Witaj
Gość

Wątek: turniej pvp?  (Przeczytany 14202 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: turniej pvp?
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 18, 2009, 07:37:39 pm »
To dziwnie macie w  tej TRIADZIE ze farmiac nie macie pvp. Ja mam przewaznie 3/4 IOPu wartagow, wiec farmienie "cacy" jest raczej niemozliwe.

Co zas do samego turnieju , to zapewne nikt, albo malo kto z LR wezmie w nim udzial , bo 1vs1 to jak juz mowilem mamy olympiade >.>
o -_-'a to az 3/4 wartagi!! O.O



wts czytanie ze zrozumieniem. Nie "trzy lub cztery" , a "trzy czwarte", taki ulamek.
QQ fakt -_-'alem :) ale mimo wszystko o lr ciezko powiedziec ze to jest pvp klan :>


a jaki klan jest pvp? taki co na 60 lvlu przestaje i koxac i -_-'ala tylko pvp? bo chyba dziwne pojecie "pvp" klanu niektorzy maja
nie - taki ze lider wywala wszystkich dd jak tylko wkoksaja 70+ ^_^;
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: turniej pvp?
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 18, 2009, 08:03:23 pm »
bijac 99999999 mobow dzis wieczorem bedziesz mial sporo czasu zeby zrozumiec co to bylo :)
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: turniej pvp?
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 18, 2009, 08:44:35 pm »
wtb ss z twoim pvp countem donk =)
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: turniej pvp?
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 18, 2009, 10:04:42 pm »
wtb ss z twoim pvp countem donk =)
idzcie obstawiac dion bo donk juz tam pewnie jest i nabija fragi na low lvl zeby dobic chociaz do 100 :<
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+


  • Wiadomości: 111

  • Pochwał: 0

Odp: turniej pvp?
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 18, 2009, 10:45:25 pm »
a ty co za pionkiem jestes? bo jakos tak kozaczysz na forum ale ciezko u Ciebie z ogloszeniem co ty za kozak jestes i jak wysoki lvl nabiles na ruofie ^^
ryju jak bys sie ogarnal i pomyslal to bys wiedzial



no jakos nie wiem..
To Owek czy jak mu tam  :roll:


  • Wiadomości: 120

  • Pochwał: 0

Odp: turniej pvp?
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 18, 2009, 10:47:22 pm »
a ty co za pionkiem jestes? bo jakos tak kozaczysz na forum ale ciezko u Ciebie z ogloszeniem co ty za kozak jestes i jak wysoki lvl nabiles na ruofie ^^
ryju jak bys sie ogarnal i pomyslal to bys wiedzial



no jakos nie wiem..
To Owek czy jak mu tam  :roll:

Nervoson = Owek


  • Wiadomości: 589

  • Pochwał: -1

Odp: turniej pvp?
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 19, 2009, 12:42:32 am »



Zaznaczam ze po powrocie do gry 8 sierpnia mialem niecale 150 pvp, bo wtedy mielismy duzo mniej warow na moim poziomie. I tak, zapewne zaraz poleci tekst ze pvp nabijam pod dion, albo delevelujac kraski. A moze mam pvp za moby, Q_Q.
ex STS 82 - ex member of LR and Assassins clan.
On Lancer server from 17.05.09 to 03.11.


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: turniej pvp?
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 19, 2009, 04:04:43 am »
a ty co za pionkiem jestes? bo jakos tak kozaczysz na forum ale ciezko u Ciebie z ogloszeniem co ty za kozak jestes i jak wysoki lvl nabiles na ruofie ^^
ryju jak bys sie ogarnal i pomyslal to bys wiedzial



no jakos nie wiem..
To Owek czy jak mu tam  :roll:

Nervoson = Owek


ohhhh


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: turniej pvp?
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 20, 2009, 09:42:54 am »



Zaznaczam ze po powrocie do gry 8 sierpnia mialem niecale 150 pvp, bo wtedy mielismy duzo mniej warow na moim poziomie. I tak, zapewne zaraz poleci tekst ze pvp nabijam pod dion, albo delevelujac kraski. A moze mam pvp za moby, Q_Q.

nabijasz pod dion!
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • Wiadomości: 589

  • Pochwał: -1

Odp: turniej pvp?
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 20, 2009, 10:53:51 am »




Wczoraj 2 hitowe dion przyszlo do mnie
ex STS 82 - ex member of LR and Assassins clan.
On Lancer server from 17.05.09 to 03.11.


  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: turniej pvp?
« Odpowiedź #35 dnia: Wrzesień 20, 2009, 10:02:01 pm »
daje sobie reke uciac ze donpajac nie daje screena bo gra na czas i nabija fragi na altach  :o  :D  :D  :D  :D  :D
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: turniej pvp?
« Odpowiedź #36 dnia: Wrzesień 20, 2009, 10:14:53 pm »
ryu, masz ustawić title snsd ffs!
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: turniej pvp?
« Odpowiedź #37 dnia: Wrzesień 20, 2009, 10:31:39 pm »
daje sobie reke uciac ze donpajac nie daje screena bo gra na czas i nabija fragi na altach  :o  :D  :D  :D  :D  :D
no i teraz nie dosc ze nie masz mozgu to i reki, gz.
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: turniej pvp?
« Odpowiedź #38 dnia: Wrzesień 21, 2009, 09:47:36 am »
no i teraz nie dosc ze nie masz mozgu to i reki, gz.
a screena dalej nie ma, buhahhaha
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+


  • Wiadomości: 111

  • Pochwał: 0

Odp: turniej pvp?
« Odpowiedź #39 dnia: Wrzesień 21, 2009, 12:22:14 pm »
no i teraz nie dosc ze nie masz mozgu to i reki, gz.
a screena dalej nie ma, buhahhaha
Phoeniksie mój drogi^^ Donka klan jest 100 razy bardziej pvp klanem więc musisz pomnożyć ilość fragów "farmera ryja" z "farm klanu" x100 wtedy będziesz bliski osiągnięć donka, który nie dosyć, że nie jest farmerem to jeszcze ma uber pvp klan, z którym to co ryju tu pokazał nabija w jeden weekend na siegach  :P


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: turniej pvp?
« Odpowiedź #40 dnia: Wrzesień 21, 2009, 12:54:23 pm »
fail z "poszliscie na latwizne" nie nauczyl cie nie odzywac sie jak gowno wiesz?
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • Wiadomości: 111

  • Pochwał: 0

Odp: turniej pvp?
« Odpowiedź #41 dnia: Wrzesień 21, 2009, 01:49:19 pm »
Failem to akurat jest twój najazd na LR.. Gowno wiem?? może moja wiedza jest gowniana na temat twoich uwag, że LR ośmiesza się  mówiąc iż obrał drogę pvp klanu?? a może gowno wiem na temat ilości fragów takiego ryja i tego, że nie tylko on ma w LR 1k+ fragów? Jedno wiem na 100% gowno  wiem na temat ilości twoich fragów (gościa, który woli grać w "prawdziwym" pvp klanie xD) i chociaż domyślam się, że połowa LR ma więcej nabitych w statach pvp niż ty.. to gdybyś miał jednak tych fragów nabitych trochu to i tak to ty gowno wiesz jak widać o grze członków LR ;)
Nic do ciebie nie mam ale nie widzę powodów dla których nie miałbym ci odpowiedzieć na dziwne rzeczy, które kierujesz w stronę klanu, w którym gram..
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 21, 2009, 01:52:40 pm wysłana przez !ArO »


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: turniej pvp?
« Odpowiedź #42 dnia: Wrzesień 21, 2009, 03:49:43 pm »
nawet gdyby caly LR mial wiecej fragow odemnie nic to nie zmienia, o pvp klanie bedziemy rozmiawiac po 1wszym siegu ktorego nie przelezycie w calosci badz wojnie z kims wiecej niz klanami ktore bija jeszcze rb 60+ ,po raz 10ty eot :D
fail i gowno wiesz - napisales teze o nas, obalilem ci ja faktami i to byl koniec tematu, gdzie sie tu myle?
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • Wiadomości: 120

  • Pochwał: 0

Odp: turniej pvp?
« Odpowiedź #43 dnia: Wrzesień 21, 2009, 07:51:14 pm »
ta bo Ty byles na siege gdzie ani razy nie padles  :?
Khais
Grand Khavatari 77+/Warcrayer 40+
Noblesse 
Outcasters Clan - Nightmare Team
RuOFF - Lancer


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: turniej pvp?
« Odpowiedź #44 dnia: Wrzesień 21, 2009, 08:22:57 pm »
nawet gdyby caly LR mial wiecej fragow odemnie nic to nie zmienia, o pvp klanie bedziemy rozmiawiac po 1wszym siegu ktorego nie przelezycie w calosci badz wojnie z kims wiecej niz klanami ktore bija jeszcze rb 60+ ,po raz 10ty eot :D
fail i gowno wiesz - napisales teze o nas, obalilem ci ja faktami i to byl koniec tematu, gdzie sie tu myle?

Rajt, bo pvp clan, to ten który chodzi tylko i wyłącznie na siege ;o
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • Wiadomości: 589

  • Pochwał: -1

Odp: turniej pvp?
« Odpowiedź #45 dnia: Wrzesień 21, 2009, 08:29:21 pm »
nawet gdyby caly LR mial wiecej fragow odemnie nic to nie zmienia, o pvp klanie bedziemy rozmiawiac po 1wszym siegu ktorego nie przelezycie w calosci badz wojnie z kims wiecej niz klanami ktore bija jeszcze rb 60+ ,po raz 10ty eot :D
fail i gowno wiesz - napisales teze o nas, obalilem ci ja faktami i to byl koniec tematu, gdzie sie tu myle?

Rajt, bo pvp clan, to ten który chodzi tylko i wyłącznie na siege ;o



Nie, pvp klan to taki , ktory dostaje wpierdol od 200 osob pod baiumem majac 280 i zaraz po jednym failu , ten pvp klan idzie sie wpierdalac do fog na spota lastresortom i dostaje wpierdol :). Taki troche double fail. ( I tu nie chodzi o TRIADE, bo u nich to chyba nuki to rzadkosc)
ex STS 82 - ex member of LR and Assassins clan.
On Lancer server from 17.05.09 to 03.11.


  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: turniej pvp?
« Odpowiedź #46 dnia: Wrzesień 21, 2009, 08:56:12 pm »
skonczcie sie smiac z donk-a :< on cierpi na autyzm :<
ma swoj swiat, w nim swoj "pvp" klanik, ktory co 2 tyg robi transformacje w dywan
tak go zaszczulismy ze teraz biedaczysko meczy sie z dualboxem i bije jakiegos alta, bo smialem sie z niego ze ma mniej pvp count niz Liz na sk :<

sad but true

a powaznie to donk niech ci sie wreszcie jakies dwie szare zderza i napisz cos nowego, bo wieje tu straszna nuda, ciagle te same spiewki :/
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+


  • Wiadomości: 51

  • Pochwał: 0

Odp: turniej pvp?
« Odpowiedź #47 dnia: Wrzesień 21, 2009, 09:22:35 pm »
Uprzejmie proszę o nie spamowanie w imieniu lr przez osoby które w nim nie są/nie grają. Skoro niema was w klanie, to przynajmniej nie róbcie nam opinii trolli.

A co do donka żeby nie było, że tylko się dawnym klanowiczom oberwie, to dodam do tego bigosu, że koleś w gruncie rzeczy nie może być normalny, bo widziałem już wiele topic z flame gdzie było dużo goręcej, ale nigdzie nie było tyle komentarzy o bullshiet i zwracaniu na siebie uwagi w strony jednej osoby. Coś tu musi być na rzeczy...


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: turniej pvp?
« Odpowiedź #48 dnia: Wrzesień 21, 2009, 09:24:57 pm »
Uprzejmie proszę o nie spamowanie w imieniu lr przez osoby które w nim nie są/nie grają. Skoro niema was w klanie, to przynajmniej nie róbcie nam opinii trolli.

A co do donka żeby nie było, że tylko się dawnym klanowiczom oberwie, to dodam do tego bigosu, że koleś w gruncie rzeczy nie może być normalny, bo widziałem już wiele topic z flame gdzie było dużo goręcej, ale nigdzie nie było tyle komentarzy o bullshiet i zwracaniu na siebie uwagi w strony jednej osoby. Coś tu musi być na rzeczy...
zabraniasz mi pisac o moich odczuciac wobec klanu po dluzszym czasie jak w nim gralem? a co, zaraz ci sie wlaczy "pan cenzura" i pokasujesz wszystkim posty tak jak na forum klanowym czy moze zaczniesz emo fochy strzelac i kopac ludzi? ^^;
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • Wiadomości: 589

  • Pochwał: -1

Odp: turniej pvp?
« Odpowiedź #49 dnia: Wrzesień 21, 2009, 09:30:11 pm »
Uprzejmie proszę o nie spamowanie w imieniu lr przez osoby które w nim nie są/nie grają. Skoro niema was w klanie, to przynajmniej nie róbcie nam opinii trolli.

A co do donka żeby nie było, że tylko się dawnym klanowiczom oberwie, to dodam do tego bigosu, że koleś w gruncie rzeczy nie może być normalny, bo widziałem już wiele topic z flame gdzie było dużo goręcej, ale nigdzie nie było tyle komentarzy o bullshiet i zwracaniu na siebie uwagi w strony jednej osoby. Coś tu musi być na rzeczy...



nie jestem trollem , buraq! :<
ex STS 82 - ex member of LR and Assassins clan.
On Lancer server from 17.05.09 to 03.11.