Witaj
Gość

Wątek: Polskie klany na Lancerze - drama i nie tylko  (Przeczytany 6142 razy)

  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Polskie klany na Lancerze - drama i nie tylko
« dnia: Październik 26, 2009, 10:09:44 am »
Cytuj
†  Oficjalne pliki, a co za tym idzie brak blędów!
†  Ostre restrykcje na serverze co do używania 3rd party programs!

błędy są i to całkiem upierdliwe
restrykcje nie są aż takie ostre ).jeśli wiesz co i jak nie ma problemu w używaniu całej gamy softu wspomagającego.

Cytuj
† Duzą ilość pvp oraz wojen! ( Mamy ich naprawde sporo )

join dark/light side ci maja ich naprawdę xD dużo a Polacy są po obu stronach konfliktu.


bard terror teamu


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Polskie klany na Lancerze - drama i nie tylko
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 26, 2009, 10:40:26 am »
dalej macie emolidera, ktory zabiera wszystkie prawa klanowe za probe pomocy?  :oops:
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • Banned
  • Wiadomości: 381

  • Pochwał: 0

Odp: Polskie klany na Lancerze - drama i nie tylko
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 26, 2009, 11:09:53 am »
dalej macie emolidera, ktory zabiera wszystkie prawa klanowe za probe pomocy?  :oops:

haha, myslalem ze tylko mnie to spotkalo.


  • Wiadomości: 589

  • Pochwał: -1

Odp: Polskie klany na Lancerze - drama i nie tylko
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 26, 2009, 01:02:36 pm »
dalej macie emolidera, ktory zabiera wszystkie prawa klanowe za probe pomocy?  :oops:


Nie , eldalote nie jest liderem.


Updated, Dodalem lol filmiki z poprzedniego serva.
« Ostatnia zmiana: Październik 26, 2009, 01:08:58 pm wysłana przez Ryuzaku »
ex STS 82 - ex member of LR and Assassins clan.
On Lancer server from 17.05.09 to 03.11.


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Polskie klany na Lancerze - drama i nie tylko
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 26, 2009, 01:32:01 pm »
gratki lolfilmikow z lolpriva, zapewno wiele osob to zacheci, nie lpeiej dac cos z RuOffa? nawet jak nie mac czego frapsowac to juz chyba lepszy gif z screenami z jakis akcji klanowych
btw slyszalem ze Eldalote juz nie jest clem bo juz scrafcil wszystko co chcial i teraz rzadzi Shogal?
btw2 dalej czekam na zapomoge za skonczenie akademii
« Ostatnia zmiana: Październik 26, 2009, 01:41:07 pm wysłana przez DonK. »
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Polskie klany na Lancerze - drama i nie tylko
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 26, 2009, 01:45:49 pm »
Cytuj
†  Oficjalne pliki, a co za tym idzie brak blędów!
†  Ostre restrykcje na serverze co do używania 3rd party programs!


restrykcje nie są aż takie ostre ).jeśli wiesz co i jak nie ma problemu w używaniu całej gamy softu wspomagającego.
 

Cytuj
† Duzą ilość pvp oraz wojen! ( Mamy ich naprawde sporo )

join dark/light side ci maja ich naprawdę xD dużo a Polacy są po obu stronach konfliktu.


Przecież on nie mówi o tym ze cos nie dziala, tylko o tym ze jesli juz zostaniesz przyłapany to nie masz co liczyc na wspolczucie ze strony GM'a.

dark/light wiecej wojen raczej nie maja jesli sie nie myle max to 30, wczoraj osiągnelismy max wojen przez co musimy niektóre odwołać, poza tym nie ma co porównywać dark/light do nas jest, jest ich o wiele wiecej i stoja o wiele lepiej pod względem sprzętu leveli.


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Polskie klany na Lancerze - drama i nie tylko
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 26, 2009, 01:56:21 pm »
udalo wam sie przerzucic lidera z emacza na gienka? :)
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: Polskie klany na Lancerze - drama i nie tylko
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 26, 2009, 01:58:10 pm »
btw slyszalem ze Eldalote juz nie jest clem bo juz scrafcil wszystko co chcial i teraz rzadzi Shogal?
wrong, jak nabije 80 to znow bedzie liderem bo musi sobie zlozyc s80 :<
a teraz rzadzi Shogal bo sklada dc shield :<
« Ostatnia zmiana: Październik 26, 2009, 02:02:13 pm wysłana przez Phoeniks »
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Polskie klany na Lancerze - drama i nie tylko
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 26, 2009, 02:12:50 pm »
Cytuj
†  Oficjalne pliki, a co za tym idzie brak blędów!
†  Ostre restrykcje na serverze co do używania 3rd party programs!


restrykcje nie są aż takie ostre ).jeśli wiesz co i jak nie ma problemu w używaniu całej gamy softu wspomagającego.
 

Cytuj
† Duzą ilość pvp oraz wojen! ( Mamy ich naprawde sporo )

join dark/light side ci maja ich naprawdę xD dużo a Polacy są po obu stronach konfliktu.


Przecież on nie mówi o tym ze cos nie dziala, tylko o tym ze jesli juz zostaniesz przyłapany to nie masz co liczyc na wspolczucie ze strony GM'a.

dark/light wiecej wojen raczej nie maja jesli sie nie myle max to 30, wczoraj osiągnelismy max wojen przez co musimy niektóre odwołać, poza tym nie ma co porównywać dark/light do nas jest, jest ich o wiele wiecej i stoja o wiele lepiej pod względem sprzętu leveli.
co do 3rd party programs to tylko za l2w sa kary, reszta to chleb powszedni niestety
co do wojen, jasne jest limit wiec ciezko miec wiecej, tu chyba bardziej chodzilo o jakosc tych wojen. Dark/Light zapelniaja listy przeciwna strona natomiast LR przydupasami tych stron, na tym polega roznica i wedlug mnie o to chodzilo :)

btw slyszalem ze Eldalote juz nie jest clem bo juz scrafcil wszystko co chcial i teraz rzadzi Shogal?
wrong, jak nabije 80 to znow bedzie liderem bo musi sobie zlozyc s80 :<
a teraz rzadzi Shogal bo sklada dc shield :<
nie wierze ze s80 nie przewidzial, napewno przed abdykacja byla jakas zbiorka golemow :)


Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • Wiadomości: 473

  • Pochwał: 0

Odp: Polskie klany na Lancerze - drama i nie tylko
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 26, 2009, 02:28:33 pm »
a odbanujecie mnie na forum?
bo nie moge podania napisac :(


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Polskie klany na Lancerze - drama i nie tylko
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 26, 2009, 02:30:01 pm »
Cytuj
co do wojen, jasne jest limit wiec ciezko miec wiecej, tu chyba bardziej chodzilo o jakosc tych wojen. Dark/Light zapelniaja listy przeciwna strona natomiast LR przydupasami tych stron, na tym polega roznica i wedlug mnie o to chodzilo :)


DonK w AR mialem raczej dobre zdanie na Twoj temat i w sumie nie chcialbym tego zmieniac, pierwsza czesc twojej odpowiedzi jest tresciwa jak i prawdziwa, ale czesc z przydupasami bym sobie darował, LR nie jest niczyim przydupasem a juz w szczegolnosci dark/light my jestesmy gdzies po srodku i w sumie mamy przerabane z dwóch stron, nikt nie płacze nikt sie nie zali, ale dalej idąc twoim tokiem rozumowania mogłbym powiedziec ze czesc polaków na serwerze jest przydupasami ruskich grajac w ich szeregach. W kolejnej czesci caly czas jedziecie po eldalote czy tam shogalu za craft klanowy, nie wiem nie rozumiem tego, duzo ludzi zrobilo z ich powodu emoquit bo cos tam nie mogli i juz od bodajże 3 miesiecy przewija sie ten sam flame. Mialem beznadziejne zdanie na temat LR ale po tym jak przeszedlem posiedzialem 2 miesiace nie zamienie go na żaden inny ruski czeski klan. Moze dlatego ze duzo sie tam zmieniło.

           Czasem lepiej sobie darowac pewne dokuczliwe komentarze, pamietaj ze to zawsze do Cibie wraca calkiem niedawno pisales podanie do lr swoim pw dostales odmowe, ale jak ktos ma Cie traktowac dobrze skoro ty na kazdym kroku mieszasz ludzi z gównem.


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Polskie klany na Lancerze - drama i nie tylko
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 26, 2009, 02:40:50 pm »
nigdzie nie napisalem ze LR sa przydupasami a jedynie ze wojny sa z przydupasami - to dosc znaczna roznica :)
co do mojej osoby - lubie flame i drame, nic na to nie poradze, z reguly bawi mnie to bardziej niz samo granie w l2
co do mojego podania - bylo to bardziej for fun, mimo to spotkalo sie(czego sie nie spodziewalem) z dosc dobrym przyjeciem, chyba tylko jeden glos na nie + Shogal ale on nas poprostu nie lubi :P a i tak zanim odrzucil je pmowal errora co mi sie stalo ze chce do LR :)
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Polskie klany na Lancerze - drama i nie tylko
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 26, 2009, 02:55:27 pm »
Osobiście uważam ze wszyscy Polacy którzy graja na lancerze stanowiliby prawdziwy wrzód na dupach ruskich. To sa przynajmniej 2 aktywnie grajace pt a gdyby to połączyć z kolejnymi 20 osobami mogłoby zaowocować niezłą zabawą. I nadal upieram sie przy tym ze lepiej grać razem niz przeciwko sobie.


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Polskie klany na Lancerze - drama i nie tylko
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 26, 2009, 02:58:02 pm »
Shogal CL?  :shock: to teraz klanowo będziecie go expić :) może dobije 78.... za jakieś pół roku ;)


Donk frapsy są z dexa ale sporo osób z tych frapsów gra teraz w LR :) na jednym też ja jestem ale niestety jestem gangowany przez LR :)
« Ostatnia zmiana: Październik 26, 2009, 03:00:06 pm wysłana przez Azella »
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Polskie klany na Lancerze - drama i nie tylko
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 26, 2009, 03:03:44 pm »
Osobiście uważam ze wszyscy Polacy którzy graja na lancerze stanowiliby prawdziwy wrzód na dupach ruskich. To sa przynajmniej 2 aktywnie grajace pt a gdyby to połączyć z kolejnymi 20 osobami mogłoby zaowocować niezłą zabawą. I nadal upieram sie przy tym ze lepiej grać razem niz przeciwko sobie.
zgadzam sie w 100%, tylko pmnij kogos od nas czy chcieliby dolaczyc do klanu Shogala a zrozumiesz dlaczego jest to niemozliwe w obecnych warunkach, mysle ze podobna odp bylaby z tego nowopowstalego klanu
jesli sie znajdzie osoba ktora pokaze ze jest w stanie zrobic jeden porzadny polski klan sam bede namawiac ludzi do sprobowania
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • Wiadomości: 51

  • Pochwał: 0

Odp: Polskie klany na Lancerze - drama i nie tylko
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 26, 2009, 03:18:13 pm »
Nie wiem co rozumiesz po pojeciem "klan Shogala" ale zapewniam cię, że raczej mało wiesz o obecnym lr.
Ogólnie mało co zostało z tamtego lr co pamiętałeś, zmienił się klanowy craft, organizacja eventów, odeszło dużo nakręcaczy dram- ogólnie jest dużo spokojniej i z jakimś planem. Co prawda niektóre rzeczy nadal są nie osiągalne, ale cierpliwi zawsze dojdą do celu :)


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Polskie klany na Lancerze - drama i nie tylko
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 26, 2009, 03:23:18 pm »
Widzisz właśnie dlatego rozpadlo sie neme, byli ludzie byly mozliwosci ale nie bylo osoby ktora by to pociągnela, w tym klanie sa mocni liderzy moze nie zawsze podejmuja odpowiednie decyzje, ale maja swoja pozycje a to juz czesto wystarczy do tego zeby wszystko ladnie poprowadzic. Shogal jaki jest taki jest ale jest... nigdy go na mumble nie rozumie ale potrafi ladnie utrzymac dyscypline szczegolnie na akcjach klanowych i za to go cenie. Podobnie Genek. Eldalote dobrze robi to co robi i chyba nie ma wiekszego łba od l2 na ruoff taka l2pedia....  z czasem mozna wszystkich polubic. Jest nas za malo zebysmy mogli przebierac w ludziach jak i w rekrutacji. Pamietajmy o tym ze gramy u kogos a nie ktos u nas.


  • Wiadomości: 51

  • Pochwał: 0

Odp: Polskie klany na Lancerze - drama i nie tylko
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 26, 2009, 03:31:25 pm »
W sensie że zbyt cicho mam mikrofon rzecz jasna? :)


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Polskie klany na Lancerze - drama i nie tylko
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 26, 2009, 03:39:10 pm »
dobiles "juz" ten 68? ^_^;
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Polskie klany na Lancerze - drama i nie tylko
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 26, 2009, 03:41:35 pm »
tak shogal to na bank sprawa mikrofonu :)


Shogal spełnił marzenie został CL :) nie udało się na Dexie ale tu już ma własne królestwo :) Z tym CLem na bank osiągniecie sukcesy o jakich myśleliście :)

Szczerze to już bubi z jego dziwnymi zachowaniami był lepszym cl ale to nie moje grabki i nie moje wiaderko :)

tak czy siak powodzenia w rekrutacji i w ogóle :)
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 51

  • Pochwał: 0

Odp: Polskie klany na Lancerze - drama i nie tylko
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 26, 2009, 03:46:21 pm »
Azell nie grasz z nami a wypowiadasz się jakbyś był wspaniale poinformowany - zupełnie jak panie spod warzywniaka dyskutujące o polityce.


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Polskie klany na Lancerze - drama i nie tylko
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 26, 2009, 03:55:37 pm »
to trzeba byc politykiem żeby o polityce dyskutować?

Shogal to że nie gram nie znaczy że mam amnezje :)
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Polskie klany na Lancerze - drama i nie tylko
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 26, 2009, 04:00:53 pm »
Moze Shogal sie zmienil ? QQ


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Polskie klany na Lancerze - drama i nie tylko
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 26, 2009, 04:08:02 pm »
Widzisz właśnie dlatego rozpadlo sie neme, byli ludzie byly mozliwosci ale nie bylo osoby ktora by to pociągnela...
ludzie sa dalej, mozliwosci sa dalej ale dalej tez nie ma osoby ktora by to pociagnela, rozwniela i przeksztalcila w to o czym pisalismy oboje - jeden, dobry polski klan. Dlaczego ta osoba nie jest shogal?
zgadzam sie w 100%, tylko pmnij kogos od nas czy chcieliby dolaczyc do klanu Shogala a zrozumiesz dlaczego jest to niemozliwe w obecnych warunkach, mysle ze podobna odp bylaby z tego nowopowstalego klanu
nawet byli klanowicze nie maja do niego szacunku, wiec jak na czyms takim budowac cos?
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • Wiadomości: 51

  • Pochwał: 0

Odp: Polskie klany na Lancerze - drama i nie tylko
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 26, 2009, 04:33:48 pm »
Czytając ten flame, mam wrażenie jakbym czytał recenzje książki od ludzi co przeczytali zaledwie jej wstęp.

Ja nie liczę na jakieś oklaski od byłych klanowiczy, ich opinie też mało mnie interesują. Zawsze znajda coś, by się doczepić. Po prostu lubią dramę tak jak donk.
By wydać o czymś opinie trzeba wpierw to coś poznać i w tym być. Inaczej opinia jest często mało celna i odbiega od prawdy. Czyż nie mam racji? :)