwer kwitnie. Prawdziwy online z ruskiej strony to 110 osób (wliczając boxy). Czyli jakieś 35 osób gra w tym momencie :D


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Graveland - H5 x4 - START 18.08.2017
« Odpowiedź #116 dnia: Grudzień 16, 2017, 04:23:25 pm »
jak Krulowie odeszli z serwa to serwer upadl taka prawda


  • Wiadomości: 85

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Graveland - H5 x4 - START 18.08.2017
« Odpowiedź #117 dnia: Grudzień 22, 2017, 10:52:40 pm »
jak Krulowie odeszli z serwa to serwer upadl taka prawda

Wg mnie upadł, gdy odeszło NiceDayForDay. Wy byliście za mocno wykoxani, później się to jakoś rozłożyło. Ale główny i jedyny powód to dwójka wspaniałych adminów czyli Łukaszek i Emilek, znani jako Joker i Kesy (DamRadę z indyków czyli Glad paralita). Dwie baranie łąki grające i adminujące na serwerze jednocześnie. Kesy mistrz ortografii i Joke atrapa GM`a.

Szkoda straconego czasu na tym patologicznym serwerze (mowa oczywiście o tych dwóch jełopach).


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Graveland - H5 x4 - START 18.08.2017
« Odpowiedź #118 dnia: Grudzień 22, 2017, 11:48:38 pm »
Witam
Wiecie jakie jest zdanie o hejterach w necie? że tylko na forum potraficie być kozakami...
Osobiście polecam serwer Graveland.pl, bynajmniej nie dlatego by jak ktoś pewnie zaraz dopisze mieć z tego jakiś profit czy coś w tym stylu lub że pewnie jestem adminem:P Nic z tych rzeczy.
Jest to pierwszy serwer na którym gram gdzie faktycznie Administracja próbuje coś zdziałać i sprawić by chciało się na nim grać.
Większość ludzi którzy tu hejtowali wyleciał z serwera z powodu przyłapania na bugowaniu/boceniu/byciu toksycznym dla serwera/wyzywania z imienia i nazwiska GMów i się do dzisiaj dziwi jakim prawem admini to zrobili...
Głównym spadkiem onlinu na serwie był klan Minionki(tak zwane "stare ETki") cechowali się próbą zniszczenia servera przez bodowanie/bugowanie/zniechęcanie nowych ludzi do gry na serwerze i wyzywaniem GMów. i wmawianie wszystkim że mały online na serwie to wina GMów... Bo tylko w sytuacji kiedy zniszczą atmosfere na serwerze i zostaną jedyni są w stanie być "najlepszymi" i za wszelką cene starają się do takiej sytuacji doprowadzić. Ci ludzie niemają nic wspólnego z graniem w L2. Po pobanowaniu co gorszych **** pouciekali w większości do innych klanów gdzie połowa z nich dalej przejawia podobne zachowanie lecz już nie czują się tacy wielcy. A że mają ból dupy to hejtują gdzie się da na temat serwera. przeczytałem posty w tym temacie od początku do końca i z czystym sercem moge zapewnić iż połowa podawanych przez nich przykładów to informacje wyssane z palca i w żadnym stopniu niezgodne z prawdą.
Oczywiście do nich dołącza się spora grupa pobanowanych ludzi czująca podobną niechęć do serwera z którego wylecieli za bugowanie/botowanie i mająca równie wielki ból dupy że administracja nie daje im grać w spokoju :D
Ogólnie jedyne co im pozostaje to latać i spamić na forach jaki to serwer do dupy a chwile pózniej "no i widzicie nikt nowy tu nie przychodzi" Niby tu już dawno nie grają ale dalej ból po "zabraniu zabawki" niedaje im żyć...
Tworzą co jakiś czas jakąś nową postać "noname" i idą pokrzyczeć w giran jaki serwer jest lipny lub powyzywają GM z nazwiska i się jarają tym przed rodzinami^^
Pozdrowienia od TypowegoGraczaGL :D który ma się tu całkiem dobrze i żaden serwer według mnie tak się nie starał zapewnić ludzią normalną gre pozbawioną patologi :P


  • Wiadomości: 85

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Graveland - H5 x4 - START 18.08.2017
« Odpowiedź #119 dnia: Grudzień 23, 2017, 12:11:10 am »
niezłe wypociny Joker, bez kitu widać że wiesz tyle co nic :)

po 1. z ET grał tu tylko GiZmOo z tych graczy, którzy mieli coś do powiedzenia. Widać Twoja wiedza jest tak samo zerowa jak "poziom", który prezentujesz,

po 2. na serwerze zostało 20-30 Twoich osobistych dupolizów z którymi grałeś w Indykach czy też w PartyRecall :) Sam fakt, że jesteś pierwszym "pseudo" Gmem którego namierzyliśmy bez żadnych problemów na portalach społecznościowych, bo niestety rozumem nie grzeszysz :) No i jednym z nielicznych, który ma swoich ziomków grających w innym klanie tego samego serwera :)

po 3. sami musieliście maczać w palce siegu, ażebyśmy stracili zamek. Kesy po piwku zapodał jaila naszemu bishowi, który sam kosił jedno pt wara. Btw. zobacz kto jest top 1 PvP - reklama nie z tej ziemi :) Obnaża to was strasznie, że nawet na własnym pseudo podjebanym serwerze nie potraficie zmienić sami nicku postaci top 1 PvP :)

po 4. Jest to jedyny serwer, gdzie na olimpiadzie feedów broni admin a nie gracz / klan wara tak jak miejsce to mieć powinno. Rozumiecie, że lizusy serwerowe płaczą GMowi i Ci daweali jaile za feedy na oli? Tak Joke i Kesy - wasz pseudo serwer jest jedyny w swoim rodzaju. Jak to mówi regulamin - na oli trzeba podejmować walkę a feedy będą karana haahahahah. Wam się chyba lekko pojebało i zamiast L2 mieliście stawiać serwer Simsów :D

po 5. Ty siadasz Kesemu na kolanach, czy on Tobie?

PS. Patologią jest to, co robisz z Kesym po godzinie 22.


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Graveland - H5 x4 - START 18.08.2017
« Odpowiedź #120 dnia: Grudzień 23, 2017, 01:01:17 pm »
1- tak jak wspomniałem w poprzednim poście, Ja (czyli ten użytkownik forum) jestem zwykłym graczem serwera a nie adminem/kimś powiązanym. Pisze posta bo już mi się nie chce czytać bzdur które piszecie o serwerze gdzie mi się fajnie gra.

2-"z ET grał tu tylko GiZmOo z tych graczy, którzy mieli coś do powiedzenia" z informacji które do mnie dotarły od innych graczy większość klanu minionki była graczami ET (przynajmniej pod koniec funkcjonowania pierwszego serwera Graveland.pl) Ilu graczy w klanie miało coś do powiedzenia oprócz gizmo mnie nie obchodzi ale jeśli klan robił taką patologie na serwie którą widziałem i ponoć tylko gizmo miał coś do gadania w klanie to powinien również dostać bana. Liczę na reakcje administracji, no chyba że gizmo nie ma jaj i na wszystkie pytanie będzie odpowiadał" ja nic nie wiem, mnie nie słuchali" :D:D:D

3-"na serwerze zostało 20-30 Twoich osobistych dupolizów z którymi grałeś w Indykach czy też w PartyRecall " Taki c*** :P
na serwerze gra o wiele więcej ludzi, m.in. klany Feniks/ LH/ PR/ LOC/ TLK/ NW/ i parę innych klanów, również kilka świeżych paru osobowych. Co do samego klanu PR żadnego GMa w nim nie ma. Płaczecie o bana na siege przed którym zdążyliście nabugować/botować tyle rzeczy że dziwine że w trakcie tylko jedna osoba dostała tego bana.
btw uszanowanie GMa nie jest równoznaczne z dupolizustwem... natomiast ciągłe rozkazywanie /wyzywanie GMów jest równoznaczne z patologią.

4- Z informacji które do mnie dotarły odnośnie pierwszej edycji GLa wiem iż osoby hejtujące tutaj ten serwer w większości grały na poprzendiej edycji(w sumie nie ma co nazywać tego poprzednią edycją ponieważ obecną otworzył ktoś inny) należały w różnych momentach serwera do różnych klanów. Ja nazywam takich szczurkami bo to jest tak jak w przysłowiowym wyścigu szczórów, grali tam gdzie ich nie bito i gdzie mogli się nachapać... Pierwszy serwer GLa miał wielu patologicznych graczy których wiecznym dążeniem do celu było być najlepszymi! a najlepiej im to wychodziło jak niszczyli online by nie musieć się starać być tymi najlepszymi:P Większość tych kozaków miało sprzęt od 15 ziomków którzy przestali już grać lub kupiony na lewo do tamtych GMów, czemu na lewo? a bo serwer pozwalał na podbicie itemów na 12 a oni biegali w setach+15 i kozaczyli/bugowali/botowali byle tylko zostać sami na serwerze i móc sobie samotnie świecić na schodach w giran. Ci wszyscy mają tak ogromny ból dupy że obecna edycja GLa im na to nie pozwala, że nie mogą sobie kupić na lewo itemów +15 i że za botowanie/bugowanie dostają bany. to jest dla nich niezrozumiałe. Ciągle uważają że "należy" im się spełnić ich rządania bo np. 10lat temu kupili na innym GLu od innej administracji set na lewo za 2tys złotych i wciąż się uważają za panów GLa niezależnie od tego kto go teraz prowadzi. Dlatego są nazywani patologią serwera nawet przez GMa. Licze że skutecznie się ich kiedyś pozbędziemy.
Swoją drogą jak mocny trzeba mieć ból dupy że przepadły układy i itemy ze starej edycji skoro tak nie mogą znieść że ktoś gra na nowej a oni dostali bany i jedyne co mogą teraz robić to hejtować serwer...
Pozdro 600


  • Wiadomości: 85

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Graveland - H5 x4 - START 18.08.2017
« Odpowiedź #121 dnia: Grudzień 23, 2017, 02:02:47 pm »
Oj Joker czy tam Kesy - żałosny jesteś tak samo jak twój pseudo upadły serwer :D Ogólnie to właśnie takie upadłe "anioły" jak Twoi koledzy i koleżanki grające w PR czy kiedyś w indykach świadczą jak słabi byliście, jesteście i będziecie. Dopiero gdy online serwera przekracza 30 osób możecie pokazać jak mocni jesteście :D Nie potrafili zdominować serwera z pomocą pseudo adminów, dopiero jak pobanowaliście tych co dominowali, możecie wyjść z Giran i pokazać się na spocie :D

I te wypociny o botowaniu, gdzie jedyny bot Heroina alias Oleńka został na serwerze. I te namiętne lizanie dupy sobie nawzajem. Mogłeś podpytać Emilka czyli DamRadę, który tej rady nigdy nie dawał o sytuację na starym GL, zanim zacząłeś pisać te wypociny tutaj na porządnym forum. A zresztą co ty możesz wiedzieć o świecie L2, skoro założyłeś to bot konto wczoraj żeby napisać, że GL to najlepszy serwer L2 wszech-czasów hahaha :D

PS. Joker słyszałem że dobrym stolarzem byłeś, ale nie pykło... ;(



  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Graveland - H5 x4 - START 18.08.2017
« Odpowiedź #122 dnia: Grudzień 23, 2017, 03:24:43 pm »
 "Oj Joker czy tam Kesy " a ty dalej swoje :D
Nie wiem czy kiedykolwiek słyszałeś o takiej opcji ale ponoć na forum mogą pisać nie tylko hejterzy ale również gracze którym coś się podoba^^ ale może za trzecim razem załapiesz że jestem graczem niepowiązanym z administracją wiesz lub nie.

Kolejna ciekawostka "A zresztą co ty możesz wiedzieć o świecie L2, skoro założyłeś to bot konto wczoraj" :D
Od kiedy wiedza w temacie L2 jest liczona w dniach posiadania konta na tym forum? Założyłem konto wczoraj bo wcześniej nie chciało  mi się zabierać głosu w tej sprawie ale ciężko dłużej tylko patrzeć na wasze wypociny dzieci którym zabrano zabawkę więc trzeba wciskać kit jak słabo się tą zabawką bawiliście.

Z Historii serwera za to mógłbym przytoczyć ciekawą anegdotę o potężnych minionkach tórzy siedzieli cicho jak mysz pod miotłą gdy jedno pt królów ciskało wami tak że nieodważyliście się oddać im wara póki sobie nie poszli z serwa(po tym jak połowa ich pt podczas siege siedziała w jailu... ale czekaj przecież to by świadczyło że GMowie mają chyba cały harem w innych klanach bo tyle klanów na tym skorzystało, czemu nie było takich tekstów?) dopiero jak zostało 1-3 ludzi z królów oddaliście im wara i jacy to jesteście kozaki :D

Taaa Gm musi grać w jakimś klanie bo to przecież nielogiczne by wybanował wam połowe klanu za botowanie/bugowanie/wyzwiska wobec GMa, gdzie na normalnym serwie można by było złapać za takie coś bany? nosz kurde ewidentnie GM gra w jakimś klanie...



  • Wiadomości: 85

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Graveland - H5 x4 - START 18.08.2017
« Odpowiedź #123 dnia: Grudzień 23, 2017, 04:21:01 pm »
A teraz po nas wszystkich serwerem z online 30 dominujesz Ty i Twoi przyjaciele z Jokerem i Kesym na czele! Brawo możesz być z siebie dumny! Zdominowaliście pusty serwer :D

Tak jak powiedział jeden dzielny Minion - na podróbie GL`a zostały odpady z pozostałych serwerów, które były pomiotami i to jedyne miejsce, gdzie mogą "zaistnieć" :D

Pozdro dla kumatych!


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Graveland - H5 x4 - START 18.08.2017
« Odpowiedź #124 dnia: Grudzień 23, 2017, 04:59:29 pm »
1- kto powiedział że dominuje? to że se gram for fun i nie chce mi się słuchać twojego płaczu na temat servera nie oznacza że musze być z jakiegoś top klanu czy coś.
2- ty dalej swoje... nie trzeba się kumplować z GMami by się pozytywnie wypowiadać o serwerze. Nie dostałem bana, nie mam bólu dupy, nie murze zmyślać negatywów serwera więc stawiam kontrargumenty na twoje płacze.
3-chyba dość dawno temu byłeś zbanowany jeśli sądzisz ze online to 30 osób...
4-"dzielny minionek" -oksymoron
5-" na podróbie GL`a zostały odpady z pozostałych serwerów, które były pomiotami i to jedyne miejsce, gdzie mogą "zaistnieć" " :D
odnosisz się do tego że gizmo został czy jak? :P
Widać jakie masz mniemanie o sobie... dostałeś bana bo za wiele kombinowałeś, więc jesteś tym mądrym. Reszta ludzi którzy grają legalnie to sami idioci i skończone bałwany?:D Nikt w to nie umie grać? Zostanie na GLu i bawienie się dobrze= nieumiejtność gry?:D kurde nie przestajesz mnie zaskakiwać swoimi przemyśleniami :D
btw ja akurat na offie mam się całkiem dobrze i raczej za pomiota i wyrzutka się nie czuje a H5 jest odskoczniom i powrotem do starych klimatów i sądzę iż znajdzie się sporo osób uważających o sobie podobnie tylko że zajmują się grą i radością z tej gry a nie szukaniem na którym forum są wyzywani od "odpadów z innego serwera"
Przyznam ze sam trafiłem tu przez link na TSie nie sądziłem że ktoś dorosły może płakać tyle na forach że dostał bana :D bo fakt faktem stąd ten cały ból dupy^^